Raadscommissie voor de gemeente-bedrijven: Voorzitter: Wethouder D. Jongkind Mzn.; leden: M. Jongkind, H. P. Th. Kolk, L. J. Noorman, W. Spaargaren. Raadscommissie voor onderwijszaken: Voorzitter: de Burgemeester; leden: Mevr. B. C. Boom-van der Schilden: mevr. R. G. G. de Haan-Luijks, J. Been, Th. Zandvliet. Raadscommissie voor uitbreidingsplannen en volkshuisvesting: Voorzitter: de Burgemeester; leden: Mevr. R. C. C. de Haan-Luijks, W. Dam, H. P. Th. Kolk, W. Spaargaren. Commissie van advies van de gemeentelijke dienst voor Sociale zorg: Voorzitter: Wethouder G. H. van Itterzon; secretaris: G. Blom, chef af cl. Soc. zaken; leden: H. P. Th. Kolk, Mevr. B. G. Boom-van der Schilden, Mevr. L. Knol-Blauw, N. v. d. Stroom, J. Buis Kzn., F. v. d. Meer, G. Meivogel, H. T. Benschop. Commissie van advies woningtoewijzing (art. 8 Woonruimtewet) Voorzitter: J. v. Zijverden Kzn.; secretaris: G. Blom, chef afd. Soc. Zaken: leden: Mevr. H. Keessen-de Pee, W. Kammeraad, H. van Holland. Th. van Zanten. Commissie tot wering van schoolverzuim: Voorzitter: G. A. de Ridder; secretaris: H. Woudstra; leden: H. Bier ling, Th. Molenaar en H. G. Dames. Commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs: Voorzitter: N. Hofman; secretaris: T. Molenaar; leden: Cath. Eveleens Pzn., J. Nieuwkoop en J. Post. Schoolmelkcomité: Voorzitter: P. H. Heideman; secretaris-penningmeester: A. J. Tas: leden: C. P. v. d. Ameele, mej. J. M. M. Spek, W. Dam, H. Bierling, J. Verschoor, L. F. P. Pagano Mirani en N. Zwarthoed, 3 vacatures. Bioscoop-commissie: Voorzitter: K. de Boer; secretaris: J. v. d. Zwaard Jr.; leden: C. J. de Hoog, J. Hage, A. Kamerman, L. F. P. Pagano Mirani en J. P. Venema. GEMEENTE-BEDRIJVEN EN -DIENSTEN Bedrijf gemeentewerken, grondbedrijf en woningbedrijf: Kantoor: Dorpsstraat 61, telefoon 4546. Directeur van gemeentewerken: S. J. Havinga. Spreekuur: dinsdag en donderdag, des voormiddags van 1112 uur. Techn. hoofdambtenaar le kl.: H. Th. Heegstra; techn. hoofdambtenaar: B. T. Koopmans; techn. ambtenaar le kl.J. O. G. de Jong en H. van Ieperen; techn. ambtenaar: L. C. du Rieu; adj.-techn. ambtenaar: R. Jonkman; tekenaar B le kl.: H. Woltjer. Magazijnmeester: H. W. A. Janssen. Administratie der gemeentebedrijven, voor het publiek geopend elke werkdag van 912.30 uur (tel. tevens van 1417 uur). Administrateur: G. J. Ensing; D. P. Magré, commies; H. Moolhuijsen. adj.-commies A en Mej. T. Poortvliet, schrijver A. De gemeente is aangesloten bij de gemeentelijke vleeskeuringsdienst te Uithoorn. Aangifte voor keuringen: Gemeentehuis, afd. 1. POLITIE Rijkspolitie te land (groep Aalsmeer): Bureau: Stommeerweg 3, tel. 4500 (d. en n.)Groepscommandant: Adj. J. L. Breetvelt, Ophelialaan 73, telef. 5346. Politie te water (groep Aalsmeer): Bureau: Stommeerweg 3, tel. 4784 (d. en n.). Groepscommandant: Adj. J. J. Bierma, Oosteinderweg 21b, telef. 5522. 34

Adresboeken Aalsmeer | 1959 | | pagina 38