i ROUW AD\ „FILOMEE FEMI TOVERFLUIT sïiisscm ZONDER PUNTEN Asi 'Junk.'s "P.o^ö,ebx;Qod PREDIKBEURTEN VOOR DE JEUGD DASSEN - HOEDEN HANDSCHOENEN Fa. GEBRS. VERMEULEN De vrouw, als hoedster van het toekomstige volk. „VLIEGMACHIN ES"!! Huisvlijt!! HE£NK Recept. Maat Confectie patronen. ALADDIN EN DE AGENE N.V. HET HEDERLANDI „IK m ZEVEHI Uw Stoomwas! U bespaar veel gele Heerenzolen hakke Dameszolen hakke Kinderzolen hakke KOLEN DE EERSTE HEEMSTEEDSCHE COURANT a b a B a H het brood voor dezen tijd Zuiver roggemeel - Zeer voedzaam Vraagt het UW BAKKER Slechts 4 of 2 bonnen vereischt B B B R H EB B H ZONDAG 20 OCTOBER. Ned. Herv. Kerk, Wilhelminaplein. V.m. 10 uur: Ds. Barger. Extra collecte voor Fonds Evangelisatie in eigen gemeente. Kapel Nieuw-Vredenhof. V.m. 10.30 uur: Ds. A. C. Diederiks te Hil versum. Extra collecte voor Fond§ Evangelisatie in eigen gemeente. Gebouw „Samuel", De Glip. N.m. 4 uur: Diakoon G. van Eijk. Evangelisatie-samenkomst. NederL Protestantenbond. V.m. 10.30 uur: Ds. J. H .Smit Sibinga, Herv. pred., Dordrecht. (Met medewerking van het Dameskoor). Onafhankelijke Religieuze Gemeenschap, Oranjeplein 9, Haarlem. V.m. 10.30 uur: Ds. A. R. de Jong. Onderwerp: „De vlucht over de muur". Eglise Réformé Wallonne. (Begijnhof.) Dimanche 20 Octobre. a 10 h. 30: Service et Sermon présidé par Mr. Ie pasteur R. Je Gras, de Nimegue. 3e collecte pour la restauration. GRAMOFOONPLATENCONCERT VAN DE HEEMSTEEDSE RADIOCENTRALE. (Des avonds van 78 uur). Maandag 21 October. Alexander mars, Groot Harmonie Orkest Een Hollandse feestdag, The Hodlars - Man sehnt sich oft im Leben, enz., Mimi Thoma Dorfschwalben aus Oesterreich, Wiener Bohème Orkest Vogelgezwitscher, Jean Steurs en zijn orkest Oom is terug uit Zuid-Afrika, Willy Derby -Laubfrosch, Joe Bund en zijn orkest C'est du billard, Java, Alexander en zijn ork. J'attendrai, Rina Ketty Abschied, Mimi Thoma Geschichten aus dem Wiener Wald, Wiener Bohème Orkest Matrosenliebe, Jean Steurs en zijn orkest Stotterliedje, Willy Derby Der Bart ist ab, mein Schatz, Joe Bund en zijn orkest Chaque femme a quelque chose, Alexander en zijn orkest Sombreros and Mantillas, Rina Ketty. Dinsdag 22 October. The humming waltz, Scala's Acc. Band Parade der Zinnsoldaten, Ferdy Kaufmann en zijn orkest Hollidav I Tyrolen, Duo Ja Teddy bear's picnic, Reginald Dixon Auf der Sennhutte, Orchestre Tyrolien Buh-Huh, ich möchte weinen, Fritz Domina en zijn orkest Sarie Marais en Twee ogen zo blauw, Samen zang o.I.v. C. Steyn Hopsassa, Barnabas von Geczy en zijn orkest Wiener Burger, Heinz Sandauer en zijn orkest Never break a pro mise, Scala's Acc. Band Heinzelmannchens Wachtparade, Ferdy Kaufmann en zijn orkest Varje Söndagsmorgon ga vi upp mad solen, Duo Ja The Whistler and his dog, Reginald Dixon Maskerapall, Orchestre Tyrolien Wo die alten Linden steh'n, Fritz Domina en zijn ork. 'k Heb rooie en witte radijs, Samenzang o.I.v. Cor Steyn Bayrische Hochzeit, Barnabas von Geczy en zijn orkest Wiener Bonbons, Heinz Sandauer en zijn orkest Supporter mars, Groot Harmonie orkest. Woensdag 23 October. With sword and lance, Grand Massed Brass Bands Quecksilber, Adalbert Lutter en zijn orkest Happy days, selection, Quentin Mac lean Caro mio ben, Herbert Ernst Groh Wiener Blut, Kurt Engel's solisten parade So kann das ruhig weiter geh'n, Otto Stenzel en zijn orkest Die goeie ouwe tijd, Bob Scholte Du bist genau wie die Andern, Zarah Leander Jubel und Trubel, Wiener Bohème orkest Holladrio, Adalbert Lutter en zijn ork. Stabat Mater, Herbert Ernst Groh Ueber den Wellen, Kurt Engel's Solisten Parade Kinder, wie die Zeit vergeht, Otto Stenzel en zijn orkest Ich bin eine Stimme, Zarah Lean der Puppen-walzer, Wiener Bohème orkest. Donderdag 24 October. Die neue post, Walter Simlinger en M. Roland Reine des neiges, Deprince en zijn orkest Hits of the moment, New Mayfair Acc. Band Ich schenk mein Herz, Barnabas von Geczy en zijn orkest Lanfmaschen, Heinz Munsonius en zijn orkest Penny Serenade, Herbert Ernst Groh Almenrausch und Edelweisz, Georg Freundorfer en zijn zanggroep Vieni sul mar, Coro Belmonte Ja der Peter, Adalbert Lutter en zijn orkest Der kleine Postillon, Walter Simlinger en M. Roland Biarritz, Deprince en zijn orkest Rote Rosen, Barnabas von Geczy en zijn orkest Der Schlauberger, Heinz Munsonius en zijn orkest Ja, in Rio de Ja neiro, Bob Scholte Almrausch, bist a schen's Bleamerl, Georg Freundorfer en zijn zanggroep O Marenariello, Coro Belmonte In der himmelblauen ldeinen Limousine, Adalbert Lut ter en zijn orkest Under the double eagle, Grand Massed Brass Bands. Vrijdag 25 October. Steps of glory, Grand Massed Brass Bands Droben auf der Aim, Erich Schneidewind en zijn orkest The whispering waltz, The organ, the dance band a. me A Boy's best friend is his mother, Joe Petersen Lustiges Tirol, Georg Freundorfer en zijn orkest Paris, du bist die schönste Stadt der Welt, A. Lutter en zijn orkest De zingende muis, Samenzang o.I.v. Cor Steyn Du willst mich nicht, August Batzem en zijn orkest Tip-top, schlager potpourri, Bob Scholte When the organ played „O promise me", The organ, the dance band a. me Shall 1 be an angel, Daddy, Joe Petersen Alpenkinder, Georg Freundorfer en zijn orkest Weine nicht, bricht eine schone Frau, Adalbert Lutter en zijn orkest Met muziek door ft leven, Samenzang o.I.v. Cor Steyn Ich han 'ne neue Papa, Aug. Batzem. Zaterdag 26 October. Fifty years of song, Reginald Dixon -Mut- terlied, Marcel Wittrich Flattergeister, Wie ner Bohème orkest Humpty-Dumpty, Walter Pörschmann en zijn orkest Amor di Pasto- rello, Chor Belmont ■"'Schwyzer Kinder, Grin- zinger Schrammel Trio Let 's have a jolly good time, The Gypsy Acc. Band Welle, Welle hasche mich, Adalbert Lutter en zijn ork. Wenn es Liebe ist, Albert Vossen en zijn ork. Addio, Venezia, Marcel Wittrich Delirien, Wiener Bohème orkest Polnisch Blut, Walter Pörschmann en zijn orkest La Campana di San Giusto, Chor Belmonte Am Wörther See, Grinzinger Schrammel Trio My old fashio ned home, The gypsy Acc. Band Heute hab' ich noch was vor, Adalbert Lutter en zijn orkest Kannst du jodeln, Albert Vossen en zijn ork. Im griinen Klee, Erich Schneidewind en zijn orkest. DE NEDERLANDSE UNIE WIL MAATSCHAPPIJ ZONDER KLASSE TEGENSTELLINGEN. Gedachte der organische ordening rijp voor toepassing. Rede van Mr. J. LINTHORST HOMAN. In het kader van de ledenbijeenkomsten dei- Nederlandse Unie, welke in deze weken overal in het land worden gehouden, heeft Mr. J. Lint horst Homan Donderdagavond in twee grote vergaderingen in het Concertgebouw te Haarlem enkele duizenden leden uit die omgeving voor gelicht. Hij wees er daarbij op, dat de medewerking van alle leden noodzakelijk is om de Unie, welke thans de grootste politieke beweging is, welke ooit in Nederland heeft bestaan, niet tot een log lichaam te doen worden, doch tot een grote kern in het Nederlandse volk, welke doel bewust volksvernieuwing nastreeft. Al bewijst vooral de reusachtige toeloop van arbeiders en boeren juist in de'laatste weken de kloeke wil tot verbetering der bestaande volksfouten, er zijn toch helaas velen in de Unie binnengekomen, die blijkbaar niet iets positiefs, doch louter afweer verlangen. Deze mensen be horen de Unie weer ten spoedigste te verlaten; slechts wie de arbeidsgemeenschap wil, zoals dé Unie die voorstaat, behoort in hare gelederen thuis. De grote gedachte, dat dit alles zal dienen om een maatschappij zonder klassetegenstel lingen te bouwen, vindt overal weerklank. Men gaat beseffen, dat de gemeenschappelijke arbeid zo zal moeten zijn gericht, dat niet meer het economische het sociale terughoudt of terug dringt. Het gaat om gezamenlijke arbeid dooi en voor allen, opdat het Nederlandse volk in het komende Europa naast Duitsland zijn taak verovere en vervulle, doordrongen van zijn eigen waarden en zich bewust van zijn roeping de poort te zijn tussen een sterk Europees blok en de wereldzeeën, en overtuigd van zijne kundig heden ook in Nederland-overzee. Opvallend is, hoe op sociaal-economisch ter rein in alle groepen en bewegingen, met een kleine uitzondering in liberale kringen, de ge dachte der organische of corporatieverordening veld won, zó sterk, dat deze reeds voor toepas sing rijp kan worden geacht. Wel bestaat er nog verschil van mening over de vraag, hoever deze corporatieve werkwijze ook op ander terrein, met name in het staatkundige, moet worden doorgegaan. De Unie wil ver gaan, doch zij acht een deel der staatstaak niet voor corporatief werk geschikt. De binnenlandse politieke situatie wordt be heerst door de moeilijkheid, dat de N.S.B., spre kende over machtsovername en alle andere in timiderende, alle anderen van zich heeft ver vreemd, wat bij ons volk en dus ook bij de Unie, scherpe reacties wekte. De enige weg tot over winning van de daardoor ontstane moeilijkheden is, dat ieder, ook de N.S.B. zelf, streeft naar betere verhoudingen. De Unie met hare gewel dige aanhang, heeft door haar voorstel over een Raad van Advies een belangrijke stap gedaan. Doch hoe dit ook verder lope, de Unie wil voortgaan met haar streven naar een betere maatschappij en naar betere staatkundige toe standen. Ook zij maakte fouten en hier en daar is zij nog in haar kinderziekten. Zij ziet zich zelf niet als doel, doch als middel om het Ne derlandse volk zijn nieuwe taak te doen vinden met handhaving van de Nederlandse volkswaar den en gedragen op een hecht Christelijk fun dament. Zij heeft in ruim twee maanden reeds zeer velen in ons volk tot elkaar gebracht, doch de leden zelf moeten zorgdragen, dat daaruit ook waarlijk en snel de nieuwe volksgemeen schap kan groeien. Wie aarzelt, trede terug! GEVESTIGDE GEZINSHOOFDEN TE HEEMSTEDE. Opgave van 14 October 1940. A. C. van Epenhuysen, Joh. Vermeerstraat 29. P. J. Claassen, Narcissenlaan 12. C. L. S. Cramer, Heemst. Dreef 47. PASTOOR A. F. C. VAN NOORT. Pastoor A. F. C. van Noort is Zondag, we gens een klein ongeval, hem in de Pastorie aan het Valkenburgerplein overkomen, ter verple ging in de Mariastichting opgenomen, waar hij Maandag een operatie heeft ondergaan, die goed is geslaagd. EEN GOEDGESLAAGDE SPORTMIDDAG BIJ DE HEEMSTEEDSE POLITIE. De politie-sportvereniging te Heemstede, die tot nu toe zich tot voetbalwedstrijden had be paald, maar nu ook zich op andere takken van lichamelijke oefeningen toelegt,, had Vrijdag middag wedstrijden georganiseerd in het Heem- steedse Sportpark, bestaande uit baldribbelen, kogelstoten, doelschieten, bal ingooien, vèrtrap- pen en 80 M. hardlopen. Mede door het zeer fraaie weer waren vele belangstellenden getuige van soms fraaie kam pen'. Als jury fungeerden de heren Dr. G. H. Onstein, P. Rol en J. Hillebrand. De groepen waren verdeeld in deelnemers be neden en boven 45 jaar. Hoewel de prestaties natuurlijk niet konden worden vergeleken met wat internationaal ver toond wordt, werd er toch goed werk geleverd. 9.09 M. kogelstoten is vrij goed, evenals 11 sec. over 80 M. hardlopen, al waren dit dan de beste prestaties. In alle nummers werd met veel animo ge streden tussen de 14 deelnemers, waarbij pun ten tenslotte beslisten over de toe te kennen prijzen. Bij de groep beneden 45 jaar was de agent P. v. Duyn favoriet met 5053 punten, terwijl Ph. J. H. Steysel ver uitstak boven de anderen in de groep boven 45 jaar. De totaaluitslag was als volgt: le groep beneden 45 jaar: 1. P. v. Duyq 5053 p.; 2. J. C. Last 3273 p.; 3. J. v. Rijswijk 3231 p.; 4. Hoofinspecteur A. Berentsen 2715 p.; 5. G. H. Spoor 2139 p.; 6. J. J. Stoop 1514 p.; 7. A. Vroon 1476 p.; 8. J. J. Doornbosch 1347 p. Groep boven 45 jaar: 1. Ph. J. H. Steysel 5286 p.; 2. J. Kroeze 3627 p.; 3. H. Mulder 2341 p.; 4. F. 11. v. Emmerik 1866 p.; 5. C. W. Schimmel 1801 p.; 6. H. J. te Marvelde 614 p. Na afloop der wedstrijden verenigden de deel nemers zich in het Sportpark-restaurant voor het ontvangen der prijzen, die bestonden uit fraaie luxe voorwerpen, waaronder verschillende geschonken door donateurs der vereniging. Hoofinspecteur A. Berentsen sprak de aan wezigen toe en zeide p.m., dat het in deze .be narde tijd een weldaad was, eens een middag door te brengen op ons mooie sportpark. Tenslotte dankte de heer Berentsen de velen die hebben medegewerkt om deze middag zo goed te doen slagen. Jhr. A. van de Poll. die daarna de prijzen uitreikte, zeide het op hogen prijs te stellen, dat allen, zelfs velen al op gevorderde leeftijd, nog aan de sport deelnemen In de sport leert men elkander waarderen, en „in een gezond lichaam leeft een gezonde geest". Na nog de wens uitgesproken te hebben, dat vele van dergelijke wedstrijden zullen volgen, reikte Jhr. v. d. Poll de prijzen uit. Tenslotte dankte Hoofdinspecteur Berentsen den heer v. d. Poll voo; de hartelijke woorden, er de wens aan toevoegend, dat het saamhorig heidsgevoel door deze wedstrijden nog moge opgevoerd worden. Nog onze eerste Klas fabrikaten en tegen oude prijzen. Gr. Houtstraat, hoek Gr^Markt, Haarlem STADSSCHOUWBURG HAARLEM. Zondagavond-voorstellingen. De directie van de Stadsschouwburg heeft be sloten een proef te nemen met een nieuwe klasse voorstellingen: Speciale Zondagavondvoorstel lingen. Deze zullen worden verzorgd door de eerste gezelschappen, welke stukken zullen op voeren, die algemeen in de smaak vallen, doch niet „populair" zijn in de minder gunstige zin van het woord. Voor deze voorstellingen zal een speciaal en- trée-tarief worden toegepast, waartegen zelfs een bioscoopbezoeker geen bezwaar kan hebben. De keuze van deze voorstellingen, welke in het vervolg als „Zondagavondvoorstellingen" zullen worden aangekondigd, is op de Zondag gevallen, om ook hen, die door de week de schouwburg niet kunnen bezoeken, in de gele genheid te stellen van deze vertoningen te ge nieten. De eerste voorstelling in deze klasse vindt plaats op Zondagavond aanstaande, wanneer door het „Nederlands Toneel" „Ik ben 17 jaar" zal worden opgevoerd, het stuk, dat tot de grootste successen van dit gezelschap behoort. ZONDAGSDIENST DOKTOREN. Op Zondag 20 October wordt de praktijk te Heemstede waargeomen door de doktoren J. Laeyendecker, Raadhuisplein 9, tel. 28103, en M. Mauve, P. de Hooghstraat 11, tel. 19920. Geopend is Heemsteedse Apotheek, Binnen weg 98. Uo-ak de s gsQWs, hoort men van vrouwen wel eens JÊ zeggen, dat zij het betreuren geen man te zijn, een opvatting, die evenwel niet de minste reden van bestaan heeft. Wij leven in een moderne tijd en weten, dat de vrouw zich in geen enkel opzicht de mindere van den man behoeft te gevoelen, zij heeft slechts een andere aanleg. De man heeft weliswaar een kring van plichten naar buiten, doch ook op de schouders der vrouwen rusten vele plichten, die niet alleen op het terrein der huishouding zijn gelegen, doch ook en vooral op dat van de opvoeding der kinderen. De vrouw, die door de natuur in staat gesteld is om kinderen voort te brengen, ver keert in een zeer bevoorrechte positie, die haar grote verplichtingen oplegt. Is het wel denkbaar, dat er altijd nog vrouwen zijn, die-het bezit van kinderen nog min of meer als een last beschou wen en moeten wij dergelijke wezens niet als zeer beklagenswaardig beschouwen, omdat zij het hoogste geluk niet weten te doorvoelen? Steeds zijn er nog moeders, die haar kinderen als een soort speelbal beschouwen, waarmede ze kunnen handelen, zoals haar luimen haar dit ingeven, die niet weten wat het betekent om offers te brengen voor het kind, dat het hoogste bezit van het volk is. Moeder te zijn is het hoog ste geluk, dat het leven aan een vrouw kan schenken en dat het brengen van offers en het op zich nemen van plichten alleszins waard is. Aan de moeders is het toevertrouwd het jonge wezentje te vormen en te kneden, hem het ver schil tussen goed en kwaad te leren en hem ook hogere gedachten bij te brengen, die zijn inner lijk verrijken. Zij is de waakster over een kost bare schat, waarvan het bezit een grotere waar de vertegenwoordigt dan materieel bezit. Het is daarom zo onbegrijpelijk, dat er nog vrouwen zijn, die uit egoïstische overwegingen geen kin deren wensen te hebben, tenzij dat zij geen afstand willen doen van de welstand, waarin zij leven, dan wel ongaarne afstand doen van het gemakkelijke leven, dat zij leiden en opzien tegen veranderingen. „Arme vrouwen", zouden wij dezulken willen noemen, omdat zij haar hoogste roeping, het moeder-zijn, niet volgen. Laten wij er evenwel aanstonds op laten volgen, dat deze vrouwen gelukkig tot de uitzonderin gen behoren en de echte vrouw haar huwelijk slechts bekroond ziet door het moederschap. De ware vrouw zal zich door haar moeder-zijn ge sterkt voelen, zorgen weten te overwinnen, zelfs als haar levenspad met doornen bezaaid is. Plichtgetrouw, heeft zij slechts één doel voor ogen, n.l. om haar kinderen te doen opgroeien tot krachtige persoonlijkheden, toegerust met die eigenschappen van geest en gemoed, die het mogelijk maken hem een waardige plaats in de maatschappij te doen innemen. Meer dan ooit zal de blik op de jeugd gericht zijn, omdat haar als toekomstig volk een grote taak te wachten staat en hiermede rekening te houden is een der plichten, die op de schouders der moeders rusten. Ruw gegoten hard aluminium. Na gevijld, gepolijst en afgewerkt te zijn een attractieve versiering. Groote Houtstraat 99 Haarlem STOOFPOT VAN AARDAPPELEN, LAMS VLEES EN KOOL. K.G. lamsvlees, l'/2 K.G. aardappelen, 1 grote ui, 12 kleine uitjes, pl.m. fi L. water, fijn gehakte peterselie, peper en zout, 3 groene kooltjes, 60 gr. boter. Het vlees wordt in stukjes gesneden en even tueel vet verwijderd. De aardappelen worden geschild en aan plakken gesneden, evenals de grote ui, terwijl de kleine uitjes schoongemaakt worden en heel blijven. De groene kooltjes wor den van de buitenste bladeren ontdaan en fijn gesneden. Het vlees in de boter rondom bruin braden. Op de bodem van een stoofpan wordl een laag aardappelen gelegd, hierop komen stukjes vlees en enige plakken ui, daarna kool, peper en zout, terwijl de andere lagen op de zelfde manier worden gevormd. Hier en daar komen kleine uitjes. De bovenste laag moet uit aardappelen bestaan. Alles aan de kook brengen en op een lage pit in een goed gesloten pan zachtjes laten stoven, totdat alle ingrediënten gaar en het water zo goed als verkookt is, daarna niet stampen, doch alles door elkaar roeren, daarna opdienen. Wat zijn Maat confectie pa tronen? Maat confectie patronen zijn pa tronen, die zich vooral onderschei den door weinig stofgebruik en een zeldzame pasvorm. Vraag dus uit sluitend Maat confectie patronen, prijs 0.50. Verkrijgbaar bij Groote Hout straat 3rood en Boekhandel van Mourik, Bronsteeweg 4a, Haarlem. Voor de beschrijving van boven staande japonnen zie vorig num mer E. H. C. Geïllustreerd door JAN WIEGMAN 58. In de vroege morgen gingen ze, gevolgd door een troepje soldaten, op het meer varen. Een grote tamme snoek werd voor de boot ge spannen en in vliegende vaart ging het over het water. Hier komen bijna geen mensen," zei Hera, „dus durven we ons best buiten te ver tonen. Anders zouden we dit nooit doen. Kijk, daar is het hol, waar we je vannacht vonden. Laten we hier aan land gaan. Juist waren ze aan land, toen een grote arend woedend naderde. Onmiddellijk spanden d'e ka bouters hun bogen en maakten zich klaar om te schieten, zodat de vogel niet te dicht naderbij kwam. „Houdt je vergiftige pijltjes bij je, kleine mormels," krijste hij, „en laat onmiddellijk mijn vriend vrij." 59. Aladdin herkende nu zijn reismakker en wilde naar hem toesnellen, maar enige soldaten hielden hem vast. Hera riep verontwaardigd: „Hoe durf je zo'n toon aan te slaan, had beter op je vriend gepast, dan was het niet gebeurd. Aladdin blijft bij mij en wanneer je niet ver dwijnt, zullen we je neerschieten." De arend herkende nu de prinses en boog eerbiedig. Maar hij ging niet weg en vroeg beleefd om de vrij heid van zijn vriend. „Ga maar weg, kameraad," zei Aladdin, „en vertel Sheik allés. Ik zou toch niet met je mee kunnen gaan, want de koning bezit mijn tover- flesje en zonder dat kan ik toch niets uit richten." 60. Toen vloog de arend treurig weg, vol zelfverwijt, dat hij de vorige avond zo lichtvaar dig gehandeld had. Hera glimlachte echter vro lijk en nam Aladdin mee het hol in. „Weet je, waaróm ik vooral zo boos was vannacht," zei ze. „Omdat je vlak bij een ingang van een onzer schatkamers- lag, en we altijd bang zijn, dat jullie grote mensen die leeg willen halen. Kijk maar, door deze deur kom je binnen." Ze drukte op een verborgen knop, een steen wentelde om en ze traden een vertrek binnen, waar hopen goud en edelgesteenten lagen. „Alles door onze mijnwerkers vergaard en hierheer^ gebracht," zei Hera. „Ons paleis is er ook vol van, zoals je gezien hebt." NIEUWE TELI 29125 Bergh, J. t 29577 Kikkert, F Koopvaard 29129 Raats, C„ lips Gloeil KAMER VAN KO' VOOR HAAR De eerstvolgei van Koophandel e Omstreken zal w< 23 October a.s., d het gebouw Nass; HUISHOUDE Prop Op Dinsdag 22 wordt een propag Koffiehuis tegen Jeugdhuis aan de Bekend is, dat Heemstede gegeve goedkope, voedza vooral van oud ni' In de tegenwoor verschillende arti bestaat, is goede voedingsleer, koke dan ooit nodig. De Commissie I doende deelname, van minstens 4 Ie Op deze propa voedzame, goedkt gewenste inlichtin Zondagmiddag 20 Oi CHARLOTTE KC Prijzsn: f 0.7 (alles inbegr< Voorverkoop v.a. Vr Zondagavond 20 C Specials Zondagavond Het groote succes gezelschap. Zondaga- f 0.55 tot f 1.70 (al Voorverkoop v.a. Vr Gezinswasch, Ov Boorden, Heeri Mantels e. a. goei den docr ons o wijze verzorgd. REGENTESSEU Haarlem Te als U ons tQd Uw schoenen b repareeren. var BINNEN) HEEMSTEDE, Tl Wanne« kwantui „NOO Deze l< stookt uiterst worden maten r-piRaadl

De Eerste Heemsteedsche Courant | 1940 | | pagina 2