Ned. Chr. Bond van Werknemers in de Hout- en Bouwnijverheid N.C.B. Voorz.: P. A. v. d. Pol, Aalsmeerderweg 761a, Rijsenhout (post Aalsm.). 'Secretaris: E. Hoogervorst, Zwarteweg 99. Penningmeester: C. J. Eikelenboom, Ophelialaan 207. Chr. Bond v. d. Metaalnijverheid en Elektrotechn. Ind. (G.M.B.) Voorzitter: J. van Rijn, Julianalaan 8. Secretaris: H. Eemstra, Anjerlaan 16. Penningmeester: G. Visser, Vrijheidsstraat 22, Rijsenhout (post Aalsm.). Ned. Chr. Grafische Bedrijfsbond N.C.G.B. Voorzitter: A. Buchner, Kastanjelaan 24. Secretaris: H. Buijs, Mendelstraat 34. Penningmeester: PI. Selser, Kudelstaartseweg 46. Ned. Chr. Agrarische Bedrijfsbond N.C.A.B. Voorzitter: J. Lieuwerink, Julianalaan 74. Secretaris: M. v. d. Berg, Geraniumstraat 30. Penningmeester: A. Cuiper, Weteringstraat 32. Prot. Chr. Bond van Vervoerpersoneel P.C.B. Voorzitter: PI. C. Wesselius, Acacialaan 14. Secretaris: A. van Huizen, Geraniumstraat 114. Penningmeester: S. O. de Raadt, Ophelialaan 26. Chr. Bond v. Voedings- en Genotmiddelen C.B.V.G. Correspondent: A. Cuiper, Weteringstraat 32. Plaatselijke Commissie Alg. Soc. Fonds ter bevordering van de volksgezondheid (C.N.V.) D.E.L. Voorzitter: D. Vreeken, Hortensialaan 34, tel. 4-241. (M. K.). Secretaris: W. Knecht, Hortensialaan 76. Penningmeester: PI. Groeneveld, Begoniastraat 53. Bond van Chr. Politie-ambtenaren, afd. Amstelland en Haarlemmermeer Voorzitter: C. G. Witte, Nijhofflaan 19, Uithoorn. Secretaris: B. Kok, Patrimoniumlaan 51, Amstelveen. Penningmeester: D. A. Schat, Arthur van Sohendellaan 50, Uithoorn. Chr. Bedrijfsbond H.B.V., afd. Aalsmeer Voorzitter: W. Verburg, Zwarteweg 105, tel. 4349. Secretaris: L. Overbeek, Oude Spoordijk 12. Penningmeester: H. Herder, Emmastraat 24. Ned. Katholiek Vakver band Voorzitter: G. Gerritsma, Rozenstraat 18, tel. 7194. Secretaris: P. Gerritsma, Geraniumstx-aat 5. Penningmeester: Th. Zandvliet, Jac. P. Thijsselaan 7, tel. 5876. Kanunnik van Schaickfonds Secretaris: C. van Klink, Uiterweg 233. „Herwonnen Levenskracht" Secretaris: J. Otten, Cyclamenstraat 62. R.K. Bond van Overheidspersoneel „Sint Paulus" Secretaris: W. Keizer, Spoorlaan 16. R.K. Bouwvakarbeidersbond „Sint Jozef", afd. Aalsmeer Secretaris: P. Gerritsma, Geraniumstraat 5. Ned. Kath. Bond van Vervoerspersoneel Secretaris: J. G. Jonkman, Plortensialaan 91, tel. 6048. Kath. Bouwvakarbeidersbond „Sint Joseph", afd. Kudelstaart Voorzitter: J. Otto, Mijnsherenweg 58a. Secretaris: J. Th. v. d. Geest, Herenweg 5. Penningmeester: G. Kok, Stiohtsepad 16. 38

Adresboeken Aalsmeer | 1969 | | pagina 42