XVI. Gontactavond 16 april 1980 in de Pedagogische Academie Da, Costa. Eigenlijk had dit verslag moeten beginnen met een nabeschouwing over de Contact-avond van 16 april I98O in de Pedagogische Academie Da Costa. Naar het bleek onmogelijk in de korte nog beschikbare tijd een daarover gepubli ceerd relaas op te diepen en los daarvan nog een verslag op te stellen over deze avond. Op die avond, getiteld "Over Santpoort gesproken", is inderdaad na een in leiding over de gemeentelijke taak op het gebied van de ruimtelijke ordening door voorzitter Mr.L.F. de Groot, in een praatje over Middenduin door Be stuurslid Kloek en een zeer interessante verhandeling met dia-projectie door Bestuurslid Mevr.Vermande-Deinum, uitvoerig over Santpoort gesproken. Na de pauze kwamen ook de vragenstellers uit het belangstellende, ongeveer 180 man sterke, toehoorderspubliek aan het woord. Een zeer bevredigend aantal nieuwe deelnemers was ook een bewijs dat de avond - ondanks enkele "technische" onvolkomenheden - als geslaagd mocht worden be schouwd. Met deze enkele mededelingen, die stellig de avond weer in de herinnering oproepen bij degenen die er waren, moet worden volstaan. XVII. Het Bestuur. Het Bestuur van onze Stichting is, zoals U waarschijnlijk reeds uit het voorgaande heeft kunnen opmaken, sterk onderbemand. Nadat reeds in het vroege voorjaar één bestuurslid had bedankt, heeft nu onze secretaresse te kennen geven dat zij, wegens drukke werkzaamheden, helaas niet langer in staat is (m.i.v. 1 dec.'8l) haar functie bij de Stichting uit te oefenen. Bovendien is onze penningmeester naar Alkmaar verhuisd; hij is echter bereid zijn werk voorlopig nog voort te zetten, maar de afstand is bezwaarlijk. Er wordt dus naar candidaten voor de opengevallen plaat sen uitgekeken. Op de contactavond zullen nadere mededelingen worden ge daan en worden gaarne candidaten verwacht. XVIII. Besluit. In dit Bulletin, dat in betrekkelijk korte tijd moest worden samengesteld om nog tijdig voor onze avond van 16 december a.s. alle deelnemers te kunnen be reiken, is van de inderdaad enorme stapel werk, door het stichtingsbestuur en enkele actieve medewerkers en medewerksters in het lange tijdsbestek na maart I98O verricht, alleen de belangrijkste portie aan de vergetelheid ontrukt. En ook niet volledig, want veel moest onvermeld blijven of alleen maar terloops aangestipt. In ieder geval is het sterk door gebrek aan mankracht gehandicapte bestuur van mening dat het zich ondanks alle tegenslagen heeft gekweten van de taak, in de statuten vastgelegd, de deelnemers op de hoogte te stellen van de wijze waarop in de verslagperiode hard is gewerkt aan de belangen, waarvan de Stichting de behartiging volgens de doelstelling op zich heeft genomen. Aan deze verslaggeving ontbreekt dus nog het een en ander, maar wij zijn ten volle bereid vragen over het gevoerde beleid en over hetgeen al of niet over onze activiteiten in het verslag is vermeld, te beantwoorden voorzoveel ons dat mogelijk is. Eöarvoor zal tijdens de contact- en gespreksavond op 16 december a.s. de gelegenheid worden geboden. 17.

De Zandpoort | 1981 | | pagina 11