Electro Techn. Bureau VAN BERKEL telefoon 23604 Hagelingerweg 3 Santpoort Predikbeurten Wordt lid van „Santpoort's Bloei", minimum contributie f J. A. BODE - Driehuis Firma KLOES Gevestigd Gevestigd I De Santpoortsche Houthandel Rawl Plugs Voorjaarstijd schilder- en behangtijd Schakeltjes Veren. „Santpoort's Bloei" gevestigdHAGELINGERWEG 17 A. Tabernal en Zn. Boterham papier Kastpapier Schrijfbiocs Briefordners Vulpeninkt Boekh andel CORNEGGE Telef. 22951 K. VEENIS Ingezonden. Terrasweg 16-18 ORIGINELERAWLPLUGS Officiéél Gedeelte. Driehuizerkerkweg SI Telefoon 4051 Uurwerken - Goud - Zilver - Reparatiën Uw Wasscherij voor beter werk is Santpoort Uw Wasch tegen elke schade gratis verzekerd j Gratis Proefwasch Alleenverkoop van de voor Santpoort, bij DANKBETUIGING. Jantje Oostewaal. Te Koop Plaatsing gevr. Te Huur Net Meisje gevr. gevraagd Net Meisje Te Koop Verloren T uinjongen Te Koop Te Koop Dagmeisje Meisje Te Koop (Buiten verantwoording van de Redactie.) Santpoort, 3 Juni 1935. Geachte Redactie Mogen wij ook even de gast vrijheid van Uw te Santpoort veel gelezen blad inroepen, naar aanleiding van het ingezonden stukje van de fa. A. H. de Vries over de leverantie van brand stoffen. Zeer tot onze verwondering lezen wij daar dat „van verschil lende zijdenmedegedeeld was, dat de levering [„ook dit jaar" weer aan de fa. de Vries zou wrnrden opgedragen. Alle leden van onze Spaarkas weten immers dat het Bestuur van „Arbeid Adelt" geen op dracht tot levering geeft, maar dat de ledenvergadering beslist. Dat de firma tot levering in staat is, weten wij zeer wel en wij stellen er prijs op te ver klaren dat ze ons het vorig jaar uitstekend bediend heeft. Maar wij wenschen ons niet voor te laten schrijven, wanneer we met ons geld in de handen komen, van wie we onze kolen moeten betrekken. Wij kunnen de leden van „Arbeid Adelt" verzekeren, dat ze ook dit jaar weer prima anthraciet zullen krijgen. Neen, de kolenhandelaren laten zichzelf aan banden leggen door de conventie. Tenslotte willen wij er nog even op wijzen, dat onze spaar kas nooit aan een leverancier verbonden is en dat iemand die bij een handelaar spaart, dan toch ook ook vanzelf zijn brand stoffen van die handelaar be trekken moet. Wij behoeven ons van „ge ruchten van verschillende - zijden" niets aan te trekken. Wanneer er geen namen genoemd worden hebben al die praatjes niets te beteekenen. U, geachte Redactie, dankend voor de verleende plaatsruimte, Het Bestuur, P. H. Visser, voorzitter P. de Jong, le penningmeester B. de Boer, 2e penningmeester C. Diependaal, alg. functionaris G Frankfort, secr., Kerkweg 4 Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 9 juni v.m. 10 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. „Van Gods geslacht" (Hand. 17: 28) Zangkoor Coll. voor Studiekas en Si.navi. 2de Pinksterdag, geen dienst Woensdag 12 Juni n.m. 8 uur Laatste lezing over het boek Job. o— Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 2 Juni v.m. 10 uur Ds. M. J. Punselie, Leiden Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 9 Juni v.m. 10 uur de heer K. v. d. Berg. nam. 5 uur Dezelfde Medewerking van het zang koortje 2de Pinksterdag, geen dienst o Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 9 Juni v.m. 9.45 uur (1ste Pinksterdag) Ds. J. L. Bakker van Oudehorne n.m. 5,30 uur Ds. J. L. Bakker Collecte voor de Zending Maandag 10 Juni 2e Pinksterdag voormiddag 9,45 uur Ds. J. L. Bakker Collecte voor de Zending Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Ere-VoorzitterMr. C. LI. Guépin. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor Vreemdelingenverkeer Natuurbad „Velserend". Belangrijk bericht voor de leden van „Santpoort's Bloei" V.V V. Door het bestuur is een over eenkomst getroffen met den directeur van het Natuurbad Velserend, waardoor het in staat is enige seizoenabonnementen te verstreken tegen. Sterk gereduceerde tarieven. De gereduceerde prijzen van deze seizoenabonuementen zijn als volgt Zomer abonnement tot 15 Sept. 1935 van f6.00 voor f4.80 Winter abonnement IJ s ver m aak) van f2.50 voor f2.00 Zomer- en winter abonnement van f7.50 voor f 6.00 Kinderen tot 16 jaar Zomerabonnement tot 15 Sept. 1935 van f4.00 voor f3.20 Winter abonnement. van fl.00 voor f0.80 Zomer- en Winter abonnement van f5.00 voor f.4.00 Deze reductie geldt uitsluitend voor leden, hun resp.echtgenoten en hun kinderen tot 16 jaar. Leden die hiervan gebruik wensen te maken, moeten zo spoedig mogelijk de namen op geven van degenen voor wie een abonnement verlangd wordt, aan het bestuurslid den Heer J. F. Hempel Middenduinerweg 16. Met deze opgave welke moet worden gedaan Zaterdag, Dins dag en Woensdag van 10-12 en van 14-16 uur, moet tevens het bedrag der abonnementsgelden worden gestort Ook kan opgave plaats vinden bij den Heer J. Martens Rijks weg 4S0, echter alleen op Dins dag 11 Juni 's avonds van 7 tot 9 uur. Slechts bij spoedige opgave kan men verzekerd zijn de abonnementen vóór Pinksteren in zijn bezit te hebben. Het Bestuur. Geeft u op als lid van „Santpoort's Bloei" V.V.V. minium contributie f 1,00 per jaar. Uw BRIL in elk gewenscht model, kleur, soort en prijs, kunt U vrij blijvend oppassen bij onze firma. Door een te groote verscheidenheid kunnen niet alle modellen ge- etaleerd worden. Alle voorschriften van Brillen, zoowel Fonds als Particulier worden vakkundig uitgevoerd. Nu is de CRISIS VOORBIJ voor hen die zelf Timmeren. is ruim gesorteerd in Geschaafd en Gezaagd hout in iederen afmeting. Vuren Beuken Eiken, enz. Triplex, op maat gezaagd in Elzen, Berken, Eiken, Oregon-pine Groote sorteering Sier- en Profiellatjes Ronde Stokken Beuken en Greene latjes in elke afmeting voor zelfknutselaars. Tentmateriaal Horrengaas Kippengaas - Harmonicagaas Draadnagels Schroeven Krammen, enz. enz. Carbolineum in alle kleuren Beits Koudlijm Wij maken ter kennismaking tot en met 15 Juni a s. bij aankoop van Latten en (jKJltlS Horrengaas Uw Horren Tuinameublementen Banken Huishoudtrapjes Tafeltjes Enz. Enz. Enz. Alles prima kwaliteit en solide afwerking WIJ GEVEN GRATIS ADVIES. Aanbevelend. HAGELINGERWEG 28, Santpoort TELEFOON 22322 Laat nu Binnenwerk verrichten SCHILDER EN BEHANGER HOOFDSTRAAT 161, SANTPOORT HASCONEERWERK Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bereiken, betuigen wij hiermede onzen oprechten dank, voor de deel neming ons betoond bij het A*. noodlottig ongeval en overlijden van onzen lieven Zoon, Uit aller naam, J. OOSTEWAAL Santpoort, Juni 1935. 1 tot 6 regels 25 cent bij vooruitbetaling (Geen zakenadvertenties) Alle soorten Kool- en Slaplanten. Antonioli, Voorplaats 22, Santp. voor Flinke jongen, 14 jaar liefst rijwielvak, hoog loon geen c vereischte, wel goede beh. adres te vernemen bureau van dit bl. Afgesloten opslagterrein voor laden en lossen aan het Hoofd spoorstation Santpoort, Huurpr, billijk.Inlichtingen: IJoofdstr 108 leeftijd 15 a 17 jaar, van 8 tot 12 uur, brieven letter G H.a.H. Grondig Gitaar-, Mandoline-, Mandola- en Banjo- onderricht aangeboden, Privé, vl. metli. Billijke cond., Leni Halsema, Beekvlietstraat 11, Santpoort-d. Dame m.b.l. wenscht huis te huren met d. of li. voor gez. r. f 30 per mnd. niet ongem.bev. gr. of 2 ruime k. waarv. 1 met schoorst.m. en gebr. v. k., pr. niet h. dan f 15 p. mnd. Brie ven met volle inl. W. de Zwij gerlaan 7, Santpoort. Net persoon wonende te Santpoort-Station die agentschap van begrafenis-onder neming op zich wenscht te ne men. Br. lett. B. Huis aan huis. Gevraagd niet beneden 16 jaar. Brede- roodscheweg 33, Santpoort, a. n. Waterpomp f 4,Vlieg. Hollander 2 pers. merk „Nea- ther" in prima staat f 4, Een rond-breimachine met alle onderdeeleD, heeft gekost f 130 nu voor f 20, Hoofdstraat 35, Santpoort. Een zilv. drieknops Zeeuw-sche broche, Woensdag 30 Mei v.m. H'weg, adres H'weg 146. Gevraagd, flinke Aanmelden: Rijksweg 256. Westminster Carillionklok z.g. a.n. f 26,00 A. Bode, Driehuizerkerkweg, 81 Tel. 4056. Philips luidspreker z.g.a.n. groot model, H'weg 142. gevraagd van 8 tot 5 uur, onge veer 18 jaar, ook genegen eenige boodschappen te doen, adres Hoofdstr. 160, Santpoort-Dorp. Lief tehuis gezocht voor jong Hondje, klein ras, adres H.a. h. Een flink b. z. a. als hulp in de huisli. halve dagen, liefst te Santpoort, Brieven letter W, Huis a. huis. Kruiwagen f 6,--; Eiken Bureau f 7,50 2 gr. inlegpotten f 1,50 Electr. Kacheltje f2,00; Schoen makers stikmachine, merk Sin ger f 25,00, alles in'goede staat, adres bureau v. d. blad

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2