DROGERIJEN - CHEMICALIËN - VERBANDSTOFFEN DROGISTERIJ G. M. BRÜHL Ass -Apoth. NIEUWE AVONTUREN VAN PIEPNEUS EN BIBBERSNOET. PIEPKUIKENS „Heemsteedsche Tip-Top" DE EERSTE HEEMSTEEDSCHE COURANT BINNENWEG 143, HEEMSTEDE, TELEF. 28258 PREDIKBEURTEN SPORT LOSSE BLAADJES. VOORZICHTIG! BRIEFKES UIT RACING-LAND GEMEENTERAAD. VAN HUIS JANSEN vaartweg 29 BURGERLIJKE STAND" Nederl. Protestantenbond. V.m. IO1/2 uur: Dr. Q. Horrëus de Haas, Herv. Pred. te Zwolle. (Met medewerking van het dameskoor.) Gereformeerde Kerk, Koediefslaan. V.m. 10 uur: Ds. R. Bakker van St. Pancras. N.m. 5 uur: Ds. R. Bakker van St. Pancras. Ned. Herv. Kerk, Wilhelminaplein. V.m. 10 uur: Dr. Korff. Kapel Nieuw Vredenhof, Joh. van Oldenbarneveltlaan. V.m. 10.30 uur: Ds. Briët. Collecte voor Evangelisatie in eigen gemeente. VOETBAL. Voetbal bij H.F.C. „Heemstede". Seriewedstrijden. Heemstede 1 wist zich Zondag in de door hen uitgeschreven wedstrijden fraai te hand haven door V.V.B. een stevige 40 nederlaag toe te brengen. De uitslagen van Zondag waren: Eere-afd.: Zandvoort IIE.D.O. Ill 03. Ie afd.: D.O.A. 1Zeemeeuwen II 12. 2e afd.: Heemstede 1V.V.B. I 40. 3e afd.: Damiaten II-VI. Vogels II 24. 4e afd.: V.S.V. VSwastika II 32. Programma voor Zondag 3 Juli: Eere-afd., 10 uur: Schoten IISpaarnestad 1 3e afd., 12 uur: E.D.O. VIZandvoort IV. 4e afd., 1.30 uur: D.I.O. IVBeverwijk IV. 3e afd., 3.15 uur: Beverwijk IIIHeemstede II. 2e afd., 5 uur: Halfweg IISpaarnestad II. F. ZWEMMEN. Waterpolo. H.P.C. I—S.V.H. I 2—1. J.l. Zaterdagavond speelde H.P.C. haar derde competitie-wedstrijd, waarin twee kostbare puntjes werden bemachtigd. H.P.C. I heeft nu in 3 wedstrijden 3 punten weten te behalen. Vrij kort na het begin heeft H.P.C. succes als Kooyman een bal doorslaat, 10. S.V.H. begint nu zeer „zwaar" te spelen. En herhaaldelijk krijgt H.P.C. dan nu ook vrije worpen te nemen, tot doelpunten komt het echter niet meer voor rust. Na rust krijgt Kooyman een strafworp te nemen en moet een S.V.H.'er het water ver laten. Kooyman mist echter de strafworp. Kort hierop maakt de midachter van S.V.H. met een ver en keurig gericht schot de gelijkmaker, 11. Er wordt nu van beide kanten stevig aangepakt. Wanneer F. W. Moolenaar binnen de 4 M. on geoorloofd wordt aangevallen, krijgt H.P.C. weder strafworp te nemen, die F. F. Moolenaar in een doelpunt omzet. Spoedig hierna komt het einde met 21 voor H.P.C. Men leest weer daag'lijks in de krant Van onvoorzichtigheden Van baders, die heel plots'ling in De diepte zijn gegleden, Van zwemmers, vroolijk en gezond Die sterke kerels leken, Maar in de worst'ling met den stroom Toch weer de zwakste bleken. Wie in een kano varen gaat Duikt somtijds kopje onder; Wie dan de zwemkunst niet verstaat Mag hopen op een wonder! Niet altijd loopt er op den wal Een redder juist te wand'len, Die net op tijd het ongeval Bespeurt, en durft te hand'len! Het is een beetje roekeloos Daarop te speculeeren; Hij waagt zijn eigen leven, en Bederft voor 't minst zijn kleeren. Leer zwemmen! want in zomertijd Is 't water erg verlokkend; En eigen onvoorzichtigheid Heeft 't meeste leed berokkend! Nereus II—H.P.C. II. J.l. Zaterdagmiddag speelde H.P.C. II in Zaandam tegen Nereus. Rust komt met 11. Na hervatting weet Nereus de leiding te nemen, 21. Doch kort voor het einde weet Van Zadel door opzwemmen de gelijkmaker te scoren, zoo dat het einde komt met 22. H.V.G.B. III—H.P.C. IV. In een niet al te prettig gespeelde wedstrijd, waarin H.P.C. IV steeds de leiding had, tot rust met 31, weet H.V.G.B. een gelijk spel van 44 te bewerken. DUIVENSPORT. „Gevleugelde Vrienden", Heemstede. Wedvlucht van Orleans 532 K.M. In concours 34 duiven. Los 5.30 uur. De prijzen werden als volgt gewonnen 1 L. Kramer; 2, 4, 19, 20 A. Verdonschot Jr.; 3 A. Compier; 5, 7, 8, 10, 15, 17 E. D. des Bouvries 6, 13 N. Leuven; 9, 18 W. Eekhof; 11, 12, 14 W. Verhuis; 16 A. Eveleens. Eerstgetoonde duif om 1 uur 42 min. 10 sec. Laatste prijswinnaar om 1 uur 52 min. 20 sec. Eereprijzen gewonnen door no. 1 en 2. A.s. Zondag wordt deelgenomen aan den wedvlucht van Chatereaux, 655 K.M. DE OPENING VAN HET NIEUWE R.C.H.-TERREIN. I11 het cluborgaan van R.C.H. lezen wij, dat haar nieuwe terrein op Heemstede op 21 Augustus a.s. officieel wordt geopend, waarbij niemand minder dan de Nederlandsche Kam pioene, Ajax, als eerste gastclub zal fungeeren. Pakkender seizoen-opening had men moeilijk kunnen organiseeren! Tevens meldde genoemd orgaan, dat het eerste elftal van de Racing Club onder leiding van den Engelschen oefenmeester, J. Curtis, zich serieus voorbereidt om in zoo uitstekend mogelijken vorm de komende competitie te beginnen. Door G. Th. Rotman. 37. Ja, dat was me ook wat! Daar dreven we midden in de beek in 'n ouwe hoed, die zeker spoedig doorweekt zou zijn en zinken zou. Zoo diep lag hij eindelijk, dat alleen de rand nog op het water lagAch,, zouden we, zoo jong nog, al moeten sterven? Zeer geachte Heemstedenaren, Lieftallige Heemstedenaressen; Ai my! dat was nog eens een fijne tijd, waar op ik tot besluit van mijn vorig briefke doelde. Een tijd van opofferingen, van clubliefde en clubtrouw. Ach, ik weet wel, dat onze hedendaagsche jeugd wat smalend de schouders op trekt, als wil ze zeggen: wat koopen we nou in vredesnaam voor dat pa thetisch gewouwel! Maar voor de oude knarren, die er behagen in schepten om te bouwen en vervol maken, zijn deze gebeurtenissen het kostbaarst bezit uit hun sport-carrière, en waarover zij heden ten dage bij de borreltafel nog zoo graag pochen. Het verschil met vroeger is dan ook hemels breed. Zie nu de knapen, drie turven hoog, op het veld komen, en laat er eens een ditje of datje aan de organisatie mankeeren, dan spelen zij dusdanig op hun poot, dat de haren der ouderen (tenminste voorzoover nog aanwezig!) ten berge rijzen. Van hen, die in hun tijd voor dag en dauw naar Velsen réisden, die zelf ballen pomp ten, krijtlijnen trokken, kortom, al datgene deden, wat een volledige voorbereiding vergt. Wat offerden zij bovendien nog niet extra van hun zakduitjes, als de clubkas geen aderlating meer kon doorstaan, of als de portemonnaie van een der vrienden in staat van ontbinding ver keerde, zoodat er geen kopje chocolade of andere tractatie meer kon worden betaald. Menig bios- coopje werd opgegeven, vele cigaretjes minder gerookt, terwijl ook menig Mientje en Dientje hartroerende tranen schreidde, als verloofde-lief met leege handen verscheen. Want ging de club 1111 boven haar.... Baart 't daarom verwondering, dat die oude clubmannen van hun Racing houden! Is 't niet een brok van hun leven, waaraan zij gehecht zijn, en waarop zij met trots neerzien. Zelf voortbrengen, zelf bouwen doet de ware liefde ontstaan. En daarom zijn de ouderen tactisch genoeg om het de nakomelingschap niet te euvel te duiden, als zij eens even op standig zijn. Integendeel, hier begint juist de taak der leiders om de jeugd te observeeren en geleidelijk op te fokken tot eerlijke en faire sportlui, die een - sieraad worden van onze vellen. Concludeert u nu niet hieruit, dat die baltrappers allen engeltjes zijn, want jongens moeten jongens blijven." Maar in de Racing- club is geen plaats voor geniepige dingen of grofheid, al zal er bij zulk 'n groot ledental wij zijn allen menschen, dus feilbaar wel eens deze of gene derailleeren. Stellig volgt dan een terechtwijzing, en wordt de gederailleerde netjes in het spoor gezet. Zooals 't behoort. Thans pakken wij na dit uitstapje door de Racing-sfeer den draad der geschiedenis weer even op. Was dat eerste vereenigingsjaar onder den naam F.C.A. één rozegeur en maneschijn, want inen werd onmiddellijk kampioen, zooals u zich herinnert, ook het volgend seizoen sloot zich waardig hierbij aan. Want reeds 11a twee seizoenen in den Haarl. V.B. te hebben vertoefd, promoveerde R.C.H. (want zij was inmiddels omgedoopt) naar den grooten Nederl. V.B. Naar de derde klasse natuurlijk. Na tot dusver het zoet te hebben geproefd van het voetbal leven, kreeg men thans het zure, want het seizoen 1913/14 staat helaas geboekstaafd als het zwarte schaap in de kudde. Aangezien niet slechts in het leven, maar vooral in het sportverkeer vertrouwen en een prettig samengaan als eerste vereischte gelden, ondervond men op dezen jeugdigen leeftijd de juistheid van: al te goed is buurman's gek! Wat gebeurde namelijk. Een vereeniging uit onze naaste omgeving leende voor een moeilijk friendly-game een drietal onzer beste spelers. Wat precies gebeurde doet hier weinig terzake, doch het drietal was en bleef weg. De Racing in nood! Drie spelers, de keien nog wel van het elftal, in één slag weggenomen, bleek een te hevige slag voor het weerstandsvermogen van het elftal, zoodat het eerste jaar in den N.V.B. met de laatste plaats op de. ranglijst werd besloten. Hoe men dat obstakel overwon, zullen wij U in een volgend briefje verhalen. T.a.v. O. R. NEWS. 38. Gelukkig, neen! Het liep anders af. De wind dreef den hoed tegen een plomp; jullie weet wel, zoo'n gele bloem met groote, op het water drijvende bladeren. Snel sprong ik op de b'aderen en trok ook Bibbersnoet er op. Waarlijk, het was de hoogste tijd, want nauwe lijks stonden we op het blad, toen de hoed volliep en naar de diepte ging. 39. Maar ojé, toen we zoo'n poosje overlegd hadden, hoe we daar vandaan moesten komen, streek op eenigen afstand opeens een reus achtige ooievaar neer en stapte met groote passen door het water, op zoek naar iets eet baars. Zoogoed als ons mogelijk was verstopten we ons achter de bloem, waar we over ons heele lijf sidderend bleven zitten. 40. Maar jawel, de ooievaar had ons gauw ontdekt, liep met groote stappen op ons toe en sperde z'n snavel al open„Ach, lieve meneer Ooievaar!" smeekten we, „U bent heusch heel lief en zoet, maar laat ons alsje blieft met vreded'r zijn toch nog kikkers genoeg, die kunnen we U aanbevelen!" y Op Donderdag 30 Juni 1932. Donderdag j.l. vergaderde de Raad der ge meente Heemstede onder leiding van den burge meester, Jhr. J. P. W. van Doorn. Afwezig de heeren Van Unen en Van den Heuvel. Alvorens tot de agenda over te gaan, spreekt de voorzitter eenige rartelijke woorden tot wet houder Dr. Droog wegens diens 25-jarig raadslidmaatschap. In 1893, aldus spr., kwam Dr. Droog hier wontn en werd in hetzelfde jaar benoemd tot gemeente-geneesheer. Dat was de eerste band, die jesloten werd tusschen Dr. Droog en de gemeente. In 1907 werd hij tot raadslid gekozen. Als we vervolgens zijn loopbaan nagaan, valt j ons op wat hij sprak bij zijn intreden als raadslid. j De wil, de tijd on de belangen van de ge- j meente te behartigen en iets tot stand te j brengen heeft hij steads gehad. I In 1920 werd hi gekozen tot wethouder. Toen begon een andere opvatting van zijn raadslidmaatschap. Met het groeien van de i jaren is ook zijn activiteit gegroeid en het is I geen phrase, dat hij een groote werkzaamheid heeft getoond. Van de 270 vergaderingen heeft hij er als wethouder slechts drie gemist. Maar niet alleen in het openbaar, ook in commissies en vergaderingen heeft Dr. Droog zich steeds vol ijver betoonc. Openbare gezondheid en volkshuisvesting hadden zijn bijzondere belang stelling. Uit alles s gebleken, dat Dr. Droog hart heeft voor de gemeente en wij hopen, aldus spr., dat Dr. Droog nog lang voor de gemeente zal blijven gespaard en nog vele jaren zijn krachten in dienst der gemeente mag stellen. Met een gelukwersch aan Dr. Droog eindigt de voorzitter zijn rede. (Applaus van den Raad.) Dr. Droog dankt voor de woorden door den voorzitter gesproken. Hij vraagt zich af of de vriendelijke woorden niet wat overdreven zijn, maar waardeert ze toch. Spr. vertelt eenige voorvallen uit zijn dokterspractijk en loopbaan als raadslid. Ondanks de moeilijkheden die zich wel eens voordoen, zegt Dr. Droog, heb ik hier toch altijd aangenaam gewerkt en dat er veel bereikt is, is wel te danken aan de prettige samenwerking in het college van B. en W. Ik hoop, als God mij de kracht geeft, nog enkele jaren in het belang van de gemeente te kunnen werken. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. Ingekomen stukken. Ingekomen is o.a.: 1. Brief van de N.V. Bloembollenkweekerij en -Handel voorh. H. M. Ruysenaars Hzn. te Heemstede, houdende verzoek een herziening van de huurprijzen van aan haar verhuurde grondstukken te willen nemen. B. en W. adviseeren overeenkomstig het ad vies van de Commissie voor het Grondbedrijf voor het jaar 1932 een vermindering van huur te verleenen van 20 Wordt na een door den heer v. d. Erf inge leide bespreking betreffende het aantal leden der financiëele commissie aangehouden tot het punt Comptabiliteitsbesluiten. 2. Brief van Joh. van de Nes te Zuid-Schalk wijk, houdende verzoek om verlaging van de pacht van het rietgewas, de jacht, enz., over het jaar 1932. B. en W. adviseeren de pachtsom over het jaar 1932 te verminderen met 20%. Wordt goedgekeurd. 3. Adres van het bestuur van het Neder- landsch Instituut van Architecten te Hengelo, houdende verzoek om onder geen voorwaarde meer toe te staan particulier werk door ge meente-ambtenaren te laten uitvoeren, terwijl tevens wordt verzocht om voor bouwwerken, die meer in het bijzonder op het terrein liggen dei- particuliere architecten, de medewerking van bedoelde architecten in te roepen. B. en W. deelen mede, dat door ambtenaren van Openbare Werken geen werkzaamheden verricht worden, waardoor aan particuliere architecten concurrentie wordt aangedaan, het geen ook bij instructie verboden is. Het komt wel eens voor dat voor kleine schuurtjes of kasjes kosteloos een teekening wordt gemaakt, wanneer de omvang der kosten van het maken van een teekening niet toelaat, terwijl in bij zondere gevallen een enkele maal wel eens ver gunning is verleend aan een van de technische ambtenaren advies te geven op het gebied van sterkteleer (gew. beton). I11 de raadsvergadering van 30 Juli 1931 is over deze aangelegenheid nog uitvoerig ge sproken. Ten aanzien van het tweede deel van het ver zoek om voor bouwwerken, welke meer in het bijzonder op het terrein liggen der particuliere architecten, de medewerking van bedoelde archi tecten in te roepen, deelen wij U mede, dat hier mede in de practijk wel rekening wordt gehou den, doch dat liet niet wenschelijk wordt geacht te dien opzichte een bindend besluit te nemen. In verband met het vorenstaande stellen B. en W. voor dit adres voor kennisgeving aan te nemen. De heer Jonckbloedt is het met de toe lichting van B. en W. niet eens. Waar is de grens, als wel kasjes en schuurtjes mogen wor den geteekend? De heer De T e 11 o dringt er op aan, dat aan de ambtenaren geen verlof meer wordt ver leend van de instructie af te wijken. De heer Attema wil de medewerking be perkt zien tot mondelinge inlichtingen. Wethouder Dr. Droog antwoordt, dat slechts bij uitzondering werkzaamheden voor particulieren worden verricht. Aan B. en W. moet daarvoor toestemming worden verleend. In de commissie voor O. W. zal deze zaak nog eens worden besproken. Besloten wordt het adres in handen te stellen van B. en W. ter afdoening. Namen van straten en pleinen. B. en W. stellen voor, aan de straten en pleinen, ontworpen te Westen van den Heeren- weg, tegenover het wandelbosch Groenendaal, de navolgende namen te geven: Rijnstraat, Waalstraat, Scheldestraat, Vechtstraat, IJsel- plein, Maasstraat. 1 2e. Aan de straten, ontworpen aan de Oost zijde van den Glipperweg tegenover „Meer ei: Berg" de namen te geven, die op een ten Raad- huize neergelegde teekening staan ingeschreven, luidende als volgt: Dr. Schaepmanstraat, Abr. Kuyperstraat, Troelstrastraat, Goeman Borgesiusstraat. 3e. Aan de straten, ontworpen vanaf den Meerweg tot den Glipperweg, de namen te geven van: Sportparklaan, Meer en Boschlaan. Z. h. s. aangenomen. Rechtstoestand politiepersoneel. B. en W. bieden den Raad ter vaststelling aan: een „Verordening regelende de rangen, het aantal, de samenstelling, de eischen van benoembaarheid en de bezoldiging van de ambtenaren der gemeentepolitie te Heemstede". Wordt z. h. s. goedgekeurd. Comptabiliteitsbesluiten. De heer R ij k e s wenscht de stukken terug gestuurd te zien naar de Commissie voor de Bedrijven, die door een samenloop van om standigheden er geen advies over heeft kunnen uitbrengen. Wethouder Jhr. v. d. Pol deelt mede, dat er eenige stukken bij zijn, die absoluut afgehandeld moeten worden. De heer R ij k e s wenscht de overige stukken de Commissie voor de Bedrijven te doen passeeren. De heer Dissel koen hoopt dat voortaan de stukken aan de betreffende commissies zullen worden voorgelegd. De heer Audretsch sluit zich hierbij aan. Wethouder Jhr. v. d. Poll deelt mede, dat het de gewoonte is, dat minder belangrijke stukken alleen de Financieele Commissie pas seeren. Het komt wel eens voor, dat sommige stukken wat haastig moeten worden behandeld. De heer v. d. Erf deelt mede, dat de ver anderingen hoofdzakelijk administratieve wijzi gingen betreffen. De heer Disselkoen stelt voor, het punt aan te houden. De voorzitter antwoordt, dat de zaak daar te onbelangrijk voor is. Afdoening is ge- wenscht. Spr. stelt voor, de besluiten aangaande 1931 althans vast te stellen. Wordt z. h. s. aangenomen. In behandeling komt nu het adres Ruysenaars. De heer De Tello vraagt zich af, of de gemeente er goed aan doet, de huur te vermin deren. Heeft 'men wel aan de consequenties ge dacht. De huurovereenkomst wordt op losse schroeven gezet. Wij behooren ons waarborgen te scheppen, dat in een periode van opbloei de huurverlaging niet ten goede komt aan de aan deelhouders van de betreffende N.V. De nood zaak van de voorgestelde huurverlaging ziet spr. niet in. De restictie behoort te worden gemaakt, dat als tijdens de contractperiode door de N.V. dividend wordt uitgekeerd, automatisch de huur weer wordt opgeslagen. De heer v. d. E r f wenscht een onderzoek, of deze verlaging wel noodig is. De heer Attema wijst er op, dat er verschil is tusschen pacht en huur. De heer Rijk es wenscht het punt aan te houden en in de financiëele commissie te •brengen. De heer Disselkoen ondersteunt dit. De heer De Boer deelt mede, dat de ver laging absoluut noodzakelijk is. De toekomst ziet er voor adressanten zéér en zéér donker uit. Ze verkeeren werkelijk in een wanhoopstoestand. AANNEMERS BEËEDIGDE MAKELAARS. MEESTERLOTTELAAN 12, TELEFOON 15468 Nieuwbouw, Verbouwingen Onderhoudswerken. HEERLIJK EN GOEDKOOP WED. P. KOOMEN ZOON GIERSTRAAT 39, TEL. 10153 Het goedkoopste adres voor HEEMSTEDE Raadhuisstraat 90 Hazeline Snow nu 69 ct. 2 tubes Colcates tandpasta 70 ct. Handboenders vanaf 5 ct. 3 stukken toiletzeep vanaf 25 ct. Badmutsen vanaf 16 ct. Origineele Gillette mesjes 15 ct. ENZ. ENZ. ENZ. ZIET ONZE ETALAGES GROOTE PRIJSVERLAGING van MAJA ARTIKELEN. Telefoon 28890 (2 lijnen) WINKEL: BINNENWEG 189 Wethouder Jhr. v. d. P o 11 heeft geen be- zwhar tegen, aanhouding, maar vindt het niet noodig. De heer v. d. Erf wijst er op, dat de arbei ders van de heeren ook in wanhoopsstemming verkeeren en misschien aanstonds aan de ge meente verlaging van de huur hunner woningen zullen vragen, als zij merken dat de heeren ia hun wanhoop verlaging van de pachtsom hebben gekregen. De heer D e T e 11 o wenscht een onderzoek, of de aanvragers werkelijk niet in staat zijn, de pachtsom op te brengen. Als blijken zou, dat er voldoende wordt verdiend, dan' zou sdi-, geen verlaging van de pacht wenschen. De heer De Boer wijst er op, dat ook „heeren" in benarde omstandigheden verkeeren tegenwoordig. Er zijn er, die slechts op papier verdienen en in werkelijkheid n.ul komma nul opstrijken Besloten wordt, in de overeenkomst een clau sule op te nemen, dat verantwoording aan adres santen zal worden gevraagd, als blijkt dat over eenige jaren dividend wordt uitbetaald. Rondvraag. De heer Meeuwen oord vraagt hoe het komt, dat de buslijn LeidschevaartJavalaan zoo geheimzinnig in werking is gesteld, en waarom met gebruikte wagens wordt gereden. De voorzitter antwoordt, dat nieuwe wagens op 1 Juli in gebruik zouden komen. Bij nadere overweging werd besloten met een ge bruikte bus op 15 Juni te gaan rijden. Voor feestelijke opening was geen reden. De heer Meeuwenoord had als lid van de commissie graag bericht gehad. De heer Disselkoen merkt op, dat de kwestie toch wel van belang was. Er is zelfs een speciale commissie voor ingesteld. Als B. en W. meer belangstelling hadden getoond, zou de N.Z.H. ook wel beter voor den dag gekomen zijn. De heer Attema vraagt, of reeds een bestuur is gekozen voor de Sportparken. De voorzitter antwoordt bevestigend. De heer Attema had gaarne mededeeling daarvan gehad. Wethouder Jhr. v. d. Poll heeft tegen deze mededeeling geen bezwaar en zal ze officieel verstrekken. We heer Disselkoen constateert, dat de Raad weer is uitgeschakeld. De heer De Boer wijst -op de eigenaardige ligging van de vluchtheuvels op het Wilhelmina plein. De voorzitter vindt de vluchtheuvels daar niet zoo gek. Zij werken als obstakels en remmen te snel verkeer. De heer De Boer verzoekt nog een aan wijzing bij de Wilhelminaboom. De voorzitter deelt mede, dat daar óók nog een vluchtheuvel komt. De heer v. d. Erf wijst het ontbreken van een verlicht paaltje op den vluchtheuvel in de Valkenburgerlaan. De voorzitter deelt mede, dat daarin wordt voorzien. Er wordt een paaltje geplaatst zooals bij het postkantoor. Verlichting is te duur. Hierna gaat de Raad over in geheime ver gadering. GEVONDEN VOORWERPEN. Terug te bekomen bij: J. v. Looij, Binnenweg 140, een gouden broche; v. d. Weijden, Leister- beslaan 11, een tafelkleedje; C. Pronk, Kerklaan 50, een kraaienbek; Mej. Bernarts, Hofdijkstraat 46, Haarlem, een damesportemonnaie met in houd en een ceintuur; Mevr. Prins, Jan van Goyenstraat 5, een zilveren broche; T. Konijnen burg, Heerenweg 17, een mandje met inhoud; Rademaker, Amsterdamsche Vaart 8 B., Haarlem, een damestaschje; Otter, Clivialaan 27, een hond (terrier)Luiten, Camplaan, een bruine lage schoen, Lammers, Voorweg 8, een kerkboek; De Vries, Jan v. d. Bergstraat, twee gewichten; J, Visser, Bankastraat 106, een autolantaarn; Bureau van Politie, Raadhuis straat, een kindertaschje, een zwempak, een kindermuts, een bruin kinderschoentje en een beige dameshandschoen. Ondertrouwd: S. Vetten en W. v. d. Linden. Getrouwd: M. Vervloed met M. M. Krielen; R. H. v. Strien met J. Fortgens; J. W. Daudeij met G. F. Oosterhoorn. Bevallen: j. van Esde Haas z.; Y. Michel Tijsma z. C. W. Droog 83 j., ongeh.

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1932 | | pagina 2