Zaterdag 30 Maart OPENING FEDORA KweekerijThorn' J. I. DUIJN A. LA Uw adres Schakeltjes LOENDERSLOOTS WARENHUIS" HOOFDSTRAAT 177 - SANTPOORT TELEFOON 22764 BIJ ONS KIJKEN IS KOOPEN Permanentwave f 1,50 Oliepermanent f 2,-- 0VERB1LTWEG 28 Grootbloemige Rozen Hagelingerweg 37 Telefoon 23793 is Kalfscarbonade 30 ct p.p. gehakt 45 ct poulet 45 ct lappen 50 ct fricandeau 55 ct Ruim gesorteerd in: „Gero-Zilmeta", Leerdam's Glaswerk, „Noord- Holland" plateel, Porcelein en Aardewerk, prima giftvrij Emaille, complete Keukenuitrustingen, Zinkwerk, Nikkel en Koperwaren, fijne Lederwaren en Kinderspeelgoederen. Door gezamenlijke inkoop tan onze 3 zaken te IJmuiden-Oost, IJmuiden en Santpoort zijn wij in staat, U tegen scherp Concurreerenden prijzen te bedienen. Zonder verplichting tot koopen, noodigen wij het geachte publiek uit, tot het bezichtigen onzer zaak. Ter kennismaking bieden wij, bij iedere gulden aankoop een fraaie Melkbeker en bij aankoop van f 2,50 een fraaie Kop en Schotel Cadeau. Begrafen is-Vereeniging „Santpoort-Station en Omstreken" tegen den kostanden prijs. KAPSALONS Santpoort's Bloei" en het 40-farig Toneel-Jubileum van Jan van Dommelen. Het Bestuur. SANTPOORT Rund-, Kaifs-, Varkens- en Lams-vleesch Geëmailleerd Bad Te Koop Te koop Verloren net Meisje Te Koop Dagmeisje net helder Dagmeisje, net Meisje Heldere Werkster werkster VAN 4 Jan's doel wan bereikt en ver der repeteeren was onmogelijk. Doch wat hij later moest ver nemen, was, dat even voor hij de luiken had opengetrokken.... er drie man op aan 't werk waren geweest om reparatie te verrichten, die juist waren gaan „schaften". Dit is hem altijd bijgebleven, dat hij onbewust, wel eens schul dig had kunnen zijn aan den dood van die menschen, die onvermijdelijk van uit het dak naar beneden zouden zijn geval len. Over dooden gesproken, moest hij onwillekeurig denken, hoe hij eens een lijk weer leven heeft ingeblazen, door het nies poeder toe te dienen. Stel U voor, een tooneelstuk, waarin op het tooneel een bed stee, met opengeschoven gordijn tjes en daarin uitgestrekt, een tooneelspeler die prachtig was overleden en nu roerloos moest blijven liggen, tot het bedrijf was uitgespeeld. Zulks zou nooit geschieden, want Jan, die reeds eenige dagen met een tambou- rijntje-niespoeder, vele streken in trams, enz. had uitgehaald, krijgt de onzalige gedachte om dat tooneellijk een dosis nies poeder toe te blazen; door een kiertje heen, achter de bedstee, En ziet het lijk begint weer tee kenen van leven te geven eerst door krampachtig trillen zijner neusvleugels, gevolgd door een geheimzinnige greep naar het gordijntje om het dichtte schui ven, doch vóór dat alles uit voerbaar was, een uitbarsting van onbedaarlijk niezen. Dat het scherm moest zakken onder groote hilariteit van het publiek, kunt U zich wel voor stellen. Voor nadere bijzonderheden verwijzen wij naar de annonce's intervieuws, enz. in de groote bladen en geïllustreerde tijd- schrilten, die in den loop der volgende week zullen verschij nen evenals de reclamebiljetten hier en te Haarlem. Turnvereeniging „Santpoort". Zondag a.s. (31 Maart) houdt T.V.S. haar 5e oefenmarsch. Afstand 25 K.M. Vertrek uiter lijk half 9 vanaf hoek Hagelin- gerweg-Hoofdstraat. Aller opkomst is dringend gewenscht in verband met de marsch van 14 April a.s. Opga ven voor deelname aan deze Bloembollenmarsch kunnen Zon dag alsnog worden ingeleverd. Tevens moet dan worden voldaan het inleggeld a f 0,65 per per soon. Vergeet niet, iets te eten mede te nemen Weest tijdig aanwezig 1 Dinsdagavond j.l.heeft boven genoemde vereeniging haar jaar- lijksclie feestavond gehouden in Hotel „de Weyman". Te ongeveer 9 uur opende de Voorzitter den Heer G. Hop de feestavond met een kort wel komstwoord, spreker hoopte dat de aanwezigen een gezelligen avond zouden hebben en gaf vervolgens de leiding van dezen avond over aan den Voorzitter der feestcommissie den heer Eikhof Sr. Nu we hebben een buitenge woon gezelligen avond gehad. Muziek, dans, declamatie, kar retje trekken, tooneelstukjes, stoelendans, enz. hebben onze lachspieren danig in beweging gebracht. Dat de stemming er in was bewees het late uur van huis toe gaan 's nacht plm. half drie Voorts dient vermeld te wor den dat de Feestcommissie over een keur van prijzen beschikte voor de verloting en voor de spellen die gedaan zijn, deze prijzen waren allen gratis beschik baar gesteld door onze Santpoort- sche winkeliers waar voor onzen welgemeenden dank. Ook Krab's Band een woord van dank voor de uitnemende muziek. Amateur Danskampioenschap. De 7e jaarlijksche competitie om het amateur danskampioen- Opgericht 6 Februari 1934. Kantoor Hagelingerweg 92, Santpoort-Dorp Tel. Santpoort-Dorp 23013 Tel. Santpoort-Station 22408 Uitvoerder: JAC. UITENDAAL Begrafenissen voor Leden J. Heeremans, voorz. M. J. Post, secretaris OOK VOOR LANGHAAR voor zeer droog en teer haar, ook lichtblond en grijs haar. Na deze behandeling krijgt Uw haar zijn gezonde glans terug. Waar om zoudt U de risico nemen van een slechte permanent, wanneer U dicht bij een vertrouwd adres vindt. Ruim 5 jaar tellen wij vele dames te Santpoort en om streken tot onze vaste cliëntelen. C< RIJKSSTRAATWEG 459 Tel. 22082 Haarlem-Noord le kapper vanaf Santpoort-Dorp schap van Nederland is Zater dagavond begonnen met de wedstrijden om het kampioen schap van Amsterdam. Het winnende paar waren mej. Jenny de Jong te Santpoort met den Heer G. Vorst, A'dam. R. K. S. V. „Santpoort" Programma Zondag a.s. 2,30 uur Santpoort V—O.I.V. III Santpoort Jun. H.B.C. Jun. Zoo zien we a.s. Zondag Santpoort V en Junioren A in 't veld. Santpoort Junioren binden de strijd aan tegen H B C. Junioren, inzet het kam pioenschap van den Haarlein- sche Junioren, ze maken een mooie kans, als zij eensgezind volharden tot het einde. Succes Junioren, bezorgen jullie ons nu eens een kampioensfuif. Tot onze en ook tot Volendam's spijt, is Volendam 2e Paaschdag niet vrij zoodat we dan geen Santpoort IVolendam I ont moeting krijgen. Toch wordt het 2e Paaschdag een spannende mooie Missiewed strijd. Nieuwe zaak. Santpoort staat op heden in het midden van de belangstel ling, ook bij de handeldrijvende Middenstand en zoo zien we van tijd tot tijd telkens nieuwe zaken verrijzen. Was het de voorgaande week een nieuwe slagerij, thans staatin de advertentie-kolommen de opening van Loendersloot's Warenhuis vermeld. Het winkelhuis aan de Hooofdstraat 177 is beneden geheel uitgebroken tot een ge heel, wat met de verbouwing en vernieuwing der etalages een grootscli geheel vormt. De verbouwing geschiedde door de aannemer A. J. de Graaf alhier, die er een prachtig ge heel van wist te maken. Wat het Warenhuis te koop aanbiedt, leest men in de adver tentie. Drankbestrijding. Zooals eerder reeds werd me degedeeld, heeft de afdeeling van de Algem. Ned. Geheel- Onthouders Bond het plan een Mondorgel en (of) Fluitclub op te richten. De plannen zijn thans zoo ver in voorbereiding, dat in de ledenvergadering, a.s. Woens dagavond 8 uur, bij Kaspers, Wüstelaan 5, waar ook alle belangstellenden in de drankbe strijding vrije toegang hebben, over al of niet oprichting kan worden beslist. Allen, die er voor gevoelen, zich daarbij aan te sluiten moeten dus ter ver gadering komen of zich vóór dien tijd bij een der bestuurs leden opgeven. (Zie advertentie). Allen, jong of oud, man of vrouw, jongen of meisje, kunnen meedoen. Personalia. Te Amsterdam slaagde, voor apothekers-assistent Mej. M. J. Koopmans, alhier. In bovenstaand bericht, dat wij voorgaande week plaatsten is een fout geslopen n.m. niet mej. maar den heer Koopmans slaagde voor genoemd examen. Onze bekende dorpsgenoot Jan van Dommelen viert 9 April a.s. zijn 40-jarig Tooneeljubileum. Die dag zal de huldiging plaats vinden in de Schouw burg aan de Jansweg te Haarlem onder het Tooneelspel „DOLLE HANS", waarin de Jubilaris optreedt. Daarna zal nog een bijzondere Film vertoond worden, n.l. „Het Hek- selied". Vele Santpoorters zullen bij deze huldiging van hun plaatsgenoot tegenwoordig willen zijn. Om hieraan tegemoet te komen heeft „Santpoort's Bloei" dan ook de volgende regeling getroffen. De toegangsprijzen bedragen, alle rechten inbegrepen LogeF. 1,75 Stalles - Parket - Frontbalcon 1,42 Parterre - Zijbalcon 1,10 Amphitheatre0,89 Gaanderij0,63 Voor de leden van „Santpoort's Bloei" en hunne familie leden worden de volgende belangrijke reducties toegestaan Stalles - Parket - Frontbalcon van f 1,42 voor f 0,89 Parterre - Zijbalconvan f 1,10 voor f 0,63 Degenen die hiervan gebruik wenschen te maken, wor den verzocht zoo spoedig mogelijk, doch in elk geval vóór 7 APRIL a.s. schriftelijk aan het Secretariaat, Broek- bergenlaan 5, op te geven, het aantal plaatsen, dat zij wenschen te ontvangen en vervolgens of zij gebruik wen schen te maken van de extra autobus, die, bij voldoende deelname, van Santpoort naar de Schouwburg en na afloop terug zal rijden. De eventueele route van deze autobus is als volgt: 7,30 uur vertrek Santpoort-dorp; 7,40 uur vertrek Santpoort-St. 7,50 uur aankomst Haarlem-Schouwburg. op kleur en op naam, op canina 't beste van 't beste 10 cent Trosrozen op kleur en naam de geheele zomer rozen 5 ct. Wenscht gij planten voor Uw tuin, ga dan eerst prijsvragen bij anderen en kom dan bij boven staand adres en gij bespaart U veel geld. Het goedkoopste adres en ge garandeerd. Aanleg van tuinen vakkundig, aanbevelend, voor ROSBEAF 20 CENT LEVER 15 ct GELAD. 20 ct >7 JJ 1 tot 6 regels 25 cent bij vooruitbetaling (Geen zakenadvertenties) te Koop aangeboden f 15, Rijksweg 482, Santpoort. pracht Huisorgel, zonder gebre ken, ook geschikt voor kleine kerk. Prijs zeer laag. Br. lett. B, bureau van dit blad. groote Bessenboomen. Hagelingerweg 377, Santpoort. Etui tnet pijpjes en schaartje. Terug te bezorgen Burg. Ensche- délaan 1, Santpoort. Biedt zich aan voor d. en n., in kl. gezin. 27 jaar, P.G., eenigsz. kunn. koken. Loon nader overeen te komen. Liefst Santpoort of omgeving. 3 Eenden volop aan den leg. Tevens rabarberplanten en fram- bozenstruiken te koop. Hoofdstraat 180, Santpoort. Gevraagd net niet ben. 18 jaar. zelfst. k. w. van 8— 5 uur, f 20,p. mnd. adres bur. vau dit blad. Voor direct gevraagd van half acht tot 5 uur, gezin zonder kinderen. Adres: Mevr. Eckert, Willemde Zwijgerlaan 2, Santpoort-St. Gevraagd niet beneden 16 jaar, van 9-2 uur Zich aan te melden na 7 uur Bloemendaalschestraatweg 147a Santpoort-Station. gevraagd voor de Vrijdagmorgen om de 14 dagen. P.G. Goed loon Aanm. na 7 uur 's avonds de Genestetlaan 16, Driehuis. Gevraagd Donderdag of Vrijdag om de 14 dagen van 9 tot 1 uur, grens Santp.-Bloem. adres bureau van dit blad.

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2