Linnaeuslaan (plan Zuid). Weg (gedeeltelijk nog aan te leggen) tussen 2e J. C. Mensinglaan en Hornweg-Zwarteweg. (Bena ming Luwte is gewijzigd in Legmeerdijk. - Zie bij Legmeerdijk) Lijnbaan (Dorp). Verbindingsweg tussen de Dorpsstraat en de Oosteinderweg. Machineweg (Oosteinde). Vanaf de Oosteinderweg nabij veiling „Bloemenkast", door de Oosteinderpoelpolder in z.o. richting tot Legmeerdijk (kruist de Aalsmeerderweg en de Hornweg). Marktstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, tussen de Weteringstraat en de Van Cleeffkade. Mendelstraat (plan Zuid). Vanaf Zwarteweg tot Clusiusstraat (gedeeltelijk nog aan te leggen). Ie J. C. Mensinglaan (plan Zuid). Derde hoofdweg links vanaf het dorp, tussen de Stommeerweg en de Cyclamenstraat (z.w. van de Burgemeester Kasteleinweg). 2e J. C. Mensinglaan (plan Zuid). Straat tussen de Begoniastraat en de Spoorlaan (n.l. van de Burgemeester Kasteleinweg). Molenpad (Dorp). Pad, evenwijdig met de Van Cleeffkade, vanaf de Stationsweg ibij de Schoutensebrug. Mijnsherenweg (Kudelstaart). Polderweg tussen de Kudelstaartse- weg t.o. no. 168, tot de Geniedijk (Vuurlijn). Oosteinderweg (Oosteinde). Hoofdweg naar Amsterdam, in het verlengde van de Van Cleeffkade, tot Schinkeldijkje. Ophelialaan (plan Zuid). Tweede hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen Stommeerweg en Aalsmeerderweg. Pont weg (Oosteinde). Tussen de Oosteinderweg, nabij veiling „Bloemenlust" en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder (pontveer) Populierenlaan (plan Zuid) Over de spoorweg, tweede dwars straat in z.o. richting van de Ophelialaan, nabij de nieuwe algemene begraafplaats. Primulastraat (plan Zuid). Vanaf de Spoorlaan in z.o. richting tot de J. C. Mensinglaan (kruist de Ophelialaan). Raadhuisplein (Dorp). Plein gelegen tussen het raadhuis en de Stationsweg, nabij de kruising Zijdstraat-van Cleeffkade-Sta- tionsweg—Uiterweg. Rozenstraat (Dorp). Derde straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot het Weteringplantsoen. Schinkeldijkje (Oosteinde). Verbindingsweg tussen de Oosteinder weg en de Luwte. Schoolstraat (Dorp). Eerste straat evenwijdig met de Zijdstraat, vanaf de Dorpsstraat tot de Weteringstraat. 325

Adresboeken Aalsmeer | 1963 | | pagina 337