BAKKERIJ „De 2 B's" Week-Reclame Kerkerinklaan 44 Tel. 22647 Plaatselijke Berichten. Santpoortsche Drogisterij Verplaatst Maison Mary DeIJmuider Vishal öeegers Weekblad voor Santpoort-Dorp, Santpoort-Station, Rozenstein en Driehuis N.A.S.B. Het Nederlandsch Begrafenis Genoetschap Santpoort - Broekbergeniaan 17 - Tel. 23135 Zwemvereeniging „Velserend" 25 Januari 1936 Hotel Vreeburg Bloemendaal Wordt Lid van Z. V. V. R.K.S.V. „Santpoort". R. C. Brederode. DAMESKAPSALON Hagelingerweg 85 EET STOKVIS. VIJFDE JAARGANG No 37 OPLAAG 2500 EXEMPLAREN VRIJDAG 24 JANUARI 1936 UITGAVE: DRUKKERIJ CORNEGGE - SANTPOORT - TERRASWEG 31 - TELEFOON 22951 cl)oor beiere 'di'aaroerzorging heerenkapper hoofdstraat 196 öantpoort Teraardebestellingen (eerste klasse)f 115,-- Eénvoudiger uitvoering f 90,-- SPECIALE ROUWWAGENS onze heerlijke Boter-Jan Hagel van 18 cent voor 14 cent per ons Drama in 3 bedrijven in 3 minuten, enz. Zwemwedstrijden op het droge Bal van 8-2. Band „The Musical Lunatics" Zwemvereeniging .Velserend". Plaatsing Brievenbus. Vereeniging van „Volksonderwijs" Bridgeclub „Santpoort". vanaf 28 Januari: Korfbalclub „Sport Vereent" Eiken dag aanvoer van diverse soorten verse zeevis Prima Stokvis geweekt 25 ct p.p. Levende en gerookte paling Aan prima kwaliteit en concur- reerende prijzen danken wij ons succes. Ook aan huis te ontbieden 's SMaandags na 1 uur gesloten Advertentieprijs per regel 5 cent Bij groote afname belangrijke reductie. Advertenties op de vóórpagina 50 pCt hooger Advertentie's en berichten moeten uiterlijk Woensdagavond ter Drukkerij zijn. Thans kaarten verkrijgbaarLeden f 0,25 Niet-Leden f 0,50 Velserbroekstraat 4 Lazarus Muilerlaan 5 Brederoodscbeweg 8 Mej. Roskam, Prov. Ziekenhuis Zooals U allen nu reeds bekend zal zijn, houden wij Zaterdag avond onze eerste propaganda- feestavond, waarvan nu reeds vast staat dat het „de avond" van dezen winter wordt. Dus leden, brengt al Uw vrienden en huisgenooten mede. Is U nog geen lid, wordt 't dan nuU kunt dan tevens nog profiteeren van de reductie op toegangskaarten voorde leden. Wij kunnen ook nog mededee- len dat de Heer Kok, directeur van het Zwembad „Velserend", ons de toezegging heeft gedaan dat alle leden en donatenrs van onze vereeniging op alle abon nementen een reductie van ruim 30 pCt. zullen genieten. Niets belet U dus meer om thans lid te worden! Dat wij Zaterdag veel nieuwe gezichten zullen zien, daar zorgt U allen voor; dat U zich zult amuseeren, daar zorgen wij voor. Dat ons ledental na Zaterdag een flinke stijging zal vertoonen, daaraan twijfelen wij niet Door verschillende bewoners van de Hoofdstraat, Rijksstraat weg en Hofgeest te Santpoort, is een adres ingediend ter ver krijging eener brievenbus in de omgeving van het begin van de Hoofdstraat, alwaar ook thans eene bushalte is geplaats. Als antwoord hierop is door den eerst ondergeteekenden bericht ontvangen van den heer Directeur Staatsbedrijf P.T.T. te HAARLEM, dat plaatsing van een bus binnen kort te verwachten is op den hoek van de Beekvlietstraat en Rijksstraat weg en zulks na gepleegd over leg met het Bestuur van „Santpoort's Bloei" in het jaar 1935. De muziekuitvoering ten bate van de kleuterschool van „Volks onderwijs", waarvan in het vorige nummer van „Huis aan Huis" een voorloopige mede- deeling verscheen, belooft arti stiek een succes te worden. Het programma vermeldt liederen van Bern. Zweers, Fr. Schubert, Chr.Siuding, Joh. Brahms, Gottfr. Mann, Cesar Franck en Willi. Berger te zingen door het dames koor dat hier vroeger veel suc ces geoogst heeft met een uitvoering voor het WitteKruis. Verder staan vermeld voor piano viool en violoncel enkele werken van von Weber, Corelli, Kreisler en F. Schubert. Daar de toegangsprijs zeer laag gesteld is, zal ook dat geen bezwaar zijn om velen te doen besluiten deze op hoog pijl staande avond te bezoeken. Daarbij gevoegd de wetenschap dat alle baten ten goede komen aan „onze" bewaarschool, dan mag gerust op een volle zaal gerekend worden. Voor nadere bijzonderheden zie de raambiljetten. Bovengenoemde club hield 16 Jan. j.l. haar maandelijksche onderlinge drive, Onder leiding van den spelleider deheerG.H. Wigman werden de volgende resultaten bereikt: Klasse A, 7 tafels. N.-Z. lste prijsC. Banning en F. Beun O.—W. lste prijsM.J.L. Wijers en J. Schildwacht. Klasse B, 6 tafels. N.—Z. lste prijs: J. Kroone en Tj. v. Oostrum O.-W. lste prijs: J.H.Th, van Hoff Sr. en A.A. Janssen. Zondag 26 Jan. 2,30 uur Santpoort 1 H.B.C. 1 Geel Wit 1 Santpoort 2 Concordia 2 Santpoort 4 12,30 uur Santpoort 3 D.O.S. 2 Heemstede komt op bezoek, is dit voldoende Uwe belang stelling op te wekken sportmin- nend Santpoort? De inzet? „Santpoort" belust op revan che voor de thuis geleden nederlaag, vorig seizoen, H.B.C. haar laatste kans op de boven ste plaats verdedigend. Zou het er spannen of niet Daarbij komt nog dat „Santpoort" geheel volledig in het veld komt, wat in lang niet gebeurd is. Als nu het weer maar wat beter wordt zoodat het terrein niet afgekeurd behoeft te worden. Hiervan geven wij bericht op het bord bij Maarschalk (garage), Sant- Hoofdstraat 158 hoek Terrasweg Telefoon 22847 Ruime sorteering Specialite's Verplegings- en Verbandmiddelen Toiletartikelen Babyschalen. Aanbevelend, A. VAN MEURS, Ged. Drogiste poort en op het kerkerf te Driehuis. De wedstrijd vangt aan te 2,30 uur en een vóór wedstrijd te 12,30 uur zoodat U gerust wat vroeger kunt komen. Het 2de gaat naar Geel Wit, het 3de speelt thuis en het 4de gaat naar Hillegom. Tenslotte is er ook nog een jun.-wedstrijd, zoodat ge jong en niet zoo heel jong meer, in hun verrich tingen op het sportveld kunt volgen. Korfbalgroep. a.s. Zondag 26 Jan. speelt Palvu 1 tegen Watervliet 2 des middags om 2 uur op haar ter rein Hagelingerweg, Driehuis. Zondag 2 Februari is er weer training des morgens om 10 uur. Ook nieuwelingen zijn er welkom Gymnastiekgroep. Het bestuur heeft besloten om de uitvoering op Woensdag 5 Februari a s. te geven in hotel „de Weijman" des avonds om 8 uur. Als spreker voor onze afdee- ling zal de Bondsecretaris S. Broekman, een propaganda- rede houden. De leden melden zich zoo spoedig mogelijk bij 't bestuur om haar medewerking te verleenen met de voorverkoop van de progamma's. Het geheel staat onder leiding van den heer A. Kraak, met medewerking van H.v.Dokkum, piano. Voor entreeprijs enz. zie de raambiljetten. Programma voor a.s. Zondag; 10 uur Kinheim 5 Brederode 1 11,30 uur Brederode 3 Haarlem 9 Zaterdag 3 uur Brederode V.V.B. adsp. De indoortraining is geëindigd wegens de geringe belangstelling. Bloemendaal-Santpoort Secr.Bruno Klauwersstraat 5 Santpoort St. Gespeeld Zondag 19 Januari, geen wedstrijden. Te spelen Zondag 26 Jan. 2 uur S.V. 1 Watervliet 1 Haarlem 5 S.V, 5 10 uur S.V. 2 Flora 1 12 uur S.V. 4 Aurora 3 a.s. Zondag ontvangt S.V. de Hoogoven-menschen op bezoek, van wie uit werd gewonnen. Indien de tegenpartij geen mo ment onderschat wordt, kunnen de punten in Santpoort blijven. Om in de running te blijven is dat natuurlijk ook noodig. BLOEMEND.STRAATWEG 144 TELEFOON 22989

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 1