,,'T RAEDTHUYS" St. Nicolaas geschenken? Instituut „MERCATOR" FIJNE DUBBELE LIKEUREN HEEREN ONDERGOEDEREN „HEEMSTEEDSCHE TIP-TOP" PREDIKBEURTEN BIJ TRUUS HELMICH koopt men h in do SPECIAALZAAK per flesch f 3.— ALLE SMAKEN 1/2 flesch f 1.55 RAADHUISSTRAAT 46 - TELEFOON 28264 VOETBAL 2 DE EERSTE HEEMSTEEDSCHE COURANT „Heemsteedsche Tip-Top" heeft van alles voor groot en klein en bovendien lage prijzen. Ziet onze Etalage's en komt onze Toonkamer bezichtigen achter den winkel. Koopt rustig en voordeelig in de RAADHUISSTRAAT 90 - TEL. 29378 Landzichtlaan 64 - Heemstede Bijwerken van leerlingen - Toezicht op huiswerk Zondag 24 November. Ned. Herv. Kerk, WUhelminaplein. V.m. 10 uur: Ds. Barger. Kapel Nieuw-Vredenhof. Joh. van Oldenbarneveltlaan. V.m. 10.30 uur: Ds. Briët. In beide diensten collecte voor het Schuld- delgingsfonds van Nieuw-Vredenhof. Gereformeerde Kerk, Koediefslaan. N.m. 5 uur: Ds. Dondorp. V.m. 10 uur: Ds. Dondorp. Donderdag 27 November. Gebouw Samuël, „De Glip". N.m. 7.30 uur: Diakoon O. van Eijk. Evangeli satie-samenkomst. GRAMOFOONPLATENCONCERT VAN DE HEEMSTEEDSE RADIO-CENTRALE. Programma: (des avonds van 78 uur) Maandag: Deutschmeister Regiments-Marsch Feuert los! mars Fantasie uit de opera „Cavalleria Rusticana Fantasie uit de opera „Der Bajazzo" Der Rose Hochzeitszug, Cha- rakterst. Leichtkaferchens Stelldichein Cha- rakterst. ...und Abends wird getanzt! Eine kleine Nachmusik Mozart Serenade le deel Allegro, 2e deel Andante Ich bin heut' so froh Erst ein Walzernacht War's dein Mund, tango Ade, mein Kind, tangolied T'At- tendre Le tourbiilon. Dinsdag: Durch Nacht zum Licht, mars Tausendkünstler, mars Wir wollen Freunde sein, fiir's ganze Leben, tango Teresina, Pasodoble Parle-moi Prenez mes roses Droom zacht Kleine man, je had een drukke dag Eine kleine Nachtmusik, 3e deel Ro- rnanze Menuetto, 4e deel Rondo Allegro Ein Walzertraum, potpourri Poljanka Tanzlied Spieldose (Ladow) Scherzwalzer (Imitation) lm Chambre separée, wals uit de operette „Der Opernball" Nachtschwarmer, wals. Woensdag: Kaiser Walzer Geschichten aus dem Wienerwald The man trom the South, foxtrot The Boop a Doop a doo trot Aloa beloved, Hawaiian chanson Hilo Hanakahi So singt man nur in Wien, potpourri (2 dln.) Die fliisternde Orgel Lastzt uns traumen - Königseer Ltindler Kitzinger Landler Die Dorfmusik Jetzt trinken wir noch eins Hoch- zeitsstandchen Dornröschens Brautfahrt ka rakterstuk Liebchen ade, marspolka Flieger empor, Bruno-Loerzer mars. Donderdag: Espana Walzer Donauwellen wals lm Klostergarten Auf einem per- sischen Markt Schliersee Klarinetten Landler, VolksweiseSchliersee Trompeten Landler, Volksweise Geschichten aus dem Wiener wald, wals Ein Walzertraum, potp. Frag' nicht Ein Lied geht um die Welt Hacette el Oso Cancion de Olvido Donausagen, wals. Vrijdag: The Druid's Prayer, wals The Choristers Waltz Heimlich und leise Ge- burtstagfeier bei der Nachtigall Für dich allein, Lucia Walzerserenade Ich hab mich heut verliebt Musikalischen Wettrennen Adriadne auf Naxos (2 dln.) Für dich allein, Lucia Steig' in die Gondel ein Wenn ich König war, ouverture (2 dln.) Servus Wien! Wiener Lieder-potp. (2 dln.). Zaterdag: Grusz an Kiel, mars Titanen mars Hom am I gonna keep the news from mother? La Majestica La petite Tonkinoise Poppies Zigeuner Tango Amoriner Tango Mijn Holland, marslied Adee, marslied The moon was yellow, foxtrot Wish me good-luck- kiss me good bye, fox trot Nursery Masquerade Robbin'Harry Spanien musz es sein! I.es Marimberos, Paso doble Koning Voetbal Mars K.L.M.-Mars. BAZAR. De afdeling Haarlem van de Kon. Ned. Bond van oud-Onderofficieren organiseert op 2930 November en 1 December 1935, in het gebouw Schouwtjeslaan 63 te Haarlem, een Bazar, waarvan de baten ten voordele komen van het Ondersteuningsfonds van genoemde Afdeling. Uit dit Ondersteuningsfonds worden sedert jaren hulpbehoevende weduwen en leden onder steund. In het bijzonder geschiedt dit aan ouden van dagen die vóór het jaar 1909 met een zeer laag pensioen de Militaire Dienst hebben ver laten en aan weduwen die geheel, of bijna ge heel, onverzorgd zijn achtergebleven. Als gevolg van de tijdsomstandigheden kan met het geven van ondersteuning, op dezelfde wijze als voorheen, niet worden voortgegaan en heeft het bestuur daarom gemeend, behalve de hulp van de leden, adspirantleden en dona teurs ook de onmisbare hulp van belangstel lenden te verzoeken. Het publiek zal er vele attracties vinden als sjoelbakwedstrijden, grabbelton, Rad van Avon tuur, prijsschieten voor dames en heren, terwijl er diverse verlotingen met fraaie prijzen worden gehouden. De Bazar is geopend op Vrijdag 29 Novem ber, Zaterdag 30 November en Zondag 1 December 1935, telkens van 10 uur v.m. tot 12 uur n.m. en voor ieder kosteloos toegankelijk. GEMEENTEBEGROTING HEEMSTEDE. Bij de aanbieding van de gemeentebegroting voor Heemstede voor 1936 stellen Burgemeester en Wethouders voor met ingang van 1 Mei 1936 25 opcenten te heffen op de hoofdsom der Vermogensbelasting. Het hieronder volgend overzicht van de be lastingdruk in Bloemendaal, Haarlem en Heem stede toont duidelijk aan, dat bij aanneming van dit voorstel Heemstede in 1936 nog steeds het gunstigst beeld geeft. O B1 'daal Haar lem Heem stede c O o-° Klasse Opc II*) 35 55 25 o. b£i o -- C4 J3 Klasse Opc IV III IV 1 17 185 110 3 g a 61 '5 2 K o c >3 o .1,11 5 fCj 40 thans geen; voorstel 25 geene Ja geene geene ja; motor rijtui gen 50% verho ging van de hoofd som geene Door plaatsing in de lie klasse wordt ieders inkomen 100.hoger gesteld dan het werkelijk inkomen. TERAARDEBESTELLING D. GOLDSCHMEDING. Onder buitengewoon grote belangstelling had Zaterdagmiddag op de Algemene Begraafplaats te Heemstede de teraardebestelling plaats van wijlen den heer D. Goldschmeding, president- commissaris van de N.V. Piano- en Orgel- handel A. Goldschmeding. Onder de aanwezigen noemen wij allereerst het vrijwel voltallige personeel uit Haarlem, Amsterdam, Rotterdam en Hilversum, in welke plaatsen zaken gevestigd zijn van boven gemelde firma. Vervolgens de Kerkeraad dei- Gereformeerde Kerk en de commissie van be heer en diakenen van de kerk aan de Koediefs laan, deputaties van het Gereformeerde Wees huis te Amsterdam, van de Provinciale confe rentie van Gereformeerde Ouderlingen in Noord- Holland en van de Centrale Commissie van Ouderlingen in Nederland, benevens talrijk vele vrienden uit Heemstede, Haarlem en andere plaatsen. Nadat onder passend orgelspel het stoffelijk overschot in de Aula was geplaatst, voerde allereerst het woord Ds. A. Dondorp. Spr. wees allereerst op het noodzakelijk onderscheid dat wij moeten maken tussen de dood en het sterven. Broeder 'Goldschmeding. is niet dood," maai leeft rijker dan wij, omdat hij nu leeft in het rijk dat God hem beloofd heeft. Laat het den nabestaanden een troost zijn, ook een troost voor ons allen, hier bijeen, dat de dood alleen is een overgang naar het eeuwige leven. Namens de Kerkeraad sprak Ds. Dondorp woorden van 'dankbaarheid voor alles wat de heer Goldschmeding meer speciaal voor de Gereformeerde kerk in Heemstede heeft gedaan. Eerst als diaken, later als ouderling heeft hij de kerk gediend en onze kerk verliest in hem een harden werker en zeer velen zullen aan hem een blijvende herinnering bewaren. Gezamenlijk werd daarna het laatste vers van Psalm 73 gezongen. Vervolgens sprak de heer D. Goldschmeding ü.A.üzn., neef van den overledene, namens de directie, commissarissen, aandeelhouders en familie. Het is moeilijk te zeggen, aldus spr., wat de overledene voor ons is geweest in de ruim 5U jaren dat hij in de zaak is werkzaam geweest, eerst bij zijn vader, toen als firmant, daarna ais directeur en later als commissaris en president commissaris. Met volle toewijding werkte hij aan het bedrijf om de zaak tot steeds grotere bloei te brengen en wij jongeren zagen hem het liefst in zijn laatste jaren, met vaderlijke zorg vervuld voor het bedrijf, maar ook voor het personeel en hoe was het zijn grote vreugde, dat trots alle verslechtering der maatschappe lijke toestanden in hun bedrijf nog zovelen arbeid vonden, wat hij beschouwde als een zegen Gods. Spr. wees op de gewoonte van den overledene, dat, als hij na een vergadering van commissarissen, deze in dankgebed voorging, steeds ook zijn gebed tot God werd gericht voor allen die aan de zaak arbeidden. Wij zullen nu altijd zijn gulle lach, zijn prettig woord moeten missen, maar zijn na gedachtenis zal in dankbare herinnering blijven voortleven. Namens het personeel sprak vervolgens de heer De Carpentier, chef-boekhouder van het bedrijf. Allereerst tot de familie. De overledene had een grote plaats in uw hart en in uw huis. Spr. wees vervolgens op het feit, dat nu nog slechts één der broers over is. U allen zult nu zijn vrolijke lach en zijn grote invloed moeten missen. Voor het personeel is de overledene een vader en leidsman geweest. Hij stond midden tussen ons, steeds bereid ons te helpen. Nu is alles tussen hem en ons afgesneden, maar wij berusten hierin met de wetenschap dat God beter weet dan wij wat nodig en goed is. Ons aller troost is echter, aldus spr., dat wij weten dat hij nu in zijn vaderhuis is. Vervolgens werd het stoffelijk overschot door de oudsten van het personeel der verschillende zaken naar de groeve gedragen, waar Ds. Don dorp nog de geloofsbelijdenis uitsprak en tenslotte de oudste zoon van den overledene, mede namens zijn moeder dank zegde voor de talrijke blijken van deelneming bij deze laatste gang van zijn dierbaren vader. MUZIEKUITVOERING „EXCELSIOR". Het is nu ruim 10 jaar geleden (de juiste datum was 10 Augustus), dat hier in Heemstede op initiatief van enkele muziekenthousiasten onder het gemeentepersoneel, een fanfarecorps werd opgericht, met de bedoeling een corps van uitsluitend gemeentepersoneel te krijgen en daar door de band tussen de verschillende bedrijven in overheidsdienst te versterken. Hoewel het idee heel goed was, bieek de uit voering daarvan moeilijk en spoedig bleek dat, wilde het corps haar naam „Excelsior" eer aan doen, van het plan om enkel personeel in over heidsdienst toe te laten als lid, afgeweken moest worden. Thans, na 10 jaar, is er van het aan vankelijke plan niet veel meer over. Maar gezien de uitvoering van Zaterdagavond in „Dreefzicht" behoeft de heer B. v. 't Hoff met zijn gezelschap zich niet te schamen voor de toen gekozen naam. Want „Excelsior' 'is het gegaan in de 10 jaar van haar bestaan. Dat bleek al direct bij het openingsnummer. l'Entrée des Gladiateurs, van G. Wittman. Het moeilijke van de uitvoering dezer zoo pittige en VINDT U ST. NICOLAAS GESCHENKEN VOOR DE RUIMSTE EN DE NAUW STE BEURS Julianalaan 6 Telefoon 295 50 Toonkamer Binnenweg 79 steeds gewilde mars lag wel in de zaal, die zich totaal niet leent voor een zware klankmassa en dus konden de muzikanten zich niet uitleven. Doch Van 't Hoff wist het spel zo te beheersen, dat het geheel zeer beschaafd klonk. Het hoofdnummer, waarmede Excelsior dit jaar in Midden-Beemster en Amsterdam de hoog ste onderscheiding behaalde, n.l. de Ouverture Frangoise, werd meesterlijk vertolkt. Vooral met dit nummer oogstte Excelsior zeer veel bijval Stemming en samenspel stonden zeer hoog, ter- INTERLOCK TRICOT JAEGER GEBREID GEMOLTONNEERD FLANEL MOLTON PIQUé BAAI - 9*" f VAK KLE DINGMASAZyM paarlaarsteeci.tel: neaa wijl ook de solo voor piston iets heel moois was. Ook de overige nummers werden, in aanmerking nemend de zaal waarin geconcerteerd moest wor den met haar zeer slechte acoustiek, zeer ver dienstelijk vertolkt. Mede kregen wij te horen het kwartet voor 4 saxophoons, sopraan, alt, tenor en bariton saxophoons van 2 dames en 2 heren, n.l. de Menuetto van G. Balgini, waarmede in Hillegom een le prijs was behaald. Behoudens enkele kleine foutjes in klank en samenspel was dit ook een verdienstelijk nummer en het publiek was ook hier zeer gul met haar applaus, toen de dames J. Krabbendam en G. Vermeer bloemen werden aangeboden. KUNSTKRING HEEMSTEDE. Eerste seizoensconcert. Joh. Feltkamp en Piet Ketting. De leden van den Kunstkring Heemstede zullen het bestuur zeer zeker geen eentonigheid in de samenstelling van de programma's ver wijten, want iedere winter zijn het andere combinaties van kunstenaars, die het beste wat zij hebben te schenken, den leden ten gehore bieden. En het is altijd kunst met een grote K! Voor het eerste concert in dit seizoen, dat Maandagavond in het gebouw van de Protestan tenbond aan de Rostlaan werd gegeven, waren de bekende fluitist Johan Feitkamp en de pianist Piet Ketting uitgenodigd, wier samenspel de toehoorders ook ditmaal weer een grote mate van muzikaal genot heeft verschaft. Het programma ving aan met de schitterend gespeelde Sonate No. 1 van Pietro Locatelli, in de bewerking van Johan Feitkamp. Het overige deel vóór de pauze was gewijd aan moderne componisten; zo werd van Debussy een uit stekend gespeelde fluitsolo „Syrinx" ten gehore gebracht. De op het programma aangekondigde Sonatine van Ropartz werd vervangen door een viertal korte karakterstukjes uit „Joueurs de flüte", n.l. Pan, Tityre, Krishna en Mr. de la Péjande, waarmee de uitvoerenden eveneens veel succes behaalden. Na de pauze werd de Sonate in b-moll van Joh. Seb. Bach vertolkt, gevolgd door de Sonata 1930 van Piet Ketting. Dit laatste num mer zal wel zeer verschillend zijn geapprecieerd; niettemin toonden de toehoorders door een hartelijk applaus, dat zij het gebodene op deze kunstavond naar waarde op prijs wisten te stellen. HET PROTESTANTSE JEUGDHUIS. Het administratiegebouw van de Flora, dat een bestemming heeft gekregen als Protestants Jeugdhuis, is thans verplaatst naar het aardige, met groen omzoomde terrein aan de Heem steedsche Dreef bij de haven. Het is, ontdaan van de oude pleister- en kippengaasbekleding, weer geheel in de oorspronkelijke vorm opge bouwd. Het houten geraamte is thans met steen gaas bespannen en opnieuw bepleisterd. Een créme-kleurige deklaag zal het gebouw een fris en vrolijk aanzien geven, en het helder doen afsteken tegen de achtergrond van populieren. Men hoopt in Januari a.s. het gebouw te kunnen openen. HEEMStEEDSE REDDINGSBRIGADE VOOR DRENKELINGEN. Maandagavond zal de heer A. J. Meyerink, Hoofdconsu! van de Nederlandse Bond tot Red ding van Drenkelingen, in Café-Restaurant Lommeroord, Heerenweg hoek Kerklaan, een lezing met lichtbeelden houden over „hulp bij ijsongevallen en hulp aan drenkelingen bij auto-ongevallen. Tevens zal vertoond worden de film van de Heemsteedse Reddingsbrigade die deze zomer - genfaakt is. - r Autobezitters en chauffeurs worden mede óp deze avond verwacht. Voor hen vooral zal er veel leerzaams te zien en te horen zijn. EEN PROPAGANDA-AVOND R.K. VOLKSZANG. Nadat hier in Heemstede reeds vroeger stap pen gedaan waren tot stichting van R.K. Volks zang. is hier thans een afdeling gesticht van de Ned. R.K. Volkszang, met als bestuur Kap. A. J. v. Schaik, voorz., Mej. de Brouwer, secre taresse en de heer J. J. v. d. Linden, penning meester, met als Ere-voorzitter Dr. E. A. M. Droog, terwijl zij zich in de vorm van een comité van actie naast den bekenden propagan dist voor R.K. Volkszang, den heer Jac. de Jong, zich de medewerking heeft verzekerd van ver schillende hoofden van R.K. scholen. Zondagavond is er een grote propaganda- avond gehouden in de grote zaal van het R.K. Verenigingsgebouw, die meer dan overvol was met belangstellenden. Het merendeel der liederen werden uitgevoerd onder leiding van den heer Jac de Jong, die er zulk een slag van heeft niet enkel de kinderen te laten zingen, maar ook zo kundig de ande ren in de zaal in het lied betrok, eerst door het gezamelijk zingen van het Wilhelmus en later door enkele andere liederen, als o.a. Mijn dorpje. Maar over het algemeen waren het thans de kinderen die het programma ten uitvoer moesten brengen. En hun heldere stemmetjes lokten wel veel bijval bij het talrijke publiek. Vooral het zingen van het operetteclubje, dat onder de eminente leiding van mej. Rie Kruidenberg zong, was iets heel moois. Later op de avond sprak ook de heer Jac. de Jong nog enkele propagandistische woorden. Hoofddoel is, aldus de heer De Jong, avonden als deze te organiseren, maar ook om later ouderen in de Volkszang te betrekken. Eerst de kinderen leren zingen en zo ook de huisgenoten in huis en buiten tot zingen te be wegen en daar misschien later ook anderen uit te nodigen zangavonden te organiseren. En dat dat er wel animo was tot medewerken, bleek wel uit de velen, die door een kleine contributie als lid of als donateur zich reeds deze eerste avond opgaven. Wij twijfelen niet of, onder de uitstekende leiding van den heer Jac. de Jong, die voorlopig nog het organisatorische gedeelte voor zijn rekening zal houden, zal hier de afd. Heemstede van de Ned. R.K. Volkszang wel slagen. PAARD OP HOL. Woensdagmiddag sloeg het paard van den landbouwer Jansen, wonende aan de Prinsenlaan te Heemstede, dat bespannen was voor een wagen met dissel, op hol. In een snelle vaart J^iende het paard, met achter zich de slingerende ~wagen, door de Prinsenlaan en de Glipperbrug over in de richting Heemstede. Nabij de Glipperbrug verloor de wagen een achterwiel en een 300 M. verder het andere achterwiel. Door het nu slepende achtergedeelte van de wagen werd het paard steeds wilder, doch bleef gelukkig recht op de weg, zonder ergens tegenaan te botsen, al ging het eens rakelings langs een 3-wielige transportfiets. Aan het kruispunt GiipperwegVoorweg ge raakte het paard evenwel de weg kwijt en raakte daar in het tramspoor verward, waar het paard gegrepen kon worden, waarmede het uit stapje van de viervoeter eindigde. Wonder boven wonder liep alles af zonder ernstige gevolgen. Alleen de wagen werd vrij ernstig beschadigd. Aanbevelend, F. H. Kluën Met de uitvoering van dit programma heeft de heer Reynier van 't Hoff weer -eens bewezen dat hij „Excelsior" ook tot nog grotere hoogte kan brengen. Na het muzikale programma traden „De Vrolijke Jantjes" uit Hilversum op, met een heel prettig en geanimeerd programma. „Wij stellen ons voor" sloeg al direct in, ook al hadden zij niet hun boot bij zich, die zij anders gebruiken bij een betere toneelinrichting. Leuke moppen, goede zang en samenspel wisselden elkander snel op. Zeer gevarieerd en alleszins beschaafd. Gebruld is er om het éénactertje „Wat liefde vermag". Vermakelijk was de muzikale clown van het langste Jantje, de stepdans van lange Jan en korte Jan was een werkelijk kunststukje, terwijl de samenzang in b.v. „Je kunt je hart maar eenmaal schenken", „Levensmoede" en vooral het slotlied, zeer beschaafd klonk. Alles bijeen een zeldzaam goed geslaagde 'avond, die besloten werd met een gezellig bal onder leiding van den heer J. J. Bos en met muzikale medewerking van „The Blue Stars". De voorzitter, Kap. J. A. van Schaik, heette de talrijke aanwezigen welkom. Op uitnodiging van den heer Jac. de Jong, lid van het hoofdbestuur van de R.K. Volkszang afdeling, aldus spr., is hier te Heemstede een afdeling opgericht. Doel is: ten le. de mensen meer te leren zingen in huis en buiten, ten 2e. echte volksliederen te Ieren en ten 3e. vooral de jeugd te leren zingen. Van avond is het eigenlijk de doopplechtig heid van de nieuwe vereniging, aldus spreker. De pastoors der beide parochies fungeren als peters en het werkcomité zal Sis gouverneur optreden, uitsluitend betreffende de zang. Spr. besluit met de wens dat deze eerste avond moge bijdragen tot een hechte grond vesting der vereniging. Hierna volgde de afwerking van een zeer uit voerig programma, dat werd uitgevoerd door „De Bavozanger", het jongenskoor der parochie Valkenburg, het zangclubje der St. Augustinus- school en het kinderoperettegezelschap, dat hier al enige jaren bestaat, onder leiding van mej. Kruidenberg. Uit het R.C.H.- kamp GEVAARLIJKE KLIP IN SCHIEDAM. De laatste uitwedstrijd van de eerste com petitie-helft zal de Racing ogenschijnlijk niet al teveel moeilijkheden opleveren. H.D.V.S. staat immers onderaan, terwijl R.C.H. tot de runners- up behoort. Juist echter het feit, dat Hermes in een weinig benijdenswaardige positie verkeert, maakt de klip, die de blauw-zwarten in Schie dam te omzeilen krijgen, uitermate gevaarlijk. Een bekend spreekwoord zegt, dat een kat in het nauw rare sprongen maakt en men is er in Racing-kringen dan ook wel terdege van over tuigd, dat de kamp op het zware Hermes-veld zeker geen walk-over zal worden. Slechts met inspanning van alle krachten van de eerste tot de laatste minuut, zal succes te bereiken zijn, wil men niet, zoals tegen K.F.C., wederom het slachtoffer worden van een voor lijfsbehoud vechtende tegenstander. Er zal zeer zeker in de voorhoede anders ge speeld moeten worden dan tegen de Kogers. Het spel moet tegen de sterke Schiedamse achterhoede, waarin de oud-internationaal Breit- ner een zeer voorname rol speelt, voortdurend open gehouden worden. Gebeurt dit niet, dan kon ook deze achterhoede wel eens onover komelijke bezwaren opleveren. Met inspanning van alle krachten moet de R.C.H.-ploeg toch haar inzinking te boven weten te komen. Dat zij sterke wedstrijden kan spelen, is toch dit seizoen al meer dan eens bewezen. Racers, aangepakt, twee punten veroverd in Schiedam en er staat ons in Heemstede een uiterst belang wekkend sportgebeuren te wachten tégen de huidige leiders V.S.V. Het elftal heeft een kleine wijziging ondergaan en speelt in onderstaande formatie: Metten, Kors, Prevost Sr., J. Geutskens, Ruis, Prevost Jr., v. d. Meulen, Slot, v. d. Horst, Hoogendoorn, Lenselink. Scheidsrechter is de heer Hans Boekman. R.C.H. II—ZEEBURGIA II. Het tweede elftal der blauw-zwarten is geheel uit vorm. Thans werd tegen BI.-Wit II een ver diende 31 nederlaag geleden. Vooral de voor hoede speelt wel zeer slecht, hetgeen voor de elftalcommissie aanleiding is geweest in de wedstrijd tegen Zeeburgia II de ploeg te wijzigen. Hopelijk zijn deze veranderingen even zovele verbeteringen, daar anders de kans op een hernieuwd kampioenschap wel tot de vrome wensen zal blijven behoren. Het elftal speelt in de volgende opstelling: Bergsma, v. Thiel, Kaestner, Hessels, v. Eek, Oomen, Blokker, v. d. Gevel, Ruygrok, Kedde, Meyer.

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1935 | | pagina 2