OPLOSSING PRIJSVRAAG De eerste drie cliché's werden niet in ons vorig nummer afgedrukt. J, P. H. M. de Jong, Zijlweg, Overveen. Bl'daals' IJzermag., A. Petstra. K. Kleverl. fa. Gebrs. Koebrugge, Bloemendaal. A. G. van Wijk, Zijlweg, Overveen. W. Beunder, Verbindingsweg, Bloemendaal. A. J. Kol, Bloemendaalscheweg, Overveen Dat onze prijsvraag in de smaak viel van de jeugd, was wel te voorzien, reeds Za terdagmiddag ontvingen we een inzending; dat de belangstelling echter zoo groot was voor dezen wedstrijd, hadden we niet ge dacht. Het was dan oo'k lang niet gemak kelijk om een goede keus te doen uit de vele inzendingen, wie voor een prijs of prijsje in aanmerking kon komen. Tenslotte zijn we ook hiermede goed geslaagd. Alle inzenders(slers), ook die geen prijs ont vangen, onzen vriendelijken dank voor de deelname aan dezen wedstrijd, we hopen u weer spoedig met een andere prijsvraag •lastig te vallen. Hieronder volgen nog een paar van de aardigste inzendingen: 1. a. 'k Heb me nu eens niet vergist, Firma Haaks is d e drogist. b. Is Zetstra, waar een dame, Tusschen ijzer staat voor ramen. c. Is slager Theo. W. de Vries, Wiens vet ik steeds voor mij verkies. d. Is bakker Franken, Geeft hij wat, 'k wil niet bedanken. Dan bij Bloemendaal's van Riessen Wilt als leverancier hem kiezen, r. 't Is Winthorst, de drogist, Die moet leven van de mist. s. Is A. J. Kol, de Kruidenier, 'k Hoop mijn rijmpje, geeft pleizier. Bloemendaalsche winkelieren, Moog' uw welvaart welig tieren, Leeft in vriendschap, siert uw ruiten, Dan verdient U rijke duiten. 2. De heeren Eikelenboom en Grammé zijn gekomen op een kost'lijk idee. Ze hebben de Bloemendaalsche winke liers zeer aan zich verplicht, Want ze hebben gezorgd dat de oogen van het publiek nog eens extra op hun étalages werden gericht. Ze hebben n.'l. in hun wekelijksch orgaan, Een aantal fraaie foto's van étalages doen staan. Zonder naam echter en nu moesten wij uitmaken, Van wie ze waren, die verschillende zaken. Zoo gingen we dus alle étalages nog eens bekijken, En de foto's met de winkels vergelijken. Het doel van de étalage-wedstrijd werd dus nog beter bereikt, Want de kwestie is toch dat het publiek de winkels bekijkt Maar 'hier is m'n oplossing en laat ik niet langer boomen, Huldé nog aan de Heeren, die op het idee zijn gekomen. UITSLAG WEDSTRIJD Eerste prijs: J. Koebrugge, de Genestet- weg 30, Bloemendaal: „Door de lucht naar Indië, door J. van der Hoop. Tweede prijs: H. Jeddens, Molenstraat. Santpoort: Een mooi jongensboek. Derde prijs: J. Meeuwig', Bloemendaal scheweg 121. „De kleine Lord", door F. H. Burnet, Vierde prijs: M. Schneegans, Schouw tjeslaan 100, Haarlem. Een vulpotlood. Troostprijs: Wim Beunders Jr., Verbin dingsweg 12, Bloemendaal. Een der etalages van de J. Tanis, Korte Kleverlaan, Bloemendaal. £a {^aaks Overveen fa. J. A. Boskamp Zn. te Overveen. k. n. P-: Is Grammé en Eikélenboom, Over wiens lectuur ik droom. Is Koebrugge, de bloemist, Laat u zien, dat zich vergist, De Genestet met 'n land van mist. Is J. R. Stuit, electricien, Nu, zijn lichtjes branden fijn. Is bakker Tuilenaar, Bakt slechts 'lekker, prima waar. Henny Miiller's bloem'en, planten, Zijn ook welkom aan haar klanten. Van Wijk's sigarenmagazijn, Mag in 't rijke Bloemendaal er zijn. Rutte Bloemendaal's fijnste kruidenier Ziet ge op dit plaatje 'hier. Is fa. Balm, Vader en Zoon Eerste klas visch en ook poon. Hier is nu geen visch Maar Visser, J. A. IJ. Handelt boeken, allerlei. W. Beunder, 't Bloemenmagazijn Juicht: „De eerste prijs is mijn". Wilt ge snellen op de wegen? Walter's rijwiel voert ten zegen. Nergens ziet ge mooier fruit Groenten, achter ruit fa. Grammé Eikelenboom. v.h. P. Stins Pz. Henny Muller, K. Kleverlaan, Bloemend aal. Boekh. „LecturaJ. A. IJ. Visser, Bl'daal. J. Windthorst, Bl'daalscheweg, Bloemendaal Filiaal Franken's Broodfabrieken, Overveen fa. J. Balm Zn., Bl'daalscheweg, Bl'daal. Th. W. de Vries, Zijlweg, Overveen. J. A. Stuut, Zijlweg, Overveen P. Rutte, Bloemendaalschew., Bloemendaal. Gebrs. van Riessen, Bl'daalschew,, Bl'daal. J. Tullenaar, Zijlweg, Overveen. J. Walter, Bloemendaalscheweg, Bl'daal.

Bloemendaal's Editie | 1928 | | pagina 4