Toneelvereniging „Kudelstaart"
Voorzitter: Th. C. van Kleef, Kudelstaartseweg 175c.
Secretaris: Th. Rekelhof, Herenweg 32.
Penningmeester: J. Vink, Kudelstaartseweg 220.
Repetitie: maandag en donderdag 7.30 uur, Parochiecentrum.
Toneelvereniging „Opgang"
Voorzitter: D. Tas Dzn., Uiterweg 255.
Secr.esse: Tilly Brouwer, Uiterweg 17.
Penningm.esse: Tini Rijsdijk, Zijdstraat 22.
Regisseur: Paul Deen.
Toneelvereniging „VOLDULOSTA"
Voorzitster: Mevr. T. v. Wirdem-Kelderman, Aalsmeerderweg 89.
Penningmeester: N. v. d. Smari, Helling 13.
SPORT
Aalsmeerse Hengelsportvereniging „Vislust"
Voorzitter: J. Kooy, Hornweg 116, telef. 4431.
2e Voorzitter: J. Jongkind, Machineweg 20, telef. 4358.
Secretaris: A. F. Glastra, Machineweg 28.
Penningmeester: B. Kampen, Machineweg 113, tel. 4853.
Wedstrijdleider: A. Sprenkels, Oosteinderweg 335, telef. 4696.
Aalsmeerse Tafeltennisclub „Bloemenlust"
Voorzitter: D. Offerman, Gyclamenstraat 67.
Secretaris: K. Been, Oosteinderweg 221, telef. 5224.
Penningmeester: J. Jongkind Jr., Aalsmeerderdijk 415a.
Aalsmeerse Wandelsportvereniging A.W.V.
Opgericht 24 juli 1949.
Voorzitter: A. de Vries, Cyclamenstraat 27, telef. 5311.
Secretaris: H. G. v. d. Heuvel, Aalsmeerderdijk 130, telef. 4448.
2e Secretaris: J. Eveleens, Begoniastraat 8.
Penningmeester: K. G. Spaargaren.
Chr. Sportver. „Ontspanning door Inspanning" (O.D.I.), afd. korfbal.
Voorzitter: K. van Zijverden, Uiterweg 14, telef. 5175.
Secretaresse: Mej. M. Visser, Berkenlaan 29.
Penningmeester: A. Groeneveld, Gloxiniastraat 8.
Wedstrijd-secr.esse: Mej. A. Jongkind, Aalsmeerderweg 263.
Oefenavond: vrijdag 8 uur in Bloemenlust.
Commissie Schoolvoetbal Aalsmeer e.o.
Voorzitter: L. F. P. Pagano Mirani, Sportlaan 72, telef. 5213.
Secr.-penningmeester: D. v. Holland, Gyclamenstraat 37.
Commissie Westeinder Zeilwedstrijden
Secretaris: A. J. M. Kok, Admiralengracht 63, Amsterdam, tel. 020-86612.
Contactcommissie voor de watersport
Dagelijks bestuur:
R. Dragt, Stommeerweg 72, telef. 4646.
H. Kersken Jr., Herenweg 27, telef. 5163.
Gymnastiek- en Atletiekvereniging „Olympia"
Voorzitter: W. van Oorde, Seringenstraat 34, telef. 4506.
Secretaris: Chr. Welner, Sportlaan 42.
Penningmeester: C. Keessen, Uiterweg 104, telef. 4314.
Motorclub „Aalsmeer"
Adres: M. Joore, Primulastraat 72.
Motorclub „Het Oosten"
Secretaris: F. J. C. Vreeken, Oosteinderweg 381.
Noord-Hollandse Wandelsport Bond
Official: G. Biesheuvel, Schoolstraat 17.
R.K. Aalsmeerse vereniging voor Sport R.K.A.V., afd. Voetbal
Voorzitter: T. v. d. Jagt, Begoniastraat 50.
Secretaris: L. F. P. Pagano Mirani, Sportlaan 72, telef. 5213.
Penningmeester: L. Fransen, Aalsmeerderdijk 207.
64