J. Krab &Zn. Schakeltjes Last van de warmte? dan naar „De Santpoortsche Houthandel" J. A. BODE - Driehuis VOOR DE WARME DAGEN CADEAU. I Spuitwater W. v. Amerongen G.A.z. Frou Frou 4 ons 25 cent HOP J. SCHOON Prima Vera' RE IJ NS ten heele flesch Limonade a 46 ct Een Litersflesch SPUITWATER Warm weer - dorstige kelen Gazeuses, in alle smaken Spuitwater Bieren Tafelwater Limonades, 39 cent Limonades,extra kwal per Bloemenmagazijn Denkt U om de collecte op Zaterdag 6 Juli a.s. voor „Zonnestraal' „Santpoort" Reclame aanbieding Geboorte-, Rouw- en Drukkerij Visitekaarten CORNEGGE m Terrasweg 26 Telefoon 23044 Speeltuinvereeniging „Spaarnberg" Schoenreparatie-ln richting Bloemend.str. weg 129 Aangeboden Te Koop Te Huur Net Meisje Te Koop Te Koop gevr. Te Koop gevr. Te Koop Lief tehuis Net Meisje Koolplanten. Hagelingerweg 17 Santpoort Driehuizerkerkweg 81 Telefoon 4051 IJinuiden Driehuis-Velsen Opticien Horloger Juwelier Opticien van het Ziekenfonds „Veiseroord" en „Velsen". DEZE RECLAME IS GELDIG TOT 6 JULI, Gazeuse in diverse smaken 121 PeH Meiwijn Vruchtenbowl Jam (alle smaken) Alle soorten Drups IJsbonbons Rollen Vruchtendrups BioemendaalschestraatweglOS Santpoort Teiefoon 22945 n t HIT MIEUWE MOPiiLlD Bloeiende Kamerplanten in groote verscheidenheid voorrad ig. Aan de kinderen van de leden der Speeltuinvereen. „Spaarn berg" werd op Woensdag 26 Juni een gezellige middag aan geboden. Van de genoodigden waren aanwezig Mej. Harmens, Mevrouw Prins en de heer Nassette, terwijl tevens enkele ouders van hun medeleven blijk gaven. Mevr. Prins opende deze middag door de kinderen te laten zingen het bekende liedje van Jacob Hamel, n.m.l. de Kleppermarsch", waarna men overging tot het doen van eenige spelletjes, o.a. Kleine jongens, balwerpen prijs een fluit, gewonnen door Frans Vlugt. Blokjesrapen kleine meisjes, le prijs Columbia Kalb, 2e prijs Tonia Kop's. Blokjesrapen kleine jongens le prijs Theo Ziegler. Touwtrekken groote Jongens prijs Jan Molenkamp Touwtrekken gr. meisjes prijs Annie van der Pol Ringwerpen groote meisjes prijs Rie Sint Groote Jongens voetbal met hin dernis, prijs B. van der Pol. Verder was er door de groote meisjes nog een dansje ingestu deerd en werd een tooneelstukje opgevoerd, getiteld De tien paar klompjes" van Mevr. Hille-Cathé, beide onder leiding van Mejuffr. van der Bijl. Een dankbaar applaus was haar belooning. De kinderen werden getracteerd op chocolade en limonade. Mevrouw Prins dankte alle medewerkenden hartelijk voor hun spontane en belanglooze medewerkingen, hierbij nog de opmerking makend dat het toch veel prettiger is dat de kinderen zelt aan zoo'n middag medewerk te, als met hulp van buiten zooals verleden jaar, om de mid dag naar wensch en genoegen te doen slagen. De dames die dezen middag de kinderen behulpzaam zijn geweest, ontvingen gezamenlijk een doos bonbons terwijl de opzichter een doos sigaren ont ving. De heer van den Eynden had ook de dank in ontvangst te nemen voor alles wat hij voor de speeltuin had gedaan. Al vorens te vertrekken hadden de kinderen elk nog een presentje in ontvangst te nemen en ik geloof wel dat allen best voldaan waren. HOOFDSTRAAT 34 - TELEF. 22933 Een omwenteling brengen onze prijzen. Heeren Zolen f 1,25 Dames Zolen f 0,90 Heeren Hakken f 0,65 Dames Hakken f 0,40 Heeren Zolen en Hakken f 1,75 Dames Zolen en Hakken f 1,25 Hout Gepend - Gelijmd - Genaaid Uw reparatie met een dag terug, gehaald en thuisbezorgd. Lood- en Zinkwerker, erkend Gas- en Waterfitter. Werkplaats: Woonhuis :yyüst0|aanNo 4 Levering van alle Sanitaire- Artikelen Vakkundige behandeling van alle werkzaamheden TELEFOON 23009 Heden ontsliep, in haar Heer en Heiland, onze lieve Vrouw en Moeder Maria Johanna Sluiters- van Heyst, in den ouderdom van 55 jaar. J. E. Sluiters Henny Sluiters Herman Sluiters A. L. de Munck Santpoort, 26 )uni 1935. Hoofdstraat 147. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag a.s. op de begraafplaats „de Bieze" des n.m. 3 uur. Op 26 Juni 1935 ontsliep in haren Heer en Heiland, onze geliefde presidente Mevr. M. J. Sluiters van Heyst, in den ouderdom van 55 jaar, diepbetreurd door ons allen. Het Bestuur van den Krans „Lydia" 1 tot 6 regels 25 cent bij vooruitbetaling (Geen zakenadvertenties) op goede stand, mooie zit-slaapk. met volledig pension f 10,p. w. Br. lett. G, bureau van dit blad. Diverse gebr. markiezen billijk i. g. staat, door inruil verkregen. Te zien bij „Het Meubelbuis" H.'weg 75, Telefoon 22235 Een ongem. gestoff. groote kamer f 10,per maand. Kerkerink- laan 17. gevraagd, van 8—4 uur, Niet ben. 16 jaar, Rijksweg 396. a. 11. Electr. luxe stofzuiger op slede, met 6 hulpstukken. 1 jaar garantie, Radio-storingvrij, f20. Waterpomp a. n. f 5, Hoofd straat 35. Onbeschadigd bad, Terras weg 38 Santpoort. Een in goede staat zijnde hand- naaimach. br. met opg. van merk en prijs ouder lett. VV bur. h.a.h. Een zijspan voor fiets, Burgem. Enscliedélaau 1 Santpoort. gezocht voor herdershond (teef) Waakseh, erg lief voor kinderen Middetiduinerweg 2, Santpoor. Mevr. BreukelaarKamp, Mid- denduinerweg 36, Santpoort vraagt een niet ben. 18 jaar. Alle soorten, ook Bloemkool en Prij. Antonioii, Voorplaats 22, Santpoort. en laat daar uw horren maken en ge zijt van deze plaag bevrijd. Gezaagd en geschaafd hout in alle maten. Ronde stokken voor Zonneschermen. Kampeerbenoodigdheden, zooals ronde stokken, 2 deelen met buis, haringen, span- houtjes, hamertjes, enz. enz. GEOPEND van 8—7 uur n.m. Zaterdags van 8—5,30 uur Gratis bezorgen Wanneer U zich een Bril moet aanschaffen, vergelijkt onze prijzen. Uwe overtuiging is dan dat wij toch goedkooper zijn voor Fondsbrillen en alle - Reparatiewerk BIJ AANKOOP VAN per heele flesch |2 per 3 ons per ons per groote flesch alle smaken flesch Door deze prima kwaliteit is het mogelijk met een heel weinig siroop een heerlijk glas Limonade te drinken. Hoofdstraat 187 Telefoon 22863 UW ADRES VOOR Bloemwerken, Kamer-, en Tuinplanten, is bij HAGELINGERWEG 34 Aalsmeersche Geraniums Margrieten en Fuchsia's 15 cent is een practisch en toch gezellig tijdschrift waaraan iedere dame Ie6s heeft. De prijs is daarbij bijzonder laag, zoodat men bet geheele jaar op de hoogte blijft van de mode en tevens gebruik kan maken van de practische wenken voor het veranderen van verouderde kleedingstuk- ken en voor de huishouding. In ieder nummer 2 bladzijden handwerken en 2 bladzijden kinderkieeding. Bestelt nog he den een abonnement bij de Uit gevers van dit blad en U ont vangt de twee voorgaande nummers gratis Naam Straat Plaats verzoekt een abonnement op Het Nieuwe Modeblad ad f 1.20 per kwartaal (franco per post f 1.50) alsmede gra tis toezending van de twee voorgaande nummers.

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 3