Handwerken Voor het komende jaar Modelslagerij G. v. d. Kolk BALANS OPRUIMING Kennemer Foto- en Boekhandel Terras weg 31 Santpoort Telefoon 22951 schakeltjes Veren. „Santpoort's Bloei" „ELECTRON" Modelslagerij G. v. d. KOLK Voor billijk en goed DRUKWERK in STOFZUIGER Wij ruimen Fototoestellen, Smalfilm-apparaten Boeken, Luxe cfioozeh Post en Albums op tegen enorme lagen prijs- - 1935 1936. Net Dagmeisje gevr. Bouvier, Reu Waterton te koop gevr. Net Meisje Driehuizerkerkweg 81 Telefoon 4051 De Heer en Mevrouw Ds. Jonges-van den Bergh van Eysinga geven met blijdschap kennis van de geboorte van een Dochter. Rotterdam, Diaconessenhuis 2 Januari 1936. De Heer en Mevrouw de Groot-Schotman, betui- tutgen, met wederkeerige heilwensch, hun hartelijken dank voor de gelukwen- schen bij de jaarwisseling ontvangen. Santpoort, 1 Januari 1936. Gevonden Verloren Een nieuw jaar Een nieuw geluid wensctit zijn geachte cliëntelen een voorspoedig Nieuwjaar. Hier volgen eesiige van onze knalprïjzen. Bloemendaalschestraatweg 158 Santpoort-St. Met dankbaarheid en voldoe ning kunnen wij terugzien op liet afgesloten jaar 1935. Dankbaarheid En dau op de eerste plaats ten opzichte van mijn medewerkers in het bestuur; welke bestuursfunctie zij ook bekleden, tot welke verenigings- comissie zij ook behoren, allen, allen zonder uitzondering hebben door hun ijver en geestdriftige werklust in het afgelopen jaar onze vereniging omhoog gestuwd en verstrekt, zodat wij met ver trouwen 1936 tegemoet kunnen treden. Verder past hier een woord van oprechte dank aan de Edel achtbare Heren Burgemeerter en Wethouders van onze Ge meente, aan de Heren Directeu ren van Openbare Werken, Water- en Liclitbedrijven* als mede aan den Heer commis saris van Politie, kortom aan alle gemeentelijke autoriteiten met wien wij het genoegen had den gedurende het gepasseerde jaar te mogen samenwerken. Ik spreek dan ook de wens uit, dat deze samenwerking ook in 1936 zo vruchtbaar moge zijn, als zij in 1935 geweest is. Ik voel mij echter ook gedron gen namens het gehele bestuur een hartelijk dankwoord te rich ten tot onze leden en vooral tot die leden, die door hun serieuse opvatting van het lidmaatschap een grote steun voor ons geweest zijn, waardoor wij het vele en dikwijls moeizame verenigings werk met genoegen konden blijven verrichten. Leden, het gaat goed met „Santpoort's Bloei"! Wij nemen toe in kracht, de band tussen de leden en het bestuur wordt steeds meer en meer versterkt, de samenwerking met de Over heid laat niets te wensen over, de verhouding tussen de bestuurs leden onderling is van de meest vriendschappelijke aard het kan dan ook niet anders of onder deze ideale verhoudingen moet een vereniging groeien en sterk bliiven. Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Rechtskundig adviseur Mr. J. J. P. Tonino. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor Vreemdelingenverkeer Moge dit ook in 1936 zo blij ven, opdat al onze verwachtin gen verwezenlijkt worden. Doch hoezeer onze mooie vereniging ons ook ter harte gaat, van nog meer belangvoor ons is Uw aller welzijn, moge dan ook 1936 voor IJ allen zijn een jaar van opgang moge de helaas neergaande curve dei- laatste jaren een scherpe hoek maken en stijgen, steeds meer stijgen, tot het welvaartspijl van weleer. „Santpoort's Bloei" wenst dan ook zijn-leden, donateurs en allen, die met haar in relatie staan, een alleszins voorspoedig en gelukkig nieuwjaar toe. Joh. van Beem voorzitter. Verbetering van verlichting in de Wüstelaan. Het deel van de Wüstelaan hetwelk nog niet is verbreed, is bochtig en slecht verlicht. Vooral in de avonduren is een en ander niet zonder gevaar. Wij hebben verzocht hierin verbetering te willen doen aanbrengen. Een onderzoek is ingesteld. Onze Kienavond. Op Zaterdag 21 December hialden wij in „De Weyman" onze kienavond om wildprijzen. Hiervoor bestond evenals het vorig jaar, flinke belangstelling. De propagandacommissie had zich de hulp van ons bestuurs lid den Heer Martens verzekerd. Hierdoor was een vlot verloop gewaarborgd. Tussen de kienen klonk vroolijke muziek, voor afwisseling was gezorgd. Er was dan ook al heel vroeg een gea nimeerde stemming. Men won, of men won niet, een bij uitstek geslaagde avond, daarover waren allen het eenparig eens. De verbetering van de i. Gijzenvaart Reeds lang is het bestuur van „Santpoort's Bloei" V.V.V. be dacht op de verbetering van de Jan Gijzenvaart te Santpoor-Sta- tion. Meerdere malen werd deze vaart uitgebaggerd, wat wel een tijdelijke verbetering betekende, doch afdoend bleek zulks niet te zijn. Dit vond mede zijn oorzaak in het feit, dat door het publiek deze vaart als vuilnis belt werd beschouwd en ook als zodanig gebruikt. Zulks tot grote ergernis van hen, die voor orde en netheid zijn. Een en ander is voor ons bestuur aanleiding geworden om B en W. te verzoeken, het gedeelte van de Jan Gijzenvaart gelegen tussen de Bloemendaal schestraatweg en de spoorlijn, te willen dempen. Laten wij hopen, dat B. en W. op ons verzoek goedgunstig zullen beslissen. Een grote verbetering zou hier door worden verkregen. Verbetering van het Brandmeldsysteem. Op de in October gehouden ledenvergadering werd dooreen der leden verzocht, pogingen te willen doen,'tot het verbeteren van het bestaande brandmeld systeem door het aanbrengen van kentekens aan woningen, waar de brandweer kan worden gealarmeerd. Deze kentekenen zouden dan in de avonduren moeten worden verlicht. Op deze wijze zou men dadelijk kunnen zien waar men de brandweer zou kunnen bereiken. Tot onze spijt, ontvingen wij ech ter op ons verzoek een afwijzend antwoord, daar de gevraagde verbetering te groote uitgaven zou vergen. Van 1—5 regels 25 cent Geen Zakenadvertenties Onderwijzeres in de begint half Januari haar lessen Knippen, Naaien en verstellen. Breien en Mazen 4x2 uur per week voor 25 cent Aparte lessen voor kinderen van 9 14 jaar. Adres te vernemen Bureau van dit Blad. Huurprijs gevraagd Garage voor stalling Luxe auto. Santpoort-Dorp Br. met prijs en adres onder letter B, bureau van dit blad. van half negen tot vier uur. v. g. g. v. W. Heek, Driehui- zerkerkweg 91 te Koop 14 maanden oud, met stamboom, zeer waaksch. Vertr. bij kinde reu. Koopsom billijk. Te bevr. Hotel „Velserend". middelgr, en in goede staat verk. Brieven met prijsopgave letter D, bureau van dit blad. Gevraagd in klein gezin voor den dag of dag en nacht. Aanmelden 's avonds tusschen 7 en 8 uur Willem de Zwijgerl. 13, Santpoort vestigt de fa. BODE Uw aan dacht op de goed gesorteerde voorraad UURWERKEN - BRILLEN Optische artikelen Goud Zilver, Enz. Enz. in den meest uitgebreiden zin. Zondagschool Ned. Herv. Kerk Bovengenoemde Zondagschool vangt a.s. Zondag weder aan. Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Blauwe alpinomuts, Eernst. Narcissenstraat 15 Damestaschje met inhoud, Overbildtweg 3 Een riem, Freriksen, Bloemen daalschestraatweg 182 Een beige heerenhandschoen met bont, P. v. d. Wiel, Burgem. Enschedélaau 36 Een belastingplaatje in houder Zeeweg 273, Driehuis Een bruine portemonnaie met inhoud, Pellemans, Terburgstr.26 Natuurbad „Velserend". Zij, die nog van de goedkoope abonnementen willen profiteeren kunnen hun invulbiljet vóór 6 Januari inleveren. Na dien datum is het verkrijgen van reductie-abonnementen gesloteD. In 26 weken een Uw eigendom. Electro Technisch Bureau Bloemendaalschestraatweg 133 Santpoort-Station Versch Hollandsch Rundvieesch. Doorr. OssenIappen3 pond 90 ct per pond 32 ct Magere 3 pond 110 ct Riblappen 3 pond 120 ct 2 p. Gehakt Oss. en Vark. 45 ct Biefstuk per pond 60 ct Kalfsvleesch. Lappen per pohd 50 ct Carbonade 45 ct Stukjes 60 ct Oesters of Biefstuk,, 70 ct Varkensvleesch. Carbonade p. pond 38, 40, 45 Vette Lappen 27 ct Fricandeau 44 ct Doorr. Lappen 35 ct Reuzel 35 ct Allo soorten tijne Vleeschwaren Wij hooren en bezorgen zonder prijsverhooging Hagelingerweg 1, Santpoort Velserduinweg 102, IJmuiden-Oost Rijksweg, Wijk aan Duin Verkoop uitsluitend a contant. Opruimingsgoederen worden niet geruild. LEESBIBLIOTHEEK 6 CENT PER DEEL EN PER WEEK

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2