;d van „Ijet gloemenöaalsch Weekblad an Zaterdag 24 Juli 1909» iiïiiïii iïiiiiiiïiii!!!!!!!!!!!!!!! iiiiiiii illiiiiiiliiii!!!!!!!!!!!!! iiiiiiïi ïiï<iïïiïïïiiui*l!lll!!!*> iiiiiiii ïlIillHÜllliüüiiiïHIM iiiiiiïi iiiii>ii!!!!!!!!!!!!!SS!>"! iiïiiiiiïiiiiiiiiiïHi!!!!!! iiiiiïiiïiiiiiiiiii!!!!!!!!! iiiiiiiiiiiiiiii"!!!!!!!!!! r - ii „Acme"-afscheiding. Ret vtellen der eindstijlen moet zeer zorgvuldig geschieden, -aar men, door dit te verwaarloozen, gevaar loopt, dat de >3et stellen van eindstijlen voor „Page"-afscheidingen. •iiai.daischeiding slap gaat hangen en geen voldoening geeft. La heeren Moens Beek geven gaarne verdere inlichtin gen omtrent deze ideale afscheidingen, die zoo goed bij onze villa's passen. PENSION- EN WONINGGIDS ran Bloemendaal, O verveen, Aerdenhont, Vogelenzang en Santpoort A. OVERAKKER, Makelaar. Kantoor van Vaste Goederen, Assurantiën, Hypotheken Bloe- mendaal's Pension- en Woningbureau Rusthoek", kantoor eindpunt electr. tram. Telefoon 1765. Beleefd verzoek. Reflectanten, voor tijdelijke of voor vaste woonplaats alhier, worden beleefd uitgenoodigd, ten einde teleurstelling of vergeefsche overkomst te voorkomen, hunne komst vooraf te melden. Te Koop of te Huur zijnde perceelen. BLOEMENDAAL. 1. Villa, bevattende: 12 kamers, serre, balkons, badin richting, acetyleengasverlichting, schuur, priëel, en verder alle gemakken. Het geheel is groot 1850 M2. Koopsom 1 21000.Huurprijs f 1200.'sjaars. 2. Een villa, bevattende: 8 kamers, serre, balkons, en van alle gemakken voorzien, vlak bij het station. Huur prijs f 500.'sjaars. Koopsom f 9500 Aanv. 1 November. 5. 2 villa's, bevattende: 10 kamers, balcon, closets, electrisch licht. Een en ander zeer modern en van alle gemakken voorzien. Voor- en achtertuin Koopsom f 25.000. 7. Villa te koop. Koopsom f 10.000. 8. Villa te koop. Koopsom f 6600. 9. Winkelhuis, midden in het dorp, drukste gedeelte, zeer goede winkelstand, geschikt voor alle bedrijven. Beneden: winkel en tuin, onder 't geheele huis groote kelder; boven: 3 kamers, keuken, zolder. Solied pand. Koopsom f 10500. 10. Een dubbele villa: 13 kamers, badkamers, serres, hal enz., electr. licht, waterleiding, closets en verder voorzien van alle gemakken. Koopsom f 25000. 12. Villa, in het hooge gedeelte beneden3 kamers, ruime hal eu vestibule, boven 3 kamers, balkon, badkamer, zolder met 2 kamers. Electr. licht en waterleiding. Het geheel is groot 1800 Q M. Koopsom f23000. 13. Villa, 10 kamers enz., modern en veel geriefelijk heden. Huurprijs f 900.'sjaars. 14. Villa, 8 kamers, gang, vestibule, kelder, zolder, voor en achtertuin, serre, electr. licht, waterleiding, Closet enz. Huurprijs f550.'sjaars. 15. Villa, 8 kamers, gang, vestibule, kelder, zolder, voor- en achtertuin, bergplaats, serre, electr. licht, waterleiding closets, enz Huurprijs f 550.'sjaars. 18. Villa, hoog gelegen aan Duin en Bosch van alle ge makken voorzien. Aanvaarding terstond. Huurprijs f 700. 24. Villa, zeer modern en comfortable, ruime vestibule, gang, 9 kamers enz. serre, electrisch licht, waterleiding w.c. Huurprijs f 700. 31. Bovenhuis 2 kamers en suite, zijkamer, keuken, groot balcon, 2 slaapkamers en zolder, aanvaarding na overleg. Huurprijs f 228.'sjaars. 32. Benedenhuis 2 kamers en suite en 1 slaapkamer, keu ken en flinke tuin aanvaarding na overleg. Huurprijs f 204. 'sjaars. 35. Een villa in het. Duinlu park; hened'- 3 kamers, serre, enz.; boven: 3 kamers ei Aanvaar ding terstond. Huurprijs f575.'sjaars. 36. Eon villa mot i ra kacttV.:: I-'v.i lustpark, bevattende: beneden: 2 kamers en suite, spreekkamer, keu ken, bijkeuken, kelder enz boven2 groote en 3 kleinere kamers, zolder met diènstbode-kamer. Electr. licht' en water leiding. Aanvaarding terstond. Huurprijs f625.met stal f 675.'sjaars. 38. Een villa, aangenaam gelegen en van alle gemakken voorzien. Electr. licht en waterle ding. Aanvaarding direct. Huurprijs 1 650.'sjaars 44. Een villa bevatiande: beneden. 2 groote kamers en suite, een klein kamertje, hall, W. C., keuken au bijkeuken. Ie etage: vier kamers, badkamer en W.C. Zolder: drie kamers en donkere kamer, zolder en vliering. Drooge kelder, voor- en achtertuin; in den achtertuin ruime bergplaatsen, volière, groot kippenhok, tent, vruchtbooms i. enz. Electr. licht, waterleiding, droog huis. A nv terstond. Huurprijs f 900. 's jaars. 45. Een Heerenhuis met groeten tuin, bevattende: 9 kamers, keuken, enz., ligging zeer gunstig en velt geriefelijkheden. Aanvaarding terstond hüurprg 48. Eenige beneden- en bovenhuizen uit de hand te koop. Zeer geschikt voor geldbelegging, gans gen en goed gebouwde perceelen. Koopsom nader te vernemen. 49 Villa nabij 't Station, vrij staand, rondom fraai aange legde tuin, bevattendebeneden vest/buis en gang met mar mer, suite, serre, zijkamer, ruimekeuken en bergplaats, droge kelder, le etage, portaal, 3 kamers èn badkamer, en plat, zolder met 2 logeerkamers, boven en beneden closet en dienst boden-privaat't geheel is groot 1000 M2 Koousom 15000.—. 51 Villa met, grooten tuin pl.ai. 1600 M ,n het. schoonste gedeelte van het Bloemendaalschopark op 4 m. afstand van de Electr. tram en 10 m. v. fc. Stat H. Spoor. De villa bevat beneden: huiskamer, eetkamer, spreekkamer, ruime serre, keuken, kelder enz, boven- 5 kamers, groot, en klei ner, badkamer, garderobe-kast, zolder, balcon enz. El. licht en waterl. regen- en welwater ir den tuin een mime schuur enz. Koopsom f20.000.—. Huurprijs f 1200. 53. Heerenhuis met grooten tuin, huurprijs f750. 's jaars. 54. Heerenhuis met voor en- achtertuin, 7 kamers, serre. Huurprijs f 550. Aanv. 1 Nor. a.s. 55. Villa, rondom tuin, schco.i geleg rs. Huur prijs f 600. Aanv. direct. 56. Villa met Hinken tuin 8 kamers. Huurprijs f 600. Aanv. direct. 57. Heerenhuis met voor- er, Achtertuin, 8 kamers. Huur prijs f 550. Aanv 1. Aug. 58. Villa, rondou tuic, 8 kamers, - :-j sta:- Bloemen daal. Huurprijs f 700.—. OVERVEKN 3. Een villa bijzonder sebooo gelegen; in n hoofdweg; voortuin en groote in; huüirprij 'sjaars. Ook te koop maar dan met k f 14000. 4. Een moderne comfort. icg8i,ioh villa in Kweekduin". Huurprijs f 1800, - 'sjaars, 6. Villa modern igerioht e zeer a' m;' a gelegen. Aanvaarding direct, ffvnrprgs f '00.jr. 7. Groote villa rondon tuin, ichoon gelegen, ruime kamers. Koopsom f 35.500; huurprijs f 2300.. - per jaar. SANTPOORT. I 1. Villa met 7200 M2. tuin en bosch, en stal. Zeer modern en van alle gemakken voorzien. Aanvaarding terstond. Koop som f 19500 Huurprijs f 1000.'sjaars. 2. Een groot zoo goed als nieuw deftig heerenhuis met tuin. Het huis is voorzien van alle gemakken en bevat: 9 kamers, groote serre, balkons, badkamer, closets, eigen gas- en waterleiding enz. Aanvaarding direct 3. Een groot deftig heerenhuis met grooten tuin aan den hoofdweg te Santpoort aan de halte tram. Dit huis is bijzon der geschikt voor hotel-pension, restaurant of inrichting van onderwijs. Koopsom f 16000.Huurprijs f900. 'sjaars. Aanvaarding terstond. 4. Villa, bevattende 6 groote en kleinere kamers, suite, kelder wel- en regenwater, tuin. Koopsom f 5000., 5. Een hurgerwoonhuis van alle gemakken voorzien. Koop som f3000. 6. Twee aaneen gebouwde burgerwoonhuizen. Koopsom f 3000 7. Een huis waarin café, gunstig gelegen. Koopsom f 1750.—. 8. Een burgerwoonhuis, voor- en achtertuin. Koopsom f2000. 9. Drie aaneen gebouwde huizen, voor- en achtertuin. Koopsom f 4000. 10. Een ruim burger woonhuis met grooten tuin. Koop som f 7000. 11. Villa's, bijzonder aangenaam en gunstig gelegen, vlak bij tram en bosschen. Koopsom f 5000. 12. Een villa op het hooge gedeelte, comf. en van alle gemakken voorzien. Koopsom f 13000. 14. Villa, bij halte Driehuis; beneden: suite, vestibule, gang, keuken enz.boven6 kamers, serre, balkon enz., voor- en achtertuin. Aanvaarding terstond. Huurprijs f450 's jaars. 15. Villa met grooten rijk beplanten tuin 2700 c.A., 12 kamers, badkamer, keuken, electrisch licht enz., bene vens stal, koetshuis, oranjerie. Aanv. terstond. Koopsom f12000.Huurprijs fSOO.'sjaars. 16- Villa met grooten tuin nabij 't station, beneden suite en zijkamer, keuken en kelder, boven 4 kamers, wel- en regenwater. Koopsom f7000. 17. Een bijzonder aangenaam en hoog gelegen villa, mo dern en vele geriefelijkheden, ingericht tot le klas pension, bevattende 17 groote en kleine kamers, serre's, balcons, electr. licht en schellen, keuken, bijkeuken, tuin, schuur enz. Koopprijs na overleg. Huurprijs f 1000.Aanv. direct. 18. Villa nabij Spoor-Station aan Bosch en Duin bevattende, beneden: 3 kamers, 4.10 X 35 m., serre, hal, vestibule, keuken, bijkeuken, kelder, w. c.'s, le etage 1 kamer 6.10 X 5.35 m., 2 kamers 4 10 X 5 35 m. mangelkamer, 3 X 3 m. badkamer en w. c., zolder met 2 dienstboden kamers. Elect, licht en schellen, waterleidingen door het ge heele perceel. Aanvaarding direct. Koopsom f15000. Huurprijs 950.'sjaars. 't Geheel is groot 831 M2. 19. Villa van alle gemakken voorzien, geriefelijk en modern ingericht, voor- en achtertuin, elect, licht en schellen. Be vattende, benedensuite en serre, beuken, schuurtje, kel der, w. c., le etage 3 kamers en badkamer w. c. zolder met 2 kamers. Koopsom f8500.Huurprijs f 6.50 jaars. 20. Nette en geriefelijk ingerichte burgerwooiu nizen tuinen aan hoofdweg bevattende, beneden2 1 vners en. suite, keuken, kelder, kasten enz. boven ruime zoidei met 2 slaapkamers. Aanvaarding direct.Huurprijs f 14.p. maand. 21. Villa op 2 min. afstand van Station H. S. M., be vattende vestibule, hall, W.C., kelder, 2 kamers en suite met serre, keuken met bijkeuken en dienstb. W.C. le Etage 2 groote en 1 kleinere kamer, balcon en badkamer, W.C. Zolder met 2 kamers. Voor- en achtertuin. Electr. licht en schellen. Web- en regenwater. Aanv. terstond. Koopsom f8000. Huurprijs f550.'sjaars. 22. Villa op 2 min. afstand van Station H. S. M., hoog in duinstreek, dennen en eikenbosch, bevattende: beneden, vestibule, hall, ruime Suite, groote serre, keuken, bijkeuken, kelder, W.C. le Etage, 3 kamers en badkamer, W.C. 2e Etage, 2 kamers, zolder enz., overal electr. licht en schellen, Norton- en regenwater. Voor- en achtertuin. Aanv. terstond. Koopsom f8000.Huurprijs f 550.s'jaars. AERDENHOUT. 1. Villa. Beneden 3 ineenloopende kamers van 5 bij 6 meter, hal, ruime keuken, kelder, provisiekamer, poetshok met zuig- en perspomp, ruime bergplaats voor brandstoffen. Boven, 3 kamers, 5 bij 6 meter, 3 kamers, 4 bij 4 meter, 2 kamers, 3 bij 21/2 meter en dienstbodenkamer, 5 bij 5 meter. Waterleiding. W. op C.'s elke verdieping. Het ge heel is groot 1100 M2. Koopsom f20.000. 2. Villa, bevattende 8 kamer, keuken, bijkeuken en vele gerieflijkheden groot 1026 M2. Koopsom f15000, huurprijs f900.'sjaars, aanvaarding terstond. 3. Een modern ingerichte villa, bevattende 11 kamers, badkamer, keuken, bijkeuken, kelder, hal, serre en dienst bodenkamertje en groote tuin met tennisbaan, koopsom f 18500.Huurprijs f 1200.'sjaars. Gemeubileerde villa's en apartenienten, Miet em zonder pension. 1. Villa. Bijzonder gunstig gelegen. Benedenafdeeling, 2 kamers en suite, serre, slaapkamer, keuken, kelder, oiosets, gebruik van tuin met priëel en schuur. Bovenafdeeling, met aparte opgang, 2 zitkamers, 1 slaapkamer, keuken, balkon, gebruik van tuin met priëel en schuur. Degelijk pension. 2. 3 of meer kamers met of zonder pension te Bloemendaal. 4. Gem. bovenhuis. 3 kamers, keuken, zolder en aparte opgang. 5. Gem. bovenhuis. 4 kamers, keuken, dienstbodekamer, electr licht, waterleiding. 7. Gem. kamers. Suite en 2 gewone kamers, balkons op het zuiden. El. licht, waterl., badkamer. Met oi zonder pension. 8. Kinderpension. Opname kinderen van iederen leeftijd, herstellende en rustbehoevende. Familieleven, vrije speel- en slaapkamer. 9. Het van ouds bekende hotel-pension „Kennemerland" Billijke prijzen. 10. 10 Kamers, voor- en achtertuin, electr. licht en waterleiding, bij bosch en duin, met pension. 11. 8 kamers, met gebruik gemeenschappelijke eetkamer, badkamer, w.c., balkons. Electrlicht hal, serre grootentuin met pension. Moderne afsluitingen. Handel en Sinds eeniSeD tijd wordt hier te lande itrie. door het Technisch Bureau Moens Beek, te Bloemendaal, een nieuw model ek "i echt werk in den handel gebracht, waarop wij in dit nummer volgaarne eens de pó'" c.M.' met de u'" vlechtwerk in den handel verticale draden worden wordt gebracht. vereenigd, naar rato van lypo van vlechtwerk. De illustratie beschouwende, rz a reeds dadelijk op, dat de horizontale draden van dichter bij aar geweven zijn '(n van boven. Dit is i. ómdat het vee bij eene i ,t.g altijd aan u aderkant tracht te breken. De gol- of kronkelin- aavin het vlecht geweven, zijn voorzorg tegen „Page"-vlectjtwerk om een landgoed met park. c'ingS spanning m.nekken, die het draad moet weerstaan, i' draden zijn bedekt met het beste galvaniseermateriaal dat er bestaat en worden na tuurlijk gegal vaniseerd vóór het weven. Hier na wordt het vlechtwerk ge dompeld in een bad van speciale u i witte verf van „Page"-vlechtwerk". geheime samen- waardoor de levensduur enorm wordt verlengd, de:;e laag de draad beschermt tegen roesten. Ook a-j doet deze witte kleur het vlechtwerk be- j ter in het oog loopen. 1 De draaihekken zijn eveneens geheel uit 7 _j U—j, staal vervaardigd en worden met schar- L nieren kant en klaar geleverd. Ze zijn prachtig van ontwerp en voorkomen, daarbij y stevig en duurzaam. De inrijhekken zijn .ie. van de voorzien van stalen buisframes van ruim rfscheiding. gi R.M. diameter. Acme"-afscheidingen zijn meer geschikt voor het n eiiun van tuinm, parken, begraafplaatsen, plantsoenen, Het ma- dat K i' deze fa- me ge- .gd wordt i gegil'vani- e rd eu bui- engewoon er';. Het raad is van neven mge- ogen, zoo- 'O Ac- Draaihek. dek er zeer aantrekkelijk uitziet, terwijl het geheele w-ofsel geschilderd is met witte verf.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1909 | | pagina 5