Predikbeurten Zoo stiekem weg A. Visser schakeltjes Schakeltjes N. A. S. B. T.V.S. nieuws. Kerkweg 1 R. K. S. V. „Santpoort" Pedicure - Voetmassage Hagelingerweg 137 R. C. Brederode. HUTSSPAARBANK. Gebruikte Stofzuigers berijden ze steeds meer en meer VISSER's eigengebouwde Rijwielen 't Is ook geen wonder! Want, „ZE VOLDOEN ALLEMAAL, MSI 'n IEDERS IDEAAL!!" Gevonden Verloren Weggeloopen Wegens gebrek aan ruimte moeten enkele „ingezonden stukken" tot het volgend num mer blijven liggen. Salon Pataphoon Jonge werkster gevr. Flink Dagmeisje gevr. Een flinke werkster Te Koop Te koop R.K. Dagmeisje Nette Werkster gevr. Radio Moors N.V. Zeeweg 375 Tel 4372 Driehuis te huur J. L. O. Moterrijwiel Kloek met kuikens Gebruikt markies B.z.a. nette werkster Jong katje Strand Tent. Hulp in de huishouding Echtpaar G.M. Fototoestellen flinke Dagdienstbode Koolplanten te Koop 25 cent Fanf. Corps „Wilhelmina" Santpoort. Bovengenoemd fanfare corps geeft a.s. Zondagavond van 7.30 tot 9.30 uur een openbaar con cert in het Burg. Rijkenspark (concours terrein Vox Humana") Onder meer zai ten gehoore worden gebracht„Lustspiel ouverture de Kréler Bèla"ende Kronungsmarsch aus der Opera „Der Prophet", G. Meijerbeer, enz. Wij gelooven niet dat er een aansporing toe noodig is om dit concert te gaan bijwonen. Plet bestuur maakt hiermede tevens bekend dat liet, behou dens goedkeuring van B. en W van Velsen, wederom eenige Woensdagavonden door het dorp muziek zal maken oin enkele dames de gelegenheid te geven de loten der verloting ten bate van het instrumentenfonds te verkoopen. Steunt allen dit goede doel, om de vereeniging in de gelegenheid te stellen eenige instrumenten aan te schaffen. Bridgeclub „De Kennemers". Bovengenoemde club houdt op Donderdag 18 Juni a.s. we derom een ouderlingen drive, waaraan het Bestuur zich voor stelt deze maal een feestelijk karakter te geven. Ook zijn er op 4 Juni Dupli caten wedstrijden gespeeld, waar aan een kampioenstitel ver bonden was, deze wedstrijden zullen in het vervolg iedere maand plaats vinden. Het team dat dan het meeste aantal pun ten behaald is kampioen voor den tijd van een maand. Deze eerste keer heeft het team, bestaande uit Mevr. en den Heer Thijssen en de Heeren Mulder en Schildwacht de'kam pioenstitel behaald. Nog werden voorgesteld als nieuwe Leden de dames Mevr. J. Weijers en Mevr, J. Dillewijn. Zondag 14 Juni H.B.C. 1 Santpoort 1 Bovenkarspel A.D.O. 1 Santpoort 2 Heemskerk Het le maakt Zondag een uitstapje naar de kermis te Bo venkarspel waar zij een prop. wedstrijd spelen tegen H.B.C. Het 2e gaat naar A.D.O. voor de nederlaag wedstrijd hier zijn elf paar schoenen te winnen, voor wie A.D.O. de grootste nederlaag toebrengt, wat zal het daar spannen. a.s. Woensdag te 8 uur in 't Huis te Velsen, belangrijke Jaarvergadering o.a. verkiezing Voorzitter, verkiezing Bestuur en bespreking Training, toegan kelijk voor Sen. leden en Dona- teurs(trises). Ned. Vereeniging Eerste Hulp bij Ongelukken afd. Santpoort. Voor het door het Oranje Kruis uitgeschreven examen ter verkrijging van het diploma en het daaraan verbonden bond- insigne, voor het verleenen van Eerste Hulp bij Ongelukken, ge houden op 5 Juni j.l. in school F, welk examen afgenomen werd door Dr. Smit, Directeur van de Gem. Geneeskundige dienst te Haarlem als door het Cen traal Bureau aangewezen exa minator en Dr. de Groot als docent slaagde alle candidaten t.w. de dames A. Aufdemkampe, E. Laduc, G. Berghuis, M. Gug- lielmi, M. Rings, G. Paul, M. J. de Jonge en de heer P. van Groll. Terwijl het eerste over- gangs examen werd afgenomen door Dr. A. de Groot L.z. waar bij slaagde de dames P. C. C. de Groot, M. v. d. Vlerk, G. Harmsen en T. Roos en de heeren J. G. Jansen en P. Verkalk. Korfbalclub „Sport Vereent" Bloemendaal-Santpoort Secr.Bruno Klauwersstraat 5 Santpoort St. Op de Serie-wedstrijden van Blauw Wit behaalden ons eerste twaalftal en District 5 uit A'dam hetzelfde aantal punten, terwijl het doelgemiddelde ook gelijk was, strafworpen had ook een gelijk resultaat, na loting werd District 5 de gelukkige. Op de 1.1. gehouden bestuurs vergadering is o.m. besloten Ter eere van ons derde lustrum worden groote serie-wedstrijden georganiseerd op de Zondagen 23 en 30 Aug,, resp. voor den E.K.B. en N.K.B, De jaarvergadering zal plaats vinden op Woensdag 8 Juli a.s. De adsp. hebben deelgenomen aan de serie-wedstrijden van den Amsterdamschen Korfbalbond. Ze verloren den eersten en speelden den tweeden wedstrijd gelijk. Korfbal. De laatste wedstrijd voor de Stads Editie beker is Donderdag 4 Juni niet gespeeld van wege het slechte weer. Dus staat deze wedstrijd tegen Always Ready nog op het programma. Wij maken de korfballers er nogmaals op attent dat wij Woensdag 's avonds trainen en wel onder leiding van een trai ner. Verzuimt dus dezen avond niet, het komt allen ten goede. De wedstrijd tegen Always Ready wordt gespeeld Donder dag 18 Juni 7 uur des avonds terrein Hagelingerweg. Afd. nieuws. Maandag j.l. hield de afd. een exursie naar het crematorium te Westerveld waaraan door 46 personen werd deel genomen. Wij kunnen mededeelen dat het werkelijk een interessante avond is geweest, a.s. Zondag wordt een fiets-tocht georganiseerd voor de leden met bezoek aan slot Assenburg. Na dit bezoek gaan wij door naar het Uitgees- termeer. Het vertrek is vastge steld op 9 uur des morgens bij van Hamburg, Enschedélaan. Zorgt er voor op tijd aanwezig te zijn en ook voor versterking van den inwendigen mensch. Spreekuur: dagelijks 24 uur Behandeling f 1.00 volgens af spraak desgewenschtook aan huis P. VAN GROLL, ged. Pedicure Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 7 Juni v.m. 10 uur Ds. J. C, Salverda, Hoofddorp o— Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 14 Juni v.m. 10 uur Geen dienst (Zie Ned. Herv. Kerk) o— Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 14 Juni v.m. 10 uur de Heer K. v. d. Berg o— Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 14 Juni v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein n.m. 5,30 uur Dezelfde In beide diensten collecte voor de O. U. JongeluiDoor bijzondere omstandigheden gaat onze trai- mngsmarsch niet door. Jullie wordt echter verzocht het volgende nummer van Huis aan Huis goed na te zien daar er dan mededeelingen over onze eigen marsch,Jan Pastoors- marscli, J eugd- V ierdaagsche enz. zullen voigen. Brederode adsp. kampioen der Noordelijke Adep. Comp.Afd.C. Doordat V.V.1J. ook haar laatste wedstrijd in een over winning wist om te zetten, zijn Brederode en V.V.1J. gelijk ge ëindigd en wel als volgt gesp. gew.gel. ver!, pnt. doelp. v. t. Brederode 14 10 3 1 23 67 12 V.V.1J. 14 11 1 2 23 90 23 Door een beter doelgemiddelde eindigt Brederode op de eerste plaats. Dat is schitterend gedaan jongens, onze gelukwenschen. Laten wij hopen, dat de vriend schapsband die momenteel in dit elftal heerscht, ook het vol gende seizoen in een hoogere afdeeling, zal blijven bestaan. Maar niet alleen een uitsteken de clubgeest, maar ook een goede training zijn noodzakelijk om die successen te boeken, zooals thans door jullie is behaald. Adspiranten, jullie hebben een prachtig voorbeeld gegeven, wat door samenwerking is te verkrijgen, laat dit voor onze andere elftallen een aanmoedi ging zijn om het komende sei zoen, met een zelfde geest als thans in ons adspiranten-elftal heerscht, ten strijde te trekken en laat ons hopen, dat jullie steeds trouwe leden van onze vereeniging zullen blijven. Want jongens, om onze vereeniging „groot" te maken, zijn „jonge krachten" noodig en die bezit ten wij in „jullie". In verband met het behalen van dit kampioenschap, zal er Vrijdag 19 Juni a.s. 's avonds 7.30 uur in „De Weijman" Santpoort, een gezellige avond worden gehouden, waarbij alle adspiranten, alsmede hnn ouders zullen worden uitgenoodigd. Zwemvereeniging Velserend Zwemwedstrijd. 13 Juni, Tot onze spijt waren wij Za terdag j.l. genoodzaakt de wed strijd uit te stellen in verband met de voor een wedstrijd te lage temperatuur van het water. In overleg met de Technische Commissie van den K.N.Z.B. hebben wij besloten de wedstrijd nu Zaterdag 13 Juni a.s. te houden. Wat de deelnemers be treft, het programma blijft nagenoeg ongewijzigd, zoodat o.a. zullen deelnemen de dames Tini Wagner, Rie Mastenbroek, enz. en de heeren Scheffer, Kreffer, Sipkema enz. Tevens komen de 5 beste sprin gers van Nederland en Koloniën, t.w. de Heeren Haasmann (Batavia), Denneboom, van den Voort, Schatens en de Goede. In totaal voor de Olympische wedstrijd ca. 130 deelnemers, aanvang Olympisch programma 4 uur. De te houden onderlinge wed strijd vangt om 3 uur aan. Wij kunnen U nog adviseeren Uw kaarten in voorverkoop (cassa Velserend) te nemen, daar U dan een zeer groote korting geniet. Behoudens speciale prij zen voor de leden van onze vereeniging hebben wij ook gemeend voor de abonnement houders van het Natuurbad een speciale korting te moeten ver leenen, daar wij mogen aanne men dat dit toch zwementhusi- asten zijn, en zij door het bij wonen van onze .wedstrijd ongetwijfeld tot de overtuiging zullen komen ons propaganda werk voor de zwemsport te moeten steunen hetzij als lid, hetzij als donateur. Feestavond 13 Juni. Zooals U uit de advertentie in dit blad zult zien, is hetpro- gramma van deze avond goed verzorgd. Optreden zullen de Heer van Dommelen met eenige voordrachten, Boby Bosma met liedjes en stepdansen, ^ter wijl de dansmuziek zal worden verzorgd door The Rythm Sel lers, een uitstekende band van 6 man. Gedurende het dansen zal door den balleider voor diverse attracties gezorgd worden. Waterpolo. Onze eerste polowedstrijd te gen Halfweg eindigde in een gelijkspel 1—1. Dat geeft moed jongens, want moreel waren wij sterk in de meerderheid. Halfweg kroop dan ook eenige keeren door het oog van de naald en maakte bij vergissing een doelpunt. Een pluim verdiend onze midachter die zich vrij wist te zwemmen, het heele veld over en de gelijkmaker was gescoord. De eerst volgende wedstrijden zijn14 Juni vriendschappelijk tegen Zandvoort in het Noorder- bad 18 Juni tegen de Water ratten Haarlem, in Velserend. Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Stoffen damestasch met inhoud, Terrasweg 35 Santpoort (Dorp.) Paar schoenspanners, Wüstel. 77 Santpoort (D.) Damesliandschoen Kerkw. 58 Padangstr. 21 Notitieboekje, Haarlem (N.) Een belastingplaatje, Zinneveld- laan 17 Santpoort St. Witte bok met bruine balsband Terrasweg 16 Santpoort (D.) Gedurende de maand Mei 1936 werd ingelegd a. kant. Julianakade f 26.763,74 b. Willebrordstr. f 16.175,85 c. Santpoort f 639,87 d. Velsen-Noord f 4.468,66 f48.048,12 en terugbetaald: a. kant. Julianakade f28.422,82 b. Willebrordstr. f 16.156,61 c. Santpoort. f 1.081,54 d. Velsen-Noord f 811,20 46,472,17 Meer ingelegd dan terugbetaald f 1.575,95 Het tegoed der spaarders bedroeg op 1 Mei 1936 f 1.164.575,16 Het tegoed der spaarders bedraagt op 1 Juui 1936 f 1.166.151,11 Uitgegeven werden 30 nieuwe Spaarbankboekjes en ingetrokken 10 Spaarbankboekjes. Het num mer van het laatst uitgegeven boekje was 3759. Van 1—5 regels 25 cent Geen Zakenadvertenties Wegens Plaatsgebrek te koop een mooie goed onderhouden met 86 nummers. Gekost f 110,— voor f 25, Anemonenstraat 11, Santpoort-Dorp. voor Vrijdag van 9—5 uur. Adres: Rijksweg 488, Santpoort. van 82 uur, met middagkost Conolly weg 2, Santpoort-Station. Gevraagd voor 2 ochtenden tin de week. Aanmelden Maandag of Dins dagavond van 7—8 uur Mevr. Wurfbain, Duin en Kruidber- gerweg 17 B. Kloek met W. L. Kuikens. Biezenweg 96 H, Santpoort. een jonge B.H. Reu,zeer waaks. Pracht dier. Adres Kweekers laan 3 Santpoort. Gevraagd van 8,30 tot haif vijf- Loon f 2,50 per week met volle kost, in klein gezin. Hagelingerweg 159, Santpoort. Vrijdags om de 14 dagen van 9 tot 5 uur. Mevr. v. d. Brink, Keikweg 15. Aanm. liefst na 8 uur. Te koop aangeboden nog eenige a f 12,— niet 1 jaar garantie. Mooie zit- en slaapkamer gem. of ongem. zeer geschikt voor twee pers., goed pension, bill, prijs, gelegen 2 min. v. li. station Santpoort. Adres te vern. Bur. van dit blad. l3 4 p.k., in prima staat, met nog 2 mnd. weg.bel., gewicht 52 kg., ter overname voor bill, pr. Kerkweg 88 Santpoort. te koop, witteleghorns Driehui- zerkerkweg 101 Driehuis. 5.10 m breed, 1,40 uitvallen, te koop. Spotprijs. Br. lett. G. ook voor halve dagen a f 1, (8.30 1 uur). Adres en refe rence's te bekomen, Broekber- genlaaa 17 Santpoort. Tel 23135 gezond en zindelijk, af te balen Broekbergenlaan 14. te koop gevr. en dames rijwiel adres Wüstelaan 54 Santpoort. gevraagd. Kruidbergerweg 50. (met auto) m.b. leeftijd zoekt reisgezelschap voor 14 dagen naar Duitschland. Juni of begin Juli. Letter K. zeer billijk terovername. Middenduinerweg 66. Gevraagd zind. kunnen werk. Aanmelden Rijksweg 256, Santpoort. Vroege en late Groene, Roode, Bloemend. Geele en Spruit- kool, 25 ct per 100, ook bij gedeelten. Antonioli, Voor plaats 22, Santpoort.

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2