Raadscommissie voor de gemeente-bedrijven: Voorzitter: Wethouder Joh. Hofman Kzn., leden: M. Jongkind Jzn., H. P. Th. Kolk, W. Spaargaren Jzn. en J. van Zijverden Kzn. Commissie van advies van de gemeentelijke dienst voor Sociale zorg: Voorzitter: Wethouder P. van der Meer Pzn.; secretaris: G. Blom, chef afd. Soc. zaken: leden: W. Harting Wzn., H. P. Th. Kolk, W. Spaar garen Jzn., Mevr. R. C. C. de HaanLuijks, J. Been, J. Buis Kzn., A. O. de Boer en M. Biesheuvel. Commissie van advies woningtoewijzing (art. 8 Woonruimtewet): Voor zitter: W. Harting Wzn.; secretaris: G. Blom, chef afd. Soc. zaken; leden: G. Buskermolen, Mevr. A. N. RitsemaMeurs, J. van Zijverden Kzn., W. Kammeraad. Commissie tot wering van schoolverzuim: Voorzitter: A. Keessen; secre taris: H. Woudstra; leden: S. C. Hazenberg, P. H. Heideman en H. Bierling. Commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs: Voorzitter: W. Mon- tagne; secretaris: H. J. Breij; leden: N. Hofman, Cath. Eveleens Pzn. en L. J. Noorman. Commissie van toezicht op het lager onderwijs: Voorzitter: J. de Roest; secretaris: H. Buisma; leden: P. van der Meer Jzn. en Mej. M. Schaper. Ouderraad voor het openbaar lager onderwijs: Voorzitter: P. Boom; secre taris: G. J. A. de Ridder; leden: L. Eveleensde Boer, L. F. Parzer en K. Man. Schoolmelkcomité: Secretaris-penningmeester: A. J. Tas; leden: J. Uiter- wijk, P. H. Heideman, J. Leen, C. P. v. d. Ameele, C. Weimar, J. M. M. Spek, J. Kooistra, H. Bierling, J. Verschoor, L. F. P. Pagano Mirani en N. Zwarthoed. BioscoopcommissieVoorzitter: K. de Boer; secretaris: J. v. d. Zwaard Jr.; leden: J. Brands, C. J. de Hoog, J. Hage, A. Kamerman en L. F. P. Pa gano Mirani. Commissie van bijstand voor de landbouw statistiek: Voorzitter: de Burge meester; leden: A. O. de Boer, J. L. van Reeuwijk en A. Moleman; ass. rijkslandb. cons. K. Roodenburg. Politie. Rijkspolitie te land (groep Aalsmeer): bureau Stommeerweg 3, tel. 444 (d. en n.). Groepscommandant: Adj. P. A. de Ridder, Dorpsstraat 18, tel. 733. Politie te water (groep Aalsmeer): bureau Stommeerweg 3, tel. 784 (d. en n.). Groepscommandant: Adj. G. Petter, Primulastraat 53, tel. 520. Brandweer. Commandant: S. J. Havinga, Dir. van Gemeentewerken. Ondercommandant: M. Kamminga. Brandmelding: tel. 444; b.g.g. 784. RIJKSDIENSTEN, PROV. INSTELLINGEN ENZ. Rechtzaken. De gemeente Aalsmeer ressorteert onder de Arrondissementsrechtbank en het Kantongerecht te Haarlem. De Kantonrechters te Haarlem zijn:' Mr. Th. F. Raedt en Mr. F. J. Ger ritsen. Voor het kantongerecht zijn de zittingen als volgt geregeld: Strafzaken: Maandag, Woensdag en Zaterdag te 10 uur. Burgerlijke Zaken: Vrijdag te 9.30 uur. Extra-judiciële werkzaamheden: Vrijdag te 9.30 uur. Rijksbelastingen. De gemeente Aalsmeer ressorteert onder de inspectie der belastingen te Hoofddorp (Haarlemmermeer) en onder het Ontvangerskantoor te Nieuwer-Amstel (A'veen): Stationsstraat 24, tel. 3020, Amstelveen. 6

Adresboeken Aalsmeer | 1953 | | pagina 10