Elzenlaantje (plan Zuid). N.V. dwarsweg van de Berkenlaan. Freesialaan (plan Zuid). Tussen Violenweg en Spoorlaan. Geniedijk (Kudelstaart)Vanaf de Kudelstaartseweg („Vrouwen troost"), in oostelijke richting tot de grens met de gemeente Uithoorn (langs de Vuurlijn). Geraniumstraat (plan Zuid). Parallelweg n.o. van de Burgemees ter Kasteleinweg, tussen de Ophelialaan en de Spoorlaan. Gerberastraat (plan Zuid). Verbindingsweg tussen de te verlen gen Hortensialaan en de Azaleastraat (gedeeltelijk nog aan te leggen). Gloxiniastraat (plan Zuid). Verbindingsweg in z.o. richting tus sen de J. C. Mensinglaan en de Hortensialaan. Hadleystraat (plan Zuid). Eerste hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen de Stommeerweg en de Burgemeester Kasteleinweg. Helling (Dorp). Tussen de Kerk wetering en de ringvaart van de Haarlemmer-meerpolder; kruist de Dorpsstraat tussen de num mers 29 en 31. Herenweg (Kudelstaart). Vanaf de Kudelstaartseweg in z.w. richting langs de Westeinderplas, tot de grens met de gemeente Leimuiden. Homweg (Oosteinde). Evenwijdig met de Aalsmeerderweg, vanaf de Zwarteweg tot de grens met de gemeente Nieuwer-Aanstel. Hortensialaan (plan Zuid). Eerste (gedeeltelijk dubbele) dwars straat van de Hadleystraat, Ophelialaan en de J. C. Mensing laan .tot de Zwarteweg. Kanaalstraat (Dorp). In het verlengde van de Zijdstraat, vanaf hoek Dorpsstraat tot de ringvaart van de Haarlemmermeer- polder (pontveer voor voetgangers en wielrijders). Kastanjelaan (plan Zuid). Over de spoorweg, eerste dwarsstraat in z.o. richting van de Ophelialaan. Kasteleinweg, Burgemeester (Dorp en plan Zuid). Het gedeelte van de provinciale hoofdverkeersweg Heemstede-Hilversum, tussen de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder tot de grens met de gemeente Uithoorn (bij de Legmeerdijk Kerkweg (Oosteinde). Verbindingsweg tussen de Oosteinderweg en de Aalsmeerderweg, nabij de Oud Katholieke Kerk. Kleine Noorddijk (Oosteinde). Voet- en rijwielpad in het ver lengde van de Oosteinderweg (door het Amsterdamse Bos). Kudelstaartseweg (Kudelstaart). Langs de Westeinderplas, vanaf de Zwarteweg (nabij de watertoren) tot de Herenweg. Legmeerdijk. Weg vanaf Noorddammer laan (gemeente Nieuwer- Amstel) tot Geniedijk. 324

Adresboeken Aalsmeer | 1963 | | pagina 336