Laboratorium- en Scheihundelassen Mensen A G. G. m. 6I0UGIS Zl). nederlandsche rromtenM f 3.25 numerair. w a Haarlem inzaH-naaimacnine 185 Losse Blaadjes. De fiets bestaat 50 jaar. De Wereld-Jamboree 1937 te Vogelenzang? Predikbeurten Prima witte Jeans en gemakkelijke pasvorm Kunst Film Nieuws Schoorsteenvegers TELEFOON 13310 Jan Geijlvoet Jr. Vragenbus Wie gaat kijken op een spitsuur In de straten van de stad Staat verstomd van 't aantal fietsers, Zóó geweldig veel is dat. Is 't U nimmer opgevallen? 't Wordt gewoonte, dat is waar. Maar een vreemd'ling slaat zijn handen Van verbazing in elkaar! Nergens in de heele wereld Is de fiets zóó populair. Nergens zul j' er zóóveel vinden, Ook al zoek je heind' en ver! Kleinen gaan er mee naar school toe, Grooten gaan er mee naar 't werk. Ja, men gaat ten plattelande Op z'n rijwiel naar de kerk. Vijtig jaar is het geleden Dat de fiets zijn intocht deed, In moderne vorm tenminste, Daar men vroeger ook al reed Op zoo'n ding met hooge wielen Op zoo'n nekkebrekersfiets; Dat was goed voor acrobaten Maar voor velen was dat niets. Neen - ons laag en veilig fietsje Dat was eerst een best model. Nu kon iedereen gaan rijden En dat lukte dan ook wel. Vijftig jaar - dat is een mijlpaal Daar moet even afgestapt - En nu maar weer lustig verder Naar het eeuwfeest toegetrapt! XANDER. HET BEFAAMDE FIETSPAD. Het politierapport maakt melding van een aanrijding op het fietspad langs de Bloemendaalsche weg. Talloos zijn de rolpartijen en aanrijdingen, die van min der ernstigen aard zijn en waarvan het politierapport dus geen gewag maakt, ïntusschen is het met dit fietspad lang zamerhand een onhoudbare toestand. Stellig zijn er gedeelten, waar het rij- wielverkeer, zelfs uit beide richtingen, zeer goed mogelijk is, doch op andere plaatsen is het een levensgevaarlijk be drijf daar te fietsen, niet het minst bij avond. De breedte is daar ten eenenmale onvoldoende, niet het minst daar, waar midden op het fietspad de noodige boomen staan. Als men eens begon deze te rooien? Wij hebben een open oog voor het natuurschoon en betreuren het ver lies van iederen boom, die noodeloos valt, maar als het levensgevaarlijke ob stakels worden, dient wat het zwaarst is het zwaarst te wegen. Niet het minst, omdat er vlak in de buurt genoeg op gaand geboomte is, zoodat het natuur schoon niet aangetast wordt. Bloemendalers die met den toestand bekend zijn, zijn natuurlijk op hun hoe de, maar wanneer een vreemdeling, geen kwaad t-ermoedenri', bier bil nacht en one tij in botsing met deze boomen zou ko men in weerwil van de roode glaas jes, zou dat werkelijk geen wonder zijn willen w® liever niet aan de gevolgen denken. gemeenteraad. De Raad vergadert Dinsdag 3 Septem ber a.s. ten Raadhuize, des namiddags 2 uur. De agenda luidt: 1. Installatie nieuw gekozen leden. 2. Benoeming van Wethouders. 3. Benoeming van leden der Finan cieels Commissie. 4. Benoeming van leden in de Commis sie: a. Publieke Werken. b. Onderwijs. c. Gas- en Waterleiding. d. Brandweer. e. Sociale Zaken. 5. Benoeming van leden in de Rechts geleerde Commissie. VERBETERING. In de advertentie Verloren" in ons vo rig nummer stond abusievelijk als adres van terugbezorging Rokin 691. Dit moest zijn Rokin 69. klokken en uurwerken. Beidt uw tijd en duur uw uur! De tijd is 't kostbaarste goed en het is een wijs man, die de waarde van een minuut kent. Wij hebben vele wijze menschen in Bloemendaal en hun ten gerieve wijden wij deze regels aan de nieuwe zaak in klokken, horloges en andere uurwerken, die de heer N. Chr. Breen aan den Bloe- mendaalschen weg 4 heeft geopend. Klokken uit de Junghaus fabrieken, polshorloges, wekkers, staande klokken, regulateursde beroemde Mauthe- uurwerken, de al even gerenommeerde Omega's en Union's-pols- en zakhorloges, ge vindt er alles, te kust en te keur. We leven in zoo haastigen tijd! Het bezit van een accuraat horloge is van zoo onbere kenbaar voordeel! Men brenge daarom een bezoek 't gaat langzamerhand al weer naar den cadeautjestijd aan het nieuwe magazijn en make er keus. Of mocht er iets haperen aan het tikkertje in uw vestzak of aan de Queen Anne op den schoorsteenmantelde heer Breen is een telg uit een oud horlogema kersgeslacht en repareert uw uurwerk tegen civielen prijs. En zoo gij na dit al les niet het adres van de horlogerie- Breen subiet in uw geheugen hebt ge prentdan wensehen wij u toe, dat ge bij de eerstvolgende gelegenheid den trein mist! vies uit te brengen betreffende de be- ëediging van de navolgende personen als makelaar in de achter hun naam vermel de vakken: M. van Veelen Jr., IJmuiden, Wijk aan Zeeërweg 120, in roerende en onroe -ende goederen; W. van Waard, Haarlem, Spaarnrijkstraat 8, in onroerende goede ren, assurantiën en hypotheken; B. Der- nison, Haarlem, Badhuisstraat 9, in on roerende goederen; D. J. J. Dalhuisen, Haarlem, Nieuwe Gracht 102, in onroe rende goederen; C. Vader, Haarlem, Zo- cherstraat 45, in onroerende goederen; A. J. A. M. Bredewold, Beverwijk, Breestraat 59, in onroerende goederen; J. J. Duyn, Beverwijk, Meerstr. 44, in zuidvruchten, groenten, fruit en aardappelen, groenten- en fruitconserven; D. Joukes, Zandvoort, Koninginneweg 31, in onroerende goede ren, assurantiën en hypotheken; W. F. Le Fèvre, Haarlem, Stuyvesantstraat 79, in onroerende goederen; B. M. Paanak ker, Haarlem Anegang 23, in schoenen, lederwaren en aanverwante artikelen; W. P. Swart, Haarlem, Molukkenstraat 10, in roerende en onroerende goederen; W. Drooger, Haarlem, Indischestraat 2, in onroerende goederen; A. H. Esseveld, Bloemendaal, Bloemendaalscheweg 128, in onroerende goederen; Th. J. Ketelaar, Overveen (gem. Haarlem), Rollandslaan 31, in onroerende goederen, assurantiën en hypotheken; A. ten Broeke, IJmuiden, Marconistraat 3. in onroerende goederen. MAKELAARS. Bij de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Haarlem en Omstreken is ingekomen een verzoek van de Arrondis- sements-Rechtbank te Haarlem om ad belangrijke plannen. De Internationale Scouts-conferentie te Stockholm heeft dezer dagen besloten de Jamboree zoo mogelijk in Nederland te houden. Een Jamboree wordt éénmaal per vier jaren gehouden en is een bij eenkomst van ca. dertig duizend pad vinders uit vrijwel alle landen van de wereld. Het kamp duurt gewoonlijk 14 dagen en dient om vriendschapsbanden aan te knoopen tusschen jongens van di verse nationaliteit en daarbij te toonen wat met een goede padvinders-training is te bereiken. Dit laatste wordt behalve in de zelf ingerichte kampen ook getoond tijdens groote voor het publiek toeganke lijke demonstratie's. In 1937 nu zal de vijfde Jamboree worden georganiseerd. De vereeniging „De Nederlandsche Pad vinders" is thans bezig met het instellen van een onderzoek naar de mogelijkhe den dit enorme kamp in ons land te houden. Men heeft daarvoor in de eerste plaats een flink garantie-fonds noodig om een onverhoopt nadeelig saldo te dékken. De kans daarop is weliswaar gering daar de vier vorige Jamboree's soms zeer ruime overschotten hebben gelaten doch een zeker risico blijft er altijd en dit moet eerst gedekt zijn. Binnen eenige maanden moet een voldoende aantal toe zeggingen voor het garantiefonds biieen zijn. Als terrein voor het kamp komt waar schijnlijk in aanmerking het landgoed Vogelenzang bij he tdorp van dien naam aan de Bekslaan gelegen. Tevens onder zoekt men of een terrein in het Gooi kan dienen. Het behoeft niet veel uitlegging om duidelijk te maken welk groot belang on ze streek zal hebben wanneer dit kamp inderdaad hier gehouden zal worden. Be halve op de tienduizenden buitenlandsche padvinders kan men rekenen op een zeer groot bezoek van menschen uit binnen- en buitenland, die een zeldzame beziens waardigheid als een Jamboree is, komen bekijken. Ter vergelijking diene dat in Birkenhead bij Liverpool in 1929 meer dan 300.000 bezoekers het kamp hebben bezocht. De transportmiddelen als trein tram, autobussen, voorts de hotels in de omliggende plaatsen Bloemendaal, Heem stede, Haarlem, Zandvoort, Noordwijk, leveranciers van levensmiddelen enz. zul len gebaat zijn bij het zeer drukke bezoek hetwelk dit kamp medebrengt. Boven alles echter zijn van belang de geestelijken waarden, welke een dergelijk kamp medebrengt, t.w. de gedachten van broederschap, zelfwerkzaamheid, eenvoud training, dienen .waaraan onze maat schappij zooveel behoefte heeft. De pad vinders-training kweekt leiders en geeft een stimulans ten goede aan zeer veel jongere en oudere menschen. De door voering der padvinders-idealen is één der beste waarborgen voor den wereld-vrede. Het zal dus van groot belang zijn, in dien deze wereld-gebeurtenis in Neder land zal plaats vinden. Zal Vogelenzang in 1937 deze eer te beurt vallen? Het afdeelingsbestuur (secretariaat Waldeck Pyrmontlaan 15, Overveen) der Ver. „De Nederlandsche Padvinders" te Haarlem verstrekt gaarne nadere inlich tingen aan hen, die willen medewerken de grootsehe plannen uit te voeren. een auto voor 30 cent. Het Comité voor de Zomerpostzegels heeft als eersten prijs in den puzzlewed- strijd de beschikking over het nieuwste model 5 persoons Ford-auto. Door inzen ding van een puzzlekaart, beplakt met twee zomerpostzegels van 10 cent, te zamen kostende 30 cent, kan men deze auto of een der bijna duizend andere fraaie prijzen winnen. Notaris Ludwig uit Amsterdam houdt streng toezicht op de trekking. Wie nog mee wil doen, haas- te zich. Puzzlekaarten zijn verkrijgbaar aan al le plaatselijke Comité's of aan 't Hoofd comité, Tesselschadestraat 9, Amsterdam (W). Zomerpostzegels kan men aan alle postkantoren koopen. agenda: Luxor Sound Theater: 1. De Filmster. 2. De Geheimzinnige. Rembrandt Theater: Hartedief. Cinema Palage: De groote Schoonmaak. Frans Hals Theater: Gruss und Kuss, Veronika. ZONDAG 1 SEPTEMBER. V BLOEMENDAAL. W Gereformeerde Kerk. r 10 uur voorm. De heer Meisier. Theol. Cand. te Overveen. 5 uur nam. Dezelfde. De Vrije Katholieke Kerk. Popelllaan - Kinheimpark. Zondag 1 Sept. 10.30 voorm. Gezongen H. Mis. Van 2.30 tot 5.30 n.m. uit stelling van het H. Sacrament, ge legenheid voor meditatie. Woensdag 4 Sept. 8 uur n.m. Vespers en Lof. Donderdag 5 Sept. 7.25 voorm. Gespro ken H. Mis. F SANTPOORT. Ned. Hervormde Kerk. 10 uur voorm. Prof Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. „Het ware Wonder", (Ps. 119, vs. 18). Dezelfde hoopt D.V. 5 September om 11.30 het huwe'ijk in te zegenen v. Egbert Langenhoff Hzn. en Hen- riëtte A. J. A. Vegersteen. Geref. Kerk in Hersteld Verband Gebouw Bethel, Wiistelaan, Santpoort. Voorm. 10 uur: den heer K. v .d. Berg. HAARLEM. Geref. Kerk (H.V.) Groote zaal Blauwe Kruis Oude Groen markt 10 uur voorm. Ds, P. A. E. Sillevis Smitt 5 uur n.m. Idem. In de voorzaal v.m. 10 uur Kinderdienst. ZANDVOORT. Gereformeerde Kerk in Hersteld Verband Brederodestraat 31. 10 uur voorm. Ds. P. van der Vloed. Voorber. H. Avondmaal. 5 uur n.m. Dezelfde. Bediening H. Avondmaal. Afdselinjr Bloemendaal Potgieterweg 4 Catechisatie Dr. H. Faber Aangifte van nieuwe leerlingenMaandag; 9 September 4-5 uur. - Aanvang der lessen: Maandag 9 September 7.15, 8. en 8.45 uur. Godsdienstlessen Mej. J. C. Meijer. Aangifte van nieuwe leerlingen Zater dag 7 September 3-4 uur. - Aanvang der lessen le klasse Zaterdag 7 Sept. 1.45 uur 2e klasse Zaterdag 7 Sept. 4 45 uur 3e klasse Vrijdag 6 Sept. 4.45 uur ned. protestantenbond. Men deelt ons mede, dat Ds. W. Mac kenzie niet op 8 September maar op Zon dag 15 September a.s. zal spreken. De dienst van 8 September vervalt, die van 22 Septèmber blijft doorgaan. VAK K L E DING MAfiAZVN PA ARIAAR STEEG 1. TEL: 12843 ONAFH. RELIG. GEMEENSCHAP. De Onafhankelijke Religieuse Gemeen schap die in Juni te Haarlem een goed geslaagde inleidende samenkomst hield, zet haar geregelden arbeid aldaar in, op 1 September a.s. in de tuinzaal van het Gem. Concertgebouw, des avonds 7.30 u. Spreken zal Kees Boeke van Bilthoven over „Synthese in verband met het be staan". Naar uit het ons toegezonden rooster blijkt, zullen gedurende de drie eerstko mende maanden nog de volgende samen komsten plaats hebben. Op 15 Septem ber 's avonds spreekt A. R. de Jong van Bussum; op 13 October 's morgens A. R. de Jong; 27 October 's morgens Kees Boeke en 's middags de beide sprekers. Deze laatste dag zal een conferentie dag zijn, met gezamenlijken maaltijd. meester Dr. Theobald Schrems einde September een tournén door ons land maken. De data zijn als volgt vastge steld; Dinsdag 24 September: Heerlen (Stadsschouwburg), Woensdag 25 Sep tember; Den Haag (Koninklijke Schouw burg), Donderdag 26 September: Amster dam (Concertgebouw) en Vrijdag 27 Sep tember: Utrecht (Stadsschouwburg). Het koor bestaat uit 55 medewerkenden, waarvan 35 „Singknaben". o SCHOOP-BALLET naar Rusland en Japan De beroemde impresario Strok uit Tokio heeft aan impresario Ernst Krauss een tournée voor het Schoop-Ballet voor China en Japan aangeboden. Op den weg naar Japan zouden enkele voorstellingen gegeven worden in Rusland. Vanuit Ja pan zou het gezelschap dan naar Noord- Amerika vertrekken, waar reeds 'n tour née van vier maanden is vastgesteld. De directie van het Schoop-Ballet heeft de aanbieding voor de tournée in het verre Oosten in ernstige overweging genomen. DE REGENSBURGER DOM-SING- KNABEN komen naar Nederland Onder auspiciën van impresario Ernst Krauss zal het wereldberoemde Regens burger Domchor met de vermaarde „Sing knaben" onder leiding van Domkapel- in caliente. Agua Caliente, in het district Delnorte Baja California was tien jaar geleden een woestenij gelegen ten zuiden van Tia Juana. Wat toen een woestenij was zon der een schaduwrijke plek. is thans een stad van eenige beteekenis geworden, Architectuur, verzamelplaatsen van amu sement, kleederdracht en taal, alles on derging de invloed van Mexicaansche en Spaansche beschaving, terwijl het mo dernisme er is doorgedrongen, voorzoover het dienstbaar kan worden gemaakt aan luxe en comfort. De Warner Bros film „In Caliente" dankt haar naam aan de plaats, waarvan dfs' handeling zich af speelt, n.l. Agua Caliente. Pat O'Brien in de rol van een dronken dagbladuitgever Wordt daarheen ontvoerd door diens me devennoot Everett Horton en daardoor maken wij kennis met de zeden en ge woonte van deze Mexicaansche grens plaats. Larry Mac Arthur (Pat O'Brien) is een bekwaam journalist en medeeigenaar van het te New-York verschijnend tijdschrift „Manhattam Madness". Hij is een aan den drank verslaafd genie en verliefd op de blonde Clara (Glenda Farrell), een „vamp", die zijn carrière in den weg staat. Zijn financieele medewerker en compag- nonHarold (Edward Everett Hort(on) wenscht aan deze situatie een eind te maken en ontvoert zijn collega naar „In Caliente" als hij weer dronken is, waar hij door afleiding tot rust moet komen en zijn meisje vergeten. Te Caliente aan gekomen, ontmoeten Harold en Larry ze keren Jose Gomez (Leo Carrillo) in ge zelschap van zijn beeldschoone nicht Ri ta (Dolores Del Rio). Laatstgenoemde is de beroemde Spaansche danseres Espa- nita. van wie Larry in dronken toest'and destijds een zeer vernederende critiek gaf- Bij het zien van Rita, wordt Larry op het eerste gezicht op haar verliefd en Har- rold, die Rita een geschikte afleiding vindt voor zijn compagnon, stelt pogin gen in het werk om Rita te bewegen La~- ry zoover te brengen dat zij hem van zijn verliefdheid op de blonde Clara geneest. Rita is hiervoor wel te vinden, omdat zich nu de gelegenheid zich voordoet om wraak te nemen op Larry wegens diens ongewenschte critiek. Larry en Rita gaan echter veel van elkaar houden. Op zekeren dag dineert hij met haar in zijn hotel en als Larry te opdringerig wordt in zijn liefde, loopt Rita weig. Lar ry achtervolgt haar en ziet Rita een café binnengaan. Als ook hij daar arriveert, ziet hij een meisje dansen, zoo mooi en gracieus, zooals hij nimmer te voren aan schouwde. Het blijkt dat het Rita is, de Espanita wier danskunst hij in zijn ma gazine destijds zoo cynisch becritiseerd had. Hij smeekt haar om hem te willen vergeven en voert als verontschuldiging aan, dat hij zijn critiek moet hebben ge schreven in dronken toestand. In een verzoenend oogenblik komt Clara binnen, die bij het weerzien van Larry sensatie verwekt. Rita verlaat woedend het ver trek, start haar wagen, doch Larry weet nog te juister tijd op de treeplank .e springen, Clara woedend, omdat Larry haar in de st-eek laat, onltmoetr Harold met wien zij in een gestolen wagen een achtervolging begint. Na een lange rit worden beide wagens bij de Mexicaansche grens door de politit achterhaald. Om de situatie van het geval te redden, geven Clara en Harold een verklaring voor hun vlucht, welke tot gevolg heeft, dat een geforceerd huwelijk tot stand komt. Ook Larry deelt de politie mede, dat hij Rita wilde schaken. Beide huwelijken worden dan terstond voltrokken door den vader van d enpoiitieagent, die hen aangehou den heeft. Dolores Del Rio is van een trotsche schoonheid, die de mann'eïi aantrekt maar die ook in deze film blijk geeft een actrice te zijn van de eerste grootte. Pat O'Brien geeft een uitstekende creatie van zijn rol als overspaitee uitgever. O;ok le klas merk, voor- en achterni- werkend, gloednieuw. Levenslant ge garantie en 5 jaar service. Haarlem, Doelstraat 35. Opge richt 1902. Tel. 13538. Reparatie met 1 jaar garantie. Vraag: Zijn de Abessyniërs Christenen? Antwoord: Van de 15 millioen inwoners van Abessynië belijden er drie millioen het Koptisch Christendom. De rest be- hooren tot verschillende andere gods diensten. Vraag: In Noord Holland hoorde ik de uitdrukking: Ik kan dat niet schierna- men. Wat beteekent dat? Antwoord: Schiernamen is een scheeps term, die beteekent: het schip opredde ren; figuurlijk: iets opruimen. Vraag: Wat beteekenen de letters I.M.S.? Antwoord: Dat is niet met zekerheid te zeggen. Het zijn de voorletters van drie latijnsche woorden, maar welke? meestal hecht men er de beteeker.is aan: Jesus honunum Salvator. d.i. Jesus, de redder der menschen, ofwel: In hoe salus, di. hierin het heil. Ook ziet men er de aan vangsletters in van: In hoe signo (vin ces), d.i. In dit teeken (van het kruis n.l.) zult gij overwinnen, de woorden, die Constantijn de Groote in een visioen aan den hemel zou hebben gezien. Vraag: Welk verschil bestaat er tusschen een stad een dorp en een gemeente? Antwoord: Steden en dorpen bestaan voor onze wet niet. Die kent alleen ge meenten. De omvang van een woonplaats bepaalt jfi het algemeen, of men van een stad dan wel van 'n dorp moet spre ken, met dit voorbehoud, dat men kleine plaatsen, die vroeger stedelijke rechten hadden, toch altijd steden blijft noemen. Vraag: Kunt U mij zeggen, hoe ik maca- ronipudding kan maken. Antwoord: 150 Gram geblancheerde ma caroni met 50 Gram boter en een lepeltje zout gaar koken in halve L. citroenmelk; hier, na bekoeling, 4 eieren bijvoegen, ge klopt met 150 Gram suiker, 50 Gram ro zijnen, evenveel krenten, 1 d.L. rum en nog 50 Gram sucade. Den pudding in een beboterden met beschuit bestooiden vorm een uurtje au bain marie plaatsen en hem opdienen met rumsaus. Edward Everett Horton is een artist wiens groot talent sterk de aandacht trekt. Glonda Farrell vervult de rol van vamp bravour. De overige rollen zijn be zet door Winifred Shaw, Dorothy Dare, Luis Alberni, George Humbert etc. Schit terende prestaties leveren het danspaar De Marcos in eenige Mexicaansche dan sen, welke hartstochtelijk worden uitge voerd o.a. de Muchacha. De songs, door Harry Warren en Al Dubin gecompo neerd zijn. „The Lady in Red", ,,To call you my own", „In Caliente" en „Mucha cha" Lloyd Bacon voerde de regie. o NIEUWE FILMROL VOOR LOUIS DE BREE. Wij vefhemen. dat Louis de Bree door Loet C. Barnstijn's Filmproductie is ge ëngageerd om de belangrijke rol van po- litie-inspecteur te spelen in de verfilming van Willv Corcari's „Het Mysterie van de Mondschein-sonate". Louis de Bree, die al verschillende humoristische rollen op het witte doek heeft vervuld, heeft hiermede bij de film zijn eerste groote karakter-rol gekregen. - 1 „HARTEDIEF". Aangaande de inhoud van den film, die de volgende week in Haarlem wordt ver toond, meldt men ons het volgende: Shirley Blake's vader, een jong ver keersvlieger, is bij een ongeluk om het leven gekomen en heeft haar moeder zonder een cent achtergelaten. Mary Blake ziet zich hierdoor plotseling voor het feit geplaatst in haar eigen onder houd te moeten voorzien en bovendien voor de opvoeding van haar vijfjarig dochtertje zorg te dragen. Zij slaagt erin een betrekking te vinden als tweede meis je bij een parvenu-achtige familie, die Ondergeteekende wenscht zich tot wederopzegging te doen inschrijven als abonné van „HET BLOEMENDAALSCH WEEKBLADvoor de gemeen ten Bloemendaal, OverveenAerdenhout, BentveldVogelenzang, Heemstede, Haarlem en Santpoort-Station, tegen per kalender-halfjaar, bij voor uitbetaling. De tot 15 Sept. 1935 verschijnende nummers worden dan gratis per post toegestuurd. Naam Woonplaats A. 't u. b. duidelijk invullen) AdministratieBloemendaalscheweg 42, Bloemendaal, een prachtige vliegveld leven liet. Loop Me den van d eens gestatior vens een groc De familie der een ondei staat uit mevrouw w ter en oudei hopen te met de fam zelf noemt schrijft het De Smyth dochtertje dikwijls tot vaak, dat haar dageb ley op weg groote vlif zoeken bij Den volgi Loop en een groots houden. Al der monteu halen en Mi tertje, zoo klaar is, te veld echter straat overst wordt zij sterft. Adele Smythe, komt juist ongeluk gel in het si Adele gaa ven terug, gang is, mede te deel Het feest Wanneer Loi tie vraagt, willen, zegt brengen aai Terstond ve en Loop Shirley op. Boven de pie nu is en dat hij in voelde, ko] verlangen toe te e morgen ge_ Set kind haar doordr ven is, doch leiding te g De groote Shirley zorg Loop gaat milie Smytl goed bij ziel De Smyth lossing en lastpost, zo< lost te zijn in zijn rolst hij de plan dat dezë in piloot, niet komst van JURKJE Benooc breed. H voile ger te pas, v en wel wordt. I eens aai Aan de Patrol krijgbaa A

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1935 | | pagina 2