Machine weg (Oosteinde). Vanaf de Oosteinderweg nabij veiling „Bloemenlust", door de Oosteinderpoelpolder in z.o. richting tot Legmeerdijk (kruist de Aalsmeerderweg en de Hornweg). Marktstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade, Mensinglaan, J. C. (plan Zuid), a: Derde hoofdweg links vanaf het Dorp tussen de Stommeerweg en de Cyclamenstraat (z.w. van de Burgemeester Kastelein weg) en b: tussen de Begoniastraat en de Spoorlaan (n.o. van de Bur gemeester Kasteleinweg) Molenpad (Dorp). Pad, evenwijdig met de Van Cleeffkade, vanaf de Stationswég bij de Schoutensebrug. Mijnsherenweg (Kudelstaart Polderweg tussen de Kudelstaartse- weg t.o. no. 168, tot de Geniedijk (Vuurlijn). Oosteinderweg (Oosteinde). Hoofdweg naar Amsterdam, in het verlengde van de Van Cleeffkade, tot Schinkeldijkje. Ophelialaan (plan Zuid). Tweede hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen Stommeerweg en Aalsmeerderweg. Pontweg (Oosteinde). Tussen de Oosteinderweg, nabij veiling „Bloemenlust" en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder (pont veer). Populierenlaan (plan Zuid). Over de spoorweg, tweede dwars straat in z.o. richting van de Ophelialaan, nabij de nieuwe algemene begraafplaats. Primulastraat (plan Zuid). Vanaf de Spoorlaan in z.o. richting tot de J. C. Mensinglaan (kruist de Ophelialaan). Ringdijk Schinkelpolder (Oosteinde). Polderdijk langs de ring vaart van de Haarlemmermeerpolder, tussen Mr. Jac. Takkade en Burgemeester A. Colijnweg. Rozenstraat (Dorp). Derde straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot het Weteringplantsoen. Schinkeldijkje (Oosteinde). Verbindingsweg tussen de Oosteinder weg en de Luwte. Schoolstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot de Weteringstraat. Seringenpark (plan Zuid). Z.W. gedeelte van het park, einde Ophelialaan (bij Aalsmeerderweg). Seringenstraat (Dorp). Tweede straat evenwijdig met de Zijd straat tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. 325

Adresboeken Aalsmeer | 1959 | | pagina 339