A C. Jamin Schakeltjes Vulpen houders Oudejaarsavond voor jong en oud. PRIJS f 0,95 BOEKHANDEL CORNEGGE TERRASWEG 31 Jac. UIJTENDAAL - Hoofdstraat 146 Herhaling Kien-avond „Santpoort's Bloei" Begrafenis-Vereeniging „Santpoort-Station en Omstreken" tegen den kostenden prijs. lie requesten en verzoekschriften Hagelingerweg 92 Santpoort-Dorp Nette Werkster. Huis met Garage Net Meisje Te Huur Jonge Werkster, Pension aangeboden Huiskapster. Te Huur Boekhandel Cornegge Tel. Opgericht 6 Februari 1934. Kantoor Hagelingerweg 92, Santpoort-Dorp Santpoort-Dorp 23013 Tel. Santpoort-Station 22408 Uitvoerder: JAC. UITENDAAL Begrafenissen voor Leden J. Heeremans, voorz. M. J. Pos t, secretaris EERSTE KLASSE ASSURANTIËN EERSTE KLASSE VERZEKERINGEN worden voor U verzorgd door M. J. POST, Gep. Rijks-Ambt. in bet maatscliappelik lichaam, moet straks een geweldige ex plosie ten gevolge hebben. Af doende helpen dan die pleisters niet. Zullen wij werkelijk radi caal van al die maatschappelike last verlost willen zijn, dan dient het geheele samenlevingsorgaan onder handen genomen te wor den. En evenals in de genees kunde, het verwijderen der oor zaak of oorzaken een menselik lichaam pas duurzaam gezond doet worden, zo moet ook van deze door en door zieke maat schappij de oorzaken van die ziekte worden weggenomen. En nu heeft die ziekte één grond- of directe oorzaak en indirecte oorzaken die uit die grondoor zaak voortvloeien. Die hoofd oorzaak is: het „egoisme", het anti-oolidariteitsgevoel, het afwe zig zijn van waarachtige diepe eenheid, waarvan de zoo hoog geroemde „nationalen eenheid" bij nationalen feesten en gebeur tenissen in de diverse landen, slechts een caricatuur is. Deneve oorzaken, die in de grondoorzaak hun geboorte hebben, zijn die van heers- geweld- en winzucht. Is het ons dus ernst, geachte medeburgers, deze maatschappij bevrijdt te zien van al die „liin- derlike" dingen als bedelarij, marskramerij en wat dies meer en nog vele andere en ergere misstanden laten we dan onze „geestelike" lauwheid en traag heid, die zo aan ons vastgeroest zit, afrukken en een begin ma ken met mede te werken aan het bestrijden van bovengenoem de oorzaak en oorzaken en dan allereerst bij ons zelf en dan verrichten wij pas heilzaam, doeltreffend en nuttig werk, welke betrekking of ambt we ook mogen bekleden. Ger. Mohr. We ontvingen nog een schrij ven met ongeveer dezelfde strek king, hetgeen door plaatsing van bovenstaande vanzelf vervalt. Posterijen. Naar aanleiding van het inge zonden stukje van „Een Vaar- ter", wil ik het volgende gaarne in Uw blad opgenomen zien. De meerdere openstelling welke ons bestuur ook voor het kantoor te Santpoort-st. verzocht is in geen enkel opzicht overbo dig. Wat „Vaarter" schrijft over het nemen van beslissingendoor de postautoriteiten is er dan ook geheel naast. Is „Vaarter" er dan op tegen dat de onhoudbare toestand te Santpoorr-dorp wordt verbetert? Het komt mij voor dat Vaar ter" met de kern van de zaak niet bekend is, of is hij moge lijk verkeerd ingelicht? Een goede raad voor „Vaarter". Laat bij voor het schrijven van ingezonden stukjes, zich eerst van de zaak op de hoogte stellen. Een en ander voorkomt} onjuist heden. W. van den Ban, Secretaris Badhuis „Spaarnberg" Voor werkloozen is de gele genheid opengesteld om des Zaterdagsmorgens op vertoon van hun kaart, van 8 tot 10 uur voor den prijs van 8 ct. te baden. De uren der kinderbaden zijn verlengt en thans als volgt Des Woensdagsmiddags van 26 uur. Bridgeclub „Santpoort" Bovengenoemde club hield 20 Dec. j.l. een onderlinge Bridge Drive om wild en luxe prijzen. De avond had een gezellig en prettig verloop, er werd aan 12 talels gespeeld. De leiding in handen van den Heer G. H. Wigmati was voor treffelijk, de volgende resultaten werden bereikt. Groep A. lste prijs, NoordZuid Mevr. Nieuwenhuis en den heer van Hsoff lste prijs, Oost— West De Heeren Smit en van Dijk 2de prijs, Noord Zuid De Heeren Bannink en Haudgraaf 2de prijs, OostWest De Heeren van den Ende en AMuller Groep B. lste prijs Noord —Zuid De Heer en Mevr. Janssen lste prijs OostWest Mej. de Boer en den Heer van der Horst 2de prijs NoordZuid De Heeren Mevling en van den Eynde 2de prijs, OostWest Mej. Bosina en den Heer Dansen Door een samenloop van om standigheden is de gehouden kien-avond niet geworden wat er van verwacht werd. Teneinde teleurstelling van onze leden te voorkomen, besloot het bestuur de kien-avond te herhalen. Op Zaterdag 29 December des avonds 8 uur wordt in de „Weyman" door „Santpoort's Bloei" een groote kien-avond gegeven. Behalve de wildprijzen worden extra prijzen voor Dames en Heeren beschikbaar gesteld. Elk lid heeft toegang op ver toon van het geldige lidmaat- schapsbewijs, met een introducé. Wie een gezellige avond wenscht komt naar de „Weyman" Het Bestuur VOOR OUDEJAARSAVOND hebben wij behalve DRANKEN ook aan te bieden: COCTA1L POTPOURI 35 cent per blikje, een hartige versna pering. Alle soorten Wafeltjes 10 cent per IV2 ons Spritsjes en zandkoekjes 10 ct per IV2 ons Bitterkoekjes 15 cent per 2 ons Paleisbanket 10 ct per ons Speculaas 15 ct per 3 ons Holland biscuit 10 ct p. half p. Biscuit 10 ct per IV2 ons Café Noir en Choc. Nic Nac Nice Marie Daesy Luxe Vanille 15 ct per 3 ons Boudoir 12 ct per ons 1 tot 6 regels 25 cent bij vooruitbetaling (Geen zakenadvertenties) Biedt zich aan Brieven letter K, bur. v. d.Blad te Huur, Burg. Enschedélaan 1. f 35,per maand. Bestaande uit Kamer en Suite, voor- en zijtuin en schuur, boven 3 slaap kamers een vaste wachtafel, bad- cel en balcon. Te bevr. Burg. Enschedélaan 17, de Vries. Gevraagd dat netjes zelfst. kan werken, van 95 uur Brieven letter II. bur. v. d. blad Eenv. Wed. biedt aan 1 of 2 kamers gem. of on gein met of zonder pension, voor juffr. of verpleegster. Brieven letter X bur v. d. blad Gevraagd een met ingang van Vrijdag 4 Jan. 1935. Eensp 14 dagen, Vrijdags. Aanmelden: Mevr. van den Ban, Broekbergenlaan 5. aan dame of heer, met vrije Zit- Slaapk. Hagelingerw. 135, Santpoort. Biedt zich aan Knippen, wasschen, onduleeren Hagelingerweg 135, Santpoort. ruime woning. Zes Kamers, ves tibule, zolder, voor en achter tuin, met nog een stukje teel grond, geleg. Rijksweg Velsen- Santpoort voor f 7,per week. Brieven letter B, hur. v. d. blad

Weekblad Huis aan Huis | 1934 | | pagina 2