J. A. BODE Reclame Speculaas Th. C. Böhm Geboorte kaar te n SCHAKELTJES Veren. „Sanipoort's Bioei" BERICHT De Eerste Santpoortsche Afbraak- en Nieywhoythandel Biezonwog 21 Th. van GELDORP tJyrwerken^ Brillen,, Geyd? en Silver DriehuS^erkerkw. 81 DRIEHUIS-WELSEN TELEFOON 4051 Vanaf heden 20 ct p. half pond Hoofdstraat 126 Openbare Les H' Officiéél Gedeelte. Iis ook UW adres voor gebruikt en nieuw 1 hout. Kruiplanken en gagalvan. Golfplaten Federatie v. Arbeiders Esperantisten in Esperanto op WOENSDAG 9 OCT. om 8 uur, in gebouw DE TOORTS, Duinweg Toegang vrij. Toegang vrij Wegens plaatsgebrek moe ten verschillende stukken tot het volgend nummer blijven liggen. Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Driehuis. V .f. •f- 10 10 4 Van 1—5 regels 25 cent Geen Zakenadvertenties Salamander Kacheltje, Verloren 29 Sept. Bontwerken Ligtent. gestoft, zit- en slaapk., Net Meisje Japonnen n. maat f 2,50 Samenwoning vertrouwde Juffrouw, Gem. Kamers te huur zeer goede viool, gestoff. Zit-Slaapkamer Indische Rijsttafel, Groen Em. Fornuis Nette Loopjongen ruime steenen Schuur, koemest. gedipl. Boekhouder. Dagmeisje. 2 gest. kamers een burger Woonhuis Gsm. Kamers Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor V reemdelingenverkeer Halfjaarlijkse Ledenvergadering. Dinsdag 8 October a.s. 8.15 uur precies in bet badhuis, Wüstelaan. Agenda 1 Opening. 2 Notulen. 3 Mededelingen en ingekomen stukken. 4 Verkiezing van een bestuurslid, door bet bedanken van den Heer G, Bremerkamp wegens drukke werkzaamheden. 5 Eventueel ingekomen voorstel len. 6 Rondvraag. 7 Sluiting. Leden bezoekt deze vergadering en bespreekt daar met bet bestuur Uw persoonlijke en de algemene verenigingsbelangen. Het bestunr, dat zoveel tijd belangloos besteedt aan bet be hartigen van Uw belangen, vraagt slechts als tegenprestatie ieder half jaar twee uren van Uw vrije tijd om gezamelijk te kun nen bespreken en overleggen op welke wijze de bloei van Santpoort en van onze vereniging kan worden bevorderd. Winkeliers, ook Uw belangen komen op onze vergaderingen ter sprake. Het aanvaugsuur is juist voor U op 8.15 uur gesteld; zorgt dus in grote getale en op tijd aanwezig te zijn. De levensvatbaarheid onzer vereniging blijkt ten duidelijkste uit de gestadige, krachtige groei van bet ledental, de kracht wordt echter gedemonstreerd door het vergaderingbezoek der leden. De vergaderingen van Sant- poort's Bloei zijn steeds interes sant; leden brengt derhalve adspi- rant-leden mede, ook zij zijn van harte welkom. Lezing door Jhr. Br. J. C. Moilerus op Woensdag 23 OCTOBER a.s. 20,15 uur in de zaal van het „Het badhuis" Wüstelaan. Woensdag 23 October a.s. zal Jhr. Dr. J. C. Mollerus voor onze vereniging een zeer inter- sante lezing honden met film beelden over zijn reis per ZEPPELIN naar Zuid Amerika. De luchtvaart per Zeppelin luchtschip staat momenteel in het brandpunt der belangstelling. Het wonderbaarlijke, dat de „Graf Zeppelin", een luchtschip van het stijve type, met de regel maat van een klok jaar in, jaar uit, een vaste dienst onderhoud vanFriedrichshafen naar Buenos Aires, heeft velen de vraag doen stellen of het reizen met derge lijke luchtschepen voor lange tra chten niet de voorkeur verdient boven het reizen per vliegtuig. Er zijn dan ook seriuse plan- .nen om een vaste dienst per luchtschip tussen Nederland en Ned. O. Indië in het leven te roepen. Jhr. Dr. Mollerus. de wereld bekende causeur, zal U op de bekende prettige en boeiende wijze, zijn ervaringen vertellen door hem opgedaan als lucht vaarder en U tevens een beeld geven van het voor velen [onbe kende, wondermooie Zuid-Ame- rika. Door hem zelf gedurende de reis vervaardigde films zullen het gesproken woord verduide lijken. Onze bekende Santpoortse zan geres Lies Hetler zal, begeleid door Hanna de Boek, de lezing met enige liederen afwisselen. Leden, blijft op de hoogte van Beleefd aanbevelend, koopen is een zaak van vertrouwen. Baar©§n is Uw adres (Geen winkel) Afdeeling Santpoort -o Uw tijd en bezoekt de hoogst intersante lezing. Toegansprijs voor leden en hunne huisgenoten f. 0,25 per persoon, voor niet leden f, 0,50 per persoon verkrijgbaar bij Druk kerij Cornegge, Terrasweg 31 Santpoort, en Drukkerij Bot, Duinweg 15, Santpoort-Station, Het bestuur heeft besloten voor leden van de Ver. van Be woners der Buurtschap Driehuis een beperkt aantaj kaarten tegen ledenprijs (f. 0,25) beschikbaar te stellen. Deze kaarten zijn zo lang de vooraad strekt, op ver toon van bewijs van lidmaatschap verkrijgbaar bij den HeerMentink Driehuizerkerkweg 103 Driehuis. Verder heeft het bestuur be sloten voor jongens en meisjes van de U. L. O. scholen, H. B. S. en de 7 de klas der lageren Scho len een beperkt aantal kaarten tegen de gereduceerde prijs beschikbaar te stellen van f, 0,15 per persoon. Deze kaarten moeten echter in Schoolverband worden aange vraagd, zodat degene, die hier van gebruik willen maken hun naam aan hun schoolhoofd of directeur moeten opgeven. Wij verwachten voor de lezing een zeer grote belangstelling, zodat wij onze leden in hun eigen belang aanraden zich vroegtijdig van toegangsbewijzen te voor zien. De Ruïne van Brederode Mars. Onze plaatselijke turnvereni ging T.V.S. organiseert op Zondag 3 November a.s. de z.g. „Ruïne van Brederode Mars". Ieder die wil kan hieraan meedoen. Om echter een juist beeld te krijgen van de onder linge krachtsverhouding, is besloten de indeling in twee groepen te doen geschieden. In de eerste groep kuunen meelopen dames en heren van 16 jaar en ouder, over een par cours 30 K.M. De tweede groep betreft de adspiranten van 12 tot 16 jaar voor welke de afstandop 20 K.M. is bepaald. Zij die de voorgeschreven af stand binnen de vastgestelde tijd afleggen, ontvangen een, speciaal voor dit doel, vervaar digde madaille. Bedriegen de voortekenen niet, dan zal op een flinke deelname van buiten Santpoort moeten worden gere kend. Doch ook van ons dorp begin nen de opgaven reeds binnen te komen en worden nadere inlich tingen gevraagd. Men kan zich tot 27 October voor deelname opgeven, bij den Heer Arpad, Hoofdstraat 19 Santpoort-dorp, die ook alle gewenste inlichtingen verstrekt. Toen wij j.l. Zaterdagavond een bezoek brachten aan Driehuis met de bedoeling een kijkje te nemen in de opnieuw geopende Manufacturen- en Handwerkzaak van Mej. C. Uitendaal en tevons de nieuwe lokaliteit van het in hetzelfde gebouw ondergebrachte Post-agentschap, was het op Driehuis een en al levendigheid. Dat de nieuwe zaak, die een keurig verzorgde etalage had, veel bekijks had, spreeekt na tuurlijk vanzelf en inderdaad verdiende zij dit ook. Zeer zeker kan zij als een aanwinst voor Driehuis worden beschouwd. Zoo staat het ook ten opzichte van de verbetering van het Hulpkantoor der posterijen en 't was dan ook geen wonder dat de Directeur van hetPostkantoor te Velsen zijn gelukwenschen aanbood. Ditzelfde deed ook de heer v. Heijst namens debuurt- vereeniging. Architect Hommega, aanne mers fa Winnubst, de heer Lau die voor het Stoffeerwerk zorgde, Electr. Techn, Bureau van Berkel die de aanleg van het licht werd opgedragen en fa, Lieshout die het schilderwerk alle eer aan deed, allen kunnen te vreden zijn over het bereikte resultaat. Dat de opening met een bloe menregen gepaard ging (wij telden een 30 bloemstukken), zal de onderneemster een bewijs zijn dat deze verbetering zeer op prijs werd gesteld. Nieuwe zaak. Onder den naam „Amsterdam- sche Brood- en Banketbakkerij de 2 B's" is een nieuwe zaak gevestigd aan de Kerkerinklaan alhier. Het valt niet te verwonderen datin deze nieuwe wijk, waarden laatsten tijddruk werd gebouwd, de winkelstand zich een plaatsje tracht te veroveren. Deze zaak doet, wat het uiterlijk betreft, prettig aan en geeft wat meer leven in deze nog stille omge ving. Bridgeclub „Santpoort". Bridge-Probleem IV. ZUII) H. H. A. 7 8 9 -#"B. 5 £.6 5 9 NOORD 4 4 9 10 B. 4 7 6 7<0> H. -J* B. Harten is troef. Z. is aan slag. N.Z. moeten alle slagen maken. Inzendingen moeten voor 15 Ociober in het bezit zijn van H. Wigman, Alberdinck Thijm- laan 53, Santpoort. Over de problemen kan geen correspondentie gevoerd worden. Inlichtingen op de clubavon den Donderdag s'avonds 8 uur in het clublokaal „.gebouw Ver. Spaarnberg" Wüstelaan. De prijs van bridgeprobleem No. 3 is na loting door den Heer E. V. van den Eijnde te Haar lem gewonnen. De Technische Commissie. Speeltuin Ver. „Spaarnberg" Wegens de slechte opkomst der kinderen, is het sluitingsfeest tot einde October uitgesteld TB KOOP met pijp en elleboog f 4, zoo goed als nieuw. Hoofdslraat 35. een Parker Vulpen, (zwart), Fr. Netscherlaan. Terug te bezorgenFr. Netscherlaan 25, Santpoort. Bontwerkster repareert en ver andert alle voorkomende tegen crisisprijs, Rijksstraatweg 459, H.-N. Telefoon 22082. Te Koop een in goede staat zijnde Adres te vernemen bur, v. d.bl. Te huur aangeboden en Keuken. Condities nader overeen te komen. Te bevr. bij Boekhandel „Initium", Bloemen- daalschestr.w. 129, Santpoort-St. Gevraagd van 8,302 uur. Aanmelden 's avonds na7 uur Terrasweg 38. Japonnen knippen en pasklaar f 1,Burg. Enschedélaan 17 Santpoort. gevraagd door Dame, in geriefl. woning. Condities nader overeen te komen. Br. onder letter A, bureau van dit blad. Wordt gezocht genegen nu en dan 's avonds op te passen. Br. letter M, bur. van dit blad. met Pension. Kruidbergerweg 43, Santpoort. Te koop, spotprijs geheel compleet met snaren, kin- harp, 2 stokken en kist. Middenduinerweg 66. Te huur met stookgel., als alleen inw. bij menschen zonder kinderen f 2,50 per w. M. Heana, Slaper dijk 34, Santpoort. Nieuwe huiz. Verkrijgbaar bij vooruitbestelling. Beekvlietstraat 1, Santpoort. te koop of ruilen voor een Kachel- Hageveldtstraat 1. Gevraagd 14—15 jaar. Aanmeld. Zaterdag tusschen 12 en 2 uur bij de Santpoortsche Houthandel, Ha- gelingerweg 17. Te huur een 40 M2, aan de Hoofdstraat. Br. letter T, bureau van dit blad. Te Koop Adres: Overbildtweg 21, Santp. Uw Boekhouding wordt billijk en net bijgehouden door Br. letter H, bureau van dit blad. Mevr. SchoorlNijgh, Kenne- merweg 4, Bloemendaal, vraagt een net Te huur aangeboden rustig gelegen te Santpoort(St.), event, met pension, billike cond. br. bnr. Huis aan Huis lett. M. Te huur met Tuin. Biezeweg 67, te bevr. bij G. P. Bakker, Hage- lingerweg 245, Huur f 5,50 p.w. te huur, met of zonder pension. Brederoodscheweg 73.

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2