Anthrac Binnenland Buitenland Plaatselijk Nieuws Kerkagenda Uitslag Etalagewedstrijd UITSTEKEND TE VERMENGEN met WIJN Of VRUCHTENSAPPEN A. G. G. M. GIORGIS ZN. BLOEMENDAAL Kantoor en nu meer geschikt zijn, om althans voor een enkelen dag weer eens allerlei hekjes, muurtjes en verdere af scheidingen te doen wegvallen dan gemeenschappelijke feestviering, vooral wanneer daarvoor een zoo alge- meene en vanzelfsprekende aanleiding bestaat als op Koninginnedag? En wanneer zoo inderdaad de een heid weer eens tot uiting komt, kan dit voor Bloemen- daal's bloei niet anders dan gunstig zijn! Toch, hoe algemeen ons feest moge zijn, voor wie het programma inziet en ook wanneer wij hier om ons heen zien, valt aanstonds op, dat de jeugd daarbij en terecht! een eerste plaats inneemt. En wie den bloei onzer gemeente wil helpen bevorderen, moet na tuurlijk het oog richten op de toekomst en dus zijn hoop vestigen op de Bloemendaalsche jeugd, aan wie die toekomst behoort! Het programma leert ons, dat allerlei takken van sport, waarvan de Olympische helden zelfs geen denkbeeld hebben, door haar zullen worden beoefend: zoowel die, welke een bij uitstek nationaal karakter dragen als het „turfrapen", als de uitheemsche „olifanten-race", degelijk-huishoudelijk als „wasch-ophangen" en bar- baarsche als het „onthoofden" zij het dan slechts „van een stroo-pop". En met gespannen verwach ting zien wij de praestaties van onze jeugdige plaats- genooten, onze mannelijke en vrouwelijk athleten, den hoop voor Bloemendaal's toekomst, tegemoet! Dus, Bloemendaal en oranje, de bloei en de jeugd onzer gemeente, zij behooren tesamen! Maar zal die eenheid tot haar recht komen, dan moeten er ook kundige handen zijn, die de schakels weten te smeden, welke de deelen onderling verbinden. En daarom past hier een woord van warme dank en op rechte bewondering voor onze volijverige en bekwame feestcommissie, die de Bloemendaalsche Koninginne- feest-viering reeds lang vermaard heeft doen zijn en ook nu weer getoond heeft haar roem niet te overleven, doch alles op de meest voortreffelijke wijze te hebben voorbereid. Maar beter dan met woorden kunnen wij haar onzen dank betuigen door allen zooveel mogelijk mede te werken, opdat ook dit Oranjefeest wederom ten volle moge slagen. En om daaraan zelf niet langer in den weg te staan moge ik mijn toespraak besluiten met den drievoudigen wensch: Lang leve de Koningin! Leve Bloemendaal! Leve de Feestcommissie! Wij geven nu weer het woord aan H. Dagbl. Dan begint de kermis, de molens draaien, de gooche laar vertoont z'n kunsten en de gansche jeugd geniet en wij ouderen genieten mee om hun blijheid en levensuiting. De Middagfeesten. Om half twee begonnen de feesten met een optocht met muziek van Euphonia van Overveen naar het ter rein. Men kon dan meteen genieten van de volksdan sen uitgevoerd door leden van de Vereeniging voor Jeugdwerk onder leiding van den heer H.v.d.Wateren. Wat waren de dansen mooi: de jongens en meisjes in nationale shirts gestoken voerden ze zonder een fout uit. De twaalf meisjes met bloemen omkranste hoof den hadden een uitbundig succes en de Weversdans werd op verzoek nog eens herhaald. 'Een buitenge woon fijne - opvoering en de bloemen waren welver diend. Toen konden de volksfeesten een aanvang nemen. Hartelijk is er weer gelachen, vooral om het stroopop- onthoofden, het watertournooi, de olifantenrace en het traditioneele tonnetje steken. En vol dat het was. Om twee uur waren de verplich te programma's, en dit waren en 4000, al uitverkocht en steeds stroomde het aan. Euphonia speelde onderwijl op het terrein. Prijswinnaars: Waschophangen meisjes: 1. A. Lindner, 2. B. Hezemans, 3. B. Bakker, 4. B. Eger, 5. M. Hek- ker, 6. C. Kleef, 7. N. Zwarteveen, 8. T. v. d. Valck, 9. C. v. d. Klugt, 10. M. Visser. Turfrapen jongens: 1. J. Batenburg en J. Goes, 2. A. Boelhouwer en C. Bos, 3. H. Poelgeest en C. de Jong, 4. H. Tullenaar en A. Voerman, 5. G. Schellinkhout en C. Pieterse, 6. W. v. d. Bos en F. v. d. Ende. Troostprijs: B. Sasburg. Olifantenrace jongens: 1. P. A. v. d. Werff, W. Hil- geman, H. Sengers. 2. G. Alink, G. Kesting, W. v. d. Werff. 3. G. Cornelisse, B. Voerman, P. Bersee. Watertournooi jongens: 1. J. Hilgeman, 2. J. Schuit, 3. T. v. Kleef, 4. G. IJzerman, 5. J. IJzerman, 6. H. Lam- fermeijer, 7. Chr. Meursing, 8. Nico Dijkman. Zakloopen meisjes: 1. C. Heinsbergen, 2. J. Timmer, 3- F. Cassee, 4. F. Banning,, 5. P. de Graaff, 6. A. Bakker. Tonsteken jongens: 1. G. B. van 't Land, 2. C. v. Kam pen, 3. F. Bakker, 4. H. Mey, 5. J. Kohier, 6. H. Aartsen. Troostprijs (voor den natste): G. Bolsenbroek. Stroopoponthoofden meisjes: 1H. Cassee, 2. J. Kievit, 3. M. Timmer, 4. A. Cornelisse, 5. A. Beekman, N. Boelhouwer, 7. J. Zwarteveen. De Avondfeesten. Sursum begon voor hen, die vermoeide beenen hadden om half acht zijn concert op het Raadhuisplein te Over veen, het R.-K. Knapen- en Mannenkoor gaf onder leiding van den heer J. Nelissen een uitvoering in het Bosch. Wat klonk het gezang mooi in de stilte van het bosch en wat heeft het talrijke publiek genoten! Als Euphonia haar muziek laat hooren worden de prijzen op de tribune uitgereikt. Mooie prijzen, waar de jeugd zeer mee ingenomen was. En toen een zitje of een dansje, tot om half elf een schitterend vuurwerk een einde maakte aan dezen mooien feestdag. Een woord van hulde aan de feestcommissie. Ook de Nederlandsche regeering heeft zich bereid verklaard tot toetreding tot het verdrag tot uitbanning van den oorlog, en heeft op de tot haar gerichte uit- noodiging geantwoord, middels haar gezant te Was hington, dat de Nederlandsche regeering, op wier grondgebied de vredesconferenties van 1899 en 1907 hebben plaats gehad en wier politiek immer op de be vordering van den wereldvrede is gericht, met de grootste belangstelling het verloop heeft gevolgd van de gevoerde onderhandelingen, welke geleid hebben tot de onderteekening van het verdrag tot uitbanning van den oorlog op 27 Aug. en met spoed de maatrege len voorbereidt, welke de grondwet voor de toetreding tot verdragen voorschrijft. Onder de lange lijst van onderscheidingen, ter gelegen heid van den jaardag van H.M. de Koningin, parais- seerde o.a. de benoeming van Mr. D. Fock, oud-gou verneur-generaal, tot minister van Staat. Sjef van Dongen, die zulk een werkzaam aandeel had in de reddingspogingen ten behoeve van Nobïle, werd beloond met de gouden eerepenning voor mensch- lievend hulpbetoon en een loffelijk getuigschrift. Het is een opwekkend verschijnsel, te zien, hoe onze handelsbeweging enz. zich steeds uitbreidt, wat o.a. tot uitdrukking komt in de scheepvaartbeweging op het Noordzeekanaal. In de maand Augustus werden te IJmuiden 735 zeeschepen geschut (koopvaardij- en toe ristenschepen), waarvan de bruto-inhoud bedroeg 4.985.983 kub. M. Men vestigt er de aandacht op, dat dit cijfers zijn, die nog nooit te voren bereikt werden. Natuurlijk had de Olympiade, met extra-toeristenver- keer, voor 'n deel schuld aan de sterke uitbreiding van het verkeer op Amsterdam. Bij de conferentie met de verveners in Drente heeft Minister Kan de verveners in de gelegenheid gesteld mondeling uiteen te zetten, waarom zij steun voor hun bedrijf noodig achtten. Van regeeringszijde waren ernstige bezwaren aanwezig om het verzoek in te willi gen. Maar de minister toonde zich bereid, de zaak nog maals ernstig te overwegen. En in ieder geval zou van regeeringswege alles worden gedaan, wat den afzet van de turfproductie kan bevorderen en zal worden medegewerkt, om, waar mogelijk, op de kosten te be sparen. In Utrecht werd de negentiende Jaarbeurs geopend, met flinke belangstelling en wederom een grooter aan tal deelnemers. De secretaris-generaal, de heer W. Graadt van Roggen, zette in de persconferentie uiteen, dat na een al te hevigen opbloei in het begin, de 7 magere jaren zijn gevolgd, en dat eigenlijk pas sedert 1925 gezegd kan worden, dat voor het Jaarbeursinsti tuut het normale bestaan is aangebroken. Het aantal deelnemers aan de jaarbeurs steeg van de voorjaars- beurs 1926 tot die van 1928 met 22%, het aantal vier kante meters expositie-ruimte met 33J^%. De naam Departement van Oorlog, die zoo geruimen tijd op het Ministerie aan het Plein heeft gestaan, is dezer dagen in den vroegen morgen verdwenen en overgeschilderd in „Departement van Defensie". An dere tijden, andere zeden. Minister Lambooy werd op het Loo door H.M. de Koningin beëedigd als Minister van Defensie. Het bekende neger-danseresje, Josefine Baker werd door een deel van het Amsterdamsche publiek al even geestdriftig ontvangen, als in den Haag. Gedurende drie avonden trad zij in het Concertgebouw op, waar voor zij het aardige sommetje van 2000.per avond ontving. Zij trad in „Mille Colonnes" belangeloos op, en verkocht portretten met handteekening voor 1. per stuk, ten bate van de blinden. Op den Rijksstraatweg tusschen Lexmond en Vianen verongelukte een vrachtauto met 24 arbeiders; de auto sloeg te pletter tegen een boom en een brugleuning, waardoor 2 arbeiders werden gedood en 6 gewond. Men kan er een oprecht bewijs van toenadering in zien dat de burgemeester van Amsterdam, de heer De Vlugt, dezer dagen als vertegenwoordiger van Neder- land's hoofdstad en tweede havenstad, deelnam aan het banket, dat ter gelegenheid van de inwijding der nieuwe sluis te Antwerpen gegeven werd en waaraan, behalve vertegenwoordigers van buitenlandsche havensteden, ook ministers en parlementsleden enz. aanzaten. Engeland. Inzake de Fransch-Engelsche vlootover- eenkomst verklaarde Lord Cushendun, de Britsche ge delegeerde te Genève, dat er tusschen de landen ver deeldheid heerschte over het Fransche en Engelsche standpunt. In beginsel ondersteunden de Ver. Staten het Engelsche eerder dan het Fransche. Toen kwam een vergelijk tot stand dat geen definitief karakter draagt en waarin geen cijfers of aantallen oorlogs schepen genoemd worden en dit is medegedeeld aan de regeeringen van Amerika, Italië en Japan, en, in dien die het er mee eens zijn, heeft men de hoop, dat de aanstaande vergadering van de commissie voor de ontwapening het vergelijk zal aanvaarden als grondslag voor de ontwapening ter zee. Er is echter geen geheime clausule of overeenkomst voor een maritiem bondge nootschap of maritieme samenwerking. Het Kellogg- pact noemde Lord Cushendun „de meest indrukwek kende verklaring, ooit door de menschheid afgelegd, om vastbesloten den vrede te bewaren. Henderson, secr. van de Arbeiderspartij verklaarde, dat het bewijs van de oprechtheid der onderscheidene regeeringen moest gezocht worden in de kwestie der ontwapening. Frankrijk. Poincaré vierde zijn acht en zestigsten jaardag en tegelijkertijd met den tweeden jaardag van zijn kabinet van de nationale eenheid. In den gehouden kabinetsraad werden Briand's volmachten voor Genève vernieuwd. De radicale federatie, onder leiding van Cailleux, pu bliceerde een motie, waarin twijfel wordt uitgesproken aan de mogelijkheid om nog lang het bestaan van het ministerie-Poincaré te verlengen. Zij noodigt het aan staande congres der radicale partij uit te weigeren, de samenwerking met de tegenwoordige regeering voort te zetten, omdat daarvan, onder voorwendsel van de nationale eenheid, vertegenwoordigers der clericale na tionalisten deel uitmaken. De Minister van Handel Bokanowski, die een dienst reis per vliegtuig maakte, werd bij een noodlottig ongeval bij Toul gedood. Hij is op staatskosten be graven. De bladen uiten bittere klachten over het groote aantal luchtrampen van den laatsten tijd, welke zij het gevolg achten van woedende concurrentie en slechte vliegtuigbouw, waarop onvoldoende toezicht bestaat. De minister van Landbouw Queuille zal als minister van handel ad interim optreden, en de minis ter van Marine Leygues als minister van Luchtvaart ad interim. Duitschland. Er zijn geruchten verspreid, als zou Stresemann in verband met zijn gezondheidstoestand voornemens zijn in October a.s. af te treden. Deze ge ruchten worden echter van bevoegde zijde pertinent tegengesproken. Hermann Müller, de Duitsch rijkskanselier en Briand kwamen Woensdagmiddag voor de eerste keer bijeen. De besprekingen over de kwesties van de ontruiming van het Rijnland werden ingeleid. Te Berlijn verklaar de Hermann Müller nog in een persgesprek, dat het geheele Duitsche volk, zonder verschil van partij, op het oogenblik in nationaal opzicht eensgezind is ten aanzien van den wensch, dat het Fransch-Engelsch- Belgische bezettingsleger van 67.000 man zal worden teruggetrokken. Men begreep in Duitschland niet, waarom die troepen op Duitschen bodem gelaten wer den, waar toch het bewijs geleverd was, dat Duitsch land bereid is zijn verplichtingen tegenover de vroegere tegenstanders ten volle na te komen. Diversen. De stroom van toezeggingen tot onder teekening van het Kellogg-pact houdt aan. Het totaal der landen die reeds teekenden of zich bereid ver klaarden, heeft de 40 bijna bereikt, waaronder ook Nederland en Rusland. De negende volkenbondsvergadering werd te Ge nève geopend, Officieel zullen er geen zeer voorname punten ter bespreking gebracht worden. Er nemen 50 staten aan de vergadering deel, waarbij 6 minister presidenten en 20 ministers van buitenlandsche zaken aanwezig zijn. De vliegers Hassell en Cramer, die over Groenland van Amerika naar Zweden zouden vliegen, en die men verloren waande, zijn na veertien dagen in goeden welstand uit de ijswoestijn aan het Zuiden van Groen land gered. Zeehondenjagers moeten 14 dagen geleden op Edge- eiland bij Frans Jozefsland een kampvuur ontwaard hebben, dat zij evenwel niet konden bereiken. Men geeft de hoop niet op, dat dit van Amundsen of de ballongroep van de Italia afkomstig was. De reddings pogingen worden voortgezet. De positie van de Nationlistische regeering in Noord-China wordt naar gemeld wordt steeds gun stiger. De heele provincie Sjantoeng heeft zich onder worpen. De uitslag van den op 31 Augustus gehouden prijs vraag (het samenstellen van een zin uit 61 letters) tijdens den Etalagewedstrijd is: KOOPT UW ARTIKELEN IN BLOEMENDAAL EN OVERVEEN, STEUNT UW PLAATSGENOOTEN. De eenige, welke een oplossing ingezonden heeft, is Mevr. Roosjen, Zomerzorgerlaan 5, die niet de juiste oplossing had gevonden, zij zal met een troostprijs be loond worden. Op den Jeugdtuin alhier heeft Zondag e.k. een ten toonstelling plaats. Zij zal bestaan uit plantjes ge kweekt door de jeugdige leden der Vereeniging voor Jeugdwerk. Woensdag was er gelegenheid de vele plantjes in te leveren. Zaterdag, dus heden, zullen de inzendingen bekroond worden door de jury, bestaande uit de heeren Mey, Ende en Clausing. Daarna zal de prijsuitdeeling plaats vinden. Zondag is de tentoonstel ling van 24 uur voor een ieder toegankelijk. Melden we nog dat de prijsuitreking zal plaats hebben heden middag 8 September te 2 uur. Door den ziekenwagen van Mathot werd op den hoek Bloemendaalscheweg en Parkweg 'n dame aangereden, die vanaf laatstgenoemden weg kwam fietsen. Geluk kig werd zij bij de aanrijding niet ernstig verwond. Toch is zij met den ziekenwagen naar huis gebracht. De aanrijding ontstond, doordat voor den ziekenwagen van Mathot een auto reed waarop de dame al haar aandacht gevestigd had zoodat zij den wagen van Mathot niet zag. Op de Westerlaan had een aanrijding plaats tusschen een vierwieligen wagen en een paard, dat door een jongen geleid werd. Het paard werd aan het achter deel gewond en moest door den dierenarts Flohil ver bonden worden. Mej. F. N. wonende op de Zonnebloemlaan werd al daar door een auto aangereden. Mej. N. zag midden op den weg een hoefijzer liggen en wilde dit oprapen en geraakte zoodoende onder den auto. Het was een ongeluk bij een geluk, het ongeluk was het geluk echter te vlug af. Een geluk mag het heeten, dat Mej. N. nog zoo goed van het ongeluk af is gekomen en niets anders opliep dan een kleine hoofdwonde. Loterij Brederodeduin. De trekking van de alom bekende loterij Brederode duin heeft Woensdag 5 Sept. j.l. plaats gehad. De hoofdprijzen vielen op de volgende nummers: 14599 een automobiel, 15705 een piano, 80467 een radio toestel. Het radiotoestel is door een familie te Bloe mendaal gewonnen. De dochter die in Indië vertoefde had reeds lang te kennen gegeven, dat zij gaarne een radiotoestel wilde hebben. Vader en Moeder wilden er echter niet aan. Door het koopen van een lot van Brederodeduin zijn zij thans toch in het bezit gekomen van een draadlooze. Het toestel is gisteren geplaatst en zal des avonds de dochter, die Zaterdag uit Indië terugkomt, met muziek verwelkomen. Begin October heeft de aanbesteding plaats van het clubgebouw, dat zal toebehooren aan de Vereeniging voor Jeugdwerk. Alvorens dit gebouw te stichten heeft men door jongens en meisjes bonnetjes laten verkoopen. De kinderen, die voor 5.bonnen verkochten ont vingen een lot, waarop een nummer stond. Een paar OBERLAH NSTEIN SCHOORSTEENVEGERS RIDDERSTRAAT 18A ZW. - HAARLEM TEL. 13310 ONTEIGENING TER AFRONDING VAN DE HOEKEN JULIANALAAN BLOEMENDAALSCHEWEG Van heden af ligt ter Secretarie dezer gemeente te Overveen (van 9 tot 1 uur) gedurende dertig dagen voor een ieder ter inzage een uitgewerkt bij Besluit van den Gemeenteraad van Bloemendaal dd. 26 Juli 1928 voorloopig goedgekeurd plan van Onteigening ter afronding van de hoeken JulianalaanBloemen daalscheweg. Bloemendaal, 7 September 1928. Het Hoofd van het Gemeentebestuur A. BAS BACKER. prijzen zouden beschikbaar gesteld worden en een ver loting zou voor de ijverige verkoopstertjes (ers) plaats vinden. Naar we vernemen gaat om verschillende redenen de verloting niet door en zullen de kinderen, die voor het goede doel gewerkt hebben op andere wijze beloond worden. Uit Londen arriveerde op 30 Augustus j.l. per vliegtuig op Schiphol onze plaatsgenoot, de heer Vermeulen. De heer Vermeulen was de 3000ste reiziger die in de maand Augustus van de internationale luchtlijnen der K.L.M. gebruik had gemaakt. Tijdens de étalagewedstrijd was het zeer druk op het dorp. Onze hoofdweg had veel weg van de Kalver- straat te Amsterdam. Drommen menschen verdrongen zich voor de mooie étalages. De bekende bommen werpers waren ook present en joegen heel wat men schen schrik aan. Bij het naderen van een agent werd de bommengooierij nog versterkt zoodat de man van de rechterlijke macht zich genoodzaakt zag zich er mee te bemoeien. Een jongeman werd voor een der daders aangezien en medegenomen, doch onderweg weer vrijgelaten. Het geheele geval is voor dezen jonge man, die niets met bommenwerpen te maken had zeer onaangenaam geweest. Het is te hopen dat het vol gend jaar dergelijk vuurwerk niet meer verkocht mag worden. Want niet alleen moet vermeden worden het schrikken van de voorbijgangers bij het werpen van zoo'n stuk vuurwerp, maar er bestaat ook groote kans dat iemand hierdoor getroffen en gewond wordt, en dat past allerminst op een feestdag. Onze plaatsgenoot, de heer P. de Vos, is Maandag avond door een auto aangereden, waardoor hij zwaar gewond werd. In het groote gasthuis is De Vos na drie dagen bewusteloos te hebben gelegen zonder bij kennis gekomen te zijn Donderdag overleden. De Vos was een oppassende jongeman en chauffeur bij de firma Kimman te Haarlem. Men is hier zeer onder den indruk van het gebeurde. Donderdagavond had er een vocaal en instrumentaal concert plaats in onze gemeentelijke muziektent. Het instrumentale gedeelte werd verzorgd door ons muziek korps Sursum, terwijl het vocale gedeelte aan de zang- vereeniging Vox Humana was toevertrouwd. Het zangkoor zong op voortreffelijke wijze eenige liederen terwijl Sursum ook zijn beste beentje voor zette en uitstekend blies. Aan belangstelling ontbrak het niet en de plaatsen om en nabij de muziektent waren goed bezet. De aanwezigen genoten volop en keerde zeer voldaan huiswaarts. Sursum heeft hiermede zijn laatste concert van dit seizoen in de tent gegeven. Vrijdagmiddag omstreeks 2 uur reed een vierwielige wagen bespannen met één paard op den Bloemendaal scheweg. De voerman had te veel oranjebitter gebruikt, zoodat hij zich niet zoo erg prettig gevoelde. Hij hanteerde de leidsels op onhandige wijze en zijn metgezel, die naast hem zat, vond het raadzaam de teugels zelf in handen te nemen. De bitterman was bitter gestemd en wilde de leidsels niet uit handen geven. Hierdoor ontstond een soort worsteling op den bok. Het paard had allang gemerkt, dat er vreemde dingen achter hem gebeurde. Toen er herhaaldelijk, bij de worsteling, aan de teugels gerukt werd, vond het beest het genoeg en koos zelf zijn weg n.l. het voet pad. De wagen kwam hierdoor tegen den trottoirband aan waardoor de nuchtere man van den bok tuimelde en onder den wagen terecht kwam. Hij bekwam hier bij een hoofdwonde. Dr. Beusekom was spoedig ter I plaatse en verbond den man, die hierna loopend naar huis ging. De voerman werd door de politie uitge- noodigd een motortochtje te maken. Na een gratis ritje te hebben gemaakt werd hem op het bureau een kamer aangeboden waar hij heerlijk mafte en droomde van groote zeeën en rivieren alleen bestaande ui' oranjebitter. Wat is de werkelijkheid toch wreed, want toen wakker werd stond men gereed met potlood en papiet en kreeg hij een proces-verbaal. ZONDAG 9 SEPTEMBER 1928. BLOEMENDAAL. NED. HERV. GEMEENTE, voormiddags 10 uur, Ds. J. D. J. Idenburg, Em. Pred. te Heemstede. JONGELIEDENSAMENKOMST in gebouw „Maranatha", des voormidags 10 uur. De heer W. F. G. Dankbaar. GEREFORMEERDE KERK, voormiddags 10 uur, Ds. J. C. Brussaard. n.m. 5 uur Ds. J. C. Brussaard. NEDERLANDSCHE PROTESTANTENBOND i» het Bondskerkje, Potgieterweg 4, v.m. 10.30 uur. Ds. G. van Duijl te Hilversum. OVERVEEN. NED. HERV. GEMEENTE (Ramplaan) v.m. 10 uur, Ds. J. C. van Dijk. SANTPOORT. NED. HERV. GEMEENTE, voormiddags 10 uur, De heer van de Water, voorganger van de AM Ned. Protestantenbond te Baarn. Bloemendaal, dit seizo der Westelijke afdeel vereenigingen als teg Haarlem, B. F. C., B V.V.A. en H.V.C. U zoen missen we dus i wijl de nieuwelingen De competitie wordt wedstrijden: SpartaanD.E.C VeloxBaarn. ZandvoortHaar BloemendaalH. B.F.C.—V.V.A. In Amsterdam reeds rood-gehemde D.E.C. tanen elkaar op het den Uitweg te Sloterd v. d. Puttelaar twee de back Siebels vooi jongere kracht af te vereeniging goede resc tig elftal in het veld te Spartaan kwam de de ren te boven; ook 2 „overloopers" fungeer uitslag, want we gelo plaats vindt tusschen Het gepromoveerde B in eigen hol op. Veel de bezoekers voor wie zal zijn. Ook Haarlem kan f Zandvoort, dat Houtk is immer een lastige t zonder meer gewonne In Bussum zal o.i. B. eerste nadeel te berol dat de Amsterdammei toonden. Inderdaad ge een harde dobber zal En Bloemendaal? We en meenen, dat een t gerust hart aan de sta: van meet af flink aang hun gratis gegeven d( ders Orsi, Carricaberi nomen zijn. H.V.C. vinden! Zondagmorgen heeft proefwedstrijd plaats de nieuwe spelers die nomen zijn. Het vijfde elftal speelt De elftallen zijn als vc le Elftal: J. Yfs P. J. Parson G. Kopjes Niemann 1 5e Elftal; K D. Kroo Ant. Cassee K K. J. de Haas W. A. Proefelftal A: J. Hofland Fr. Bakker(II) L. B P. Lakeman H. J. Zi Proefelftal B: J Th. v. d. Aa G. Wille P. P- v. Beek J. C. v. E

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1928 | | pagina 2