Oosteinderweg (Oosteinde): hoofdweg naar Amsterdam, in het verlengde van de Van Cleeffkade, tot Schinkeldijkje. Ophélialaan (plan Zuid): tweede hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen Stommeerweg en Aalsmeerderweg. Pontweg (Oosteinde): tussen de Oosteinderweg, nabij veiling „Bloemenlust" en de ringvaart van de Haarlemmermeer- polder (pontveer). Populierenlaan (plan Zuid): over de spoorweg, tweede dwars straat in Z.O. richting van de Ophélialaan, nabij de nieuwe algemene begraafplaats. Primulastraat plan Zuid): vanaf de Spoorlaan in Z.O. richting (kruist de Ophélialaan). Rozenstraat (Dorp): derde straat evenwijdig met de Zijd straat, vanaf de Dorpsstraat tot het Weteringplantsoen. Schinkeldijkje (Oosteinde): verbindingsweg tussen de Oost einderweg en de Luwte. Ringdijk Schinkelpolder (Oosteinde): polderdijk langs de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder, t.o. vliegveld Schiphol. Schoolstraat (Dorp): eerste straat evenwijdig met de Zijd straat, vanaf de Dorpsstraat tot de Weteringstraat. Seringenstraat (Dorp): tweede straat evenwijdig met de Zijd straat tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. Spoorlaan (plan Zuid): ten Zuiden van- en evenwijdig met de spoorlijn naar Uithoorn, vanaf de Hadleystraat en krui sende de Ophélialaan. Sportlaan (plan Zuid): over de spoorweg, zijweg in Noorde lijke richting van de Ophélialaan tot de Ophélialaan (bij het Seringenpark). Stationsweg (Dorp): vanaf de hoek ZijdstraatVan Cleeff kade tot het station N.S. Stommeerkade (plan Zuid): vanaf het station N.S. tot de Zwarteweg over de dijk van de Stommeerpolder. Stommeerweg (plan Zuid): vanaf het Station N.S. tot de Zwarteweg in Z.O. richting. Uiterweg: vanaf de Zijdstraat (bij de Van Cleeffkade) in Z.W. richting tussen de Westeinderplas en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder (pontveer aan het einde). Weteringplantsoen (Dorp): het plantsoen met omliggende wegen, tussen Weteringstraat en Rozenstraat. Weteringstraat (Dorp): vanaf de Zijdstraat (tussen de no.'s 45 en 47) tot de Chrysantenstraat. Wilgenlaan (plan Zuid): aftakking van de Sportlaan in de richting van de. spoorlijn naar Amsterdam. Zwarteweg (plan Zuid): vanaf Kudelstaartseweg (bij de watertoren) tot de Horn weg. Zijdstraat (Dorp): hoofdstraat vanaf de Dorpsstraat tot de Van Cleeffkade. 258

Adresboeken Aalsmeer | 1953 | | pagina 272