Maatschappelijk en Sociale Organisaties. Stichting Aalsmeers Comité Ontspanning Sanatoria: Voorz.: J. Paarlberg; secr.: de Graauw. Bennebroekerweg 37, Hoofddorp; penningm.: Jb Grosscurt Arnzn. „Draagt Elkanders Lasten": W. S. J. Brouwer, Anjerlaan 15. A. F. v. Hees, Machineweg 93. Oud- Kath. Ondersteuningsfonds, afd. Aalsmeer: Secr.: L. J. Rinkel, Machineweg 15, Aalsmeer. Instituut voor Arbeiders Ontwikkeling: Secr.: H. Dijkstra, Wetering plantsoen 10, Aalsmeer. Woningbouw ver, Goed Wonen": Voorz.: W. Harting; secr.-penningm.: G. Biesheuvel, Schoolstraat 17. Ned. Aannemersbond en Patroonsbond voor de Bouwbedrijven, afd. Aals meer: Voorz.: W. v. d. Laarse, Zijdstraat 44; secr.: M. de Vries, Op- helialaan 104, Aalsmeer; penningm.: A. v, d. Heuvel, van Cleefflcade 13. Vereniging van patroons in de Metaalvakhen en aanverwante bedrijven (V.M.A.): secr.: D. Eveleens, Aalsmeerderdijk 652, tel. 766. Vakorganisatie v. d. Rijwielhandel, afd. Aalsmeer: Voorz.: K. Spaargaren; secr.-penningm.: F. J. C. Vreeken, Oosteinderweg 381, tel. 542. Algemene Ned. Agrarische Bcdrijfsbond (A.N.A.B.): secr.: C. Spaargaren, Aalsmeerderweg 804, Nieuw-Vennep. Winkeliersorganisatie „Winkelstand in Bloemenland"Voorz.: K. de Boer; secr.: C. de Gooyer, Dorpsstraat 22; penningm.: G. P. Jager. „Winkelstand-Oost": C. Mantel, Machineweg 35, tel. 592; L. Bakker, Oosteinderweg 260, tel. 736; H. Treur, C. Kroes en J. Noordhoek. N.V.V. Bestuurdersbond: Voorz.: J. Vos; secr.: G. E, Meivogel, Hadley- straat 45; penningm.: C. van Haarlem. Alg. Ned. Bond van Handelskantoorbedienden en Handelsreizigers Mer- curius": Voorz.: J. van Leeuwen, Sportlaan 64; secr.: K. Spaans, Spoor- laan 2.3; penningm.: J. Lanser, Pr. Margrietlaan 52. Llithoorn. Algemene Bond van Luchtvaartpersoneel (A.B.L.): Secr.: D. Beets, Spoorlaan 25, Aalsmeer. Alg. Ned. Bouwvakarbeiders Bond: Voorz.: G. Knol; secr.: J. A. van Schailc, Begoniastraat 54; penningm.: B. Buchner. Chr. Besturenbond: Voorz.: M. Biesheuvel, Wiegenlaan 15, Aalsmeer; secr.: Joh. Cornelissen, Weteringplantsoen 12, Aalsmeer; penningm.: B. Verzijl, Spoorlaan 12. Aalsmeer. Ned. Chr. Bond van Overheidspersoneel: Voorz.: J. Büchner, Kastanje laan 24. Personeelsvereniging „Bloemenlust"Voorz.: P. v. d. Meer; secr.: J. C. Teeuwen, Oosteinderweg 244; penningm.: L. J. Rinkel. Ned. Chr. Beambtenbond, afd. Aalsmeer: Voorz.: W. J. Braber, Horn- weg 65, Aalsmeer (O); secr.: H. Groeneveld, Begoniastraat 49; pen ningm.: H. Resoort, Kerkweg 32, Aalsmeer (O). Personeelsvereniging C.A.V. (Centrale Aalsmeersche Veiling): kantoor: Van Cleeffkade 1517, tel. '641. Personeelsvereniging „Maarse S Kroon": corr. kant. M. K.: Stommeer weg 71, tel. 241. JEUGDZORG EN JEUGDVERENIGINGEN. Centraal Genootschap voor Kinderherstellingsoorden en Gezondheids kolonies voor uitzending van zwakke kinderen naar gezondheidskolonies: Voorz.: A. J. Tas, Ophelialaan 60; secr,esse: mej. Z. van Weerden, Hortensialaan 30; penningm.: C. J. Spaargaren, Ophelialaan 224. R.K. Kinderuitzending: Voorz.: L. Pagano Mirani; secr.esse: mej. A. C. Walraven, Hadleystraat 74; penningm.: C. Hoogeboom; geestelijk advi seur: pastoor G. Chappin. Vereniging „De Nederlandse Padvinders" Willem Barendsz-groep: Leid ster afd. welpen (8 t/m 11 jaar): mej. H. A. Keessen, Uiterweg 86, 17

Adresboeken Aalsmeer | 1956 | | pagina 23