,,'T RAEDTHUYS PIEFKUIKENS mn n de eerste heemsteedsche courant G0EDK00PER KAN HET NIET! PREP8&BEURTEN NUTTIG BESTEED! NIEUWE AVONTUREN VAN PIEPNEUS EN BIBBERSNOET. ff HUIS VAN VERTROUWEN LIMONADE SIROPEN Ananas - Citroen - Frambozen - Grenadine Kersen - Mandarijn - Sinaasappel Sinaasappel met vrucht BIOSCOOP SPORT VAN HUIS JANSEN ADRES VOOR GOEDKOOPE SLAAPKAMERS EN EETKAMERS LAGE PRIJZEN WasschBrij Wê Stoor ververij Bleekers- aartweg 2 STAATSLOTERIJ f§oiitW«r-ker Schouwycslaan )0d 3^acirle.m. 4 »;^99 ZIE ONZE ETALAGE Nederl. Protestantenbond. V.m. 10% uur: Ds. A. Klaver, Rem. Pred. te Hoorn. Collecte voor Schulddelging. Gereformeerde Kerk, Koediefslaan. V.m. 10 uur: Ds. A. üondorp. N.m. 5 uur: Ds. A. Dondorp. In beide diensten viering van het H. Avond maal. Ned. Herv. Kerk, Wilhelminaplein. V.m. 10.30 uur: Ds. Briët. Kapel Nieuw Vredenhof, Joh. van Oldenbarneveltlaan. V.m. 10.30 uur: Ds. Korft. Collecte voor de wijkgebouwen in het Z. en N. der gemeente. INSTRUMENTAAL EN VOCAAL CONCERT. Programma voor het instrumentaal en vocaal concert, op Donderdag 23 Juni, van 8 tot 10 uur, in Groenendaal. Programma: Fanfarecorps „Excelsior". 1. Song of the Brave, Marsch, F. Bidgood. 2. Le Secret de la Bohemiene, Ouv., Massard. 3. Pain et Labeur, Ouv., O. Tilofils. 4. Colonel Bogey, Marsch, K. J. Alford. Heemsteedsch Oratoriumvereeniging. 5. Ellen, J. H. Oiman. 6. Trauergesang, Bltimmen. Pauze. Heemsteedsch Oratoriumvereeniging. 7. Haus lm Scharnstein, F. Naglen. 8. Ego Sum Pastor Bonus, Jos. de Klerk. Fanfarecorps „Excelsior". 9. Mamzell Daltyle, Fant. sur l'Operette de R. Rauman, arr. J. Breckker. 10. Au golfe Napels, Wals, arr. E. Larne 11. Stradmort and True, Marsch, C. Feihe. Met de nummers 2 en 9 behaalde het corps op 5 Mei een 2en prijs. FEESTAVOND BIJ „EXCELSIOR". Woensdagavond waren de leden der Man- nenzangvereeniging „Excelsior" en vele ge- noodigden in Café-Restaurant „de Oude Beuk" bijeen om, hoewel natuurlijk op bescheiden manied, feest te vieren. Dit gold eerstens de herdenking van het 1-jarig bestaan, maar meer en vooral om uiting te geven van hun vreugde over het succes dat op het eerste concours, waaraan was deelgenomen, n.l. op Hemelvaarts dag in Nijkerk, in de concert-wedstrijd een len en in de Eere-afd. een 2en prijs was behaald. Gelijktijdig was deze gelegenheid te baat ge nomen om de verloting te houden, die georga niseerd was ten bate der vereeniging. Het gezellige bovenzaaltje was eigenlijk wat te klein voor zooveel belangstelling. De voor zitter, de heer Jansen, zeide dan ook in zijn openingswoord, zeer verheugd te zijn over zooveel belangstelling. Dit is een blijk van medeleven, evenals de mogelijkheid dat in dezen moeilijken tijd een 5000-tal loten geplaatst konden worden. Uw medewerking, aldus de voorzitter, hebben wij noodig. Zeker, er is een goede kern, dit is gebleken op het concours, waar direct al zulk een succes was bereikt en waarvoor hij mede dank brengt aan den directeur, den heer Bak. (De forten bij Kijkduin en Vlis- singen, waaraan 3% millioen is besteed, worden, als ondoelmatig, niet voltooid.) Als getrouwe Nederlander Doe ik graag mijn burgerplicht. Als 'k belasting moet betalen Trek ik een verheugd gezicht. 'k Geef blijmoedig aan den fiscus Een aanzienlijk deel van 't loon. Om te worden uitgeknepen Daaraan ben ik al gewoon! Maar ik durf dan ook verwachten, Dal mijn zuur belastinggeld Door de brave landsregeering Voor wat goeds wordt neergeteld. En nu lees ik in de kranten, Dat er drie en 'n half miljoen Voor twee forten zijn gegeven, Die geen nut ooit kunnen doen; Die maar half-af blijven liggen, Nimmer worden afgebouwd, Daar verdediging der kusten Hieraan niet wordt toevertrouwd. 't Is dus waardelooze rommel! Werk je daar maar voor in 't zweet! Maar ik vraag toch: kan wat drommel! 't Geld niet nuttiger besteed? „Excelsior" moet ons parool zijn. Maar daar voor doet de voorzitter een beroep op allen om of lid of donateur te worden. Dan zal, onder de leiding van onzen eminenten directeur, onze vereeniging spoedig een waardige plaats in nemen in de rij der goede koren. Nadat een aardig strijkje er de stemming had ingebracht en een jeugdig accordeonbespeler, de heer Geluk Jr., blijken had gegeven van zijn capaciteiten, had de verloting plaats van de talrijk vele prijzen, met als hoofdprijs een salonameublement, waarna de avond in feeste lijke stemming werd doorgebracht en waarbij de heer Bos zoowel als humorist als conferencier er de stemming wel wist in te houden. Voor de verloting zie men de advertentie in dit nummer. TENTOONSTELLING R.K. JEUGDWERK. Zaterdagmiddag had in het R.K. Vereenigings- gebouw te Heemstede de officieele opening plaats van de groote tentoonstelling ten bate van het R.K. Jeugdwerk aldaar. Onder de aanwezigen merkten wij op ver schillende heeren geestelijken, o.w.pastoor v. d. Tuyn en Nieuwenhuis, de directeuren der R.K. scholen, dames en heeren van R.K. organi saties, onderwijzeressen en onderwijzers, R.K. Raadsleden, de heer N. Vos, gemeente-secretaris en verschillende graalleden. De groote zaal is omgetooverd in iets heel moois. Een schat van Perzische tapijten siert de wanden, waarlangs boxen zijn aangebracht. Achter in de zaal zijn eenige stands voor attracties. Van de meisjes van het patronaat en eenige dames-ingezetenen vindt men fraaie artikelen als kunstbreiwerk, schilderwerk, ge woon brei- en haakwerk, borduurwerk, enz. Het zijn natuurlijk meerendeels gebruiksartikelen als kinderkleeding, kussens, theemutsen, kleedjes, enz. En er zijn zeer artistieke artikelen bij. Van de jongens, die het meerendeel vervaar digd hebben onder leiding van de jeugdleiders F. H. v. Emmerik en P. C. v. Gaart Jr., treffen wij hier een zeer uitgebreide collectie kunst- nijverheidsvoorwerpen, zoo o.a. kunstbatik, tarso-arbeid, toegepaste meubelkunst, fijne hout- arbeid en vanzelfsprekend gewone houtarbeid, het geheel toegepast voor de hedendaagsche interieur-aankleeding onzer woningen, zoo o.a. artistieke schemerlampjes evenals fijn bewerkte Door G. Th. Rotman. 29. Met één sprong zaten we op de venster bank. Toen tante zag, dat we wat uit de buurt waren, liet ze zich weer vallen. De angst ver keerde in woede, en de woede gaf haar reuzen kracht; ze nam zoomaar met één hand een zwaren stoel op en 30. Juist op dat oogenblik naderde buiten meneer Bimmelbach, een zeer deftig heer, die altijd 'n hoogen hoed op had. Met z'n hondje Fik aan 'n touw, wandelde hij trotsch over het trottoir. „Hier kan me niets overkomen," dacht hij blijkbaar. 31. Rinkelekink-boem! Net kwam hij langs het venster, toen de stoel zich een weg door de ruiten baande, zoodat de scherven en splin ters hem om z'n ooren vlogen en het meubel stuk na twee of drie buitelingen op z'n hoofd terechtkwam. Wat ons betreft, wij waren de stoel dadelijk achternagesprongen. 32. We kwamen op het trottoir terecht, vlak bij Fik. En terwijl meneer Bimmelbach met den stoel op z'n hoofd jammerend op het trot toir zat, kozen wij het hazenpad, met Fik op onze hielen! Zou hij ons inhalen? Brrr! We kregen hartkloppingen van angst! kamerlampen; een etagère van Palissander Coromandelhout is bijzonder mooi. Een compleet altaartje, als huisvlijt vervaar digd door den heer Westerveld, trekt mede de belangstelling. Kerstgroepjes, waarvan er een levensgroot op het podium is geplaatst en door de jongens zijn vervaardigd, zullen wel koopers vinden. In het midden der zaal is een theetent. En dan ontbreken natuurlijk niet de verschillende kermis-attracties. Rest ons nog te vermelden dat de firma v. Amerongen weer zoo bereid willig was voor opgewekte muziek te zorgen. Om 8 uur was de tentoonstelling voor het publiek geopend. Voor dezen eersten avond had de harmonie „St. Michaël" zich beschikbaar ge steld tot het geven van vroolijke muziek. Dr. F. W. A. KORFF. Benoemd tot hoogleeraar te Leiden. In ons vorig nummer meldden wij reeds met een enkel woord het groote nieuws: Dr. F. W. A. Korff, predikant bij de Ned. Herv. Gemeente alhier, is benoemd tot Hoogleeraar aan de Universiteit te Leiden, als opvolger van Prof. Dr. H. M. van Nes, die moest aftreden wegens het bereiken van den 70-jarigen leeftijd. Een buitengewone onderscheiding voor een onzer voornaamste ingezetenen! De Ned. Her vormde Gemeente zal het bericht waarschijnlijk met gemengde gevoelens hebben vernomen. Vreugde over de eervolle benoeming zal ge paard zijn gegaan aan het minder aangename gevoel, een uitmuntend voorganger te moeten verliezen. Er zullen wel niet veel Heemsteders zijn, die Dr. Korff niet kennen als een begaafd spreker. Persoonlijk hebben wij zijn redenaarstalent voornamelijk kunnen waardeeren op de lezingen, georganiseerd door het Comité voor Winter- lezingen te Heemstede. Op elk seizoen programma stond zijn naam bescheiden onder aan op de lijst der sprekers, maar immer over trof hij zijn voorgangers; was het niet in belangrijkheid van het gekozen onderwerp, dan daar kon men van te voren zeker van zijn door de wijze, waarop hij zijn voordracht hield. Meester in het rangschikken en ordenen van de dikwijls uitgebreide stof voor zijn onder werp, behandelde hij dit op een wijze, die be langstelling wel móést wekken, en de grootste bewondering hadden wij steeds voor de strenge logica, waarmee hij het verband tusschen de feiten legde en zijn conclusies trok, terwijl zijn enorme belezenheid hem in staat stelde zijn voordracht te behoeden voor het dorre, dat ver veelt en vermoeit. Het aanhooren van een lezing van Dr. Korff was als het ware een geestelijk bad, een genot voor den toehoorder. Maar nimmer ook praatte Dr. Korff „over de hoofden heen"; steeds was er dat eigenaardige contact, dat ontstaat, wanneer men gevoelt: daar staat iemand die iets te zeggen heeft, wat de moeite van het aanhooren waard is. Uit elk deel van zijn rede herkende men den wetenschappelijken denker, afkeerig van holle phrasen, die zich niet op zijwegen laat leiden of onnoodige her halingen bezigt om zijn betoog te rekken, en die den toehoorder (en den verslaggever!) niet tot wanhoop brengt door te springen van den hak op den tak! Voor de Winterlezingen is Dr. Korff dan ook gelukkig nog niet geheel als spreker verloren, al gaat hij onze gemeente verlaten. In een j onderhoud dat wij met den nieuwen hoogleeraar naar aanleiding van zijn benoeming hadden, kansen. De vijand wordt verslagen en de helden werden gedecoreerd. Slechts weinige bijzonderheden uit hun leven zijn bekend. Hun verleden is duister. Deucalion, vroeger officier in het Fransche leger, had zijn liefde geschonken aan Eleanore, een vrouw, die later bleek een spionne te zijn en de geheimen, die haar minnaar haar argeloos toevertrouwde, voor een goeden prijs te verkoopen. Deucalion wordt militair leider van een troep Arabieren en als zoodanig gelukt het hem Eleanore te ontvoeren. Hij geeft zijn soldaten bevel haar geheel als slavin te behandelen. Thans heeft Eleanore begrepen, dat zij dezen man werkelijk liefheeft en zoekt wraak voor de behandeling, die hij haar doet ondergaan. Zij weet wantrouwen tegen Deucalion op te wekken in het hart van den Marabout, den ongekroon- den koning der Arabieren en als zij in strijd komen met het Legioen, weet zij hem te over tuigen, dat de leider nimmer tegen zijn vroegere kameraden te velde zal trekken. Hij besluit, koste wat het kost, zijn vroegere mede-strijders, die hij eenmaal onvrijwillig ver raden had, te redden. Onder zijn aanvoering rukt het Vreemde lingenlegioen uit en overwint, zij het dan ook ten koste van het leven der dappere mannen, veracht als deserteurs, verraders en afvalligen, doch gesneuveld als helden, op het veld van eer. Behalve bovengenoemde film wordt nog ge draaid: ,,'n Vrouwentemmer", met Don Jose Mojica en Mona Maris in de hoofdrollen. In Californië, het land van avonturen, liefde en zonneschijn, leeft, of liever zwerft, Emilio, de knappe, vroolijke, zingende vagebond, af stammeling van een oud adellijk geslacht, doch zelf eenvoudig, hartelijk en goed voor iedereen. Het is dan ook niet te verwonderen, dat Anita, een arm, verlaten meisje zijn hulp inroept, als zij vernomen heeft, dat de man, die haar en haar kind in het ongeluk gestort heeft, in de buurt is. Emilio belooft haar te helpen. Hij maakt toevalligerwijze kennis met Elvira Alvaredo, de dochter van een schatrijken ranch-eigenaar, en haar verloofde Manuel Gonzalez. Op zekeren morgen rijdt de jonge vrouw alleen uit. Haar paard struikelt en zij valt. Emilio, die het dier alleen ziet terugkeeren, gaat op verkenning uit. Hij vindt het meisje en ver telt haar, dat zij den nacht buiten zullen moeten doorbrengen, daar er aan terugkeeren niet te denken valt. Elvira is woedend, doch de jonge man weet haar spoedig gunstiger te stemmen, zóó gunstig, dat Senor Alvaredo, die zijn dochter komt zoeken, haar in de armen van den knecht vindt. Ondanks het feit, dat Elvira be weert, dat het haar eigen schuld is, wordt de .vrouwentemmer" onmiddellijk weggejaagd. Senorita Alvaredo heeft begrepen, dat zij den verkeerden man gekozen heeft, temeer, daar Anita haar verteld heeft, dat Gonzalez de vader van haar kind is. Thans kan Elvira echter niet meer terug. Haar naam mag niet door een schandaal bezoedeld worden. Emilio echter weet raad. Vóór de plechtigheid laat hij de beide vrouwen van kleeren verwisselen en als Manuel zijn vrouw in de armen wil sluiten, ontdekt hij, dat hij niet Elvira, doch Anita getrouwd heeft en zoodoende, onvrijwillig, zijn plicht heeft gedaan. Nu Senorita Alvaredo weer vrij is, kan zij opnieuw haar keus bepalen, waarmede zij niet lang zal aarzelen. RAADHUISSTRAAT 46 TELEFOON 28264 II PRIMA KWALITEIT PER FLESCH F 0.70 Aanbevelend, F. H. KLUEN deelde hij ons mede, dat hij met September a.s. naar Leiden vertrekt. „U zult nog wel eens aan Heemstede terug denken," meenden wij. „Ongetwijfeld," was het antwoord, „ik heb hier ruim elf jaar met heel veel genoegen ge werkt." Op ons verzoek vertelde Dr. Korff ons daarna enkele bijzonderheden uit zijn leven. In 1887 te Amsterdam geboren liep hij aldaar het Geref. Gymnasium af. In Utrecht studeerde hij theo logie, waarna hij in 1911 candidaat werd in Gelderland. Zijn eerste standplaats als predikant was Hoogersmilde in Drente, waar hij vijf jaar bleef en vervolgens naar üedemsvaart werd beroepen. Drie jaar laten, in 1921, volgde het beroep naar Heemstede. Het jaar daarop pro moveerde hij tot doctor in de theologie op een dissertatie, getiteld: Christelijke religie en historie in de theologie van W. Hermann. Hij toonde zich behalve een goed spreker ook een vruchtbaar schrijver; van zijn hand ver schenen o.a.: Antiek en modern Christendom, Levensproblemen bij Shakespeare, Eeuwigheid en tijd, Fatalisme, Op weg naar een nieuwe levenseenheid, Jong geloof, e.a. Dr. Korff is voorzitter van het Haarlemsche Diaconessenhuis en hoofdbestuurslid van de Vereeniging Kerkopbouw te Utrecht. De be langen van het bijzonder onderwijs behartigde hij als voorzitter van de vereeniging Bijzondere Protestantsche School, die over twee, weldra over drie scholen beschikt. Voorts had hij een groot aandeel in de totstandkoming van de Kapel Nieuw Vredenhof, welke in 1927 is ge bouwd. Wij verlieten de pastorie in de overtuiging dat Heemstede, en speciaal de Ned. Herv. Gemeente, in Dr. Korff een begaafd man en hard werker verliest. Moge hij in zijn nieuwen werkkring evenveel voldoening vinden als in zijn tegenwoordigen! LUXOR-THEATER. Vanaf Vrijdag 17 Juni 1932 wordt als Hoofd film in het Luxor-Theater vertoond: „Afvalligen". De strijders van het „Legioen der Gedoemden" in hun spel van liefde, trouw en dood. In de hoofdrollen: Warner Baxter, Myrna Loy en Noah Beery. In Fort Amalfa, een buitenpost van het Vreemdelingenlegioen, verneemt men, dat een nabij gelegen post in gevaar verkeert. Vier légionnaires, die zich in arrest bevinden, weten uit te breken, zich bij de strijders te voegen en hunne dapperheid keert de strijd- VOETBAL. Het nieuwe H.B.C.-terrein. Zeker, H.B.C. had een flink terrein, prettig gelegen, maar bij een beetje regen was het veelal een modderpoel. Dat zal nu anders worden. Het terrein is thans nog een zandvlakte. De ploeg is er 2 voet doorheen gegaan, voor de doelen zijn heel wat wagenvrachten sintels ingebracht. Ook is een draineering aangebracht, zoodat verwacht mag worden dat het veld nu heel wat hemelwater zal kunnen verwerken. Natuurlijk is er nu geen kuiltje meer te zien en als dan straks het gras goed tot een stevige zode is uitgegroeid, dan zal het een terrein zijn, dat, met een afmeting van 105 bij 64 M., kan wedijveren met de allerbeste in de omgeving. Ook zal er een tribune verrijzen, die over een lengte van 50 M. aan de Westzijde van het terrein wordt geplaatst, plaats biedend voor plm. 300 personen. Onder de tribune, die op een betonnen voet wordt geplaatst, zullen kleedkamers ingericht worden. In October hoopt men het nieuwe terrein en de tribune officieel te openen. Voetbal bij H.F.C. „Heemstede". Seriewedstrijden. Trots de warmte van Zondag was er toch volop animo. Reeds om 10 uur komen de eerste elftallen in het veld, nu de eerste ploegen in de Eere- 1 afdeeling, n.l. Damiaten I tegen Dio 1. Damiaten was hier de sterkere en klopte zijn tegenstanders met 42. Swastika I—Schoten III eindigde in een gelijk spel 22, waarna, na loting, Schoten de gelukkige was. V.ö.ü. IISpaarndam II 15. Kenau IIIBeverwijk IV 13. Spaarnestad IIIHeemstede III 01. Uit de laatste uitslag kan afgeleid worden dat de Heemsteders geen gemakkelijke taak gehad hebben. Maar een 1—0 overwinning is voldoende! Hierdoor komt Heemstede III in de demi-finale. Het programma voor Zondag luidt: 10 uur, le afd.: Schoten IlaBeverwijk 11. 11.45, 3e afd.: D.C.O. II—O.S.V. IV. 1.30 uur, 3e afd.: Zandvoort IVVijfhuizen II. 3.15 uur, 4e afd.: V.O.G. Ill—Schoten IV. 5 uur, Eere-afd.: E.H.S. ID.W.O. 1. HEERLIJK EN GOEDKOOP WED. P. KOOMEN ZOON GIERSTRAAT 39, TEL. 10153 AANNEMERS BEÉEDIGDE MAKELAARS. MEESTERLOTTELAAN 12, TELEFOON 15468 Nieuwbouw, Verbouwingen Onderhoudswerken. J. DIEPERSLOOT HET WESTERHOUTPARK I" FABRIEK Telefoon 28890 (2 lijnen) WINKEL: BINNENWEG 189 trekking 25 Juli a.s. Koopt „ALRO" OBLIGATIES met ongevallen verzekering. Uitloting k pari volgens aanwijzing der Staatsloterij. Vraagt gratis Prospectus en trekkingsplan bij A. VERKAAlK Raadhuisstraat 90 Heemstede Solide agenten gevraagd tegen hooge Provisie. HillinenHeemstede I. Zondag moest Heemstede I met 2 invallers uitkomen tegen het sterke Hillinen te Hillegom. Heemstede was over den geheelen wedstrijd verre in de meerderheid, de voorhoede was zeer actief en doelpuntte er lustig op los, zoodat de eindstand 82 werd, waardoor zij een goede kans op een prijs maken. Zondag gaat er een combinatie van I en 11 naar E.T.O. 1, eveneens voor een nederlaag wedstrijd. Om een eenigszins dragelijk figuur te maken zal er extra aangepakt moeten worden1 HeemstedeT.O.P. Dinsdagavond werd deze plaatselijke ont moeting gespeeld. T.O.P., dat lang niet haar sterkste elftal in het veld kon brengen, moest in haar veel jongere tegenstanders haar meerdere erkennen. Vrij lang bood T.O.P. tegenstand, ook al omdat het schieten bij Heemstede nog al te wenschen liet, tot na een kwartier de links binnen met een harde schuiver de leiding aan Heemstede bezorgt. Even later stopte „Kees" een hoog schot, maar liet den bal vallen, die rustig in het doel rolde, terwijl even later een lage corner langs veler beenen tenslotte wordt ingetrapt. Rust 3-0. Het eerste kwartier na rust ging het spel aardig gelijk op en T.O.P. kreeg goede kansen om tegen te scoren. Maar tenslotte raakte T.O.P. uitgespeeld, met als gevolg dat Heem stede nog 4 goals aan het totaal toevoegde. Zoo eindigde deze vol spanning tegemoet geziene wedstrijd in een 70 overwinning voor de jongere generatie. F. ZWEMMEN. H.P.C. I—L.Z.C. (Leiden) 1—1. Zaterdag 11 Juni speelde H.P.C. 1 haar eerste competitie-wedstrijd. In 't geheel is het H.P.C.- team niet erg meegevallen, vooral de voorhoede „rammelde" nog al eens. H.P.C. 1 verscheen als gewoonlijk met de volgende opstelling: J. Schutter, A. J. Braam, H. J. Leijenaar, F. W. Moolenaar, H. Eldering, J. Kooyman, J. Uitendaal. H.P.C. is het eerst bij den bal, doch de aanval loopt op niets uit. L.Z.C. treedt nog al forsch op, wat H.P.C. verschillende vrije worpen be zorgt. Tot doelpunten weet de H.P.C.-voorhoede echter niet te komen. Plotseling zien we L.Z.C. met een mooi schot de leiding nemen, 01. We krijgen nu even een H.P.C.-overwicht te zien, waarbij Braam en Moolenaar eenige keeren opzwemmen, doch door slecht schieten van de voorhoede komt de rust met 01. Na rust wegen beide partijen tegen elkaar op. Bij een aanval van H.P.C. wordt Uitendaal binnen de twee meter lijn ongeoorloofd aan gevallen, wat L.Z.C. op een strafworp komt te staan. Uitendaal benut de strafworp. En even later komt het einde met 11. H.P.C. I (dames)—H.Z. en P.C. II 2—2. Het pas gepromoveerde H.P.C.-dameszevental heeft in Den Haag tegen H.Z. en P.C. een gelijk spel weten te bevechten. H.P.C. is het eerst bij den bal, doch de aanval wordt onderbroken. Beide zeventallen wegen aardig tegen elkaar op. Na een mooie H.P. en P.C.-aanval weet Mej. Bauwens H.Z. en P.C. de leiding te bezorgen. Rust komt met 10 voor H.Z. en PC. Na rust weten de H.P.C.-dames de leiding te nemen met 2—1 door Mej. C. Kann en Tr. Wildeboer. Vlak voor het einde is het Mej. Bauwens, die voor H.Z. en P.C. de gelijkmaker weet te scoren. Einde komt met 2-2. H.P.C. II—D.W.R. III 8—0. De H.P.C.'ers toonden al spoedig hun I meerderheid. Zij waren in 't geheel genomen een klasse sterker dan D.W.R.Rust kwam met 5__0 voor H.P.C. II. Na rust werd de score regelmatig tot 80 opgevoerd. I 4 Wegens plaatsgebrek moesten enkele inzen dingen tot het volgend nummer blijven liggen.

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1932 | | pagina 2