U ITNOODIGING T00NEEL Sport en Spel. A. G. G. M. GI0RGIS Zn. Vrijdag 27 Januari 1939 5 Korfbalclub „Sport Vereent". SPORTHUIS TE NUYL B.V.C. Bloemendaal. Tafeltennis Bridgeclub „Santpoort" Haarlemsche Rij- en Jacht- vereeniging per- moet rein irlijk lage- gebit ■inigt t het GEBITBAKJE. Hel sierlijke matglazen SteradenI- gebitbak je met plaats voor onder- en bovenge bit, is verkrijgbaar a 50 ct. bij apothe kers en drogisten of wordt U na stor ting van 50 cent op postrekeningll863B van N.V. Handelmij. Reckitts, Pharm. Afd. n>, De Biltfranco toe- liilt* gezonden 'tsen apo- 'MAKEN. Repar. van alle en kachels. C. de Wit, rhuis „Special", Schoter- Haarlem. TeL 17371. KAA, de Ruyterplein 10, W. Lood- en Zinkwer- en waterfitter, Sanitair, ie install. Tel. 16536. ELS, de Clercqstraat 88, Het adres voor repa- n markiezen en zonne- Prima vakk. werk. IKERVOORT, Joh. de 31. TeL 16058. Aanne- schilder- en witwerken. SCHILDER- EN GLAS- door P. C. Deem, Ro- at 11, Haarlem-Oost. SOORTEN BOOMEN te raagd. J. van Tintelen, tndel, Vijfhuizerdijk 181, i. Briefkaart w. vergoed. I. BERG, Dickmansstraat i. Huis- en decoratie- Iet beste adres voor alle :rk. LEG EN ONDERHOUD. en billijke prijzen. J. J. Zijlweg 284. EN REPARATIE WERK door A. Koehorst, stu- hoterweg 166 zw., Haar- L JTPOORTSCHE HOÜT- lagelingerweg 17, Hout- lexhandel, Carboleum, eten, Eternit, Golfpla- ilt, enz. K 25 CENT PER M2„ :he Houthandel, Hoo- :traat 8—12, Telef. 22730, 35. SNMAGAZIJN „De An- Koelemeijer, Leidsche- Haarlem. Alle soorten en. LDEREN en behangen Dan naar Tetterode- Haarlem. J. Gouman. Ook voor witwerk. U BEHANGEN, p. kam. pap. en rand ad 20 ct. H. Blansert. Behang.- :mforlteinstr. 1. Hrl.-N. isscherijen j SSCHERIJ „Duinlust" kweg 56, Santpoort, 307. Huishoudwasch Der kg. 30 ct., geman- 20 ct. CHERIJ Fa. J. N. gericht 1890. Kinder- Haarlem, TeL 16028. ERK voor halven prijs 1. Kennemer Stoom- Strijkinr., Verbindings- 22795. DEKENS STOOMEN tumes stoomen f 2, Iris", Zijlstraat 31 HAN BOSKAMP - KUNSTSCHILDER Teeken- en Schilderles DE GENESTETWEG 11 - BLOEMENDAAL TOONEEL TE AMSTERDAM. „Als Je de kans maar krijgt" door Jean de Létrac bij Tooneelgezelschap „De Schakel". (Regie Constant v. Kerckhoven). De regisseur schrijft in het voorwoord van het programma, „dat dit is een grappige geschiedenis, die geen andere pretentie heeft, dan het publiek gezellig bezig te houden". Als men nu een blijspel of wil menklucht naar de pretentie beoordeelt, dan is de keuze van dit stuk nog zoo'n ongelukkige niet. We hebben ons kostelijk vermaakt, ook en vooral omdat er goed gespeeld werd. Het geval is eenvoudig: Een hotelliertje met een wat men noemt „ruim geweten" doet zijn hotel over aan een goeden vriend van je vrienden moet je het maar hebben en vertelt dezen dat liet een bloeiende zaak is. Dit wordt geïllustreerd door gefingeerde telephoongesprekken, etc. (men kent dat wel). Er is echter slechts één zeer lastige gast en nog een oude vtouw, die een beetje idioot is en nooit één woord spreekt. De vriend dus loopt er erg in. In Ae zaak is een oude kassier, Limonet genaamd, die de zaal trouw blijft. Plotseling komt er etn nieuwe gast. Martine Priseur, die 25000 francs aan de kassa afgeeft om die te bewaren. Zij zal namelijk een samenkomst hebben met een heer, wien zij die moet geven. Deze heer blijkt een op lichter te zijn, die compromitteerend? brieven heeft van Martine's zuster, welke hij haar wil ver knopen. De kassier echter, de patroon zit in hoogen nood gebruikt het geld om wissels mee te be talen. Als de heer dus terug komt, is het geld er niet en zou hij de brieven dus openbaar gemaakt hebben, ware het niet, dat Michon, de brave, naieve hotellier, ze hem niet uit de handen had gerukt. Hij heeft plotseling Martine lief gekregen en ook hij is haar niet onverschillig gebleven. Maar trouwen geld is er niet als hij de kans maar eens kreeg. Die kans komt: Charlotte Larose, een niet schoone en niet jonge vrouw, komt hem ver tellen, dat hij bij een loterij1 een millioen heeft ge trokken, maar daaraan is de voorwaarde verbonden dat hij deze Charlotte Larose trouwen zal. Hij biedt de verleiding weerstand en ziet: de deugd wordt beloond. Het was maar een grap, niet van dat millioen, maar van het huwelijk. Charlotte had zich vermomd, zij blijkt een jonge vrouw, een vriendin van Martine, die zijn trouw en liefde wil beproeven. Dan worden Martine en Michon een zielsgelukkig paar. Anton Ruys was Michon en speelde dien rol in al zijn stunteligheid prachtig. Hij gaf hoogst geestig spel. Pierre Myer was zeer bijzonder als de brave kassier. Ben Aerden was een grappige por tier. v. Kerckhoven lichtzinnigde eerste hotellier. Willem de Vries een geweldige huisheer, die geld kwam cischen, en Tillv Lus allercliarmantst Martine. Dus wel een grappige geschiedenis. „De lachende Ansjovis", door B. A. een operette, Mullens. bewerkt Het was feest in het Grand Théatre. Het was het 30-jarig jubileum van den heer B. A. Mullens, als directeur van den genoemden schouwburg. Veel schoons en veel aardigs heeft hij in dien tijd gebracht en origineel man als hij is heeft hij zich niet laten bejubelen, maar waren zijn bezoekers zijn gasten. Wij kregen allemaal een „rondje" van hem en er mochten naar loting van eiken rang een mannetje of een vrouwtje op het tooneel komen, die moesten dan een liedje zingen en kregen, stem of geen stem, een tientje. „De lachende Ansjovis" is de naam van een ansjovisfabriek, die er niet is, maar die gewensclit wordt door Toon (Emile v. d. Bosch met zijn mooie stem), door „Den Slimme" (Kees van Dam, die goed speelde) en door „Den Derden van het Trio (Jo Visscher, die in het stuk- zoo prachtig liegen kon). Dan was Kareltje, de conducteur op de bus Enkhuizen-Hoorn (André v. Dijk gaf los spel) verloofd met Mary (Kina Blaaser (wat een aardige meid om mee uit ansjovissehen te gaan), maar zij was verliefd op Toon. Nog wat andere liefdes verwikkelingen, maar waar het op aan komt: „Ruprecht v. Nieuwenhuysen", een oude snoeper en dol verliefd op een van de meisjes van het Trio, geeft geld voor een ansjovisfabriek. Er is nog een oude tante in het spel, voor wie Janus, de derde van het Trio, zich uitgaf, maar die in werkelijkheid verscheen en waaruit zich een klucht ontspon Enfin, ieder werd rijk en gelukkig. Ik vergat nog te zeggen, dat de oude snoeper wel geestig door Maupie de Vries, een bekende komiek, werd gespeeld. Louis David's Kurhaus Cabaret. Een alleraardigst cabaret-programma. Daar had je Jozef Baas, conferencier en dichter a l'im- proviste. Verschillenden uit het publiek mochten een woord of een zin zeggen en den naam van een stuk en Jozef Baas vertelde dan dat stuk in „poë- sie" met de woorden en de zinnen erin. Dan was er o.a. Christl Giampintro in haar onvergelijkelijke chansons en parodieën en Harry Allister, die ons werkelijk verbaasde met zijn mimische gaven, waarbij hij prachtige en welgelijkende koppen gaf van bekende buitenlandsche diplomaten en ook van onzen burgemeester. Dan nog na vele jaren, Margin Morris, die niets van haar charme heeft ingeboet in songs en sur prises: „Lord, de mysterieuse, die goocheltoeren vertoonde, zooals ik het zelden heb gezien en last not least Louis Davids zelf in zijn onweerstaanbare aardige liedjes. EDMOND VISSER. De „Thompson brothers", circusspel van S. Roggers, door Het Ned. Tooneel (Cor van der Lugt Melsert). Stadsschouwburg 21 Januari j.l. De leiders van dit gezelschap, de heeren v. d. Lugt Melsert, v. Dalsum en Defresne, de regie van laatstgenoemde, de vertaling van v. d. Horst waarborgden èn in keus van het stuk èn in uit voering met de door Karei Brückman ontworpen costuums van de beroemde firma Mulder en het kapwerk van den niet minder beroemden tooneel- kapper Michels, een opvoering, in elk opzicht op hoog peil. Het publiek was daardoor aangetrokken We zagen weer eens een behoorlijk gevulde zaal Toch kregen wij den indruk, dat het publiek vóór de pauze nog niet volop genoot. Uit schilderachtig oogpunt waren de eerste bedrijven best. Maar men behoeft een modern publiek niet twee bedrijven lang voor te bereiden op de clou van een drama, ir dit geval het ongeluk dat een der Thompson- acrobaten bij het trapéze-werk orverkomt" door minder waakzaam optreden van zijn medewerker, Deze heeft even te voren ervaren, dat zijn com pagnon zijn rivaal is bij het mooie circusartiestje Bij meer inspelen zullen de uitnemende krachten van dit gezelschap de voorbereidende bedrijven vanzelf wat pakkender gaan spelen, dat is hun en den regisseur wel toevertrouwd. Maar de voor bereiding is niet het hart van het stuk. Het heeft een gevoeligen inhoud. Louis de Bree gaf dan ook gevoelig den hoofdrol van den tegen zijn wil tot schuld gekomen acrobaat, die dan als clown zijn circusloopbaan vervolgt. De spanning tusschen zijn innerlijk en zijn uitwendig leven is 't waardoor de toeschouwer steeds sterker wordt geboeid tot de aardig door den schrijver gevonden oplossing, dat de andere verongelukte, doch slechts ver minkte acrobaat ook clown blijkt te zijn geworden en beiden bij gelegenheid van een clowns-wedstrijd (iets nieuws) elkander weder ontmoeten en vriend schap sluiten, hechter dan ooit te voren. En het gordijn valt ten slotte na een wederom picturaal hoogstaande scène, die als een symbool kan worden geduid van vele menschenlevcns, innerlijk gerijpt door vallen, leed en zich weer oprichten, maar die dan het leven weer sterker liefhebben dan ooit te voren. Het publiek moedigde de spelers voortdurend door duidelijken bijval aan. Wij kunnen een bezoek aan den Stadsschouwburg als het stuk hier terug komt, zeer aanbevelen. T, Secretariaat: Bruno Klauwcrsstr. 5, Santp. (S.) Gespeeld Zaterdag 21 Januari: S.V. aOosterkwartier b 10—0. Zondag 22 Jan.: Blauw-Wit 3S.V. 1 13, -S.V. 3 t. a. 22 Zwaluwen 1— voor Voeibal, Handbal, Korfbal, Hockey, enz. HET GOEDKOOPSTE ADRES SCHOTERWEG 27. SCHOORSTEENVEGERS RIDDERSTRAAT 18 A ZWART HAARLEM - TELEFOON 13310 De afgeloopen Zondag was voor onze plaats- genooten een goede dag. Zij zelf leverden uitstekend werk door Aalsmeer in eigen home klop te geven, terwijl lmn ergste concurrent, Bipperda, in den uitwedstrijd tegen Germaan een puntje verspeelde en Zandvoört door een nederlaag tegen V.V.A. 7.00 goed als uitgeschakeld werd. De witten hebben nu dus weer een punt voorsprong op Ripperda, hetgeen bij den stTijd om bet kampioenschap van veel belang kan zijn. Wat betreft den wedstrijd tegen Aalsmeer het olgcndeBeide elftallen zijn volledig en de strijd gaat aanvankelijk gelijk op. Alhoewel de aanvallen van Aalsmeer talrijker zijn, blijven die van Bloe mendaal gevaarlijker. Bij één dezer aanvallen schiet van Bragt. keihard tegen dc lat. Bloemendaal blijkt technisch veel beter te zijn en alleen dank zij de buitengewone talenten van den Aalsmeer- dóelverdediger weten de gastheeren den stand voorloopig blank te houden. Toch wordt 7 min voor rust het overwicht van de gasten beloond met een doelpunt uit een rnooien kopbal van C. v. d. Schalie. Ruststand 0—1. Na de thee zijn de gastheeren iets in de meer derheid. In doelpunten weten zij dit eeliter niet uit te drukken, daar hun voorhoede erg onproduc tief blijkt te zijn. Bij een plotselingen Bloemendaal- aanval belandt een als voorzet bedoeld sehotVan Noordhoff in bot Aalsmeer-doel (02). De gast heeren geven zich echter niet gewonnen en komen verwoed opzetten, waarbij een hard schot van hun rechtsbinnen een beter lot verdiend had. Het volhouden van Aalsmeer heeft tot gevolg, dat Bloemendaal geheel ingesloten wordt en eindelijk weet A. Tuinliof de Moed zijn club een tegendoel punt te bezorgen (12). Direct hierna breekt Cassee door en schiet tegen den binnenkant van den paal. Het is onbegrijpelijk, dat deze bal nog in de handen van den keepeT belandt. Een heel goede voorzet van van Leuven, die met van Bragt van plaats beeft verwisseld, wordt door C. v. d. Schalie ingekopt (13). Met Bloemendaal over wegend in den aanval komt dan bet einde. Bloemendaal 2 liet zich wederom een puntje af snoepen door tegen Haarlem 3A gelijk te spelen. Ongelukkigerwijze werd 5 minuten voor het einde een'penalty, die ben de overwinning had kunnen bezorgen, gemist. Met nog slechts 6 wedstrijden te spelen staat Bloemendaal er momenteel vrij gunstig voor en alleen Ripperda zou voor de vitten nog een struikelblok kunnen vormen. Zondag ontvangen onze plaatsgenooten het Amsterdamsche T. I. W. De uitwedstrijd tegen deze club werd reeds met 42 gewonnen, zoodat de thuiswedstrijd geen moeilijkheden be hoeft op te leveren. Hartman is in verband met zijn opgeloopen blessure nog niet beschikbaar voor het eerste elftal en komt waarschijnlijk voorlgopig voor het tweede elftal uit. Een versterking, die het tweede elftal best kan gebruiken. Voor de reserves is Zondag geen competitie wedstrijd vastgesteld. In de laatste 2 wedstrijden behaalden zij slechts 1 punt, waardoor hun voor sprong op de concurrenten geheel teniet ging en ze nu zoowel met Hillinen als D.C.O. in verlies- punten gelijk staan. Wil Bloemendaal 2 op het kampioenschap aanspraak blijven maken, dan zullen nu weer eens een paar overwinningen moeten volgen. Te spelen: Zaterdag 28 Jan.: WatervlietS.V. a, 3 uur. Zondag 29 Jan.: S.V. 1Rolida I, 2 uur S.V. 2Oosterkwartier 3,12 uur; S.V. 3Aurora 2, 10 uur. Blauw-Wit 3Sport Vereent 1 13. Op het terrein aan de v. Speijkstraat valt het nooit mee een wedstrijd te winnen. Dat ondervond ook S.V. 1, dat een Bl.-Wit-ploeg tegenover zich kreeg, welke korfbal best verstaatToch waren de gasten niet direct in de minderheid en hadden hunne schoten vaak beter lot verdiend. De thuis club nam door een fout in de verdediging de lei ding, met welken stand de rust inging. S.V. be greep, dat om te Winnen uit een ander^vaat je moest worden getapt. Het tempo werd opgevoerd en K. v. d. Rol scoorde toen den gelijkmaker. De tweede aanval toonde opnieuw zijn productiviteit door er 13 van te maken door F. Fortgens en A. Vink, met welken stand bet einde kwam, daarbij dan op beide punten beslag leggend. U kent Sunlight Zeep, Radion, Vim, Lux en de vele andere bekende producten van de SUNLIGHT ZEEP FABRIEKEN. Wilt U eens zien hoe al deze bekende produc ten gemaakt, en verpakt worden? Geeft U dan op als deelnemer (ster) aan de SUNLIGHTZEEP-EXCURSIE op Woensdag 1 Februari a.s. Den deelnemers (sters) wordt aangeboden een prima koffiemaaltijd, thee met ver snapering, en leuke souvenirs. De reis naar Vlaardingen wordt gemaakt per touringcar. Er is gelegenheid tot instappen te Zaandam, Zaandijk, Koog a. d. Zaan, Wormerveer, Krommenie, Uit geest, Santpoort, Haarlem, (Oostzaan en Landsmeer te Amsterdam). Deelnemerskaarten kunnen a f 1,95 per persoon (alles inbegrepen) ouitsluitend schriftelijk besteld worden bij den Leider der excursie, den heer M. P. A. HAM STRA, W. de Zwijgerlaan 126, Amsterdam (W.), Telefoon 85244 (5—7 uur) tot uiterlijk 30 Januari. Bestelde kaarten worden toegezonden. Er is gelegenheid om Sunlight geschenken bons voor cadeaux in te wisselen. Haarlemsche Diner-Vereeniging Tel. 14393, Bakenessergracht 27 Haarlem Vleesch, groente, aardappelen f 0.90 Idem met soep of toespijs f 1.05 Idem met soep en toespijs f 1.20 (Omzetbelasting en bezorgloon inbegrepen) Dagelijks keuze uit minstens 3 menu's. Alleen le kwaliteiten en roomboter. Secr.Scliaepmanlaan 19, Bloemendaal. Op Donderdag 19 dezer hield bovengenoemde bridgeclub baar eerste onderlinge drive in 1939. De resultaten waren: Afdeeling A: de lieer en mevr. Meiners 5(1 m.p.; de heeren Banning en v. Dalen 51 m.p. Afdeeling B: mej. Bosma en de beer Reijno 52 m.p.; de lieeren N. Handgraaf en J. A. de Vries 51*4 m.p. I,eden vergadering op Donderdag 2 Febr. 1939. Aller opkomst gewensclit. o Jachtrit. Op het jacht- en wedstrijdprogramma van de Haarlemsche Rij- en Jachtvereeniging stond oor spronkelijk een cross-country op j.l. Zaterdag middag vermeld. Daar verschillende terreinen het organiseeren van een dergelijken wedstrijd na de vorst-, sneeuw- en regenperioden niet toelieten, werd besloten tot het houden van een jachtrit. Om twee uur gaf de jagermeester aan de meet bij de uitspanning „Kraantje Lek" te Cverveen het sein tot vertrek, na eenige bijzonderheden over de runs te hebben gegeven. De deelnemers begaven zich in stap langs de verharde wegen naar den Bloemendaalschen Zeeweg, waarna de eerste run werd ingezet door de duinen in de richting van het Visscherspad. Door het Naaldenveld volgde een tweede run. Na een korte onderbreking werd de rit voortgezet door liet bosch en over de weilanden van „Morienbosch", waar de slooten in een vlot tempo werden gesprongen. Tot slot vond een run ilaats door de van Vollenhovenlaan en de van 'Tacmstede laan. Aan het einde bij „Kraantje Lek" richtte de jagermeester zich tot de deelnemers, waarbij hij speciaal dank bracht aan de landeigenaren, die door het beschikbaar stellen van hun terreinen het houden van dezen geslaagden jachtrit mogelijk maakten. Een driewerf hoera besloot zijn woorden. De heer J. A. C. Steur, voorzitter van de H.R.J.V., bedankte op zijn beurt de jager- en fieldmasters voor hun organisatie. Deelnemers waren de dames Abas, Erens, Gund- laeh, Jiskoot, Mol en de heeren Erens (fieldmaster), van Kampen, Lemmers, Prins (jagermeester), Jhr. van Schmidt auf Altenstadt, Steur Jr. en Bushoff. Gaspedalen zijn gewillig! Maar als uw autosnelheid verdubbelt wordt uw remweg (afstand, noodig om te stoppen) 2x2=4 maal zoo groot! H.T.T.C. „Shot". Secretaris: J. Mey, Donkerelaan 1, Bloemendaal. SpeelavondDonderdag 810.45 uur Jeugdhuis, Donkerelaan 6a, Bloemendaal. Wedstrijduitslagen: Luto 1Shot 1 91, Shot 2—H.T.T.C. 3 1—9, Luto 2—Shot 3 8—2, T.O.G. 7—Shot 5 7—3. Het programma van 30 Jan. tot 6 Febr. luidt: 30 Jan. Barna 1Shot 131 Jan. T.O.C. 5Shot 2; 2 Febr. Shot 3—H.T.T.C. ld. Het eerste is a.s. Maandag de gast van Barna. Zou dit misschien de eerste overwinning worden? Nu het tweede zijn kampioenskans verkeken ziet, zal zij zich de tweede plaats toch wel niet laten ontgaan en dus wel van T.O.G. 5 winnen. Over het derde zijn we niet zoo optimistisch gestemd. Een nederlaag ligt in het verschiet. Luto 1—Shot 1 9—1. Een teleurstellend resultaat. Vrijbloed behaalde nog de beste cijfers: een overwinning op de Bruin en twee 3-sets nederlagen tegen Brandse en de Lange. Bloemsma speelde een fraaie partij met de Lange, maar moest ten slotte de vlag strijken. Het dubbelspel dat door Bloemsma en Vrijbloed met wel zeer weinig concentratie gespeeld werd, was in 2 sets voor de Alkmaarders. Hoewel de wonderen de wereld nog niet uit zijn, wordt de kans om aan de automatische degradatie te ontsnappen toch wel heel gering. Luto 2—Shot 3 8—2. In dezen wedstrijd, die een 82 nederlaag voor de Shottisten werd, viel vooral het dubbelspel buitengewoon op. Meij-Sonneborn hadden tegen Jansen v. Jorksveld-Kwadijk in den eersten set 20—14 voorsprong, doch verloren toch nog met 2321. Den tweeden set stonden zij met 2014 achter, doch wonnen met 2321. De derde set was minder spannend. Meij-Sonneborn wonnen die met 2115. Sonneborn heeft het in zijn enkel spelen niet tot een overwinning kunnen brengen. Van Kwadijk verloor hij met 19—21, 2220, 1221. Tegen Jansen v. Jorksveld had hij niets in te brengen (2118, 2114), evenals tegen Lamar (2117, 2113). Aanvoerder Nidelstein- Walter verloor resp. van Jansen v. J. Jwadijk en Lamar met (21—13, 21—15) (21—18, 21—12), (2111, 21—16). J. Meij verloor van Jansen v. J. en Lamar met (21—17, 21—19), (14—21), (2118;, (2119), doch van Kwadijk wist hij te winnen met (1221), (211,.), (2119). Een geslagen Shot-team keerde om 11 uur uit Alkmaar terug. T.O.G. 7—Shot 5 7—3. Het wordt eentonig, ook van het vijfde steeds nederlagen te moeten vermelden. Toch is in «lezen wedstrijd niet slecht gespeeld. Vooral in liet spel van Paradijs viel veel vooruitgang te besprtiren. Zalm was buitengewoon goed op dreef, zooals wij dat gewend zijn. Hij sloeg zijn tegenstanders zonder moeite in 2 games. De Graaf wist Caljouw en Kosters ieder een game afhandig te maken, maar verloor ten slotte deze partijen resp, met 15—21, 21—18, 14—21 en 13^21, 21—15, 17—21. Paradijs speelde tegen Lenaarts zijn beste partij, maar moest in hem toch zijn meerdere erkennen, 1521, 2117, 1721. Het dubbelspel ging voor de Graaff Zalm in 3 games verloren. T.O.G. 4—Shot 3 8—2. Shot 3 heeft het tegen de kampioens-candidaten niet kunnen bolwerken en verloor den strijd met 82. JSonneborn kon het niet tot een overwinning brengen. Tegen Kosters moest hij in 2 sets het onderspit delven 2220, 2113. IV. Lenaerts had meer moeite met hem en wist slechts op het nippertje te winnen 2119, 1921, 2111. Van Lenaerts verloor Sonneborn met groot verschil 2114, 2111. Het ging J. Meij echter beter af. Van Kosters wist hij na een spannende partij met 21—14, 1921, 2119 te winnen. Met J. Lenaerts had hij minder moeite en won met 2117, 2115, doch tegen W. Lenaerts kreeg hij het zwaar te verduren en verloor met 2118, 2117. De in valler P. Zalm kon het ook niet tot een overwin ning brengen en verloor al zijn partijen in 2 sets. Het dubbelspel werd door de gebr. Lenaerts tegen J. J. Sonneborn-J. Meij gewonnen met 2117, 21—14. Deze Donderdag 19 Januari j.l. gespeelde wedstrijd eindigde in een overtuigende 91 overwinning voor H.T.T.C. 3, zoodat Shot 2 hierdoor zoo goed als zeker den kampioenstitel aan H.T.T.C. 3 zal zien komen. Het eenige winst punt werd door Waanders geseoord, die met 2112, 2116 van Gottsclial wist te winnen. Hij moest echter met 2220, 20—22, 1321 vooi den nog ongeslagen van Son en met 2117, 2123. 1621 voor den kampioen van Haarlem 2e klas Gorman de vlag strijken. Beide malen wist hij den eersten set te winnen en in de 2den set tot 2019 voor te staan. Helaas verloor hij toch de partijen. Evenzoo verging het v. d. Giezen tegen Gott- schall. v. d. Giezen verloor deze partij met 2111, 1321, 2022, waarbij ook hij in den derden set voor stond. Verder verloor hij in 2 sets de beide andere partijen. Klupper verloor tegen Gottschal in 3 sets, 1221, 2321, 18—21, de overige in 2 sets. Het dubbel v. d. GiezenKlupper verloor met 2117, 2117 van het kampioensteam van Haarlem. De volgende maal beter 2de I

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1939 | | pagina 5