Machineweg (Oosteinde): vanaf de Oosteinderweg nabij vei ling .Bloemenlust", door de Oosteinderpoelpolder in z.o. richting tot de Legmeerdijk (kruist de Aalsmeerderweg en de Hornweg). Marktstraat (Dorp): eerste straat evenwijdig met de Zijd straat, tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. C. Mensinglaan (plan Zuid): derde hoofdweg links vanaf het Dorp tussen de Stommeerweg en de Hortensialaan gedeeltelijke aanleg). Molenpad (Dorp): pad, evenwijdig met de Van Cleeffkade: vanaf de Stationsweg bij de Schoutensebrug. Mijnsherenweg (Kudelstaart)polderweg tussen de Kudel- staartseweg t.o. no. 168, tot de Geniedijk (Vuurlijn). Oosteinderweg (Oosteinde): hoofdweg naar Amsterdam, in het verlengde van de Van Cleeffkade, tot Schinkeldijkje. Ophelialaan (plan Zuid): tweede hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen Stommeerweg en Aalsmeerderweg. Pontweg (Oosteinde): tussen de Oosteinderweg, nabij veiling „Bloemenlust" en de ringvaart van de Haarlemmermeer- polder (pontveer). Populierenlaan (plan Zuid): over de spoorweg, tweede dwars straat in z.o. richting van de Ophelialaan, nabij de alge mene begraafplaats. Primulastraat (plan Zuid): vanaf de Spoorlaan in z.o. richting (kruist de Ophelialaan). Rozenstraat (Dorp): derde straat evenwijdig met de Zijd- straat, vanaf de Dorpsstraat tot het Weteringplantsoen. Schinkeldijkje (Oosteinde): verbindingsweg tussen de Oost einderweg en de Luwte. Ringdijk Schinkelpolder (Oosteinde): polderdijk langs de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder, t.o. vliegveld Schiphol. Schoolstraat (Dorp): eerste straat evenwijdig met de Zijd straat, vanaf de Dorpsstraat tot de Weteringstraat. Seringenstraat (Dorp): tweede straat evenwijdig met de Zijd straat tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. Spoorlaan (plan Zuid): ten Zuiden van- en evenwijdig met de spoorlijn naar Uithoorn, vanaf de Hadleystraat en krui sende de Ophelialaan. Sportlaan (plan Zuid): over de spoorweg, zijweg in Noorde lijke richting van de Ophelialaan tot de Ophelialaan (bij het Seringenpark). 23

Adresboeken Aalsmeer | 1951 | | pagina 31