HAARLEMSCH PREDIKBEURTEN Eerste Blad. No. 102 Uitgave van DE ERVEN LOOSJES, Gedempte Oudegracht 86. Zestiende .laargang. 144. met AMSTERDAM. van ZATERDAG 22 December 1894. Wegens den tweeden Kerstdag zal het WOENSDAGNUMMER niet verschijnen. Neé. Vereen, tet bevordering van Zondagsrust. Doet Uwe inkoopen liefst niet •p Zondag. Waarom zoudt gij geheel onnoodig de Zondagsrust van anderen storen? Nederd. Herv. Kerk. telephoonnummer TELEPHON 1 SCHE VERBINDING ABONNEMENTSPRIJS Per drie maandenf ,25. franco p. post ,40. Afzonderlijke nommers 3 centen per stuk. Prijs per Advertentie van 1-5 regels I 0.25, elke regel meer 5 cents, groote letters naar plaatsruimte. VERSCHIJNT: Dinsdag- en Vrijdagavond. Adverientiën worden aangenomen tot DINSDAG en VRIJDAG des middags ten 12» ure, die alsdan zoo mogelijk nog worden geplaatst. Het Bestuur der Afdeeling. OP Zondag 23 Dec., Dinsdag 25 Dec., 1>> Kerstdag en "Woensdag 26 Dec., 2n Kerstdag, 1894. Eersten Kerstdag. Collecte voor de Christelijke school voor on- en minvermogenden, in alle hearten behalve de Kinderkerk. Groote Kerk. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Veen. Nam. 2 nre, Ds. van hennep. Doopsbediening. *s Avonds 6 ure, Ds. Hoog. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. van Lennep. 's Avonds 6 nre, Ds. Veen. Engelenzang. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Swaan. 4e tekst. Nieuwe Kerk. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Knottenbelt. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Moeton. Ie tekst. Tioeeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Barbas. 4e tekst. Jans-Kerk. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. J. A. Gerth van Wijlt Jr., pred. te Bennebroek. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Hoog. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. H. H. Barger, pred. te Bloemendaal. Bakenesser Kerk. (Voor de Kinderen). Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. van hennep. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Barbas. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. van hennep. Uitreiking van kleedingstukken aan de kinderen die de Kinderkerk bezoeken. Egiise Wallonne. Zondag. Pas de service. Eersten Kerstdag. Dix heures, Mr. Perk, past. a Amsterdam. Collecte ponr l'histoire des Eglises WalloDnes. Tweeden Kerstdag. Pas de service. Gereformeerde Kerken. GedOudegracht). Zondag. Voorm. 10 nre, 'sav. 5 me, Ds. Mulder. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, 's av. 5 ure, Ds. Mulder. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Mulder. 's Avonds 5 nre, Kinderfeest. Klein Heiligland). Zondag. Voorm. 10 nre, 's av. 5Vj ure, Ds. Notten. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, 'e av. 5Vs ure, Ds. Hotten. Ticeeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Hotten. 's Avonds 5 ure, Zondagsschoolfeest. (Ridderstraat). Zondag. Voorm. 10 ure, 's av. 6 ure, Ds. hang hout. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, 'e av. 6 ure, Ds. hanghout Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. hangliout. Donderdag 's avonds 5 ure, kerstfeest met de kinderen der Zondagschool in Pelix Favure, ingaüg Smedestraat. Christelijk Geref. Gemeente. Ridderstraat 24. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. P. J. M. de Bruin, pTed. te Voorschoten, 's Avonds 5y2 ure, Ds. de Bruin. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, 's av. 51/2 ure, Godsdienst- Tweeden Kerstdag. Waalsche Kerk, Bagijnehof. Voorm. 10 ure, Ds. de Bruin. pred. te Voorschoten. Lnthersche Kerk. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Poolman. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Helper Sesbrugger. 's Avonds 6V2 nre, Vs. Poolman. Engelenzang. Tweeden Kerstdag. Voorm 10 ure, Ds. M. van Kleeff, pred. te Leiden. Halfjaarl. collecte voor het Weeshuis. KerkderVereenigdeDoopsgezinden Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Craandijk. 's Avonds 6 ure, Ds. de Vries. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Hesta. 's Avonds 6 ure, Ds. Craandijk. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. de Vries. Uemonstrantsche Kerk. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Tideman. Bevestiging van nieuwe leden. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, J)s Tideman. Collecte voor de Bemonstrantsche broe- Tmeeden Kerstdag. Geen dienst. Kerk der Broedergemeente. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Weiss. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Weiss. Tweeden Kerstdag. Geen dienst. Bennebroek. Zondag Voorm. 10 ure, Ds. Stoaan, pred. te Haarlem. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Gerth van IPyk. 's Av. 6V2 nre, Ds Gerth van Wijk. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Gerth van Wijk. Beide Kerstdagen collecte voor de Stich tingen te Doetinchem. Beverwijk. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Boort. Nam. 1 nre, Zondagschool. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Boon. Tweeden Kerstdag. Nam. 2i/s ure, Kinderfeest met Kerst boom. Evang. Luthersohe Kerk. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Gonlag. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Gonlag. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Gonlag. Doopsgezinde Kerk, Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Sepp. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure Ds. Sepp. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Sepp. Bloemendaal. Zondag. Voorm. 10 ure, F. G. Moeton. ber. pred. te Heemse. Nam. 2»/2 ure, geen dienst. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 Ds. Barger. Collecte voor de Chr. sohool. 's Avonds 6V2 nre, Ds. Barger. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Knottenbelt, pred. te Haarlem. Haarlemmermeer. Zondag. Hoofddorp. Voorm. 91/s nre, Ds. Bax. Lokaal aan de Vijfhuizen. Voorm. 9% nre, De beer de Vries. Lokaal aan de Lijnden. Voorm. 954 ure, De heer Andringa. Lokaal aan den Aalsmeerder weg. Nam. 2 ure, De heer Jeyskoot. Eersten Kerstdag. Hoofddorp Voorm. 9% ure, Ds. Bax. Lokaal aan de Vijfhuizen. Voorm. 91/2 nre, De heer de Vries. Lokaal aan de Lynden. Voorm. 91/2 nre, De heer Andringa. Lokaal aan den Aalsmeerderweg. Nam. 2 ure, De beer Jeyskoot. Tweeden Kerstdag. Hoofddorp. Voorm. 91/2 nre, De heer de Vries. Lokaal aan de Vijfhuizen. Voorm. 9f/2 ure, Ds. Bax. Lokaal aan de Lynden. Voorm. 91/2 nre, De heer Andringa. Lokaal aan den Aalsmeerderweg. Voorm. 91/2 ure, De heer Jeyskoot. Heemstede. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Kuylman. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Kuylman. Tweeden Kerstdag. Voorm, 10 ure, Ds. Kuylman. Hillegom. Zondag. Nam. 2 ure, De heer Bollee, van Katwijk binnen. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, De heer IJppius Fockens, Cand. tot den H. Dienst, 's Avonds 6 nre, Ds. van den Broek, van Noordwijkerhout. Tweeden Kerstdag. Zanguitvoering van de Chr. Vereen. Asof in het Kerkgebouw tot een lief dadig doel. Houtrijk en Polanen. Zondag. Voofti. 91/2 ure, Ds. Moeton. pred. te Haarlem. Eersten Kerstdag. Voorm. 91/2 ure, Ds. Knottenbelt. pred. t-s Haarlem. Tweeden Kerstdag. Geen dienst. Sandpoort. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. van hoenen Martinet. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. van hoenen Martinet. Tweeden Kerstdag. Geen dienst. Spaarndam. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Hoog. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Hoog. Tweeden Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Hoog. Velsen. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. hoggers. 's Avonds 7 nre, De heer D. P. Garms, van Beverwijk, in het lokaal, 's Avonds 7 ure, de Heer van Zweden, op de Heide. Eersten Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. K. hoggers. 's Avonds Ds. K. hoggers, in het lokaal. Dinsdagavond, geen samenkomst op de Heide. Tweeden Kerstdag. Nam. 41/2 ure, Kerstfeestviering met de kinderen der Zondagschool in de kerk. Donderdagavond, geen Bijbellezing.

Haarlemsch Advertentieblad | 1894 | | pagina 1