Voor Maaglijders. ANTHRACIET. Dames Handschoenen Kerstbrooden, Weihnachtsstollen Schryf-eoArchieffferk. Haarlemsche Brood-en Meelfabriek N. VAN BREEMEN Co. Hubert Ullrich'sche Kruidenwijn. AD VËRTENTIEN 9 Gierstraat, over de Botermarkt FANTASIE BOEZELAARS. J. M. SPAAN, Bedden- en Matrassenmaker, 28, Oranjestraat 28. L IJ S1 DE ERVEN L00SJES MAATSCHAPPIJ fingelsclie en Belgische Schraal bleek uitzien, bloedarmoede, verval van krachten Men verlange uitsluitend Hubert TJllrich'sche Kruidenwijn. Afloop van de verkooping van Huizen, gehouden den 10 Dee. 1905, in de „Gouden Leeuw" te Haarlem. No. i. Een Huis met afzonderlijk op gaande Bovenwoning en Erve met Tuintje aan den Gasthuissingel, op den hoek van en met uitgang in de Baanlaan. No. 36 zwart en rood. G375. J. W G. Droste q.q. No. 2. Het recht van erfpacht op den grond tot 1 December 1924 en den opstal van de daarop staande vier Woonhuizen, te Heemstede aan den Haagschen Straat weg. tegenover de Buitenplaats „Bosch Beek." A 221. 222, 223, 224, te zamen groot 4 aren, 36 centiaren. 1325 J. Slabbe. No. 3. Een Huis en Erve aan de west zijde van het Klein Heiligland. No. 90. No. 4. Een Huis en Erve naast en ten zuiden van het voorgaande perceel. No. 92. De perceelen No. 3 en 4 gecombineerd. 5010. P. Tijdgaat. No. 5. Een H 'uis en Erve met Tuin aan de noordzijde van de Nieuwe Gracht tegen over de Sandersbrug No 12. 5125. Opgeh. Nos. 6 en 7. Twee Huizen en Erven met Open plaats aan de noordzijde van de Koolsteeg (Burgwal), als: No. 6. No. 5. ƒ900. S. J de Vries. No. 7. No. 7. ƒ900. E. Kluitenburg. No. 8. Een Koffiehuis met afzonderlijk opgaande Bovenwoning en Erve te Scho ten, aan den Schoterweg, op den hoek van de Kloosterstraat, tegenover de Kleverlaan. No. 130 zwart en rood en 130 rood. Uit de hand verkocht. No. 9. Een Heerenhuis en Erve met Tuin en Poort aan de Baan op den hoek van en met uitgang in de po rt uitkomende op het Plein. No 1. ƒ16025. P. Hoogeveen. No. 10. Het vanouds bekende Koffiehuis met Ontspannings- en Vergaderzalen, ge naamd „De Groote Vauxhall" en Erve met Tuin aan de noordzijde van de Wijde Appelaarsteeg. No. 5. ƒ9335. G L. Smit q.q. No. 11. Een Heerenhuis en Erve met Tuin aan den Raamsingel. No. 34 9200. J. W. G. Droste q q. No. 12. Een Huis en Erve aan de oost zijde van de Monnnesteeg. No. 7. No. 13. Een Gebouw, dienende tot Ver gaderlokaal, bekend als „de Warmoeziers- bos" met Conciërgewoning en Erve met Plaats en Tuin aan de oostzijde van de Morinnesteeg. 9a, 9b en 9c. No. 14. Een Huis en Erve aan de zuid zijde van de Ceciliasteeg achter grenzende aan het voorgaande perceel No. 8. De perceelen No. 12 tot en met 14 ge combineerd. 5110. P Hoogeveen. No. 15. Een Huis en Erve met grooten Tuin aan het Donkere Spaarne. No. 44. 7025. J Oostwald. No. 16. Een Winkelhuis met afzonderlijk opgaande Bovenwoning, waarin de Var kensslachterij wordt uitgeoefend, en Erve aan de oostzijde van het Klein Heiligland, op den hoek van en met ingang aan de Ravelingsteeg. No. 57 zwart en rood. No. 17. Een Huis en Erve achter het voorgaande aan de zuidzijde van de Rave lingsteeg. No. 2, De perceelen No. 17 en 18 gecombineerd. 4125. P. Tijdgaat q q No. 18. Een Huis er. Erve aan de noord zijde van de Ursulastraat. No. 15. 825, A. Witkamp. No. 19. Een Koffiehuis met afzonderlijk opgaande Bovenwoning en Erve aan de oostzijde van de Westerstraat, op den hoek van de Westergracht met uitgang aan de Westerstraat. No. 45 zwart en rood No. 20. Een Koetshuis met afzonderlijk opgaande Bovenwoning benevens Paarden stal en Erven aan de zuidzijde van de Kolkstraat en de oostzijde van de Wester straat. Get. aan de Kolkstraat No. 34 zw. en rood, aan de Westerstraat No. 43. De perceelen No 19 en 20 gecombineerd. 14685. De long en van Lier. No. 21. Een Gebouw, waarin sedert jaren een Café is gevestigd, met afzonder lijk opgaande Bovenwoning en Erve aan de oostzijde van de Kamperstraat. No. 29 5000. Th. M. v. Deursen. No. 22. Een Huis en Erve aan de west zijde van de Bakenessergracht. No. 47. 2675. H. Wragge. No. 23. Een Huis en Erve met Vrije Poort aan de Oostzijde van Witte Heeren- steeg. No. 41. 2325 Opgehouden. No. 24. Een Winkelhuis en Erve aan de oostzijde van het Groot Heiligland. No. 19. Tuin en Poort te Santpoort, Gemeente Velsen, aan de westzijde van den Rijks straatweg. G 69. 3300.— H. Wragge No. 28. Een Gebouw, ingericht voor Paardenstalling en Wagenhuis, Erve en Tuin achter het voorgaande perceel aan de Noorder Dorpstraat. G 5. 830.J. Slebos. No. 29. Een Bouwplaats naast en ten westen van het voorgaande perceel. Groot ongeveer 2 aren. ƒ400.H. J. Peper. No. 30. Een Bouwplaats naast en ten westen van het voorgaande perceel 500, J. J. Derr. No. 31. Een Huis en Erve met Tuin aan de zuidzijde van de Ged. Oude Gracht en uitgang door een poort aan de Gortesteeg. No. 120. 7175. P. Hoogeveen. oostzij tl 4000. Opgehouden. No. 25. Een dubbel Heerenhuis en Erve met Tuin aan de noordzijde van de Park laan en met zijuitgang door eene pl.m. 2 M. breede poort in de Ripperdastraat. No. 61. 6875. P. Hoogeveen. No. 26. Een Koetshuis met Bovenwoning, Stal en Erve, waarin vroeger de Stalhou derij met succes is uitgeoefend, aan de zuidzijde van de Zijlstraat. No. 10. ƒ11000. Opgehouden. No. 27. Een Huis, Schuur en Erve met Eeu perceel Weiland aan den Amster- damschen Straatweg, Gemeente Haarlem- merliede en Spaarnwoude nabij Haarlem, bijzonder geschikt tot Bouwterrein. No. 39 en 40. /9300.W. J. v. Deurzen. Postkantoor Haarlem. OPGAVE van de door dit kantoor vertonden brieven en briefkaartenbeetemd voor onbekende pertonen, gedurende de eerete helft der maand Dec. 1905, welke tlukken thane door de Aftendert kunnen worden teruggevraagd. BINNENLAND. Brieven Joh. Klomp, Alkmaar. Mevr. Groeneveld, Wed. Klooster, Wite, allen Amsterdam Mej H. Blanke, Arnhem. Mej F1 v Schooten. Baarn Sint Nicolaaa, Bloemendaal J. de Kooi Bueanm. T, v. Berg 'a Hage van Look, idem. P. M Papenhuizen, A. A. v. d. Meulen, W. Viaser. Mej Stuorman, F. Link, B. Ankelman, allen Haarlem. Jai een Hendriks, Heematede. H. A. Bunee Tiratman, Heerde. Tg. Krimer, Hengelo. Da. Dekker, Houtrijk en Polanen Dangelo, Rotterdam. H N, Thoonaen, G A. Lang, .Vej. Brand, M de Kok, allen Rotterdam. H. J. Witkamp, Utrecht. Wee- nitk, Varaeveld. Mej. K. Fria, Zaandam. Mej. T. Sanvage Nolting, te? Briefkaarten. Mej. Roeff Amsterdam. J. W. Bloemendaal, Bloemendaal? Mej. D Meyering, 'a Hage Mine Monnier Harper, idem. Mej Commandeur, idem. Jac. Jongmai s, Mg. N. Bolle. Mej. J. Kok, P. v. d. Pek, allen Haarlem. Wala, Landsmeer. M. Kerseboom. Laserbroek. J. v. d. Hoop, Rot terdam M. de Nol, idem. BUITENLAND. B ri even. Hartaen, Buenos Aires. Canol Goussoo, Paris. P. M. Betlehem, Tornhout Briefkaarten. V. d. Garde, Coin e/Rh. A, Gehnte, Frankfurt r/M. Theuniaaen, Genua. H. Knottenbelt, Genua. W. Schilfer, Crefeld. Warting Aitricb, Neundorf. Markt van 18 Dec. 1905. Aardappelen. Aangev. 13 H.L., verk. 13 H.L., L. pr. 2 50. H.pr. Appelen. Aangev. 47 H.L. verk. 30 H.L., L. pr. 8.— H. pr. ƒ12.—. Peeren. Aangev. 13 H.L., verk. 6 H.L., L. pr. 10.— H. pr. ƒ12.—. Bloemkool. Aangev. 120 st. verk. 80 stL. pr. ƒ8.H. pr. ƒ10.—. Roodekool. Aangev. 1200 st. verk. 1000 st., L. pr. ƒ3.H. pr. ƒ5. Wittekool. Aangev. 120 st. verk. 120 St., L. pr. ƒ2.H. pr. ƒ5. Savooiekool. Aangev. 550 st. verk. 400 st., L. pr. ƒ2.— H. pr. 6 Wortelen. Aangev. 59 bos verk. 59 bos, L. pr. ƒ8.H. pr. ƒ12. Botermarkt van 18 Dec 1905. Boter. Aangev. 24 K.G. verk. 24 K.G. H. pr. ƒ1.50, L. pr. 1.45 p. K.G. Biggen. Aangev. 18 st. verk. 16 stuks. H. pr. ƒ12.L. pr. ƒ9.p. stuk. Schrammen. Aangev. 2 st. verk. 2 stuks. H. pr. 18.L. pr. ƒ16.p. stuk. ORGELBESPELING. in de Gr ofe- cf St. Ba-okerk alhier, op Donderdag2l D-c. 1905, des namiddags van 2 tot 3 uur door den Heer W.EZERMAN. PROGRAMMA. No. 1. Preludium en FugaJ. S. Bach. 2. Andaute (7e Symphonie). Beethoven. 3. Concertfautasie W. Rudnick 4. OffertoireA. Guilmant. 5. Aria uit -Paulua* Mendelssohn. Gevraagd een Jongeling voor Schriftelijke aanmelding aan het Rijks-At chief in Noord Hol and, Spekstraat, Haarlem. Een nette Meid, b. z. a., Febr of eerder, burgerpot smake lijk koken, mazen, wasch opdoen, hoogst zindelijk, voor Kenfaen-, Meld-Alleen of 2de Meld, g. get. van 2 jaar. Overal heen. Br. postzegel voor antwoord, letters F H, Firrna WEBER, Deventer. Speoialiteit in en VOORHANDEN BIJ Boekhandelaars, te Haarlem Een Huis en Tuin te Huur. Een Benedenhuis met Tuin te Huur Benedenhuis te Huur. Gemeubileerde Kamers te Hi ur. Een Pakhuis te Huur. Een Gemeubileerde Kamer teHuni Gemeubileerd Benedenhuis te Huu r Te Huur. Finale Uitverkoop. Opruiming. Des avonds 9 uur gesloten, uitje zonderd Zaterdag. Gesloten. Uitverkoop. Hier wascht en strijkt men. De DIRECTIE bericht, dat vanaf heden, in hare Depöts op bestelling verkrijgbaar zijn, ;n prjjzen van 25, 50, 100 cents en hooger, wegende respec tievelijk 3, O en 12 Hectogrammen, enz. HAARLEM, December 1905. Bakenessergracht 78. Telephoon 70. AAN allen, die zich door het vatten van koude of overlading van de maag, door het gebruik van slechte, moeielijk te verteren, te warme of te koude spijzen of door onregelmatige levenswijze een maaglijden als MAAGKATARRH, MAAGKRAMP, MAAGPIJNEN, MOEIELIJKEVERTERINGol VERSLIJMING op den hals gehaald hebben, zij hiermede een goed huismiddel aanbevolen waarvan de voortreffelijke werkingen reeds sedert vele jaren bewezen zijn. Het is de Deze Kruidenwijn is uit voortreffelijke, geneeskrachtig bevondene kruiden met goeden wijn gemaakt en versterkt de spijsverterings organen van den mensch zonder een laxeer middel te zijn. Kruidenwijn geneest storingen in de bloedvaten, zuivert het bloed van bedorven, ziekte veroorzakende stoffen en werkt bevorderend op de vorming van gezond bloed. Door het op juisten tijd gebruiken van Kruidenwijn worden maagkwalen meest reeds in 't begin onderdrukt. Men moet dus niet talmen er eene proef mede te doen. Symptonen als hoofdpijn, oprispen, zuur in de maag, opzetting, misselijkheid met braken, die bij chro nische maagziekten des te heviger optreden, worden dikwjj Is na eenige malen drinken genezen. VprsfOIIlli lllC en onaangename gevolgen daarvan als benauwdheid r koliekpjjnen, hartkloppingen, slapeloosheid, aambeien worden door KRUIDENWIJN dikwijls snel genezen. KRUIDENWIJN heft verstopping op, bevordert de spijsvertering en verwijdert dooreen zachten stoelgang onbruikbare stoffen uit maag en darmen. zijn meestal de gevolgen van een slechte vertering, onvoldoende bloedvorming en een ziekeljjken toestand van de lever. Bij gebrek aan eetlust, evenals herhaalde hoofdpijnen, slapeloozen nachten treedt een voortdurend ziekelijke toestand in. KRUIDENWIJN wekt de verzwakte levenskrachten op. KRUIDENWIJN verhoogt den eetlust, bevordert de spijsvertering, prikkelt de stofwisseling, bespoedigt de bloedvorming, brengt de geprik kelde zenuwen tot rust en schenkt den zieke nieuwen levenslust. TALRIJKE ATTESTEN EN DANKBETUIGINGEN BEWIJZEN DIT! KRUIDENWIJN is te verkrijgen in flesschen k Fl. 1.50 en 2.—in de Apotheken vanHaarlem, Beverwijk, Zaandam, Alkmaar, Purmerend, Edam, Monnikendam, Hoorn, Veenhuizen, Enkhuizen, Medemblik, Schagen, Den Helder, Koog op Tessel, Leiden, Alfen, Aarlanderveen, Bodegrave, Woerden, Gouda, Oudewater, Schoonhoven, Voorburg, Delft, Rotterdam, 's Gravenhage, Vianen, Utrecht, Hilversum, Bussum, Weesp, Muiden, Am sterdam enz., alsook in alle groote en kleine plaatsen van de Provincie Noordholland en geheel Nederland in de Apotheken. Ook verzenden de voornaamste Apotheken 3 en meer flesschen Kruidenwijn tegen origineele prijzen naar alle plaatsen van Nederland. Voor namaak wordt gewaarschuwd. Mijn Kruidenwijn ia geen geheimmiddel, zijn bestanddeelen zynMalagawijn 450.0 Wijneeeat 100.0 Glycerine 100.0, Roode wijn 240.0, Atl»8 be6aei aap 150 0, Keraensap 320.0, Manna 30.0, venkel, at ija,alanta- wortel, Amerik. krachtwortel, gentiaanwortel, kalraoeswort. 1 10.0. Deze beatanddeelen worden vermengd.

Haarlemsch Advertentieblad | 1905 | | pagina 3