HAARLEMSCH Eerste Blad. PREDIKBEURTEN enz. No. 102 144 van WOENSDAG 23 December 1903. Wegens den eersten Kerstdag zal Vrijdag geen nummer van dit blad verschijnen. TE HAARLEM Uitgave van DE ERVEN LOOSJES, Gedempte Oudegracht 88. Vijfentwintigste Jaargang. TILIPHOONNUHMIK TILEPHONISCHE VERBINDIN» met AMSTERDAM. ABONNEMENTSPRIJS P#r drie maanden - «25. franco p. poet —,*0. Afzonderlijke nommera 3 centen per stuk Pri}a per Advertentie van 1—5 regels 10.25, elke regel meer 5 cents, groote letters naar plaatsruimte. VERSCHIJNT Dinsdag- en Vrijdagavond. Advertentie*, worden aangenomen tot DINSDAG en VRIJDAG de» middags ten 12 ure, dü alsdan too mogelijk nog worden geplaatst. De Directeuren van het Postkantoor en van het telegraafkantoor te Haarlem; brengen ter kennis van het publiek dat hunne kantoren op 2den Kerstdag a.s. zullen geopend zjjn als volgt: het Pott/cantoor. Postwissels van 8.30—2.30. Quitantiën van 8.30—2.30. c. Pakketpost van 7 304.30. d. Spaarbank en Rijksverzekeringsbank van 8 302.30. e. Verkoop zegels en behandeling aan- geteekende brieven van 7.30—4.30 's av. Wegens het bestellen in de middag en avonduren, zal er geen gelegenheid tot het afhalen van brieven zjjn. De buslichting heeft plaats als op werkdagen. het Telegraafkantoor. a.Voor denTelegraafdienst van 7 V» H voor-, van 121/z4*A en 6'/,7Vi namiddag. I. Voor den telefoondienst van I2y, ly, namiddag. het Bijpast- en Telegraaf kantoor op het Houtplein, a. Voor den postdienst van 8.30—4.30 namiddag. i. Voor den telegraafdienst van8 y, 11 y, voorm. en 12y,4ys nam. N.B. De openingsuren zijn vermeld in Spoortgd. Haarlem, den 18den Dec. 1903. He Directeur van het Poelkantoor, MOLL. De Directeur van hel Telegraafkantoor KEUKENMEESTER. Vrijdag 25 en Zaterdag 26 Dec. (1ste en 2de Kerstdag.) Zondag 27 December 1903. Eglise Wallonne. Eerste Kerstdag. 10Vi heures, Mr. M. Dvpont. Tweede Kerstdag. SVi heures, du matin. Ecele du Dimanche. Zondag. IO'/j heures, du matin, Mr. M. Dupont. St. Cêne. Gereformeerde Kerk. (Ged Oudegracht Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Mulder. Avonds 5y, ure, Ds. Mulder. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Mulder. Zondag. Voorm. 10 ure. Ds. Mulder. '■Avonds 5Va ure, Ds. Mulder. Eben-Haëzer Kerk. (Klein Heiligland) Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Tibben. 's Avonds 5i/s ure, Ds. Tibben. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Tibben. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Tibben. 's Avonds 5V, ure, Ds. Tibben. Christelijk Geref, Gemeente. Zuiderstraat Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Schotel. s Avonds 51/, ure, Ds. Schotel. Tweede Kerstdag. Koorm. 10 ur.', Ds. Schotel. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Schotel. 's Avonds 5V, ure. Ds. Schotel. Luthersche Kerk. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Poolman. 's Avonds 6Va ure, Dr. van Balcel. Koorzang. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Poolman. Zondag. Geen dienst. 'e Avonds 7 ure, Kerstfeestviering met de kinderen der Zondagsschool. Toegang een kwartier van te voren voor houders van Programma's. Kerk der Veroenigde Doopsgezinden Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Plantenga. '■Avonds 6 ure, Dr. Elhorst. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. de Vries. De opbrengst der gewone collecte in de bussen na de Godsdienstoefeningen op de beide Kerstdagen is bestemd voor de Doopsgezinde ziekenverple ging- Zondag. Voorm. 10 ore, Dr. Elhorst. Bemonstrantsoh Geref. Kerk. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Dr. Haentjens. Met medewerking van het Zangkoor. Tweede Kerstdag. Geen dienst. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Bruinwold Riedel. Pred te Amsterdam. Repetitie Zangkoor 11 yt ure in de kerk. Woensdag 30 Dec. geen spreekuur. Kerk der Broedergemeente. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. de Blocq van Scheltinga. lweede Kerstdag. Geen dienst. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. de Blocq van Scheltinga. Z. D. Baptisten. (Parklaan 17.) Eerste Kerstdag. Sabbat (Vrijdag) 's avonds 8 are, Bespreking van de Profetiën. Tweede Kerstdag. Sabbat (Zaterd.) vm. 10 are, Prediking. Sabbat (Zaterdag) Nam. 3 ure, Sabbat- school. Onderl. Bijbelbespreking. Afdeeling Haarlem van het Nederlandsch Luth. Genootschap voor In- en Uitwendige Zending. Zondag. Zondagsschool ten 1 ure in de Open bare school C, Loidsche Vaart. BUITENGEMEENTEN. Wau aiets anders vermeld wordt, wordt do Xod. Hervormde Hork bedoeld. Bennebroek. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Gerth van Wijk 's Avonds 7 ure, Ds. Gerth van Wijk' Engelenzang. Medewerking van het zangkoor. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Dr. Jonker. Pred. te Heemstede. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Gerth van Wijk. Beverwijk. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Boon. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Boon. Zondag. 's Avonds 7 ure, Kerstfeestviering met de kinderen onder leiding van Ds. Boon. Bvang. Luthersche Kerk. Eerste Kerstdag. Voorns. 10 ure, Ds. Loman. Tweede Kerstdag. Geen dienst. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. Loman. Emer. Pred. Doopsgesinde Kerk. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Sepp. Tweede Kerstdag. Geen dienst. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Kielstra. Emer. Pred. Ymuiden. Eerste Kerstdag. Godsdienstoefening van wege den Ned. Protestantenbond, Hotel No. 1, ingang Oranjestraat. 's Avonds 6Vs nre, Ds. Loman. Ev. Luth. Pred. te Beverwijk. Bloemendaal. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. van Leeuwen. 's Avonds 6Vj ure, Ds. van Leeuwen. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. de Sopper. Pred. te Velsen. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. van Leeuwen. Maandag. 's Avonds 6Vj ure, Kerstfeestviering der Zondagsschool met Kerstboom onder leiding van Ds. van Leeuwen. Heemstede. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Dr. Jonker. Tweede Kerstdag Voorm. 10 ure, Ds. Swaan. Pred. te Haarlem Zondag. Voorm. 10 ure, Dr. Jonker. Hillegom. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Wijhe. Pred. te Voorhout, 's Avonds 6 ure, Ds. Vethake. Pred. te Leiden. Tweede Kerstdag. Geen dienst. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. van Wijngaarden. Pred. te Katwgk aan Zee. Houtrijk en Folanen. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds Knottenbelt. Pred. te Haarlem. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Heeringa. Nam. 3 en 5 ure, Kerstboom voor de kinderen von de Zondagsschool. Zondag. Geen dienst. Santpoort. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. Kutsch Lojenga. Tweede Kerstdag. Geen dienst. Zondag. Voorm. 10 ure, Ds. Kutsch Lojenga. Spaarndam. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. Baljon. 's Avonds 7 ure, Ds. Balion. Tweede Kerstdag. 's Avonds 61/j, ure, Kerstboom. Zondag. Geen dienst. Velsen. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 nre, Ds. de Sopper. Nam. 6 ure, Ds. de Sopper. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, Ds. van Leeuwen. Pred. te Bloemendaal. Zondag. Voorm. 10 nre, Ds. van Paassen. Pred. te Haarlem. Velseroord. Eerste Kerstdag. Voorm. 10 ure, de Heer Gutteling. 's Avonds 5 ure, de Heer Gutteling. Tweede Kerstdag. Voorm. 10 ure, de Heer Gutteling.

Haarlemsch Advertentieblad | 1903 | | pagina 1