Voor 4711 arfikelen in diverse cartonnagesSSSS WËBBBBEEÊÈ^^^m J.Seegers, Hoofdstr. 196 Predikbeurten Tentoonstelling VOLK EN VADERLAND Voor St Nicolaas-Cadeaux Boekhandel CORN EGGE N.A.S.B. jlngezonden stukkenj R.K.S.V. „Santpoort". T.V.S. nieuws. ♦s Eerste Santpoortsche Afbraak en Nieuwhout- handel Biezenweg 21 Ook voor Katholiek en Protestant drukken we naar Nederl. Arb. Sportbond Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Gevonden Verloren Bridgeclub „Santpoort' Zwemvereeniging „Velserend". Weekblad v. d. N.S.B. Alg. Leid. Ir. A.A. Mussert SCHAKELTJES. „De macht v.h. Kleine" Dagmeisje Medereizigers gevr. Ter overname Te koop gevraagd Santpoort-dorp. houtsneden van Kees Koeman. Zijn decoratieve kunst leent zich uitstekend voor de mooie zwart witte prenten, die vooral in een modern interieur goed tot hun recht komen. Ook zijn er nog verschillende reproducties en litho's, voor ieders beurs bereik baar. Daar de toegang vrij is, zal Mevr. Heger wel veel bezoek krijgen. De tentoonstelling is tot en met 15 December geopend, dagelijks van 10 18 uur en iedere belangstelling wordt op prijs gesteld. Ned, Herv. Kerk, Santpoort Zondag 8 Dec. v.m. 10 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga „Zou Jezus komen?" (Openb. 22 20) o Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 8 Dec. v.m. 10 uur H. Heeresma, Amsterdam 's avonds 5 uur Ds. Wildschut, IJmuiden-Oost o Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 8 Dec. v.m. 10 uur de heer K. v. d. Berg o— Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 8 Dec. v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein nam. 5,30 uur dezelfde Collecte voor den school met den Bijbel. (Buiten verantwoording van de Redactie). - Geachte Redactie. Mag ik nog eenige plaats ruimte naar aanleiding van hetgeen „Opmerker" schreef als antwoord op mijn ingezonden stukje? Bij voorbaat mijn dank. Geachte Opmerker. Het is mogelijk dat U mijn „betoog" niet begreep. Dit is mijn bedoeling: door Uw schrij ven gaf U te kennen, dat U een doel wenscht na te streven, dit is alléén bereikbaar door middel van of met anderen. Was het anders dan had U er niet over geschreven. Om de zaak nu zuiver te stellen en te houden (woorden van Uzelf) dient men toch te weten wie er aan die zaak arbeidt. Veronder stel dat een bouwspeculant deze zaak aan 't rollen brengt of een ander die er belang bij heeft Men dient toch te weten uit welke hoek de wind waaitDe persoon doet dus wel degelijk ter zake. Met belangstelling wacht ik dan ook, door middel van dit blad, Uw naam en adres af. Ik verzeker U dat mijnerzijds geen tegenactie zal worden op gezet om het bereiken van Uw doel (mits zuiver gesteldte doen verijdelen- Hoogachtend P. J, A. Molenkamp. Hagelingerweg 142 Santpoort, 25 Nov. 1935. Geachte Redactie. De lijst met bewijzen van instemming tot een getal van ruim 14U is dezer dagen aan het bestuur van „Saiitpoort's Bloei" aangeboden, met verzoek de zaak grondig ter hand te nemen. Het heeft dus geen nut nog op bovenstaand schrijven te antwoordenhet woord is thans aan „Santpoort's Bloei" Er is niet getracht zooveel mogelijk handteekingen te verzamelen de bedoeling is slechts geweest aan te toonen dat de zaak waarom het hier gaat, in ons dorp voldoende belangstelling ondervindt. Dat is volkomen gelukt. Vol vertrouwen kan dan nu ook het verdere verloop tegemoet gezien worden. Hoogachtend „Opmerker". Geachte Redactie. Gaarne plaatsing van het vol gende in Uw veel gelezen blad. Mede in het belang en gemak van het steeds meer en meer uitbreidend gedeelte in de om geving van Santpoort dorp, is door van Gend en Loos een bestelhuis gevestigd aan de Hagelingerweg 3(Electro Bureau Van Berkel), waar de omwo nenden hun ter verzending aanwezige goederen kunnen aanbrengen of wel orders tot afhalen kunnen opgeven. Vrachtgoed boven 30 kg. echter uitgesloten, deze kunnen wel aan bovengenoemd adres worden opgegeven, doch bij zelf bezorging aan het station Santpoort. Voor het publiek is boven staand een groot gemak, voor komt onnoodig afleggen veel grootere afstand naar het station alhier, onderscheidelijk telefoon kosten. Dankend voor Uw bereidwil ligheid. Visser chef van het station Santpoort. Zondag 8 December 2 uur Santpoort 1 S. J. C. I 2 uur Blauw Zwart I Santpoort II 12 uur Santpoort III Vitesse II 2 uur Concordia II Santpoort IV Zoo zien we dus het le elftal weer thuis tot het spelen der eerste returnwedstrijd. De uitwedstrijd werd schitte rend gewonnen, zoodat S. J. C. wel revanche zal trachten te nemen, hetgeen Santpoort zich niet zoo maar zal laten welge vallen. Het 2e gaat revanche nemen tegen Blauw-Zwart, terwijl het 3e het thuis hoopt te doen. Het 4e gaat naar Hillegom. Afd. Santpoort-Bloemendaal. Korfbalgroep. 1 Dec. Aurora VPalvuII 0—2 De secretaris verzoekt de leden die verhinderd zijn om te spelen, voor Vrijdag af te schrijven, daar zij anders een wedstrijd uitgesloten worden. 8 December 10 uur: Palvu 1 Meerlenbosch 1 St. Nicolaasfeest. 8 December geven wij ons St. Nicolaasfeest in „de Toorts", des namiddags om 5 uur. Evenals andere jaren verleent de heer van der Schaaf zijn medewerking. Tevens zal de mondharmonicaclub zich doen hooren. Linnenzakje met inhoud, Willems Fr. Netscherlaan 17, Santpoort Kfndertaschje met inhoud, de Wit Middenduinerweg 34, Santpoort Boodschappenmandje, G. Kok, Hyacinthenstraat 16, Santpoort Zadeldek van duozitting, van Lohuizen, garage P.E.N. Boscb- laan, Bloemendaal Rij wiel belastingmerk, Dooi man, Broekbergerlaan 3, Santpoort Een paar zwarte regenpijpen J. Alders, p.a. Poel, Bloemend, straatweg A 150, Santpoort. Een beigetasch, ritssluiting met inhoud, Cremerlaan 33. Zondag 15 December houdt de W. S. V. „de Vierdaagsche" te Haarlem een35K.M. marsch. Inschrijfgeld 65 ct p. persoon tot 9 Dec. Daarna 80 ct. Star ten 10 uur vanaf Olympia. Geeft U allen op, tot uiterlijk Zaterdag 7 Dec. 's middags drie uur, Hoofdstraat 19 alhier,want T. V. S. moet noodig weer eens laten zien, dat de wandelgroep nog bestaat. Als we 10 personen plus leider bij elkaar krijgen, verdienen we weer een groeps- prijs ook. Bridge-Probleem V. NOORD A. H. H. 8 3 7 6 2 9 V. B. 10 9 8 7 V. 4 10 H w W V. 10 9 7 6 5 4 3' A. H. B. B. 10 5 V. 9 4 B. ZUID Er wordt sansatout gespeeld. Wit is aan slag en speelt schop pen vrouw uit. N. Z. moeten alle slagen maken. Inzendingen moeten voor 15 December in bezit zijn van den spelleider der club den heer H. Wigman, Alberdinck Thijm- laan 53, Santpoort. van werken door Joh. D. Hendriks Johannes Linse L. v. Dam-v. lsselt Kees Koeman is verlengd t. en m. 15 December Goede reprod. en Houtsneden van f 2,50 f 7,50. Teekeningen schilderijen vanaf f 25, TOEGANG VRIJ van 10—18 uur (ook Zondags). Iedere beiangstel- steliing wordt op prijs gesteld. A. HEGER-HENDRIKS Brederoodscheweg 68 Baldadigheid In „de Neethof", waar tot nu toe steeds vrije wandeling werd toegelaten, zijn de borden waar op vermeld staat onder welke voorwaarden deze wandelingen worden toegestaan, op ergelijke wijze beschadigd, de meeste zelfs geheel vernield. 't Lijkt of dit alles opzettelijk is geschied, want alle borden hebben het moeten ontgelden. De opzichter van het bosch betreurde dit ten zeerste, omdat hierdoor de kans weer grooter wordt dat ook dit stukje natuur schoon weer voor het publiek zal gesloten worden. Laat een ieder trachten aan deze vernielzucht een einde te maken, zoo mogelijk door per soonlijk ingrijpen of anders door de opzichters van het bosch te waarschuwen. Een ieder menscli die knutseld graag, Maar steeds is de eerste vraag, Waar kan ik voor weinig duiten, Voor mijn materiaal besluiten. De tijden zijn zeer slecht, Daarom zegt men terecht, Geen geld met handen wegge gooid. Wie zijn verstand gebruikt, die doet dat nooit. Zie waar te krijgen voor Uw geld, En dat gebeurt, als het bij GELDORP wordt besteld. In oud en nieuw kan U daar slagen. Dat kan U aan een ieder vragen, De prijzen zijn zeer laag, maar wel contant, 't Wordt gratis thuisbezorgd en U bent uit de brand. Beleefd aanbevelend, Th. v. GELDORP A.s. Donderdag 5 December wordt niet getraind. Zie uitslag verloting in het volgend nummer. Steeds verkrijgbaar bij B. J. Cornelius, Hoofdstraat 41, Santpoort-Dorp C. F. Visser, Kerkweg 33, Santpoort-Dorp J. Brands, Brederoodscheweg 99, Santpoort-station H. Dekker, Zeeweg 360, Driehuis Tli. A. Smit, Rijksweg 476, Santpoort-Dorp. (ook voor Nat. soc. Brochures, enz.) Van 1—5 regels 25 cent - Geen Zakenadvertenties Vrienden en bekenden gaat U ook 10 December naar de film „Spaarnberg", Wüstelaan? Familie Dudok. Gevr van 8,30 uur tot 3 uur, Clarionlaan 7, Santpoort (St.) naar A'dam-centrum, vanaf Santpoort. Prijs f 8,—p.m. Adres Broekbergenlaan 7. groote tuinbank, tuinslang 15 M. 3 fotolampen, 3 kaarslampen, nieuwe hoogehoed, regenton, rozenboog. Te zienBloemendw. 147a. Santpoort (St.) Vlakke Meetkunde I door Vrij burg en van Leusen en Algebra I voor M. U.L.O.I door P. Wijdenes. Adres: Kruidbergerweg 135. Beschikbaar: 2 zeer gezellige zonn. gem. Kamers, desg. met keuken ofgebr.v. keuk., pr. bill. Br. letter A, Huis aan Huis.

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2