Hadleystraat (plan Zuid): eerste hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen de Stommeerweg en de Spoorlaan. Herenweg Kudelstaart)vanaf de Kudelstaartseweg in Z.W. richting langs de Westeinderplas, tot de grens met de gemeente Leimuiden. Helling (Dorp): tussen de Kerkwetering en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder; kruist de Dorpsstraat tussen de no.'s 29 en 31. Hornweg (Oosteinde): evenwijdig met de Aalsmeerderweg, vanaf de Zwarteweg tot de grens met de gemeente Nieuwer Amstel. Hovtensialaan (plan Zuid): eerste (dubbele) dwarsstraat van de Hadleystraat en de Ophelialaan. Mr. Jac. Takkade(Oosteinde) van Oosteinderweg langs de Ringvaart naar de Bosrandweg. Kanaalstraat (Dorp): in het verlengde van de Zijdstraat, van af hoek Dorpsstraat tot de ringvaart van de Haarlemmer meerpolder (pontveer voor voetgangers en wielrijders). Kastanjelaan (plan Zuid): over de spoorweg, eerste dwars straat in Z.O. richting van de Ophelialaan. Kerkweg (Oosteinde): verbindingsweg tussen de Oosteinder weg en de Aalsmeerderweg, nabij de Oud Katholieke Kerk. Kleine Noorddijk (Oosteinde): voet- en rijwielpad in het ver lengde van de Oosteinderweg (door het Amsterdamse bos Kudelstaartseweg (Kudelstaart): langs de Westeinderplas, vanaf de Zwarteweg (nabij de watertoren) tot de Heren weg. Legmeerdijk (Oosteinde): vanaf de Geniedijk (Vuurlijn) in N. richting tot de grens met de gemeente Nieuwer Amstel. Lijnbaan (Dorp): Verbindingsweg tussen de Dorpsstraat en de Oosteinderweg. Luwte (Oosteinde): tussen Schinkeldijkje en de R.K. Kerk te Bovenkerk. Machineweg (Oosteinde): vanaf de Oosteinderweg nabij vei ling „Bloemenlust", door de Oosteinderpoelpolder in Z.O. richting tot de Legmeerdijk (kruist de Aalsmeerderweg en de Hornweg). Marktstraat (Dorp): eerste straat evenwijdig met de Zijd- straat, tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. C. Mensinglaan (plan Zuid): derde hoofdweg links vanaf het Dorp tussen de Stommeerweg en de Cyclamenstraat (gedeeltelijke aanleg). Molenpad (Dorp): pad, evenwijdig met de Van Cleeffkade; vanaf de Stationsweg bij de Schoutensebrug. Mijnsherenweg (Kudelstaart): polderweg tussen de Kudel staartseweg t.o. no. 168, tot de Geniedijk (Vuurlijn). 2 57

Adresboeken Aalsmeer | 1953 | | pagina 271