•£iooo"-s""r.s Radio-Centrale. ÜfiSSöfep RADIO SERVICE STORIN&VRIJE RADIOMUZIEK NV. Heemsteedsche Radio-Centrale Banketbakkerij REM. BRLSMAN Firma SPEK, Orgel, Piano en Theorie ZWARTER H. M. EGGERS Jr. SPORT TOONEEL MEVROUW! U belt toch ook op Tel. 28769 Ondanks de Malaise tijd! Koopt bij de Firma SPEK, uw eigen voordeel. Wilhelminaplein 19, Heemstede GEBRS. NEDERSTIGT Haarlem. Voor de a.s. Feestdagen: Melkinrichting J. P. v. STAVEREN, DE RIJWIELHANDEL-REPARATIE-INRICHTING VAN H. SONDORP verplaatst worden naar ZANDVOORTSCHELAAN 98 Speciaal ingericht voor Emaiileeren en Vernikkeien Een degelijk KERSTGESCHENK is in dezen tijd een welkome gast. Heerlijke warme Pantoffels, Sneeuwhielen-Overschoen, enz. VAN TURNHOUT's SCHOENENMAGAZIJN. Waeenwes 114. Magnifieke vergrootingen van Vliet's FOTOHANDEL JOS. VERSTEEG, W wordt U alleen gewaarborgd door de Havenstraat 8. Telefoon 28614. NUTTIGE KERST-GESCHENKEN HEEWTEDE Gevestigd Kerstkransen - Siaa oom-Polonaises - Appelboiiin VOETBAL. Uit het H.B.C.-kamp. H.B.C. had Zondag wel haar slechtste uit wedstrijd, n.l. tegen Leonidas in Rotterdam, een der oudste en gevaarlijkste tegenstanders, en op een kleiveld, dat voor een dag als Zondag absoluut onbespeelbaar is. Maar de wil om te winnen is er, dus was het al direct een vlugge, vinnige kamp. Dat H.B.C. dan ook in de eerste helft met een gedurig over wicht niet scoorde, kwam door het slechte veld, waarop vooral de mid-voor weinig of niets presteerde. In de 2e helft was de voorhoede dan ook voor een groot deel uitgespeeld, waardoor Leonidas iets sterker werd, maar nu stuitte op de hechte verdediging, waarbij v. Bakel een extra pluim verdient voor zijn kranig stukje om op het laatst den bal, die backs en keeper al gepas seerd was, nog net van de doellijn af te halen, en het veld in te trappen, 't Bleef 0—0. Daar ook T.Y.B.B. gelijk speelde tegen S.J.C., is er in het leidende peleton geen wijziging ge komen. Alleen D.H.L is voorloopig uitgeschakeld door haar 43-nederlaag tegen Graaf Willem, wat zeker niemand verwacht had. T.Y.B.B. is nu met 1 gespeelden wedstrijd meer 2 punten vóór gebleven, terwijl Leonidas nu nog 3, D.H.L. 4 verliespunten meer heeft. De uitslag van den wedstrijd Spartaan G.D.A. is heden (Maandagavond) nog niet be kend; is dus vermoedelijk afgekeurd. H.B.C. II verloor een puntje tegen Volendam. Kobus Jr., die den geheelen wedstrijd uitstekend had staan keepen, liet er in de laatste minuten een oogenschijnlijk gemakkelijken bal door, wat voor Volendam de gelijkmaker werd. Dat de stand 11 werd, is echter niet de schuld van Kobus, maar van de voorhoede, die veel te zelf zuchtig was, waardoor meerdere goals uitbleven. Daar Wilskracht li van D.S.S. won, raakt H.B.C. 3 punten achter Wilskracht H.B.C. IIILisse werd uitgesteld. Zondag en de beide Kerstdagen is H.B.C. vrij, behalve enkele junioren. Echter zal Santpoort I a.s. Zondag een vriend- schappelijken wedstrijd komen spelen tegen H.B.C. i. Daar Santpoort een ernstige concur rent is voor de bovenste plaats in 1 D. belooft dit een spannende wedstrijd te worden. VOETBAL BIJ T.O.P. T.O.P.Droste (kantoorpersoneel). Was de vorige ontmoeting tusschen beide clubs een kleine overwinning voor de Droste- ploeg, nu, Zaterdagmiddag heeft T.O.P. goed revanche genomen. T.O.P. loopt al direct hard van stapel, maar na een 20 voorsprong komt ook Droste er beter in. Rust 32. Na rust is T.O.P. overwegend sterker. Droste wordt ingesloten, en als een speler voor een klein ongevalletje verlaat, is de stand spoedig 93 voor T.O.P. Zaterdag, 2en Kerstdag, komen Zeemeeuwen V aan den Meerweg op bezoek, terwijl men voor Zondag vrij zeker een goede club heeft. H.F.C. HEEMSTEDE. Heemstede benutten hun vrijen Zondag door het spelen van eenige vriendschappelijke wed strijden. Begonnen wordt met de Asp. tegen Asp. van Zeemeeuwen, welke in een 22 gelijk spel eindigde. Het 2e speelde vriendschappelijk tegen een Zeemeeuwen-combinatie en won met 32. Het le kreeg Kenau op bezoek en hoewgl met invallers spelend, kreeg het van de forsch spelende bezoekers een flinke les, het werd 61. Het 3e moest tegen Spaarndam spelen en werd met een groote nederlaag naar huis ge stuurd; 82 is bepaald slecht 2e Kerstdag komen de ljvogels uit Amster dam met 3 elftallen bij Heemstede op bezoek. Het programma luidt: 10.30 uur: Heemstede IIljvogels II. 12 uur: Heemstede Adsp.ljvogels Adsp. 2 uur: Heemstede Iljvogels I. Zondag 27 September speelt het 3e elftal vriendschappelijk tegen F.C.H. uit Haarlem, om 10.30. EEN ST. NICOLAASNACHT IN VLAANDEREN. In Noord-Haarlem, in de Asterstraat, is een kinderbewaarplaats, dienende om kleuters wier moeder gedwongen is uit werken te gaan, of door andere oorzaken (ziekte, e.d.) zich niet met haar kinderen kan bemoeien, tijdelijk een goede verzorging te geven. Deze kinderbewaar plaats kan echter in de behoefte niet voorzien, zoodat plannen zijn beraamd om te komen tot den bouw van een nieuwe. Om nu de benoo- digde gelden bijeen te krijgen, c.q. het bouw fonds te versterken, werd Zaterdag- en Zondag middag j.l. een voorstelling gegeven in den Stadsschouwburg van „Een St. Nicolaasnacht in Vlaanderen", vrij naar een sprookje van Felix Timmermans, bewerkt door Mevr. S. van Bommelvan Heusde en opgevoerd door het Neaerlandsch Kindertooneel, onder regie van Theo Bouwmeester. Het was een publiek van zeer uiteenloopen den leeftijd, dat Zaterdagmiddag de verschil lende rangen vulde. Het vroolijke geroezemoes van de jongere generatie vóór den aanvang was reeds een alleraardigst begin, maar veranderde in groote stilte en aandacht, toen het scherm opging en de voorstelling een aanvang nam. Hoe leefden de kleinen en ook de grooten nog wel! mee met het gebeuren daar op het tooneel. Het zij dan ook reeds dadelijk gezegd, dat dit vroolijk spel met zang.en dans wel in staat was jong en oud te boeien. Rinoldus Kaerseman, de lustige dichter-zanger, de kinder vriend van Rupelmonde, stal reeds dadelijk aller harten door zijn vroolijke manieren en de wijze waarop hij met zijn zuster Griet omsprong. De rol van Rinoldus werd vertolkt door Mej. Jo van der Laan, die er waarlijk eer mee inlegde! Het tooneeltje met de schooljeugd, die aan Rinoldus een St. Nicolaasversje komt vragen, waarbij Meester Pennevreugd telkens komt storen en Rinoldus bewijst, dat hij de kinderen mooie en leutige liedjes weet te leeren, was ook allerkostelijkst; speciaal valt hierbij ook de muzikale leiding van Mevr. Rie van Eden te roemen. Het schommellied b.v. was eenig, en de solo's van Pieteke Blom verdienen ook een aparte vermelding. En wat leefde het jeugdige publiek mee met die arme Trientje Duim, die haar mooie Congo-schip, „zóó weelderig, zóó beelderig", maar niet kon verkoopen, en met het arme Ceciliaatje, dat door Sint-Nicolaas was overgeslagen. Wat een voldoening als tenslotte alles nog goed terecht komt, daar St. Nicolaas het mooie schip aan Cecilia geeft. Dit nachtelijk tooneeltje maakte, blijkens de uitroepen van het jonge volkje onder het publiek wel een zeer sterken indruk, evenals het snoezige ballet dat er op volgde, dat ingestudeerd was door Tilly Sylon, met balletmuziek van Marinus Adam. In de pauze werd een Amerikaansche ver loting gehouden van een pop, die niet minder dan 14-3g opbracht. Ook was er veel animo dank zij de vóór de voorstelling gesproken aanmoediging tot de kinderen om flink bij vader, moeder, oom, tante, of andere begeleiders en geleidsters te „zeuren" voor de grabbelton en andere vermakelijkheden, en wij vermoeden, dat de verloting van gramofoon en teddybeer ook geen tekort zullen hebben opgeleverd. Het was nu eenmaal om de dubbeltjes te doen! Doch, afgezien van de financieele resultaten, die naar wij hopen niet zijn tegengevallen, was de opvoering waarlijk een succes, iets wat voor alle medewerkenden, leiders en leidsters en niet het minst voor de bewerkster van het sprookje, ongetwijfeld een groote voldoening zal zijn. HET GEHEIM VAN DIEN KERSTAVOND. (Vrij naar het Engelsch.) (Nadruk verboden.) De duisternis was reeds gevallen rond het vriendelijke, lage boerenhuis, dat daar lag te midden van hoog struikgewas, met zijn warm aandoende rieten dak. een eindje van den hoofdweg af. In de lage, ouderwetsche vertrekken, met zonderlinge trapjes en op stapjes, en diepe kozijnen en vreemde hoeken en nissen hing een volkomen stilte. In de groote huiskamer werd die slechts af en toe verbroken door het knetteren van het blokkenvuur in den ouderwetschen open schouw. De vlammen wierpen grillige schadu wen door het vertrek, en verlichtten met een rosse schijn het tengere vrouwenfiguurtje, dat midden in de kamer stond en heel stil het ver trek rondkeek. Een blij, gelukkig lachje ver helderde het gelaat van het jonge vrouwtje, terwijl ze haar blikken liet gaan langs de groen-glimmende bladen en de roode besjes van de hulst, waarmee ze de heele kamer versierd had, en de dennetakken, hier en daar, die een fijne, prikkelende geur verspreidden. En in den hoek, daar stond, met schitterende slingers ver sierd, hun kerstboom Straks, vanavond, als Dick uit de stad terug zou zijn, zou hij aan gestoken worden. Dick had haar eerst goedig geplaagd, met haar kinderlijke wensch, om een kersteoom op te sieren. Ze hadden immers geen kinderen? Maar als ze het graag wilde, natuur lijk, dan zouden ze het doen. Die goede Dick... Een wonderlijk mooie tijd was dat geweest, die anderhalf jaar nu, dat ze Dick had. Een jaar waren ze nu bijna getrouwd. Het was als één mooie droom geweest, zoodat ze soms bang was, opeens wakker te zullen schrikken, om tot de ontdekking te komen dat alles niet waar was... Het was alles ook zoo wonderlijk en snel in zijn werk gegaan. Ze woonde een half jaar al alleen in dit oude boerenhuis, dat haar moeder haar had nagelaten, met net ge noeg spaarduitjes, om er zonder al te veel in spanning van te kunnen komen. Ze had wat groenten en vruchten gekweekt, en zich af gevraagd, of ze nu altijd hier zou moeten vegeteeren, in dat oude huis, bij het stille dorp... haar jeugd verkwijnen.En toen opeens was hij er geweest. Op een stralenden vroeg- zomerdag had ze gebukt gestaan over het bloemperk vóór het huis, terwijl de zon vonken schoot uit haar blonde harenen toen ze opkeek, stond hij voor het tuinhek en keek strak naar haar, met zijn ernstige, grijze oogen. Een lange, forsche man, met aan de slapen reeds wat grijzend haar. Fn op haar vragenden blik - ze had gevoeld dat ze een kleur als vuur kreeg had hij op den man af gevraagd: „Is dit huis, met die moestuinen erbij te koop?" Ze had eerst geen antwoord kunnen geven van verbazing. Maar daarna had zich een vreemd gesprek ontwikkeld. De man wilde ergens een iicel rustig gelegen huisje koopen met vol doenden grond erbij, om een bescheiden kweekerij te kunnen beginnen, ver van de menschen, van de stad. Ja, hij had overal in de wereld rondgekeken, hier en daar, en had genoeg van de stad. Wilde alleen zijn, rust hebben. Iets eigenaardigs was er van hem uit gegaan, van dat bleeke, sympathieke gelaat, niet de diepe groef om den mond, die ernstige, trouwe grijze oogen; iets krachtigs, dat een zonderlinge bekoring voor haar hadEn zoo was het gebeurd, dat opeens haar leven een andere wending had gekregen, doordat de liefde erin was gekomenEen half jaar later waren ze getrouwd. Heel eenvoudig. Ze waren beide geen kinderen meerHij zeker niet. En ze hadden elkaar plechtig beloofd, het verleden te laten rusten. Dat was voorbij Hij wilde niets weten, of ze vroeger misschien had liefgehad, of verloofd was geweest, of niet; en zij moest ook niets vragen. Waartoe zou het dienen ?Ja zeker, de wereld was hard voor hem geweest, had hij eens gezegd. Maar nu was alles voorbij. Begonnen ze immers een nieuw leven? En ze hadden woord gehouden. Alleen het geluk van liet oogenblik doorleefd en zich niet vermoeid met de schaduw van het verleden. O, het was heerlijk geweest. Dick was zóó goed voor haar, zorgde zoo met duizend kleine zorgen voor haaren zij werkte met hem mee, in de kweek, en deed hun kleine huishoudingWat zou Dick straks opkijken, ais hij de kamer zóó intens gezellig zou vinden... Maar wat was...??!! Plotseung voer er een koude rilling langs haar rug. Wat was dat? Ze had heel duidelijk de achterdeur hoeren kraken. Wie kon dat zijn? Dick kwam nooit door de achterdeur binnen.. Met bonzend hart liep ze op de teenen naar de kleine achterkamer, wierp de deur open.... de lichtglanzen van net vuur in de groote kamer drongen, nog flauw naar binnen.... en daar zag ze... een havelooze kerel.... in lompen gehuld, een pet diep in zijn oogen getrokkenze slaakte een half-onderdrukte kreet van ont zetting. „Still", riep de man schor-fluisterend. „Ver raad me niet, de politie zoekt naar me. Is dit het huis van Dick Burnham?" De jonge vrouw knikte bevestigend. Wat moest die kerel van Dick? Was het iets, uit Dick's verleden? „Wat is er... wat wil je van Dick, ken je hem?' vroeg ze schier ademloos. „Of ik hem keu?" zei de man schor, „al twaalf jaar, al dien tijd dat ik de nor zat, net zoolang als hij er is geweest bijnaeen beste kerel, Dicken ik dacht, misschien zal hij me wel willen helpen, terwille van de ouwe kameraad schap, hahalachte de man met een in gehouden, ironisch lachje. Het duizelde de jonge vrouw even.... Dick.... twaalf jaar. in de gevangenis. dus dat was zijn geheim geweest.... daarom had hij het verleden willen vergeten hij had een misdaad begaan.... een inoord misschien.... Maar dat was vreeselijk. Nee. nee, maar slecht was Dick, haar Dick toch niet, iets gemeens kon hij nooit gedaan hebben. het zou zeker alles een goede reden hebben gehad... het deed er ook niet toe, wat hij ook gedaan had, nu was alles voorbij.... het was haar Dick nu, een zorgzame, ttedere Dick en ze vergaf hem, zeker, ze vergaf hem, wat hij ook gedaan had.... het ver leden zou blijven zwijgen! Ze verzamelde al haar krachten, en zei luid, pogend haar stem vast te doen klinken: „Wat moet je hebben, zeg op! Dan zal ik je wat geven. Want je moet dadelijk weg, dadelijk, begrijp je, ik wil niet, dat Dick je hier vindt!" „Sssti", zei de man. „Schreeuw niet zoo. Als de politie achter de deur staat, en het hoort, is Dick er ook gloeiend bij! Geef me wat kleeren, een oud pak, en wat te eten, ik heb in vier en twintig uur niks gehad.. Een minuut later sloop er van het erf van het vriendelijke boerenhuis-met-het-rieten-dak een havelooze kerel weg, en verdween met een bundel onder zijn arm, en vijf glimmende goud stukjes de heele oogst van haar spaarpotje in zijn broekzak, in de duisternis van den Kerstnacht Het was een heel bleek, dapper vrouwtje, dat een uur later, met tranen in de oogen, haar armen om den hals van Dick vleide en haar trillende lippen op zijn wang drukte. Dick merkte gelukkig niets, in het onzekere licht van den vlammenden schouw; en stopte geheim zinnig een paar pakjes weg, achter den Kerst boom. Toen werd er luid aan de voordeur geklopt. Ze zag, hoe Dick snel het hoofd ophief, met een grimmige trek om zijn mond. Dan ging hij, zonder een woord te zeggen, naar de voordeur. Hoor, nu klonk er stemmengerucht, zware stemmen... wat bleef Dick lang weg.... waarom kwam hij nu niet terugze zouden toch niet... hem halen, weghalen.... van haar? Met wankelende schreden begaf ze zich naar de deur. In de gang hoorde ze stemmen: ..Dus U heeft dien Tom Browns niet gezien? Ja, U moet ons niet kwalijk nemen, maar we moesten hier ook komen vragen, ziet UKende U hem goed?" En toen klonk de stem van Dick; hard, smartelijk bijna: „Of ik kern kende? Ik heb hem twaalf jaar bewaakt, toen ik cipier was in de strafgevangenis, twaalf jaar. De mannen mompelden een groet en Dick kwam terug, vond haar snikkend tegen de deur post geleund. Begreep, dat ze alles gehoord had, en terwijl hij haar zacht in zijn armen nam, zei hij en zijn stem scheen te trillen: „Ja, twaalf jaar heb ik het uitgehouden, dat vreeselijke baantje, tusschen die cellen; de twaalf ellendigste jaren van mijn leven. Toen heb ik het er aan gegeven, toen ik een erfenisje kreeg, genoeg, om dat op te kunnen geven, en niet meer te hoeven leven tusschen die menschen in kooien!Laten we er nooit meer over spreken..." Dick heeft nooit geweten, waarom zijn jonge vrouwtje hem toen zoo hartstochtelijk omhelsde en de vreugde-tranen haar over de wangen stroomden. Zeker een beetje zenuwachtig ge maakt en geschrokken, dacht hij. Maar zij had haar Dick, dien zij verloren waande, teruggevonden, op dien Kerstavond. EEN WITTE KERSTMIS? Vergeet dan de vogels niet! De koude der laatste dagen heeft reeds aan leiding gegeven tot de voorspelling, dat we een witte Kerstmis zullen hebben. Voor welhaast de meeste menschen heeft een witte Kerstmis een bijzonder poëtisch karakter. De schoonheid van het besneeuwde landschap en de winterstemming passen zoo geheel in de Kerstmissfeer, nog ver sterkt door de afwezigheid van het gewone straatrumoer. Doch hoe mooi en vredig een witte Kerstmis ook is, mogen wij toch niet de oogen sluiten voor de ongemakken, die de sneeuw aan mensch en dier veroorzaakt. Wij denken daarbij aan onze gevederde vrienden, die nu reeds in de natuur een schrale tafel vin den. Hoeveel te meer hebben zij dan de hulp van de menschen noodig, als alles met een dicht sneeuwkleed is bedekt. En welk een dankbaar werk is het niet, de vogels in den winter wat eten te geven; welk een levendige stoffage vormen de talrijke soorten, die van het gebodene komen genieten, in den doodschen wintertuin En veeleischend zijn ze waarlijk niet! Veel keukenafval, dat gewoonlijk wordt wegge- worpen, is als voedsel voor de vogels geschikt. Een kaaskorst, een spekzwoerd, een stuk bruin- brood. een halve cocosnoot in een boom beves- i tigd, lokken verschillende vogels, o.a. meezeil en roodborstjes, vinkjes en sijsjes spoedig tot toetasten. Lijsters smullen van fijn gesnipperde J appelschillen, bananenschillen, enz. Gekookte aardappelen worden door bijna alle vogels graag gegeten; ook hennepzaad is een gewild voedsel, eveneens het vogelvoer, dat verpakt in den handel is. Men ziet het, wie den vogels wil verschaffen, wat zij zelf niet meer kunnen vinden, behoeft niet eens zooveel moeite te doen als de boeren in Noorwegen, die met Kerst mis een korenschoof op een hoogen paal op het erf plaatsen, om den vogels voedsel en een schuilplaats te verstrekken. Om het voedsel niet te laten insneeuwen, wordt het gebruik van een overdekt voeder plaatsje aanbevolen, maar deze hebben het nadeel, dat zij aan katten gelegenheid geven, zich van een gemakkelijke prooi te verzekeren Wij zagen nog dezer dagen in den voortuin van een villa zulk een voederhuisje, waarin een kat zijn intrek had genomen. Wie zooveel hart voor onze nuttige zangers heeft, dat hij ze te eten geeft, lette er ook eens op, dat geen katten de voederplaatsen onveilig maken! SNEEUWVAL. In de Dameskroniek verhaalt Marie de Rovanno de volgende vermakelijke annecdote: Bij een revue in een der groote Parijsche music-halls is een tableau, dat bizonder veel succes heeft het stelt een sneeuwstorm voor, en de vlokken stuiven zóó natuurlijk naar beneden, dat men zou zweren met een échten sneeuwstorm te doen te hebben. Zoo'n sneeuw storm op het tooneel heeft echter iets tegen. Het schijnt, dat men dien gemakkelijker aan den gang kan maken dan weer laten ophouden. Ten minste bij het volgende tableau, waar heelemaal geen sneeuw aan te pas moest komen, sneeuwde het op een avond nóg natuurlijk tot groote hilariteit der toeschouwers. Bij die gelegenheid herinnerde een der mede spelers aan een annecdote, die betrekking heeft op een dergelijk voorval. De acteur Duquesne vervulde op zekeren dag in een stuk de rol van Napoleon. Na een be drijf, dat bij Moscou speelde, en waarbij het htvig sneeuwde op het tooneel. zag men in het volgende bedrijf Duquesne als Napoleon in zijn werkkamer in de Tuilerieën zitten. En terwijl hij daar druk aan het schrijven was, dwarrelde ei nog steeds sneeuw de sneeuw van het vorige bedrijf naar beneden.... op 's keizers jas, 's keizers hoofd, op zijn schrijftafel, op zijn papieren overal lag sneeuw. Het publiek keek half-verwonderd, half- geamuseerd naar dat keizerlijke vertrek, waar het zoo maar door het plafond binnensneeuwde. Een ordonnance officier kwam bij de keizer binnen, en de acteur, die de rol van dien officier vervulde, kon bij het gezicht van al die sneeuw een gebaar van verwondering niet onder drukken Duquesne-Napoleon sloeg een blik naar het plafond, een blik naar den officier, en zei toen met een stalen gezicht: „U verwondert zich over die sneeuw, kapi tein?Och, dat is zoo een gewoonte, die ik van mijn verblijf in Rusland overgehouden heb!", Het publiek brulde van het lachen, maar de situatie was gered. t PHILIPS 720A F.I95.® Oud Jnspecteur PHILIPS RADIO Postlaan<15, Heemstede - .Tel. 28588 geven wij u vanaf 23 Dec. (ot en met 1 Januari bij aankoop van f 3.aan Wijnen, Likeuren, Boerenjongens, Ad vocaat enz., 1 flesch SAMOS of SPAANSCHE WIJN CADEAU. Gelieve Uw bestelling bijtijds aan ons op te geven, uitsluitend contant. Vraagt nog heden onze prijscourant en U zult verbaasd staan van onze tage prijzen. Aanbevelend, Aardappelen-, groenten- en fruithandel. LEIDSCHEVAART 338 b.d. Schouwt,jeterug Tel. 14619 naast Amsterdamsche Vleeschhouwerij VOOR DE FEESTDAGEN 3 pond moesappelen voor 25 ct. 3 pond Goudreinett n voor 25. ct Goudreinett n extra 2 pond voor 25 ct. Prima Groenten en Fruit tegen de laagste dagprijzen Tweede Kerstdag geopend van 8 uur v.m. tot 2 uur n.m. ROOM per Literf 1.60 ii ii ii 0.40 it ii '/to ii ii 0.19 ROOMBOTER per pond 0.75 MELKBOTER „0.65 Camplaan 11 Telefoon 28229. Met ingang van 1 JANUARI zal thans gevestigd Zandvoortschelaan 126 TELEFOON 26741 b/d. Leidschevaart Aanbevelend, H. SONDORP Vraagt het merk „STAP IN" en Dr. KOLA-SCHOENEN, welke maatwerk ondervangt. Voor ZWAKKE en GEVOELIGE voeten van Uw NEGATIEFJES? ^Schouwtjesplein 15 A B V P D T 1? K R T Gediplomeerd Leeraar in Amsterdamschevaart 1 8 8, HAARLEM. Desgewenscht aan huis. UITSLUITEND PRIMA GRONDSTOFFEN, zonder eenig bindmiddel, hygiënisch zuiver bereid in eerste klas werktuigen, ma ken Weerestein Gortepap de"gevraagde!^Dien) ze eens ip lil ziel «at l ,,cr een AANSLUITKOSTEN F. 15.— CONTRIBUTIE PER MAAND F. 2.— MAGA ZI.JN „DE LE1DSCHE VAART" ZANDVOORTSCHELAAN 155 naast Café-Restaurant „Boekenroode" RAADHUIUTP 67 SCHOUWTJESLAAN 59 - HAARLEM Telefoon 10939 Voor de Feestdagen

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1931 | | pagina 6