Plaatselijke Berichten. IETS APARTS! Gebr. HOP Dansschool A. DUIJN IJmuider Vischhal Weekblad voor Santpoort-Dorp, Santpoort-Station, Rozenstein en Driehuis HEERENKAPPER Hoofdstraat I96 SANTPOORT Het Nederlandsch Begrafenis Genootschap Santpoort - Broekbergeniaan 17-Tel. 23135 T.V.S. nieuws. R.C. Brederode. Hoofdstraat 187 Telefoon 22863 R.K.8.V. „Santpoort". jingszonden stukkenf VIJFDE JAARGANG No 19 OPLAAG 2500 EXEMPLAREN VRIJDAG 2D SEPTEMBER 1935 UITGAVE: DRUKKERIJ CORNEGGE - SANTPOORT - TERRASWEG 31 - TELEFOON 22951 Ook aan huis te ontbieden 's Maandagsmiddags na 1 uur gesloten. Voor eerste klasse uitvoering tot lagen prijs BALLON WEDSTRIJD. Alg. Ned. Vrouwen Vredebond Speeltuinvereen. „Spaarnberg" Politiehonden-Dresseervereen. „Kent U Zelf" m ailes per ons 12 ct per half pond 27M ct SANTPOORT Inschrijvingen dagelijks aan de zaal Korfbalclub „Sport Vereent" Bloemendaal-Santpoort. Bazar van de Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden. Advertentieprijs per regel 5 cent Bij groote afname belangrijke reductie. Advertenties op de vóórpagina 50 pCt hooger Advertentie's en berichten moeten uiterlijk Woensdagavond ter Drukkerij zijn. Directeur F. G. Potlioff Jr. Vraagt onze crematie-tarieven Op 17 Augustus was aan het kinderfeest van „Santpoorts Bloeit ook een ballon-wedstrijd verbonden. Hij wiens ballon n.l. den versten afstand zou afleggen zou daarvoor een prijs krijgen. Hoewel bij bet oplaten bet er veel op leek, dat de ballonnen zeewaarts afdreven, blijken ze zicli later te liebben bedacht, al thans bijna alle ballonnen, waar van bij bet secretariaat van ,,SantpoortsBloei" bericht binnen kwam, werden in den Houtrak- polder bij Halfweg gevonden. Bij loting werd de prijs toe gekend aan de(n) bouder(ster) van ballonkaart 58. Deze kan zich aan bovengenoemd adres, Broekbergeniaan 5, vervoegen, Afd. Haarlem, Bloemendaal, Santpoort en omstreken. Verwijzende naar onze adver tentie, willen wij alle belang stellenden, krachtig opwekken, onze zeer belangrijken a.s. Land dag te bezoeken. In deze zorgvolle tijden van oorlogsdreiging is bet zeer nood zakelijk, ons ideaal hoog te houden; en de vredesactie geest driftig te steunen. De landdag zal zeer belangrijk zijn. Belangstellende personen en familie's zijn zeer welkom. Ook kinderen kunnen meegebracht worden. Speciaal daarvoor aan gewezen dames zullen daarvoor zorgen. Ook kan bet twaalf-uurtje meegebracht worden. Bij gunstig weer zal gewandeld worden in de Hout. Wij hopen op een zeer groote opkomst, om samen te werken aan ons mooi vredeswerk Stelt ons niet teleur. Naar men ons mededeelde zal bet a.s. Najaars-Tuinfeest Woens dag 9 October plaats hebben. Zondag 22 September a.s., te 8.30 uur v.m. houdt bovenge noemde vereen, baar jaarlij kscben ouderlingen wedstrijden op baai- eigen terrein „Het Terras", ge legen aan den Middenduinerweg te Santpoort, Ongeveer 14 bonden nemen deel in 3 klassen verdeeld. In klasse A. zullen de bonden, op enkele oefeningen na, bet geheele Keuringsregelement der Kon. Nederl. Politiebond Vereeniging afwerken. Klasse B. is voor ge vorderde honden en klasse C. voor jonge bonden. Er ziju vele mooie prijzen uitgedoofd. Zondag 22 September s'mor- gens uiterlijk 9 uur vertrek voor de eerste van onze serie-marsen. Afstand pl.m. 20 km. Thuis tegen half één. Weest allen op tijd aanwezig. Wanneer minder dan 6 wandelaars opkomen, gaat de mars niet door. T.V.S. adspiranten. Zondag 22 September hervat ting van de trainings marscben. Meisjes en jongens denk er om dat we behoorlijk voor den dag moeten komen op onze eigen 20 km.-Brederode-marsch op 3 November aanstaande. Zorg allen Zondag morgen op tijd aanwezig te zijn 's morgens 9 uur bij de Weijman; deze trainings-marsch komt tevens in aanmerking voor de prestatie-marsch. Meisjes en jongens T.V.S. adspiranten die nog niet tot onze wandelafdee- ling behooren kunnen zich Zondagmorgen opgeven, leeftijd is 12 tot 16 jaar. Het eerste elftal zette de eerste Zondag van de competitie uit stekend in door met 8—1 van Kinheim 5 te winnen. Voor a.s. Zondag luidt bet programma 10 uur: V.V.H. 1 Brederode 1 terrein Schoterweg. 12 uur Brederode 2 Kinheim 6 2 uur Brederode 3 Kennemers 9 MEROUW, Nu kunt U met Uw kinderen smullen, IETS AP y.TS en sma kelijks. o Bitterkoekjespudding met heele Bitterkoekjes. o Annanas Vruchtenpudding met heele stukjes annanas o Rum Vruchtenpudding 1 ons op halve L. Melk) Wederom ontvangen Verkades Borstplaat 2 ons 25 cent Leverkaas per ons 16 cent GELARDEERDE LEVER per ons 16 cent PEKELVLEESCH verscli en malscb p.o. 17 ct Geldersche ROOKWORST per pond 40 cent Zondag 22 Sept. 2,30 uur. S.J.C. 1Santpoort 1 Santpoort 2G.V.O. 1 Daar gaat ie dan, voor de com petitie, bet eerste naar Noordwijk, bet tweede thuis. Wel zijn we benieuwd naar de verrichtingen, vooral van bet tweede, in baar verjongde vorm. Zij die onze elftallen willen vergezellen (per bus) kunnen zich biertoe opge ven, alléén bij den secretaris Hageveldstraat 1. Aanvang der Danslessen Vrijdag 27 September des avonds van 8,30 tot 10.30 uur in Hotel „DE WEIJMAN" - Eenige wenken bij onze thuis wedstrijden. Zorgt vroegtijdig aanwezig te zijn, er zijn altijd voorwedstrij den, zoodat ge U niet behoeft te vervelen. Stalt Uw fiets op bet terrein, biervoor is een bewaker aanwe zig. Onthoudt U van op- of aan merkingen op de leidinggevende personen, niemand is tenslotte volmaakt. Moedig de spelers op gepaste wijze aan. Dit alles draagt bij tot een ordelijk verloop. Secr.J.A. de Vries Bruno Klau wersstraat 5 Santpoort (St.) Wedstrijd secr. A. Menet, Schroder v.d. Kolkweg 10 Sant poort (St.) Gespeeld Zondag 15 Sept. Watervliet I—S. V. comb. 3—4 S.V. IVAurora IV 4—0 S.V. V Meerleboscb II 7—0 S.V. Ill—Meerlebosch I 5-3 (alle wedstrijden vriendschappe lijk) Voor de N.K.B. competitie Zondag 22 Sept. Watervliet IS.V.I 2 uur Ledenvergadering op Vrijdag 20 Sept. in „Vreeburg"; aange nomen als leden de dames C. Kranenburg, C. Smit, M. v. Tiel en H. Vader. Voorgesteld door den Secretaris alsadspirant Jan de Pater, Brederoodsche- weg 35 b te Santpoort (St.) en als lid door bet Bestuur mej. tl. de Boek, Kruidberger- weg 34 Santpoort (dorp.) Op 3, 4 en 5 October a.s. houdt bovengenoemde Vereeni ging in haar gebouw aan den Groeneweg baar tweede bazar. De tijdsomstandigheden, gevoegd bij den gestadigen groei van het werk en de verlangens naar een betere verhuizing, maken een versterking van de kas noodza kelijk. Een damescomité onder leiding van Mevrouw vanHeijst bereidt de bazar voor, terwijl de dames-handwerk-vereeniging in de afgeloopen winter reeds voor een goeden voorraad van hand werken heeft gezorgd. Daarnaast zal de bazar verschillende andere stands bevatten, terwijl voor allerlei amusementen wordt zorg gedragen. Voor kinderen zal op Zaterdag 28 September een pop penkast worden vertoond. De Vereeniging, die zich in den loop van haar vijfjarig bestaan, naast haar gewoon ledenaantal ook vrienden beeft verworven, rekent op veler hulp en belangstelling. (Buiten verantwoording vati de Redactie). De zwachtelbond, onderafdee- ling van de nieuwe kerkkrans telJmuiden Oost, verzoekt vrien delijk aan de dames bun linnen kast eens te willen nazien of er ook oude lakens, sloopen, liandoeken enz. in zijn welke niet meer ge bruikt kunnen worden, en deze toch prachtig geschikt zijn om er zwachtels van te maken en deze te zenden naar Suriname, opdat ze daar gebruikt kunnen worden om de wonden der melaatschen te verbinden. Daar deze zwachtels slecht één keer gebruikt kunnen worden is er steeds veel goed noodig. Helpt U ons allen s v.p. Bij voorbaat vriendelijk dank. Goederen en berichten van af halen kunnen bezorgd worden bij Mevr. Dudok, Kruidberger- weg 30 Santpoort. Bloemendaalschestraatweg 144 Telefoon 22989 VERSCHE ZEEVISCH Tongen, Tarbot, Schol en sehel- visch Levende en Ger. Paling, Nieuwe maatjes Haring, Gem. Plaring (nieuw) 6 a 25 ct STOKV1SCH ZOUTEVISCH Concurrerend.

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 1