Onderlinge Risico- Vereeniging „Vervoerwezen Rotterdam (Vergadering van 14 October 1921 te Rotterdam). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren H. L. Claus, lidderfirma J. H. Claus Co. te Rotterdam en A. van San dijk, Direc teur der N.V. Exp. bedr.. v/h F. RBpcke Co te Rotterdam en de heer Molhoek, lid van de Directie der N.V. Ver voermaatschappij „De Blauwe Ster" te Rotterdam. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer F. W. R. Wentges, Direc teur der N.V. Handelsveem te Rotterdam. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: de aftredende Heeren Erhard G. Freeh en C. E. D. Het zei, beiden te Rotterdam. Onderlinge Risico-Vereeniging van Stucadoorsjiatroons. (Vergadering van 14 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur de aftredende leden, de Heeren H. M. Steuven, lid der tirma Maitens Stenven te Amsterdam en J. A. de Moet te 's-Gravenhage en de Heer M. van Riet te Rotterdam. Tot lid van de Commissie van Toelating: de Heer H. G. Vermeer Jr., lid der firma H. G. Ver meer Zn. te Rotterdam en de heer J. D. Hilgen, lid der lirma Gebrs. Hilgen te Zwolle. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer Joh. van Boxtel, lidderfirma J. van Boxtel en Zonen te Vught en de Heer D. Lugt te Enschede. Onderlinge Risico- Vereeniging voor de Goud-, Zilver- en Uurwerknijverheid en -Handel en aanverwante bedrijven. (Vergadering van 14 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur: het aftredend lid, de Heer W. H. Drij fho ut, lid der firma H. Drijfhout Zoon te Amsterdam en de Heer D. Rozen- daal lid der firma Gebrs. Rozendaal te Hoorn. Tot lid der Commissio van Toelating: het aftredend lid, de Heer J. G. J. A. Ouwejan, lid der firma H. J. Schoonenberg Zonen te Utrecht en de Heeren D. van Outvorst, lid der lirma D. van Outvorst te Am sterdam en J. J. M. Lion, Directeur van de N.V. Kon. Ned. Edel-MetanlBedrijven van Kempen, Begeer en Vos te Voor schoten. Onderlinge Risico- Vereeniging van Beurt-lijnen. (Vergadering van 17 October 1921 te Rotterdam). Tot lid van het Bestuur: het aftredend lid, de Heer Paul Nijgh, lid der firma Pb. van Ommeren te Rotterdam. Onderlinge Risico- Vereeniging voor het Scheepmakersbedrijf. (Vergadering van 17 October 1921 te Rotterdam). Tot lid van het Bestuur: de aftredende leden, de Heeren K. L. Jonker tellendtik- Ido-Ambacht en Jacob Jonker te Kinderdijk. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid: de Heer W. Boot te Delft, Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: de aftredende Heeren Ph. Boot te Alphen a J Rijn en J. J. liodewes te Pannerden. Noord Brabantsche Werkgevers Risico- Vereeniging. /Vergadering van 17 October 1921 te 's-Hertogenboseh). Tot lid van het Bestuur de aftredende leden, de Heeren P. Bogaers, Gedel. Com missaris der N.V. G. Bogaers Zoon's Wollenstofl'enfabrieken te Tilburg en J. B. C. Caron te Eindhoven. Tot lid der Commissie van Toelating: het aftredend lid, de Heer Frans van Spaendonck te Tilburg. Tot plaatsvervangend lid der Commissie van Toelating: de aftredende Heeren, Dan. Eras te Tilburg en W. R. C. Pessers te Geldrop. Onderlinge Risico-Vereeniging roor het JStalhoudersbedrijj'. (Vergadering van 17 October 1921 te Amsterdam). Tot lid van het Bestuur het aftredend lid, de Heer L. Schoonhoven te Utrecht, alsmede de Heer J. H. Stüven te Amsterdam. Tot lid der Commissie van Toelating: de aftredende leden, de Heeren C. G. Schoonhoven te Hilversum en Jan Hooft te Zaandam.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1920 | | pagina 12