De Hoover Klop-Veeg-Zuiger VOS EN ROUWENS vTööTl GLAS® i St; J. Jongf Tweede Mei MAISflK HETTY AUG. OEPKES S. fl. BBONG Bloemem SS™"". de goedkoopste LINCOLN de meest vol maakte J- huyben c Voor alle blijl belangstelling Maart zeg ik bi dank. E. VAN DEN BI Agentessen Dames- en Heeren Mode-artikelen FOTOGRAAF - PRINS MAURITSLAAN 9a OVERVEEN. AERDENHOUT. Hij klopt... en hij Veegt... en hij Zuigt. Smedestraat 38 Telef. 15497-22156 Haarlem T 0 0 N E E L. BURGERLIJKE STAND. CORRESPONDENTIE. advertent Spreekuur: 1—2.30 BL0EMENDAALSCHE1 Gevraagd en Aanj habeka MEISJE Mevrouw DE WHS P S' v. Zich aan te mei avonds na 8 uur. W Werkkring Dameï TE KOOP EEN bekroonde ruw I FOX TERRIEF Importeur: N.V. Haarlemsche Auto Centrale, Stationsplein, Tel. 11094 BROCHURES EN TIJDSCHRIFTEN. GEVONDEN VOORWERPEN. KERKAGENDA. BLOEMENDAAL. SANTPOORT. HAARLEM. aan de oude sint b VRachtrijde _RampenIaan 52 Overve EMSER-WATER Wie zich 's avonds eens een hartigen dronk aan een of andere gezellige stam tafel veroorlooft, verbaast zich over de groote hoeveelheid gevogelte die daar wordt verorberd. Er worden bijna evenveel houtsnippen als biertjes besteld. Dit zijn houtsnippen die nooit gevlogen hebben. Men maakt ze van een sneedje witte brood en een sneedje roggebrood, flink boter en een dikke plak kaas. Met FUNKE'S ROGGEBROOD zijn ze het lekkerst. Muziekconcours. De volgende vereenigingen zullen deelnemen aan het te houden muziekconcours in onze gemeente: Op 21 Mei (Hemelvaartsdag): 1. „Eendracht", Amsterdam; 2. „Sursum", Bloe mendaal; 3. „Euphonia", Overveen; 4. „Oefening Kweekt Kunst", Bloemendaal; 5. „Juliana", Wij- keroog (Velsen); 6. „Eensgezindheid", Wormer; 7. „Kunst na Strijd", Amsterdam; 8. „Sarphatie", Amsterdam. Op 24 Mei: 1. „Arion' Wijk aan Zee; 2. „St. Cecilia", Heemskerk; 3. „Excelsior", Beemster; 4. „Ons Ge noegen", Schellingwoude; 5. „Forzando", Amster dam; 6. „Waterlandsch Fanfare", BuikslootNieu- wendam; 7. Onderling Genoegen", Krommenie. De nieuwe Kerk voor den Protestantenbond. De kerk door den heer J. Nienhuis aan de afdee- ling Bloemendaal van den Nederlandschen Protes tantenbond aangeboden, komt te staan aan den Potgieterweg op het terrein behoorende bij de vo rige week Woensdagavond geveilde villa „Roden- steyn". Een prachtiger plekje voor de kerk, is in Bloemendaal stellig niet denkbaar. Zij zal gebouwd 1 worden onder architectuur van de heeren Mulder en Van Asdonck, te Bloemendaal, door den heer J. Teitsma, eveneens te Bloemendaal. Gr. Houtstr. 126. Tel. 11760 BETER en NIET DUURDER Spreker gaat dan na hoe de tekorten zijn ont staan, roemt het in Colijn, dat hij de tekorten heeft doen verdwijnen, maar keurt het in dezen Minis ter af, dat hij dit heeft gedaan ten koste van arbei ders en ambtenaren en dat hij niet is gekomen met een echte bezuiniging. Dit blijkt wel uit het bedanken van de Commissie-Rink en spreker is benieuwd, hoe het ministerie zich ten opzichte van dit feit zal verdedigen. Wij weten allen dat op de militaire uitgaven niets is bezuinigd geworden, dat nog steeds het spook, wat Vlootwet heet, voor de deur staat. Ook voor Indië en haar bevolking iS dit laatste als een ramp te beschouwen, daar de Inlandsche bevolking veel te zware lasten worden op de schouders gelegd, zoo zelfs, dat daar onder de hoogste kringen groote verbittering heerscht. Spreker is er dan ook van overtuigd dat het Christelijk bewind voor Indië geen zegen is ge weest en hij hoopt, óók voor hen, daarom van harte dat deze regeering naar huis zal worden ge zonden. Spreker werpt tenslotte een blik in de toekomst en ziet die hoopvol in, ook met het oog wat in het buitenland gebeurt. Hij hoopt, dat in de toe komst de democratische elementen samen zullen gaan en wekt op om in den komenden strijd de schouders onder het werk te zetten, omdat vol gens hem alleen de S.D.A.P. hooger geluk aan het volk kan brengen. Nadat spreker nog enkele vragen van den heer Bitter had beantwoord, werd de vergadering met een woord van dank door den voorzitter gesloten. ren zadel, met (The New Style) voorband, onge merkte achterband Michelin, op het frame onder de zadelpen staat nummer 58510. Aan het rijwiel is een kaarslantaarn bevestigd, merk Radsonne. De commissaris van politie te Bloemendaal ver zoekt inlichtingen betreffende bovenstaand. Op 18 Mei hoopt de heer Th. Uiterwijk, tuinbaas van de buitenplaats Elswout, den dag te herden ken, waarop hij veertig jaar geleden aldaar in dienst trad. „Het Vogelboekje". 't Is, ons een genoegen mee te kunnen deelen dat van onzen bekenden plaatsgenoot, Dr, Jac. P. Thysse binnenkort weer verschijnt het bekende „Vogelboekje", waar reeds langen tijd door menig een naar wordt uitgekeken; de vorige uitgave was uitverkocht. Men kan het nu reeds bestellen bij Boekhandel Loosjes, Gr. Houtstraat 100, Haarlem. Tel. 10784. Prijs gebonden 2.75. (Zie advertentie). De Annexatie. De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft het wetsontwerp inzake de grensregeling van Haar lem doen verschijnen. Dit ontwerp komt op het volgende neer: Spaarndam en Schoten zullen als zelfstandige gemeenten worden opgeheven; Schoten en Spaarn dam komen dan geheel bij Haarlem. Eenige pol ders, nu tot Spaarndam behoorend, worden bij Velsen gevoegd. Van Bloemendaal komen twee stukken bij Haar lem, n.l. het stuk ten Noorden van de Kleverlaan en ten Zuiden van den Zijlweg tot een lijn even ten Westen van de Rampenlaan. Van Heemstede de kwartieren „Bosch en Ho ven", „Bosch en Vaart", het Zuiderhoutpark en het Haarlemmerhoutpark. Van Haarlemmerliede c.a. een stuk ten Oosten van het Zuider-Buiten- Spaarne en het terrein tusschen het Noorder- Spaarne en den Mooien Nel. Het ontwerp wijkt in zooverre van het in 1921 opgemaakte plan af, dat de gemeente Haarlem aan de gemeenten Bloemendaal en Heemstede geen schadeloosstelling zal behoeven uit te keeren voor het derven van inkomsten uit de belastingen. Vergadering S. D. A, P. Vrijdagavond hield de afd. Bloemendaal van de S.D.A.P. een openbare vergadering in Vreeburg, waar als spreker optrad de heer Ch. G. Cramer, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, oud- lid van den Volksraad in Ned.-Indië, met het on derwerp: „Het roer om, een belang voor Neder land en Indië". Nadat de vergadering door den heer Noorman was geopend, nam de heer Cramer het woord. Spreker kon niet tevreden zijn over hetgeen het huidige Ministerie in de 7-jarige periode heeft tot stand gebracht. Integendeel. De vele politieke ne derlagen hebben dat wel bewezen, doch de regee ring trok zich helaas van die nederlagen niet veel aan. Spreker vraagt zich af: wat is er in die 7 jaren gebeurd; welke lessen kunnen wij uit het verleden trekken en wat belooft de toekomst? Na een vooruitstrevende periode volgden de be zinning en hierop de reactie. Met talrijke voorbeelden op het gebied van het onderwijs en sociale maatregelen als 48-urige werkweek, bakkers-nachtarbeid, arbeidswet, zorg voor werkloozen, huurwetten,- loonpolitiek enz. tracht spreker dit laatste te staven. Ook onder socialistisch bewind gaat spreker voort zou den wij offers hebben moeten brengen, maar dit zou zijn geschied na gemeenschappelijk overleg. Wij hebben nu dezen toestand, dat de levensstand aard niet is gedaald, de indirecte belastingen zijn gestegen, terwijl de directe belastingen zijn ge daald. Nu zegt men wel, dat dit noodig is geweest voor kapitaalsvorming, maar is dit op 't oogenblik wel noodig en geschiedt het op de juiste wijze? is verhuisd naar bijhetKennemerLyceum if NIEUW TELEFOONNUMMER 11589 Overveen 11589 Bloemendaalsche Reddingsbrigade. Maandagavond van 911 uur heeft de Bloemen daalsche Reddingsbrigade onderlinge zwemwed strijden gehouden in Stoop's Bad. Toen de leden in zwemtenue bij elkander wa ren, nam de heer A. Meyerink het woord om den voorzitter, den heer E. W. van Nederhasselt toe te spreken. Onze wethouder die al zoovele malen bij officieele gelegenheden of zelf heeft gespro ken, of is toegesproken zal deze formaliteit wel nimmer onder zulke simpele kleeding hebben door staan. Niettemin hebben wij niet kunnen merken, dat het minder goed ging. De heer Meyerink dan wenschte de vereeniging geluk met het feit, dat de heer van Nederhasselt de benoeming tot voorzitter heeft willen aanvaar den. Hij spreekt de hoop uit, dat de brigade onder zijn leiding tot grooten bloei moge komen. Want om ernstige ongelukken te voorkomen hebben wij noodig flinke vrouwen en mannen aan onze ge vaarlijke kust, waar muien en andere gevaren de baders bedreigen. Ook hoopt spreker dat, nu een wethouder van Bloemendaal als voorzitter is ge kozen, wenschen als uitzichtstoren, telefoon enz. gemakkelijker in vervulling zullen gaan. Spreker spreekt eindelijk de hoop uit, dat de heer van Nederhasselt lange jaren leiding moge geven aan de Bloemendaalsche Reddingsbrigade. (Applaus). ■Na een gracieuze badbuiging neemt 'de heer Van Nederhasselt het woord. Spreker gelooft zeker, dat uit de aanwezige uitstekende kern, onder de uit nemende leiding van den heer Meyerink een krachtige brigade zal groeien. Zelf zal hij gaarne alle medewerking verleenen om het mogelijke te bereiken. Onder leiding van 'den heer Meyerink 'die geas sisteerd wordt door Mej. v. Esch en de heeren van Nederhasselt, de Vries en Wapstra, wordt nu begonnen aan het programma, dat, dank zij de goede organisatie vlot wordt afgewerkt. De stemming was er al dadelijk in; bovendien waren de prestaties buitengewoon goed, zoodat het inderdaad een mooi zwemfeest werd, met gullen lach en veel applaus, een goede propaganda voor de zwemsport in het algemeen en voor de BI. Reddingsbrigade en ons onvolprezen Stoop's Bad in het bijzonder. Gaarne zouden wij elk nummer afzonderlijk be spreken, want de verleiding is groot om dit te doen, maar wij moeten ons beperken en het laten bij de uitslagen: Uitslagen: Hardloopen door 't water: 1. Freyser; 2. Mej. Hekker. Afvalwedstrijd voor dames: 1. A. v. d. Pol; 2. J. Eikelenboom. 12 M. snelzwemmen: 1. Hoogenstein; 2. J. Kuil. Afvalwedstrijd heeren: 1. Cornelissen; 2. W. Pronk; 3. K. A. W. v. Nederhasselt; 4. W. v. Zadel. 20 M. Rugzwemmen dames: 1. Mej. Ada v. d. Pol; 2. Mej. J. Eikelenboom. Popduiken heeren (op tijd): 1. W. v. Zadel, 27 4/5 seconde; 2. W. Pronk, 28 2/5 seconde. Vervoer van een drenkeling (20 M. dames): 1. Ada v. d. Pol; 2. J. Eikelenboom. Vervoer van een drenkeling (20 M. heeren): 1. O, de Vries, 28 sec.; 2. Terbeest, 28 2/5 sec. Bordjesduiken: 9 bordjes, O. de Vries, le prijs; 9 bordjes, Oosterhof, 2e prijs, (H. D.) Diefstal. Zondagavond is tijdens de dansgelegenheid in een der café's, van een bezoekster een zijden sjaal ontvreemd. Het is de Rijks- en Gemeentepolitie mogen gelukken den dader op te sporen, en werd bij huiszoeking de sjaal in zijn bezit gevonden. Proces-verbaal werd opgemaakt. Afscheid J. S. Kniphorst. Zaterdagmiddag had het afscheid plaats van den directeur van het Post- en- Telegraafkantoor van ambtenaren en bestellers. Ook twee oud-ambtena ren die met den directeur eenige jaren hadden samengewerkt, waren hierbij uitgenoodigd. De heer Mattaar sprak namens het personeel den scheidenden Directeur toe, prees in hem de joviale verhouding met het personeel en betreurde het -dat deze om gezondheidsredenen den dienst zoo vroegtijdig moest verlaten. Als souvenir van aandenken werd den direc teur namens het geheele personeel een moderne vaas aangeboden. De heer Kniphorst bedankte voor de hartelijke woorden tot hem gesproken, en voor het prachtige cadeau, en betreurde het zelf dat hij wegens ziek te genoodzaakt was den dienst ontijdig te moeten verlaten. Hij stelde dit cadeau op hoogen prijs; dit zal hem steeds een aangename herinnering zijn. Staking. In het begin dezer week is een staking uitge broken van grond- en wegwerkers', werkzaam aan het nieuw te verrijzen villapark ten Oosten van den Boekenroderweg. De aannemer van het leg gen der asphaltwegen is de Zaanlandsche Basalt maatschappij, welke maatschappij echter het on derzoek weer heeft heruitbesteed aan den "aanne mer Polak van Bennebroek. Als reden van het conflict werd ons van arbei derszijde medegedeeld, dat het een loongeschil be treft. De heer Polak wil 57 cent per uur betalen, terwijl het contract voor geschoolden 75 ct en voor ongeschoolden 65 cent voorschrijft. Hoewel thans geen contract loopende is wenscht men van arbeiderszijde zich hieraan toch te hou den. Vooral werknemers uit Zandvoort zijn bij het conflict betrokken. HAARLEM. Nieuwe Zaak. In het daarvoor uitstekend ingerichte perceel, Santpoorterstraat, hoek Aelbertsbergstraat, heeft de heer Slagter een zaak geopend in meubelen, klein-meubelen, tapijten, linoleums, enz. Kortom alles was alzoo in een goede meubelzaak voorhan den moet zijn. De koopers en koopsters kunnen er alles vinden wat voor een in te richten huis noodig is. De zaak maakt een prettigen indruk, en wij ver moeden wel, dat de heer Slagter met deze onder neming veel succes zali boeken. Wij wenschen deze onderneming gaarne een goede toekomst. OLDENKOTT's TABAK Nog steeds de beste Vraagt OLDO (licht en. geurig) 25 ets. Zonder Hoover Klop-Veeg-Zuiger is een gron dige reiniging van Uwe tapijten niet mogelijk Geeft De Hoover Klop-Veeg-Zuiger gelegenheid U te laten zien, dat Uwe gewone stofzuiger Uwe tapijten alleen stofvrij maakte. Het diep ingeloopen vuil, draden, pluisjes, honden en kattenharen, t worden alleen verwijdert door Telefoneer of schrijf ons om een demonstratie ten uwent, zonder verplichting totkoopen. Ieder kan een HOOVER bezitten. Wij leveren op gemakkelijke betaling. De Hoover is ook in 'daghuur verkrijgbaar OFFICIEELE HOOVER-AGENTEN Een zonderling geval. In den morgen van Zondag 19 April 1.1. werd op den Duinlustweg te Overveen nabij Kraantje lek door een agent van politie gevonden een hee renrijwiel, waarbij op den bagagedrager een pakje vuil waschgoed. foi de nabijheid lag een brons slappen heeren- hoed. Het rijwiel is ongemerkt, zwart gelakt met groene bies, vernikkeld stuur, waaraan belasting- merk 19241925, rubber-pedalen, een zwart cellu loid handvat, het andere ontbreekt, zwarte ket- tingkast, freewheel met terugtraprem, bruinlede- Stadsschouwburg. „ALS DE WINTER KOMT...." Hutchinson's roman „If Winter comes...." be leefde in het oorspronkelijk Engelsch vele druk ken, en ook de Nederlandsche vertaling viel nogal aardig in den smaak. Dus wat is menschelijker dan dat men naar pen en papier grijpt en er een too- neelstuk van fabriceert, wat is verklaarbaarder dan dat men ook in Holland naar de pen grijpt en een vertaling gereedmaakt. En dat een directie het aanneemt, is al evenmin onverstandig; immers een tooneelbewerking van een veelgelezen boek heeft de kans, het groote publiek te trekken, een kas stuk te worden. En dat mag wel eens, want, he laas, weinige zijn de kasstukken voor het aange zicht des Heeren, en de menschen aan gene zijde van het voetlicht, wel verre van zich in het vette der aarde te wentelen, beleven maar al te magere jaren. Echter, als kasstuk is deze bewerking nog maar zoo-zoo gebleken. Als men tenminste de schrale opkomst bij deze voorstelling als maatstaf neemt. En wat het stuk zelf betreft, oprecht gesproken, heel geestdriftig zijn wij er niet voor gestemd. Na tuurlijk zouden we niemand ontraden, het te gaan zien; daarvoor geeft het toch altijd nog te veel goeds te genieten, zulks niet het minst door het vaak pakkende spel vporal van Musch, Amoldi, Stine van der Gaag, en dan: wie het boek gelezen hebben, zullen met pleizier al die bekende per soonlijkheden op het tooneel terugzien. Maar, zoo leek het mij althans, het is toch het ware tooneel- stuk niet; men voelt er aldoor den roman in. Niet, 'dat de bewerker het niet handig zou hebben aan gelegd. Dat zou ik niet graag beweren; hij heeft de meest geschikte momenten uit het boek geko zen, de episodes, die het het best op de planken doen moesten, maar pr is iets gedwongens aan. Zie bijvoorbeeld alleen maar eens naar de bedrij- venverdeeling, alle met de data erbij, twee tafe- reelen met een tijdsverschil van meer dan een jaar samen in een bedrijf ondergebracht, en dit meer dan eén keer, alles zeer nauwgezet in het pro gramma aangegeven om toch in 's Hemels naam maar niet onduidelijk te zijn. Er is, als gezegd, iets geforceerds aan, het doet even denken aan een lichaam, dat met kracht en geweld geperst is in een pak van een zekeren opvallenden snit, dat eenige nummers te klein is. Mark Sabre, de hoofdpersoon,, door Jan Musch gespeeld, leeft in oorlog met de conven ties. Hij volgt de ingeving van zijn goede hart, en acht het niet als hij daardoor in opspraak en aller lei narigheden komt met de wereld, die hem zijn minachting voor haar conventies niet vergeeft. Hij neemt op een stormachtigen avond een ongehuw de moeder met haar kindje, die geen ander onder dak hebben, in zijn huis op, en u kunt u den na sleep van die menschelijke daad wel voorstellen. „Dat doét men niet". En wie het wèl doet, zal daar zijn reden wel voor hebben, zoo redeneeren de menschen. Dat iemand zóó iets belangeloos doen zou, gelooft vrijwel niemand, en hij wordt dus als den vader van het kindje gedoodverfd. Zijn vrouw wil scheiden, zijn vrienden keeren zich van hem af, en als het moedermeisje, zienid hoe haar redder dat 'alles om harentwil moet lijden, 'de hand aan zichzelve slaat, wordt Sabre ervan ver dacht 'haar te hebben vermoord en volgt er een proces met al den rompslomp en verdrietigheden, die daaraan vastzitten. Dit is in hoofdtrekken de inhoud van het stuk. Wie het boek kennen, zullen zich herinneren, dat het merkwaardige ervan is de wijze, waarop Sabre op zijn lotgeval reageert; het gaat daar om zijn karakter vóór alles. „Ik ben zwak", zegt hij van zichzelf, „ik heb geen sterk karakter, maar wat ik heb, is dat vervloekte gevoel voor wat goed is in mevoor wat misschien, dan goed is in me". Naar den aard van de theaterkunst worden op het tooneel echter de lotgevallen, de gebeurtenissen, de daden hoofdzaak, en verliest de eigenaardige, tot bespiegelen geneigde, ja, wat we noemen ietwat piekerende hoofdfiguur veel van zijn eigenaardige aantrekkelijkheid. Zoo zullen, dunkt mij, wie den roman niet lazen en dus dat bovengenoemde verlies niet zoozeer gevoelen, het meest van deze voorstelling genieten. S. Bloemendaal, een zwart poesje; Bialloterski, Kle verlaan 45, Bloemendaal, een z.ilveren rozenkrans; Siebes, Nicolaas Beetslaan 2, Aerdenhout, een vermoedelijk gouden dasspeld; Kwast, Veldlaan, Aerdenhout, een pakje inhoudende portretten; L. Boorsma, Zandvoorterweg 29, Aerdenhout, een gouden broche; Brouwer, Emmalaan 18, Overveen, een dames armband horloge; Visse, Middentuin- dorplaan 19, Overveen, een bruin, handkoffertje; Post, Aerdenhout, een Jongensjasje en een pet. Aan het bureau van politie te Overveen: een ceintuur; een ijzeren klem van een autokap; een dop van een vulpotlood, vermoedelijk goud. BEVALLEN: C. H. M. Kroonvan Houten, z.; A. M. LindnerVervoort, z.; J. de ClerckHoede- maekers, d.; A. M. MenseSchelle,' z.; A. Mon-1 tagne'Notenboom, d, ONDERTROUWD: J. M. Bosman en J. ten Napel; P. Th. Warmerdam en J. C. Schoone. GETROUWD: J. van den Klinkenberg en J. F. de Jong; E. Oskam en A. Vreeken. OVERLEDEN: P. W. Brandsma, 67 j.; A. G.| Bergman Carels, 68 jaar. Het Raadsoverzicht kon wegens overvloed van copie niet in dit nummer worden opgenomen. REDACTIE Haarlemsche Sigarenfabriek J.CHessen m Zn. Haarlem Dierenarts ScDoterslngel 117, t WORDT GEGEVEN voor direct, 15 Mei en later hulp en voor vast, HoII. er Keukenmeisjes, Dienstb' Meid alleen, Tweede Mei: meisjes, Werksters en j Personeel. Adres of brie' Gr. Houtstraat 133rd„ T. GEVRAAGD te Overv uit net gezin, 1416 ii 9-5 uur. Dienstbode a Loon f4.50 per week. Kweekduinweg INDISCHE THEEHANDEI voor gewilde merken, die i worden verstrekt. Provisie Maandel. afr. rur Q AN, Qelderen S UUR., Suezkade 74, Den H KIPPEN TE K( Je leg, billijken prijs, wegens verhuizing. Adres; DUINLUSTPARKV SANTPOORT (Static Tentoonstellingshond uit de NEL KREBS, Hooge Du Daalscheweg 21, Bloemenda DE BiZCL, LAN001 DE tORM, COPIEI De Het Theatre de la Porte St. Martin. Bij de voorstelling van l'Aiglon door het Theatre de la Porte St. Martin op Donderdag 7 Mei in den Stadsschouwburg, treedt zoowat het geheele ge zelschap op. Melle Brégyl speelt le Due de Reich- stadt (l'Aigl n), Philippe Rolla (Flambeau), M. Chabert (Marmont) en Rene Montis (Metternich). Verder de dames Melle Gina Nicies, Mme Fran- ciane, Mme Barsange, Mme Laurens, Melle Leliwa Melle Favier, en de heeren Chanot, Clenat, Destrey, Darblay Vidalin, Hartmann en Ballings. Den Gulden Winckel. Inhoud van het Aprilnum mer: Al pratende met Ir. L. J. M. Feber (G. H. Pannekoek Jr.); Geerten Gossaert (Leo Belgicus); Prof. P. Valkhoff's Litteratuurbeschouwing (Jan van Nijlen); Kroniek van het Proza; IV. Karei van den Oever (Gerard van Eckeren); Kroniek der Poëzie: III. Jan Prins (J. Greshoff); Brief uit Brus sel (Maurice Roelants); Duitsche Letteren (Nico Rost); Historische Kroniek (L. Pic'ard); Maandkro- niek; Boekenschouw; Uit de Tijdschriften. Terug te bekomen bij: H. de Vries, Kinheimweg 17, Bloemendaal, een witte haarstrik; van Dam. Sterreboschlaan te Bloemendaal, een etui met schrijfbehoeften; Hombroek, Korte Kleverlaan 50, Blöemendaal, een knipmes; D. Blankevoort, Zui- der Stationsweg 23, Bloemendaal, een bruin lede ren handkoffertje; Eben Haëzer, Zomerzorgerlaan, ZONDAG 3 MEI. NED HERV. GEMEENTE, voormiddags 10 uui| Ds. J. C. van Dijk. JONGELIEDENSAMENKOMST in gebouw „Mari| natha", des voormiddags 10 uur, De heer J. IJserinkhuisen, Amsterdam. GEREFORMEERDE KERK, voormiddags 10 u«| Ds. J. C. Brussaard. De heer E. J. Smelik, Theol. Cand. te Sa: poort. NBD. HERV. GEMEENTE, voormiddags 10 Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. „Persoonlijke Heilservaring". (1 Joh. 1 Collecte Orgelfonds. GEREFORMEERDE KERK, in het geboi „Bethel", Wüstelaan, v.m. 9.45 uur, De heer E. J. Smelik, Theol. Cand. Voorbereiding en bevestiging v. nieuwe le 'Ds. Joh. C. Brussaard te Bloemendaal. EVANGELISATIE des voormiddags 10 uur, Ds. Vunderink te Haarlem. Des avonds 7.30 uur. Bijbelbespreking. VEREEN. VAN VRIJZINNIG HERVORA v.m. 10 uur, ingang Jacobstraat. Ds. J. van Dorp, Enschedé. Handel jn Grond, Mt n nt er|z- Telefoon 12( AN, Eenige malen per dag een groot glas met warme melk genomen, geneest in korte1 1 alle Hoest en Verkoudheid. Emser Water alleen echt in origineele

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1925 | | pagina 2