secretaris: H. Woudstra; leden: S. C. Hazenberg, H. Bierling en G. A. de Ridder. Commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs: Voorziter: N. Hof man; secretaris: T. Molenaar; leden: Cath. Eveleens Pzn,, Nieuwkoop en J. Post. Commissie van toezicht op het lager onderwijs: Voorzitter: J. de Roest; secretaris: H. Buisma; leden: P. van der Meer Jzn. en Mej. M. Schaper. Ouderraad voor het openbaar lager onderwijs: Voorzitter: P. Boom; secre taris: G. J. A. de Ridder; leden: L. Eveleens-de Boer, L. F. Parzer en K. Man. Schoolmelkcomité: Voorzitter: P. H. Heideman; secretaris-penningm.: A. J. Tas; leden: J. Uiterwijk, J. Leen, C. P. v. d. Ameele, C. Weimar, J. M. M. Spek, W. Dam, H. Bierling, J. Verschoor, L. F. P. Pagano Mirani en N. Zwarthoed. BioscoopcommissieVoorzitter: K. de Boer; secretaris: J. v. d. Zwaard Jr., leden: J. Brands, C. J. de Hoog, J. Hage, A. Kamerman en L. F. P. Pagano Mirani. Commissie van bijstand voor de landbouw statistiek: Voorzitter: de Burge meester; leden: A. O. de Boer, J. L. van Reeuwijk en A. Moleman; ass. rijkslandb. cons.: C. J. Hoogeveen. Gemeente-bedrijven en -diensten. Bedrijf gemeentewerken, grondbedrijf en woningbedrijf. Kantoor: Dorps straat 61, telefoon 546. Directeur van gemeentewerken: S. J. Havinga. Spreekuur: dinsdag en donderdag, des voormiddags van 1112 uur. Techn. ambtenaren: L. E. Olthof, chef; B. T. Koopmans, le kl.; P. v. Wijngaarden, le kl.; bouw- en woningtoezicht: J. O. G. de Jong, A. H. de Groot en H. van Ieperen; tekenaar: A. van Poelgeest. Magazijnmeester: H. W. A. Janssen. Administratie der gemeente-bedrijven, voor het publiek geopend elke werkdag van 912.30 uur (tel. tevens van 1417 uur). Administrateur: G. J. Ensing; D. P. Magré, adm. ambt. B le kl.; H. Moolhuijsen, adm. ambt. C le kl. en Mej. T. Poortvliet, typiste A. De gemeente is aangesloten b. d. gem. vleeskeuringsdienst te Uithoorn. Aangiften voor keuringen: Gemeentehuis, afd. 1. Politie. Rijkspolitie te land (groep Aalsmeer): bureau Stommeerweg 3, tel. 500 (d. en n.). Groepscommandant: Adj. J. L. Breetvelt, Ophelialaan 73, telefoon 1346. Politie te water (groep Aalsmeer): bureau Stommeerweg 3, tel 784 (d. en n.). Groepscommandant: Owmr. J. W. Versteeg, Primulastr. 61, telefoon 233. Brandweer. Commandant: S. J. Havinga, Dir. van Gemeentewerken. Ondercommandant: M. Kamminga. Brandmelding: tel. 444; b.g.g, 784; Oosteinde (ged.) 029642233. RIJKSDIENSTEN, PROV. INSTELLINGEN ENZ. Rechtzaken. De gemeente Aalsmeer ressorteert onder de arrondissements-rechtbank en het kantongerecht te Haarlem. De kantonrechters te Haarlem zijn: mr. Th. F. Raedt, mr. F. J. Gerritsen en mr. J. E. Goudsmit. Voor het kantongerecht te Haarlem, Jansstraat 46, tel. 02500-13873, zijn de zittingen als volgt geregeld: Strafzaken: maandag, woensdag en zaterdag te 10 uur. Burgerlijke zaken: tegen gedaagden wier namen beginnen met A tot en met L: dinsdag te 9.30 uur en de rest: vrijdag te 9.30 uur. 6

Adresboeken Aalsmeer | 1956 | | pagina 10