I I nr wei A DE VRIES&ZOON, Firma 1. KRUL Ir. Brandstoffen. J Ha VA Schouwburg De Spaansche Kom je ook Bruiloft van I De tweede Mi - Tanquera Melkinric PRO PÏ f 0,30, f 0,60, f 0,75, f I,f 1,25, f 1.50 en hooger H. FRANKEN Jr., Hofleverancier Cafe-Restaurant „Rusthoek" CONCERT. No. 1416. Hallo!!! Onherroepelijk laatste PLANTENVEILING, Afdeeling BLOEMENDAAL Noord-Holl. Vereeniging „Het Witte Kruis". BOLHUIZEN 8 (Nieuwe Gracht) Tel. 1567. HANDSCHOENEN STR UIS V EE REN. HERINGA WUTMRICH' I Hout Mees Bloemem 1 Telef. 14 Ensembl SOLSER EN I N. V. Het 1 Jonkvro de la Seii Die Haghe-S Wij bevelen ons beleefd aan voor de levering van Ons Paaschbrood wordt geleverd tot onderstaande prijzen en is desverkiezend in panvorm of plat verkrijgbaa: Onder minzame aanbeveling, Hoogachtend, Ha: van Rem. Gem. 10 u Bit 6 7a He Ho 1'aljc Sa Sp Wi k 1 jfi I Bone Za Meiji hike Café Maai Burc Kol Mu Gei Bis 8 ta G r Te: K u Vrij 6 c Sc Da| 1 flu te lei tot de en de br sc hi za er in re SI ki st is O KERK-AGENDA, Zondag 5 April, Haarlem: Yer. van Yrijz. Herv. (Geb. Protb.) 10 u., Ds. Rutgers v. d. ,'Loeff; Eglise Walonne, 10Vi? h. Mr. Martin Dupont; Rem. Gcr. Gem. 10 u., Ds. Haentjens; Ev. Lutli. Gem., 10 u., Ds. De Meijere; 7Vo u., Ds, Schade van Westrum; Yer. Doopsgez. Gem., 10 u., D&. Binnerts Sz., 7 u.. Ds. Hylkema. Bloemendaal: Ned. Herv. Gem., 10 u. Prof. Van Leeuwen. Heemstede; Ned. Herv. Gem., 10u., Ds. Mansveld. Houtrijk en Polanen: Ned. Herv. Gem., 10 u. Ds. Baljon. Santpoort Ned. Herv. Gem. 10 u., Ds. Bax Jr. SpaarndamNed. Herv. Gem., 10 u., Ds. Baljon. Wijk aan Zee en DuinNed. Herv. Gem., 10 u. Ds. Berkelback v. d. Sprenkel. limuiden Ned. Herv. Gem., 10 u. Ds. Creutzberg, 5 u., Ds. Creutzberg; Doopsgez. Gem. en Ned. Prot. Bond, IOI/2 u., Ds. Attema. Zandvoort: Ned. Herv. Gem, 10 u., Ds. Posthumus Meijes. AGENDA. BLOEMENDAAL. Eiken Zondag, 's morgens 10 uur. Wekelijkschesckiet- oefeningen door „Bloemendaal-Commando". Café „Rusthoek" iederen Zondagmiddag en -avond concert. Donderd. 9 April: 8 u. 'savonds, Hotel „Van ouds het Raadhuis", vergadering „Het Witte Kruis". HAARLEM. Bureau van Consultatie tot verleenen van rechts bijstand aan onvermogenden. lederen Vrij dag houdt het bureau des namiddags ten half- twee zitting in het gerechtsgebouw aan de Jansstraat. Koloniaal Museum (Paviljoen.) Dagelijks ge opend van 104 ure. Museum van Kunstnijverheid. (Paviljoen.) Dagelijks geopend van 104 ure. Gemeentelijk Museum. Dagelijks geopend van 104 ure. Entree f 0.25 p.p. Ie Woensdag van de maand vrij. Zondags van 10—3 vrij. Bisschoppelijk Museum. (Jansstraat 79.) Ge opend behalve Zondags en R.-K. feestdagen van 105 ure. Toegang 25 cents. Stad s-B ibliotheek. (Prinsenhof.) Dagelijks ge opend (behalve Zondags) van 104 uur. Groote Kerk. Dinsdags van 12 ure, en Donderdags van 2—3 ure. Orgelbespeling. Teyler's Stichting. (Spaarne.) Geopend Zondags) van 11 3 werkdagen van 14 ure. s, Kruisweg 68, Haarlem, Kunstwerken. Dagelijks ge- zitter ook in de toekomst nut het houden van dei- gelijke bijeenkomsten voorzichtig te moeten zijn. Alom ziet men in onze streek reeds de hyacinthen, sommige vroege tulpen en narcissen bloeien Ook worden er reeds gesneden. We zagen wagens, hoog opgeladen met hyacinthen, vervoeren in ons dorp. Uit het politierapport. Processe n-v e r b a a 1 zijn opgemaakt wegens rijden over verboden grond: rijden over het voet pad. rijden zonder licht en loopen over verboden grond. Gevonden en terug te bekomen: bij J. Surén- donk. Korte Poellaan N°. 20a te Haarlem, een paar handschoenen; bij J. Willemsen, Binnenpad N°. 13, te Over veen ,een hondenpenning; bij J. Ronner, te Overveen Bloemendaalsoheweg N°. 235, een medaille; te Amsterdam Erederiksplein N°. 12. een gouden arm band; bij C. de Graaf te Haarlem, Rollandstraat N°. 41, een paardendeken; aan het bureau van politie te Overveen, een dameshandschoen, een moer van een wagenas en een glace-handschoenbij R. Kemper, Boschlaan 35 te Bloemendaal, een pakje linnengoed. V er lo r e neen portemonnaie met inhoud; een zilveren horloge; een handschoen; een rozenkrans; een bontje; een fietspomp en een schildpad-haarspeld. BURGERLIJKE STAN0. Van Vrijdag 27 Maart tot en met Donderdag 2 April. Geboren: z. van G. Zeeuwe en A. R. Storne- brink; d. van TI. van Riessen en E. M. Duijs; z. van J. G. Prenen en C. M. van Schie; d. van G. H. Giebels en M. van Dopperen. Ondertrouwd: E. J. Jansen en E. M. de Nijs. Overleden in het gesticht Meeren- berg: M. Allihn, 59 j.; J. Bes, 77 j.; K. Blokker, 45 j.; E. F. A. Blasse, 38 j. (be- ure. halve Zaterdags en De bibliotheek alle Kunstzaal De Boi tentoonstelling van opend van 9 5 uur. Schouwburg Jansweg; Zond. 5 April: 8 u., Solser en Hesse, Kom je ook op de bruiloft van MietjeMaand 6 April: Jonkvrouw de la Seig- lièreDinsd. 7 April Pro Domo; Woensd. 8 AprilDe tweede Mevrouw TanguerayZaterd. II AprilDe Spaansche Vlieg. Dagelijks Bioscoopvoorstellingen, Apolio-Theater. Bar- teljorissiraat. Woensdag 8 April des smiddags 3£ u., Jaarvergade ring „Onze Vloot", in de tuinzaal van Café Brinkmann. Lr werd heel aardig gewerkt, en de vele behaalde prijzen waren welverdiend. De lieer Koolhoven, voor zitter der vereeniging. reikte met een geestig woord de prijzen uit. Hond voor lichamelijke ontwikkeling. Maandagavond hield de Bloemendaalsche bond voor lichamelijke ontwikkeling een vergadering. Er werd o. m. een bespreking gehouden over den slechten toestand der terreinen om ..Duin en Daal", en er werd besloten den heer Graichen in zijn ijve ren voor een overdekte zweminrichting te steunen. Vergadering der S. D. A. P. De vergadering der S. D. A. P., is Woensdagavond niet doorgegaan. Er waren te weinig belangstel lenden. De heer Schaper was gekomen, en zat met oen tweetal bestuursleden aan de bestuurstafel. Te ruim lnilfnegen was er nog slechts een tiental bezoe kers in de vrij ruime zaal van Rusthoek" bijeen. Zoo stond dan do voorzitter op, en drukte zijn spijt uit over het kleine aantal hoorders; de heer Schaper zou niet spreken. Het was te grooter teleur stelling omdat de lezingen van dr. Van Leeuwen dezen winter toeli zoo druk waren bezocht. Waar een groot deel der ingezetenen er echter geen prijs op schijnt te stellen, iemand als Schaper over zoo'n belangrijk onderwerp te hooren, meende de voor- SPORT. Hockey. DordrechiBloemendaal 04. Een zeer gehavend elftal ondernam de reis naar Dordrecht, een 7-tal invallers; dit was evenwel voor de kampioenen geen bezwaar om nog zonder tegen- goal te winnen. Hun doelgemiddelde van 510 zal wel een record zijn in de annalen van den Neder landsehen Hockey bond. Dat het Bloemendaal-team hun eerste jaar zoo'n succes in den Nederlandschen Bond behaalde, is m. i. meer aan het zwakke spel hunner tegenstanders, dan aan hun eigen spelqualiteit te danken. Maar om op bovengenoemden wedstrijd terug te komen- om half twee stelt Bloemendaal" zicli als volgt op P. C. André de la Porte, De Vries, Ritsema, v. d. Berg, Reinders, Jansen van Raay, Schönhuth, Bruijnsteen, P. J. André de la Porte, Geijl, Carp. lief spel gaat vrijwel gelijk op. met eenig over wicht van den oranje-witten kant De Dordtsche aanval moet evenwel in de halfbacklinie der gasten, haar meerdere erkennnen. De „BloemendaaP'-aanval kan voorloopig niet tot scoren komen, daar de Dordt sche verdedigers hun tegenstanders geen moment vrij spel laten, tevens gaat menige goede kans wegens offside verloren. Ten slotte gelukt het Carp, uit een snellen doorbraak te scoren. Wel zijn de Bloemen dalers thans sterker, zij weten evenwel voor rust niet meer te scoren, dank zij het onvermoeide zwoegen der Dordtsche achterhoede. Na de rust zijn de Dordte- naren iets in de meerderheid, doch Reinders en De Vries weten alle gevaar te bezweren, zoodat André de la Porte Jr. weinig te doen krijgt. Langzamer hand komen de oranje-witten weer opzetten, en het Dordtsche doel wordt geregeld onder vuur gehouden. De Dordtsche doelman is evenwel zeer trapvast, en heeft voorts niet over gebrek aan veine te klagen, daar de palen ook menigen bal voor hem stoppen. Eindelijk gelukt hét André de la Porte uit een voor zet van rechts den stand op 20 te brengen, even later zorgt Schönhuth voor n°. 3; vlak voor het einde maakt André de la Porte er 40 van. Bij de Bloemendalers noemen we Reinders en Geijl, terwijl de invallers zonder uitzondering goed vol deden. E11 thans a.s. Zondag, dan trekken de Bloemen daler:- naar Den Haag om hun eersten promotie wedstrijd tegen de ..11. TI. .V" te spelen. Van den uitslag valt weinig te zeggen. Als liet, oranje-witte team haar taak evenwel zeer serieus opvat, dan geef ik het de beste kans, doet liet dit niet. dan konden de Hagenaars de punten wel eens in de wacht sleepen. De tweede promotie-wedstrijd der Bloemendalers tegen ..Tl. TT. V." wordt gespeeld op liet voetbalterrein clei H. F. C. ..Haarlem" aan den Schoterweg, op 19 April a.s. Leden en donateurs der B. H. C. „Bloemendaal". hebben natuurlijk vrijen toegang. T00NEEL. Tweede uitvoering der Haarleinsclie Tco- neelclul), op Vrijdagavond 27 Maart 1914. De W ilde Jacht van Fulda is, als Mijlpalen, een gemoedelijk, slechts in enkele momenten sentimenteel, overigens een menschkundig stuk; de opvoering door de Haarlemsclie Tooneelclub gegeven, zal veler verwachting hebben overtroffen, vooral vóór de pau ze; liet hoogtepunt van den avond lag in het derde bedrijf, terwijl liet stuk als geheel, gedragen werd door den uitbeelder van dr. Lievens, die geknipt bleek voor de figuur van den wijzen, en vriendelij ken, levenslustigen ouden heer, een Nederduitsch type. De schouwburg was vol met aangename lieden, van boven tot onder, mandoline-muziek vervroolijkte de anders in onzen schouwburg wel eens dorre pauzen. Wij kregen weer een aanmoedigende propaganda-preek van den heer Nolst Trenité vooraf. TTet was een door en door gezellige avond. Er zit niet anders op. dan dat heel Haarlem lid of donateur wordt van de vereeniging, die in zoo korten tijd. voor de o"p- vroolijking van liet leven, hier reeds veel heeft ge- daan; men onthemde dit voor het volgend seizoen of geve zich alvast 1111 maar op aan mej. Willy War- naars, „Duinhof", Overveen. Het zou namelijk wel kunnen zijn, dat men anders liet volgend jaar voor de eerste voorstelling niet eens plaats kan krijgen. De nieuwe uitrusting van 's lieeren Van Gasterens' tooneel, werd ingewijd, dat was goed in orde. Op het beter sluiten der tooneeldeuren moet worden toege zien. Nu nog inplaats van het ronde ophaalseherm. een goudbronzen gordijn en dan nog 3 wenschen. Men bekorte de pauzen tocli overal zooveel mogelijk, de lieer Van Gasteren zorge dat zijn personeel niet tijdens open doek in de gang hardop in dispuut gerake en het publiek vliege niet oogenblikkelijk na afloop in een wilde jacht overeind en de zaal uit. alsof ze allen den nachttrein naar Parijs moesten halen. Dat is van de meesten maar aanstellerij, het is onbeleefd tegenover de spelers en liet baat nie mand, want er gaat zoo laat toch niet meer een nachttrein naar Parijs. Onze hartelijken dang aan de werkende leden van dit liefhebberij-tooneelgezeldscliap, aan dr. Nolst Trenité. de dames Mollinger. Mees en Warnaars, „etc." Dit verslag moest de vorige week. wegens plaats gebrek verschoven worden. Schouwburg Jansweg, Ned. Tooneelvereeni- ging „Revolutie-bruiloft", door Sophus Michaelis. Dit stuk speelt ten tijde der Fransche revolutie, en daar doet het wèl aan; immers hoeveel tegenstel lingen tiissclien boosheid en deugd, tusschen kracht en teederheid. tusschen het edele en het lage kunnen in die schrikkelijke dagen tegenover elkaar gesteld worden. Deze schrijver heeft echter geen misbruik van de genoemde tegenstellingen gemaakt, en zijn stof zóó verwerkt, dat een hedendaagsch, min of meer nuchter publiek liet geval aanvaarden, en betrek kelijk, meeleven kan. Een, min of meer slappe, edelman, is door de Na tionale Conventie ter dood veroordeeld. Zijn beminde is flinker dan hij. weet door haar lieflijke listen een officier van de wacht te bewegen, opdat deze niet zoo nauw kijken zal als de edelman, boven ver meld. in de kleeren van een soldaat vermomd, ont snapt. De verloofde krijgt nu echter den officier lief. en :deze wordt 1111 inplaats van den edelman op het schavot ter dood gebracht. Het. stuk werd goed gespeeld. Pine Beider. Henri Brondgeest en Willem van der Veer. waren uitnemend. Men meldt ons uit Zandvoort, dat aldaar door overspanning geesteskrank is geworden een meerder jarige vrouw. mej. Z„ die geregeld z.g.11. „gees telijke" oefeningen bijwoonde in de inrichting van den lieer S. Deze man wordt door de bevolking vrij algemeen voor een geestdrijver gehouden. Velen be treuren den invloed, dien hij op daarvoor vatba- personen schijnt te kunnen verkrijgen. Vier fami lieleden van de ongelukkige, vergezeld van den ter men Zandvoortsclien predikant ds. Posthumus Meijo liebben de ongelukkige aan de voor haar geest ver derfelijke omgeving onttrokken. UIT ANDERE GEMEENTEN Prof. Bolland en de Vrijmetselarij. Prof. Bolland zal a.s. Dinsdagavond ten 7/ uur. een college geven ter beantwoording der vraag: „wat is vrijmetselarij Tot dit college hebben toegang behalve de gewone eollegianten, allen die door col- legianten worden binnengeleid. Bij den aanvang zijn verschillende der gewone bezoekers gereed om belangstellenden aldius te intrcwluceeren. Aan de collegianten is verzocht, de vrijmetselaren die zij kennen, uit te noodigen. 0111 met hen mede te komen. Prof. Bolland zal, wanneer vrijmetselaren onder de hoorders dit wensclien, met hen ook gaarne in mon delinge gedaclitenwisseling treden. De echtgenoote van den wethouder v. d. W. te Zandvoort. is onlangs in den nacht de woning ont vlucht. Echtelijke oneenigheid moet daarvan de reden zijn. Ij ijkvcrbrundi ng. Woensdag had in het Crematorium te Driehuizen, de eerste lijkverbranding plaats, en wel van wijlen dr. G. J. Yaillant uit Schiedam. Dr. Yaillant was vanaf de oprichting lid der ver eeniging voor Facultatieve Lijkverbranding, en maakte in den afgeloopen zomer de inwijding van het crematorium mee. Op 94-jarigen leeftijd was hij daarvoor nog uit Schiedam gekomen. Hij gaf zijne voldoening te kennen, dat hij dit nog mocht bijwo nen. en op de vergadering der vereeniging hield hij een zeer boeiende redevoering. Vermelden wij hier nog als eene eigenaarTiglieid. dat dr. Van Lissa in Augustus 20 jaar lang secretaris der vereeniging zal zijn; het moet voor hem toch wel een groote genoegdoening wezen, in dit jubileum jaar datgene, waarvoor hij zoo lang en zoo wakker gestreden heeft, te zien verwezenlijkt. De plechtigheid was indrukwekkend. Eigenaardig was. dat sommige menschen wilden wachten, tot het geheele verbrandingsproces was afgeloopen. De overbrenging van het lijk en de crematie zijn bijgewoond door een rijks-rechercheur, die proces verbaal opmaakte van deze eerste crematie in ous land. Bloemendag. Onderstaande omzendbrief werd door het ijverige comité thans weder verspreid. Verzoek aan heeren directeuren van zaken, firma's, enz. In liet belang van Haarlem en Omstreken, dus in ons aller belang, verzoeken wij u vriendelijk de dailies, aan uwe inrichting of zaak verbonden, en die u vragen op a.s. Dinsdag 21 April, ons behulpzaam te mogen zijn bij den verkoop van het tuberculose- bloempje, daartoe in de gelegenheid te stellen. Bij genoegzame medewerking, hebben wij van allen om beurten slechts een paar uurtjes haar hulp noodig. Ernstig, dringen wij bij u aanhelpt ons aan prima-verkoopkrachten, de geheele opbrengst is be stemd voor tuberculose-bestrijding in onze woon plaats en hare omgeving; hoe grooter die opbrengsl, des te meer eigenbaat. Helpt ons een goede ontvangst maken. Wijk 1Mevr. douairière J. C. J. Teding van Berk houtDuymaer van Twist, Florastraat 1G. II: Mevr. J. C. Tadema, Ged. Oude Gracht 91. Jonkvr. C. C. P. van der Wijck, Ipenrodc- straat 11 Mevr. P. J. Beijnes, Zijlweg 48. mr. S. H. Yening Meinesz, Kenau park 29. VI: Mevr. dr. P. Wolterson. Schotersingel 6,7. „VII: dr. J. P. Lotsy, Spaarne 17. Bloemendaal: Mevr. G. S. de Clercq, Rijperweg 13. Ovci'veen r dr. J. Th. Born water, Zijlweg 26 Acrdenhoui: A. de Clercq, huize „De Vier sprong". Mej. J. L. Enschedé. Mevr. W. D. 1IAITSMA MULIER— Baisse VAN SYTZAMA. Alg. Voor:. J. IT. C. Th. LIMPERG, Alg. Sccr. P.S. Den jongen vrouwen en meisjes, die ons bt I hulpzaam willen zijn. wordt vriendelijk verzocht zoo spoedig mogelijk zich op te geven, aan een der boven staande dames, bij wie zij het dichtst in den buurt wonen. Gaarne wekken wij onze lezeressen nog eens op. 1 aan liet goede doel mede te werken. Red. BI. IV. III IV: V Santpoort Woensdag 8 April, des middags ten 3 y2 uur, houdt de afd. Haarlem en O. der .vereeniging „Onze Vloot", in de tuinzaal van café Brinkmann. hare algemeene jaarvergadering. VERBETERING. T11 ons artikel uit het vorig nummer. „Nog eeij nieuwe partij", stond verkeerdelijk „De Bond va:| Christen-socialisten (De Lugt e.s.), dit moet zijn F (De Ligt e.s.); de christelijk-sociale partij (dr. Yarl der Laan)dit moet zijn (dr. Van der Laar) en Nat. Bond van Protestantsche Kiezers (voorzitter dr.| Differce)dit moet zijn: (voorzitter dr. Differce). BLADVULLING J'appelle préjugé, comme tout le monde, l'opiuirj des autres, quand je ne la partage pas. Jules Lemaiti T11 een Bijvoegsel tot de Neder- l landsche Staatscourant van 20 Februari 1914, No. 43, is onder nummer 235 opgenomen de inhoud van een akte houdende „verande ring in de voorwaarden", als in Art. 36 v/h W. v. K. bedoeld, der 4 aanvankelijk te Amsterdam, doch sinds 1 April 1914 te Overveen gevestigde Naam'ooze Vennoot schap „Maatschappij tot Ex ploitatie van Petroleum- Royalties" alsmede van een uittreksel van het Koninklijk Be sluit van 29 Januari 1914, No. 6, houdende de Koninklijke Bewilli ging op laatstgemelde akte, den 9 Januari 11 voor den te Amster dam ge vestigden Notaris Mr. Hermanus Johannes Gerar- dus Farensbach verleden. Van de akte van oprichting van die vennootschap, alsmede van een uitreksel van het Koninklijk Besluit van 24- October 1911 No. 58, houdende Koninklijke Bewilli ging op die akte, den 10 October 1911 voor denzelfden Notaris ver leden, werd de inhoud onder num mer 1350 opgenomen in een Bijvoegsel tot de Nederlandsche Staal scourant. van 4 November 1911 No. 259. Verder werd nog van eene ;ikte houdende „veraudering in de voorwaarden", als in Art. 36 v/h. W. v. K. bïdoeld, der voormelde naamlooze vennootschap als mede van een uittreksel van het Koninklijk Besluit van 30 April 1913. No. 40, houdende de Konink lijke Bewilliging op de laatstge melde akte. den 9 April 1913 voor denzelfden Notaris verleden onder nummer 761, de inhoud opgenomen in een Bijvoegsel tot de Nederlandsche Staatscourant van 30 Mei 1913 No. 124. AMSTERDAM, 1 April 1914. BLOEMENDAAL. lederen Zondagmiddag en -avond De pachter, J. J. C. BRIFORT. r. r. r. r. r. r. Café „de Korenbeurs". Uspreekt metde firma P.v d Kraats. Boskoop. Op Woensdag 8 April 1914, des voornvddags 10 uur, zal Deur waarder M J. WANING, te Haarlem, a contant verlcoopen Een prachtige collectie Stam en Struikrozen, Rhodo dendrons, Coniferen, Vrucht- boomen en Heestergewassen. Afkomstig uit de zeer gunstig bekende Boomkweekerij van den Heer P. v. d. KRAATS te Boskoop. Daags'te voren te bezichtigen, r. r. r. r. r. r. LEDENVERGADERING met vrije introductie op Don derdag 9 April 1914, des avonds ten 8 uur in het Hotel „VANOUDS HET RAADHUIS" te Overveen. Aqendv Het vraagstuk der Volkshuis vesting in het algemeen en in het hijzonder voor onze gemeente. Inleider: de Heer F. VAN T W I S K, Penningmeester der Afdeeling Gelegenheid tot debat. Het model eener goede arbeiders woning staat ter bezichtiging zoo wel in de pauze als na afloop der vergadering. Toegangskaarten hij den Secre taris. Namens het Bestuur, J. Th. BORNWATER, Secretaris. Stucadoors. Bevelen zieh beleefd aan voor het Witten, Kleuren en Célicaten van gevels. Speciale Inrichting voor het WASSCHEN en VERVEN van en G. SMIT, Nassaulaan 14. OVERVEEN. Telef. 1617. HAARLEM ELECTRO D. MJ Leidsc Z ij 1 w Zondag 5 A Slechts één enkele voc ■mBI Amsterdamsche Schet door A. SOHM In scène gezet door l,EO> Muziek van GERRIT Orkest onder leid E. LIMBUï Aanvt Balcon f 2,Sti Fronlloge f 1.25, Par Zijloge f 0.75, Am] Gaanderij f 0,40, pit Auteursrecht. Maandag 6 Dir. WILLEM RO i Tooneelspcl in 4 beo Jules San de I Vertaald door Wille: Gewone prijzen. Aanvai Dinsdag 7 I N.V.Tooneelveri Dir. HERM. HEY'I van Jhr. A. W. G. v. Gewone prijzen. Aanvar Woensdag 8 [DUARD HER LNNY V RE D. VAN ZE TT El Architect, HAARLE-I Gedempte Oude Gracht' li- Toon eelspel in 3 bed Sm Arthur Wing Aanvar Balcon f 3,Sta Frontloge f 2,Pai Zijloge f 1,25, Amph Gaanderij f 0,50 plu: Auleursrecht. Zaterdag 11 i N.V. Het Rottei Tooneelgezek Dir. P. D. VAN E 5de Opv jering al Klucht in 3 bedrijven ARNOLD en EUNi Gewone prijzen. Aanvar Bureau van 10—4 den speeldag nog vai

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1914 | | pagina 2