Doopsgezinde Gemeente. Kerkgebouw: Zijdstraat 65. Predikant: Ds. R. C. de Lange, Zijdstraat 85, tel. 389. Kerkeraad: Voorz.: J. Buis Kzn.; Boekhouders: J. van der Zwaard en J. Buis Kzn.; secr.: K. Keessen, Uiterweg 174. Godsdienstonderwijzeres: Mej. H. Buys, Lliterweg 100, tel. 1070. Afdeling A: Filiaal, gemeente Bennebroekerweg, komt bijeen in Kleuter school, Bennebroekerweg; Afdeling B: Filiaal, gemeente Aalsmeer-Oost, komt bijeen in kantoor van veiling ,,Bloemenlust"; Afdeling C: Gemeenteblad .Levenslicht en Jongerenblad ,,De Toorts"; Afdeling D: Meisjeswerkgezelschap; Leidster: mevr. J. Alderden-Vreeken, Stationsweg 18; Afdeling E: Westhilldiensten, 23 afdelingen. Secr. Bestuur: Ds. R. C. de Lange, Zijdstraat 85; Afdeling F: Ledenkring; secr.: D. Buys, Uiterweg 100; Afdeling G: Jongerenkringen met als centraal bestuur ,,De Brug"; secr.: G. de Bóer, Zijdstraat 9; Afdeling H: Doopsgezind Kerkkoor; Dir. W. Keessen, Wilgenlaan 21; Afdeling I: 2 zusterkringen; Leidster: mej. H. Buys. Rooms Katholieke Kerk. Kerkgebouw: Stommeerweg 13. Pastoor: Matth. Chappin. Kapelaan: C. v. d. Bergh. Kerkmeesters: J. Hogervorst, Oosteinderweg 349; J. Levahrt, Dorpsstraat 102; P. Stokman, Hornweg 45. DIACONIEËN EN ARMBESTUREN. Hervormde Gemeente: Predikantsplaats Dorp: Diakenen: J. Lanser, J. van Zijverden, J. Korten- oever en J. v. d. Groef. Predikantsplaats Oost: Diakenen: L. Pol, J. Jongkind, K. v. d. Meulen, en C. v. Willigen. Predikantsplaats Zuid: Diakenen: C. Schouten, N. v. d. Stroom, W. Alderden en G. J. Schoonderbeek. Gereformeerde Kerk: Diakenen: W. J. Braber, W. F. Roodenburg, P. Roos, B. Terpstra en M. Verbeek. Chr. Gereformeerde Kerk: Diakenen: J. Alderden, F. Bulk, W. de Fockert en A. Verburg. Doopsgezinde Gemeente: Secretaris Kerkeraad: K. Keessen, Uiterweg 174 Rocms-Katholieke Kerk: Armmeesters: A. de Boer Czn.. Th. Meiman en J. L. v. d. Zon. POLITIEKE ORGANISATIES. Anti Rcvolutionnaire Kiesvereniging Nederland en Oranje": Voorz.: G. Dekker, Zijdstraat 67; secr.: W. Piet Mzn., Oosteinderweg 239; pen.nin.gm.: W. J. Trommel, Stommeerkade 90. Christ. Hist. Uniekiesver. Aalsmeer: Voorz.: W. Dam; secr. C. J. Braber, Hadleystraat 77; penningm.: W. Strampel, Ophelialaan 232. Katholieke Volkspartij, afd. Centrum: Voorz.: J. J. van Egmond, Oost einderweg 224; secr.: C. Zandvliet; penningm.: G. Gerritsma. Katholieke Volkspartij, afd. Aalsmeer-O.: Voorz.: W. Kragtwijk; secr.: J. Helsloot, Aalsmeerderweg 443; penningm.: Th. C. A. Blom, Machine- weg 139. Partij van de Arbeid, afd. Aalsmeer: Voorz.: J. van Leeuwen, Sportlaan 64; secr.: M, Jongkind, Spoorlaan 56; penningm.: J. Menge, Primula- straat 85. Vrouwengroep van de Partij van de Arbeid: Voorz.: mevr. Benschop, Cyclamenstraat 10; secr.esse: mevr. H. v. Leeuwen-Oor, Sportlaan 64. Staatkundig Gereformeerde Partij: Secr.: L. Verhoek, Aalsmeerderw. 85. V.V.D.: Raadslid: D. Jongkind Mzn.. Stommeerweg 42, tel. 324. 16

Adresboeken Aalsmeer | 1956 | | pagina 22