Huiskamers D. J. JANSSE Stofzuiger- e Koningstraat 48 2 Vfijdag 10 M aart 1939 •«a® Verdrijf die Beklemming Werk voor Jeugdige Handen en Hoofden. Burgerlijke Stand Aangeboden nog enkele Kostbare tegen elk aannemelijk bod Gothieke en Heraldieke Kamers Voor Verlovingsringen Luc. Prins Schoterweg AW Gevonden Voorwerpen. wilhelm xpos de r vo< PEC VEf E u ook ee APRIL TREI VLIEGKRACH1 VLIEGKRACHTLOTEN 7lu is het tij OM UW Rijwielhandel „Rolla A. G. Predikbeui ti*w> Ieder, die met 'n verwaarloosde hoest is blijven doorloopen kent dat gevoel van beklemming op de borst, die U het ademhalen be moeilijkt. Val die beklemming met succes aan door middel van Abdijsiroop. Ze maakt de slijm op Uw borst los, zuivert Uw lucht- wegen zoodat het beklemmende, SUnlijke gevoel bb het adem- alen geheel verdwijnt. Laat Akker'e Abdijsiroop, de bijzon dere kruiden-siroop, versterkt met „codeïne" dat ook voor U doen tegen hoest, griep, bronchitis, asthma. Flacon SO ct.. 11.50, f 2.40. f 4.20. Alom verkrijgbaar. (Vervolg van pagina 1) een werkgelegenheid zou kunr.cn bestaan of vrij komen, een circulaire toegezonden. In het bij zonder werd aandacht geschonken aan die parti culieren en instellingen waar kantoorpersoneel werkzaam werd geacht. Dergelijke circulaires worden nog steeds van tijd tot tijd aan heeren werkgevers, waaronder ook aan hen, die hier wonen en hun werkplaats elders hebben, toege zonden, teneinde allengs de aandacht der Com missie blijvend op haar bestaan en haar streven te vestigen. Steeds nauwer contact. De gedachte van een steeds nauwer contact met ouders en jongelieden bleek telkens weer een krachtige eisch. Aanhouden heeft ook hier doen overwinnen, want met een zekere voldoening mag zij daarnaar thans verwijzen. Een gezamenlijk aandacht schenken aan advertentie's in de kran ten 's avonds met hen, maakt, dat dikwijls on middellijk een sollicitatie namens de Commissie met een aanbeveling kan worden gesteund, geheel buiten het weten van den sollicitant om en waarbij dan gewezen kan worden op aard, aanleg en huise lijke omstandigheden Tot in bijzonderheden ver zamelt de Commissie daartoe gegevens. Het ver krijgt die vooral ook door een bezoek in de ge zinnen en door afzonderlijke besprekingen met ouders en kinderen. Behalve dat die besprekingen betrekking heb ben op de wijze van solliciteeren, het inrichten van sollicitatiebrieven en de opvattingen en ver plichtingen omtrent een eventueel te aanvaarden werkkring gepaard gaande met het overwinnen van moeilijkheden voor hen, die in langen tijd niet werkzaam waren of nog geheel moeten be ginnen, bieden zij ook nog al eens de gelegenheid, na de aanvaarding, het contact aan te houden. Vooral bij een soms meermalen herhaald onder houd komen zoo dikwijls punten van groot be lang naar voren, waarover nooit is doorgedacht en die juist daardoor voedsel geven aan een toe nemende moedeloosheid of onverschilligheid. Want sommige jongelieden moeten waarlijk diep uit den put worden gehaald, al gaat dat in het dagelijksch leven aan het oog voorbij. Meerdere, vaak intieme besprekingen zijn er dan noodig, om in zooverre het evenwicht te herstellen, dat een rustiger en gezonder opvatting en inzicht den moed tot een ernstig willen en pogen, doet her leven en dan niet enkel ten bate van het jong- mensch zelf, maar evenzeer van de ouders en het gezinsleven in 't algemeen. Dat er werkelijk sprake mag zijn van een zekere voldoening over het nauwere contact, moge blijken uit de vermelding, dat de bemoeiingen op bovengenoemde wijze hebben geloopen over een 82-tal jongelieden met een 86-tal besprekingen met de ouders of verzorgers en een 162-tal met de jongelieden zelf. Ruim 70 dezer besprekingen loopen over het laatste dezer 3 jaren. Voorbereidingsarbeid. Ook nog op een andere wijze trachtte de Com missie haar bemiddeling uit te strekken; hetzij dan misschien soms langs een minder dirècten Vooral met het oog op de vele ingeschrevenen telkens voor kantoorwerkzaamheden, wekt zij steeds op om door voorbereidenden arbeid den vrijen tijd meer en beter te benutten. TIMMERMAN HAARLEM TELEFOON 12464 Zonneschermen- en Marquizen- fabrlek. Prijsopgaaf zonder ver plichting. Marqulzen nieuw be- kleeden, in 1 dag retour. Verkoop en vakkundig plaatsen van BALTEX Zonroigordljnen. GEN. CRONJESTRAAT 88. Groote keuze Tuinparasols, Tuin meubels, Strandtenten, enz. enz. Zoo slaagden zij er b.v. in, op zeer voordeelige voorwaarden medewerking te verkrijgen van een opleidingsinrichting voor steno, typen enz. te Haarlem. Zelfs werd zij in de gelegenheid gesteld, indien de noodzakelijkheid was gebleken en een gunstig resultaat het gevolg zou kunnen zijn, zelf financieele hulp ten behoeve dier voorbe reidende werkzaamheden te verleenen. Centralisatie. Met haar financieelen steun was de Commissie 0.3. in staat om een jongen bankwerker, die de kans open zag werk te krijgen naar zijn wensch, indien hij zich in het eleetrisch lasschen bekaamd had, een opleidingscursus daarvoor te Amsterdam te laten volgen. Na het beëindigen van dezen cursus werd hij slechts enkele dagen later aan gesteld bij „Werkspoor" te Utrecht. De uiterst voordeelige en billijke wijze, waarop de directeur van dezen Amsterdamschen cursus tegemoet kwam, verdient lof en erkentelijkheid. Het is toch een buitengewoon verheugend ver schijnsel, zooals ook nog nader uit dit rapport zal blijken, hoe allerwege van een open oor en een prettige medewerking wordt genoten. Vooral ook van de hoofden van onderwijsinrichtingen, bij wie herhaaldelijk de hulp moet worden ingeroepen voor het verstrekken van inlichtingen. Een zeer welkome tegemoetkoming mocht de Commissie smaken, toen een tweetal dames bij een harer een ruime kamer met verlichting en verwarming beschikbaar stelde voor twee jonge werkzoekende dames, die in het bezit waren van een acte voor nuttige en fraaie handwerken en die daar geruimen tijd met succes werkten. Dit laatste was het gevolg van een der Commissie-bezoeken in de onderscheiden gedeelten der gemeente, met name Vogelenzang, Aerdenhout, Overveen en Santpoort, bij bekende vooraanstaande inge zetenen aldaar. Een andere juffrouw weer, gediplomeerd cou- peuze, werd in de gelegenheid gesteld met de hulp van den directeur eener groote instelling tot oprichting van een cursus voor costuum-naaien voor een deel van het vrouwelijk personeel, waar aan niet minder dan een 18-tal dames deelnamen. Verder was er een werklooze, die na het ver vullen van zijn militairen dienstplicht met privaat onderwijs werd gesteund, om verder voor politie agent te kunnen worden opgeleid. Met genoegen mag er door de Commissie op gewezen worden, dat haar wijze van werken ook elders niet onopgemerkt is voorbijgegaan. Totaalindruk. Wanneer nu gevraagd wordt naar de indrukken, die de Commissie heeft mogen opdoen door haar werk, dan wijst zij er op: dat haar, met slechts geringe uitzonderingen, blijkt, dat de jongelieden wel degelijk worden beheerscht door een ver langen naar arbeid, maar dat zij zich dat vaak zelf niet meer bewust zijn door de verwarrende invloeden van anderen met de teveel en te licht zinnig geuite aantijgingen, als: liever lui dan moe; dat een steeds grootere behoefte naar voren komt naar een meerkrachtige, meevoelende lei ding, die houvast biedt; dat de belanghebbenden zeer dankbaar zijp voor het vertrouwen in hen gesteld, omdat huni werklust begrepen en gewaardeerd wordt; De Commissie kan dan ook niet anders dan de hoop uitspreken, dat meerderen zich geroepen zullen voelen om daadwerkelijk een behulpzame hand te bicden, in de overtuiging, dat, wars van al het geschrijf en gepraat over werkloosheid, langs particulieren weg zooveel kan worden gedaan om den zoekenden werklooze te helpen slagen in zijn pogen en in het besef, dat langs dien weg tege lijkertijd evenzeer op moreel en geestelijk gebied veel bereikbaar is. K. TINHOLT, Voorzitter. Mej. J. DE GRAAF, Secretaresse. Bevallen: E. J. J. HouxBosch, zoon., M. W. van Haaster—-Meskers, dochter., B. A. van der DaanEroentjes, zoon. Ondertrouwd Chr. Boonacker en M. D. Baeckmann. N. H. L. van Hoorn en M. Weber. M. A. de Vries en J. M. Blom. Getrouwd L. Kuiper en E. Hofste. J. Ham- mink en H. Ketzer. J. W. Figee en A. E. Val. Overleden: C. M. J. Heijbloem, echtgen. van H. H. Kuijper, oud 77 jaar. T. van Dijk, oud 59 jaar, echtgen. van J. Mandema. J. Lindeman, oud 64 jaar. A. Glazener, oud 64 jr., echtgen. van H. J. Nolthenius,. W. E. van de Pol, oud 36 jaar, echtgen. van J. Pater. M. E. van den Bosch, oud 72 jaar (overleden te Haarlem). MINDERJARIGE JONGEN AANGEHOUDEN. blIn den nacht van Zondag op Maandag werd door een agent van politie op den Boeken- rodeweg te Aerdenhout aangetroffen een 16- jarige jongen, genaamd B. O., wonende te Voor burg. De agent nam hem mede naar den politiepost. Bij onderzoek bleek, dat hij de ouderlijke woning heimelijk had verlaten. Ook had hij zich schuldig femaakt aan inbraak in een leegstaande villa aan en Vogelenzangsclieweg te Aerdenhout en .daarbij eenige kleedingstukken en schildersgereedschap pen had weggenomen. O. is naar het bureau van politie te Overveen overgebracht en na verhoor naar zijn ouders teruggebracht. 0 TRAMWAGEN IN BRAND. blTengevolge van kortsluiting ontstond brand in een proefrij denden tramwagen te Aerden hout. Er bevonden zich geen passagiers in de tram; eenige monteurs slaagden er in het vuur met eigen middelen te blusschen, waardoor weinig schade ontstond. 0 Aanrijding. blDe heer K. van Amstelveen, met zijn auto komende uit de richting Zandvoort, kwam op den Viersprong in botsing met den heer D. S. uit Bode graven, die reed in de richting Vogelenzang. Daar beide wagens niet snel reden, leverde de botsing weinig schade op. 0 TUINIER-IN-PSÉ. blEen Haarlemmer, die eenige jonge dennen boompjes weghaalde uit het plantsoen in het Brou- werskolkpark, nota bene, terwijl het nog klaar dag was, en er nog vele wandelaars waren, werd door de politie aangehouden en naar het bureau van politie te Overveen gebracht. Na verhoord te zijn en een proces-verbaal te hebben gekregen, kon de man weer gaan. Het bleek, dat hij met de boompjes zijn tuin had willen versieren. TEGEN STILSTAANDE AUTO GEBOTST. blTwee wielrenners, achter elkaar rijdende in de richting Noordwijk bemerkten niet een luxe auto, welke aan den rechterkant van den Vogelenzangschenweg was geplaatst. De voorste wist nog uit te wijken, maar de achterste, de 20- jarige L. F. S. uit Haarlem, vloog tegen de ge parkeerde auto op. Door den schok liep hij een lichte hersenschudding op. Dr. Van Aalst uit Bennebroek verleende liet bewustelooze slachtoffer de eerste hulp. Per luxe auto werd hij daarna naar zijn woning te Haar lem vervoerd. TREKKING VLIEGKRACHT VERLOTING 6 APRIL a.s. Hoofdprijs t.w.v. f 6000.Ruim 100.000 km. gratis eigen \uto-rijden! Voor de Vliegkracht-Verloting van de Ko ninklijke Nederlandsche Vereeniging voor Luchtvaart blijkt zooveel animo en medewer king te bestaan, dat de trekking is bepaald kun nen worden op 6 April a.s. Deze verloting, welke in 1937 in enkele we ken tijds was uitverkocht, biedt ook thans weel een keur van prijzen, terwijl de lotsprijs bin nen ieders bereik ligt, n.l. 60 cent. Voor de hoofdprijs heeft men de keuze in een vliegtocht per K.L.M. voor 2 personen naar Sydney v.v., benevens een reis door Indië, het landhuis „De Rozenhof"; 12 stamboekkoeien. en gis zeer bijzondere prijs „Ruim 1000 km gratis eigen auto rijden, d.w.z. de gelukkige winnaar wordt eigenaar van een auto en krijgt daaren boven benzine, olie, banden, e.d., terwijl van de zijde van de verloting ook de belasting en verzekering wordt betaald. Bij den aankoop van de loten heeft het co mité zeer veel hulp. Tot in de kleinste plaatsen van ons land zijn de Vliegkracht-Loten vtr- krijgbaar, benevens per giro (Vliegkracht Giro 241.000, Den Haag). Men verzoekt ons nog mede te deelen, dat van de Vliegkracht Verloting 1937 nog steeds niet is afgehaald het F.N. Motorrijwiel. De prijs is nog disponibel voor den gelukkigen winnaar. Lotnummer 52853. TIJDSCHRIFT FOCUS In no. 5 van „Focus" lezen wij, dat de edele procedé's in de fotografie, volgens verschillen de berichten, nog lang niet vergeten zijn. Dan wordt een Engelsche critiek aangehaald op het overschatten van de kleinbeeldcamera. Het blad geeft toe, dat deze camera buitengewone kwa liteiten bezit, maar niet zoo, dat daarom de hee- le verdere fotografie maar opgeruimd moet worden. Een belangrijk artikel schreef jhr. W. F. Ale- wijn over zijn donkere kamer in Indië. Wan neer deze practisch ingericht is, heeft men geen last van smelten of bederf. De voorzitter van de Nederlandsche Amateur Fotografen Vereeni ging, A. P. W. van Dalsum, geeft zijn meening over het gebruik van geelfilters. J. Voorzanger geeft goeden raad voor het maken van portret ten in een speciaal procédé: de „High Key". Overpeinzingen van een jongen vader over het fotografeeren van zijn dochtertje gaan vooraf aan de acht groote platen, ditmaal bekroonde foto's van de „Focus"-prijsvraag „Vrije Onder werpen October". In de vaste rubriek „Breken en Bouwen" wordt het maken van portretten buiten besproken, terwijl de rubriek voor be ginners den foto-electrischen belichtingsmeter behandelt. Eenige interessante technische arti kelen van de medewerkers Tirilon en Tuinzing vormen met de andere vaste rubrieken en het clubnieuws der N.A.F.V. een bron van fotogra fisch genot. INTERNATIONALE VEREEN. BELLAMY. De afd. Haarlem en omstreken van bovenge noemde vereeniging houdt Dinsdag 14 Maart a.s. een openbare vergadering in het gebouw van den Haarlemschen Kegelbond, waar als spreker op treedt de heer mr. A. Manussen te De Bilt met het onderwerp „Wat wil de Bellamybeweging?" Kon. Vereen. Oost en West. haDinsdag 14 Maart a.s. houdt de Kon. Ver eeniging „Oost en West" in samenwerking met den Kennemer Fotokring een lezing met gekleurde lichtbeelden door Dr. F. Brouwer over: „Reizen en fotografeeren in Indië", in de nieuwe tooneelzaal van hotel „de Leeuwerik" te Haarlem., 0 Vereeniging „Haerlem". haDe vereeniging „Haerlem" organiseert een voordracht met lichtbeelden op Donderdag 16 Maart, des avonds om 8 uur, in één der zalen van Café-restaurant voorheen Gebrs. Brinkmann Groote Markt. Dien avond zal de heer Drs. A. van der Boom te Haarlem spreken over: „Vorm problemen in de glasschilderkunst". Ziet onze Speciale Etalage bl— Gevonden en terug te bekomen bij: De Graaf, Korte Parkweg 1, een dames-tasch met inhoudSebregts, Bloemendaalschestraatweg 48, Santpoort, een damesportemonnaie met inhoud; Gieske, Zandvoortscbelaan 349, Bentveld, een lederen motorkapje; Duinlustparkweg 41, Sant poort-Station, een zilveren armband; Van den Berg, pension „Duinlust", Duinlustparkweg, Sant poort-Station, een bontkraag; Van Riessen, Bloe- mendaalseheweg 133, een gouden medaillon met foto's; Lasthuis, Mauricialaan 22, een honden zweep; Sluiter, Conollyweg 1, een stofbril. Politiebureau Overveen (aileen op werkdagen van 1012 uur v.m.): ceintuur, handschoenen. Politiepost Aerdenhout: een dubbele fietstasch, een hondenpenning (Heemstede 561), een honden- riem. o Hockeyen. blDe vriendschappelijke wedstrijd, die Zater dag 1.1. tusschen de Hartenlustschool uit Bloe- mendaal en de R.H.B.S. uit Velsen op het terrein R.H.B.S. gespeeld werd, eindigde in een 41 overwinning voor R.H.B.S. -o Zwemmen. bl- De Z.C. „De Waterratten" geeft Maandag avond a.s. een internationaal zwemfeest in het Sportfondsenbad te Haarlem, waar o.m. mede zullen dingen de Deensche zwemster Ragnild Hveger en de Hollandsche zwemsters Jo Waalberg, Rie van Veen, Iet van Feggelen e.a. o Opening Malson Baggen. blIn de royale winkelrij op den hoek Bloe- mendaalscheweg-Zijlweg, wordt morgen een nieuw modern winkelbedrijf geepend. „Maison Baggen" opent ais banketbakkerij-kokerij in perceel Bloe- mendaalscheweg 335 een keurig, e zaak. Het in terieur biedt een fraaien aanb ik, terwijl het heer lijke gebak tot een smakelijk proefje aanlokt. Men late niet alleen de oogen, maar ook de tong eens streelen bij een bezoek aan „Maison Baggen". o ZWEMWEDSTRIJDEN IN STOOP's BAD. De uitslagen van de in „Stoop" te Overveen gehouden zwemwedstrijden door Z.C. Haarlem, zijn als volgt: Ia. 25 Meter borst crawl meisjes: 1. Tr. Kamp in 17.6 sec., 2. G. Brands in 18.7 sec., 3. N. Huson in 23 sec. Ib. Idem jongens: 1. L. Schulte in 16.4 sec., 2. en 3. W. Smelt en S. Kan, beiden in 18.8 sec. Ila. 50 Meter horst-crawl meisjes: 1. Muis Jansen in 37.2 sec., 2. B. Sonnevelt in 87.4 sec., 3. A. Tinkeienberg in 38.8 sec. lib. Idem voor jongens: 1. M. Waiirooy in 32.1 sec., 2. R. Kuit in 32.8 sec, 3. W. J. van Drunen Little in 33.4 sec. III. 4 x 50 Meter estafette voor sportvereeni- g;neen zonder vedstrijdzw. om het Haarlem., wisselschild1Hockeyclub H.B.S. in 2 min. 22 sec. 2. Sportafd. M.T.S. in 2 min. 22.6 sec., 3. Kanover Trekvogels in 2 min. 34 sec. Houdster in 1937: Hockeyclub H.B.S. IVa. 25 Meter schoolslag meisjesIH. Stavinga in 23.2 sec., 2. N. Huson in 24 sec., 3. G. Brand in 24.2 sec. IVb. Idem jongens: 1. en 2. J. Wouda en I» Schulte, beiden in 21.4 sec., 3.1. Bier in 22 sec. Va. 50 Meter schoolslag meisjes: 1. G. Brouwer in 47 sec., 2.R. Bückmannin47.8 sec.,3.L. Schulte in 48.8 sec. Vb. Idem jongens: 1. M. Wanrooy in 41.4 sec., 2. A. Spaanderman in 42.7 sec., 3. A. Hoogland in 43.6 sec. VI. 3 X 50 Meter wisselslag-estafette voor Middelbare- en U.L.O.-scholen om den Stoop's bad- wisselbeker: 1. Chr. Lyceum in 1 min. 39.4 sec., 2. Ie ploeg van het Kennemer Lyceum in 1 min. 41.9 sec. Houdster in 1937: le ploeg H.B.S. b welke thans derde werd in 1 min. 43 sec. Vila. 100 Meter boTst-erawl dames: 1. P. v. Daatselaar in 1 min. 23.4 sec., 2. M. Steenhuysen in 1 min. 25.4 sec. Vllb. Idem heeren: 1. Jan van Hemsbergen in 1 min. 8.2 sec., 2. Hugo Smits in 1 min. 8.3 sec., 3. A. Strang in 1 min. 12.6 sec. Villa. 25 Meter borstcrawl voor meisjes-scho lieren 1. C. v. d. Aardweg in 15.6 sec., 2. E. Kloots in 15.8 sec., 3. Fr. Heijnis in 16 sec (na overzwem men). VlIIb. 50 Meter borstcrawl voor jongens-scho lieren: 1. J. v. Merkesteijn in 28.2 sec., 2. E. Behle in 29.4 sec., 3. Jan Bais in 29.7 sec. IX. Schoonspringen1. Nico v. d. Voort, die den Spaarne-beker won. (Deze beker moet tweemaal achtereen of driemaal in totaal gewonnen worden om eigendom te worden). 2. C. Haven (D.W.R.) X. 4 X 50 Meter vrije slag estafette voor sport verenigingen met wedstrijdzwemmers, om den Haarlem-wisselbeker: 1. Hockeyclub H.B.S. in 2 min. 15 sec., 2. Sportafd. M.T.S. in 2 mm. 15 sec. (gedisq.) Xla. 100 Meter schoolslag voor dames: 1. M, Steenhuysen in 1 min. 38.4 sec., 2. S. Paap in 1 min. 36.8 sec!, 8. C. Kraft in 1 min. 37.6 sec. Xlb. Idem voor heeren: 1. Jan v. Hemsbergen in 1 min. 26.5 sec., 2. Ru Otto in 1 min. 26.5 sec., 3. Joop v. Hemsbergen in 1 min. 26.6 sec. XII. 4 X 25 Meter vrije slag estafette voor meisjes, ploegen van Midd. en U.L.O.-scholen om den Wijlen Dr. Merens beker: 1. le ploeg van het Kennemer Lyceum in 1. min. 4.5 sec., 2. de Har- tenlust-school uit Bloemendaal, die voor het eerst een prijs haalde, in 1 min. 5.2 sec. XlIIa. 50 Meter rug-crawl voor dames: 1. Muis Jansen in 43.1 sec., 2. H. v. d. Broek in 44.3 sec., 8. C. Kraft in 45.2 sec. XlIIb. Id. heeren1. A. J. v. d. Meer in 85.4 sec., 2. Jan Bais in 35.6 sec., 3. G. E. v. Goor in 41.4 sec. XlVa. 50 Meter borst-crawl voor dames: 1. J. Stuy in 39.4 sec., 2. C. Kleefstra in 42.8 sec. XlVb. Idem heeren: 1. H. Dazert in 31 sec., 2. H. Bannink in 32.1 sec., 3. J. de Brie in 32.5 sec. Fa. WILLEM p. Wint met 60 cent Hot Naar Uw keuze: p. KLM/KI én reis Indië f 6000.-. Lan 12 Stamboekkoeien f60C rijden f 6000.-,* 16.000 L lasting, verzekering. 100. Totale Pracht-Pri|zen: Ameublementen, Koelkas' Rome, Boedapest Stock Extra bericht I WIE HEEFT IC Verloting 30 Sept. '37 D hetwelk nog Verkrijgt», in heel Ned. bij: KLM- Coiff.- Sig.- Lotenzaken, Garag T/d Jeugdluchtvaart. Koniri Minister van Justitie 18 Aerdenhout: Gar. Seders; B Korte Kleverlaan 64, Hotel 1 v. Riessen, Rijw. Verbeek, 1 Vernout, Sig. van Wijk, Mais Coif. v. d. Enden, Mevr. S Sig. Groskamp, Schoenm. Ler In- en uitw Schoonmak Kennemerstraat 21 HAARLEM - SANTPOORT - Scho ZONDAG 12 MA BLOEMEND: Ned. Here. Gem. v.m. 10 uui Geref. Kerk v.m. 10 en n.m Brussaard. Radio-uitz. o Nederl. Prot. Bond, geen diet Vrije Katli. Kerk (Popellaan 10% uur Hoogmis. Woensdag, n.m. 8 uur Comp OVERVEE Ned. Herv. Kerk v.m. 10 uui AERDENHC Vereen. Relig. Kring vi.m. 10 B. Theesing, Ned. Herv. SANTPOOR Vrijdag 17 Maart n.m. 8 van collectanten (Oranje Geref. Kerk (Kloppersingelkt C. Veenhof. N.m. 5 uur Dr. F. L. Bai te Djokjokarta. Cat. Zo Zondagsschool 12.301 Tetterodestraat hoek 8 Ned. Herv. Kerk v.m. 10 uui Geref. Kerk v.m. 9.45 en n.n Harrenstein. Geref. Kerk (H.V.) v.m. 10 Berg. HAARLE1V Evang. Luth. Gem. v.m. Duijvendak. Geb. Ned. Prot. Bond (Ber v.m. 10% uur Ds. C. H N.m. 7% uur Ds. D. D Den Haag. Jeugddienst Eglise Wallone (Begijnhof) i Sermon, présidé par 1 Jospin, Sième collecte a 9 h. 15 Ecole du Dim Bemonstr. Geref. Gem. v.m Haentjcs. Middags 12 uur Kinder ■Umntenhuis.

Het Bloemendaalsch Weekblad | 1939 | | pagina 2