Spoorlaan (plan Zuid). Ten zuiden van en evenwijdig met de spoorlijn naar Uithoorn, vanaf de Geraniumstraat en kruisende de Ophelialaan. Sportlaan (plan Zuid). Over de spoorweg, zijweg in Noordelijke richting van de Ophelialaan tot de Ophelialaan (bij het Seringenpark). Stationsweg (Dorp). Vanaf de hoek Zijdstraat-Van Cleeffkade tot het station N.S. Stommeerkade (plan Zuid). Vanaf het station N.S. tot de Zwarte- weg over de dijk van de Stommeerpolder. Stommeerweg (plan Zuid). Vanaf het station N.S. tot de Zwarte- weg in Z.O. richting. Takkade, Mr. Jac. (Oosteinde). Van Oosteinderweg langs de Ringvaart naar de Bosrandweg. Thijsselaan, Jac. P. (plan Zuid). Verbindingsweg vanaf de Ber kenlaan in z.o. richting naar de Zwarteweg. Uiterweg. Vanaf de Zijdstraat (bij de Van Cleeffkade) in z.w. richting tussen de Westeinderplas en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder (pontveer aan het einde). Violenweg (plan Zuid). Rondgaande weg van Begoniastraat tot Freesialaan. Vriesstraat, Hugo de (plan Zuid). Zijweg in n.o. richting vanaf de Jac. P. Thijsselaan. Weteringplantsoen (Dorp). Het plantsoen met omliggende wegen, tussen Weteringstraat en Rozenstraat. Weteringstraat (Dorp). Vanaf de Zijdstraat (tussen de nummers 45 en 47) tot de Chrysantenstraat. Wilgenlaan (plan Zuid). Aftakking van de Sportlaan in de rich ting van de spoorlijn naar Amsterdam. Zwarteweg (plan Zuid). Vanaf Kudelstaartseweg (bij de water toren) tot de Horn weg. Zijdstraat (Dorp). Hoofdstraat vanaf de Dorpsstraat tot de Van Cleeffkade. 326

Adresboeken Aalsmeer | 1959 | | pagina 340