Moderne Banketbakkerij Hoofdstraat 122 Tel. 23980 FRITS SCHORN Predikbeurten INMRRKGLRZEN «LUCULLUS» A. Tabernal en Zoon N. A. S. B. Inschrijving van Leerlingen voor de Openbare Lagere School F te Santpoort T.V.S. nieuws. as® Broedeieren, Pedicure - Voetmassage Hagelingerweg 137 Volksonderwijsafd. Santpoort Hagelingerweg 28 Santpoort ZATERDAG 20 JUNI a.s. OPENING van de geheel naar de eischen des tijds ingerichte U beleefd tot een bezoek uitnoodigend, aanbevelend, Bij aankoop van 50 ct. 2 baigebakjes cadeau en bij aankoop van f 1,- 5 balgebakjes cadeau. Overtuigt U van mijn overheerlijk roomboter gebak 10 cent Gevonden Verloren Helder glas van prima kwaliteit Gewoon model A compleet met ring 18 19 Wijd model As. 3A 3A 20 1 Liter 22 cent 2 Liter compleet met ring 20 21 23 25 28 cent Beugels 3 en 4 cent Ringen 2 en 22é cent Stereliseerketels compleet met inzet, veren en thermometer vanaf f 1,90 A. Nol. Mej. Kampman werd le, terwijl Mej. Nol met slechts een fractie van een seconde verschil 2e werd. Direct hierop volgde Mej. C. Starink en Mevr. Ritman- Joekes, terwijl ditmaal als hekke- sluitster Mej. C. Domisse fun geerde. De estafette 3 X 50 Meter dames werd gewonnen door de ploeg A. Kampman, T. van Tel gen en C. Starink. De 50 Meter vrije slag voor heeren gaf een feilen strijdle werd J. Hendriks, 2e G. Tijssen, 3e J. Hendriks, terwijl hetzelfde nummer voor dames werd ge worden door Mej. C. Starink met als 2e Mej. A. Bunte en 3e Mej. T. v. Telgen. i In de korte toespraak, welke de heer Ritman gedurende den wedstrijd hield, memoreerde deze de groote medewerking onder vonden bij het uitstellen der wedstrijd, zoowel van de K.N.Z.B. als van den heer Kok, Directeur van het Natuurbad, en werd op den heer Kok een hoera uit gebracht. Soiree-Dansant. Ondanks den regen en de ver regende stemming werd dit een bijzonder geslaagd feest. Mede door de uitstekende dansmuziek van „The Rythm Sellers" waren de dansenden reeds spoedig de natte afloop vergeten. De avond had een gezellig verloop, waartoe de voordrachten van den heer J. van Dommelen veel mede werkten. Ook het optreden van den heer Bosma, Stepdanser, had succes, terwijl de heeren De Goede en Schatens hun schade inhaalden en eenige nummers schoonspringen in de serre ten beste gaven. Slechts noode ging 'men om 2 uur uiteen. Uitslagen. I 200 Meter vrije slag heeren 1. H. H. Sipkema (H. P. C.) 2.231/5; 2. S. L. Mooi (H.P.C.) 2.25 4/5; 3. S. Moolenaar (Het IJ) 2.26 3/5; 4. W. Geerling (Het IJ) 2.33 4/5. 100 Meter rugslag dames 1. Rie Mastenbroek (O.D.Z.) 1.18 3/5; 2. Van Feggele (Het IJ) 1.20; 3. D. Kerkmeester (O.D.Z.) 1.20 4/5. 100 Meter rugslag heeren 1. J. P. Metman (Het IJ) 1.13 3/5; 2. v. d. Meer (Haarlem) 1.15 3/5; 3. Keetelaar (H.V.G.B.) 1.19 4/5. 200 Meter schoolslag dames 1. J. Groendijk (A.D.Z.) 3.09 4/5; 2. J. Kleinoot (O.D.Z.) 3.12 4/5; 3. C. Eykenbroek (O. D. Z.) 3.14 4/5. 200 Meter schoolslag heeren 1L. Maier (Het IJ) 2.52 2. H. Smitshuizen (A.Z.) 3.02 2/5; 3. J. Levis Jr. (Dolfijn) 3.07 3/5. 100 Meter vrije slag dames 1. R. van Veen (R.D.Z.) 1.15; 2. R. Olsen (R.D.Z.) 1.15 3/5; 3. A. Hüsken (A.D.Z.) 1.17 1/5. 5X50 Meter vrije slag heeren: 1. D.J.K. 2.22 4/5; 2. Het IJ 2.23 2/5; 3. H.P.C. 2.33 1/5. 5 X 50 Meter estafette vrije slag dames 1. O.D.Z. 2.52 4/5; 2. A.D.Z. 3.02 1/5; 3. H.P.C. 3.15. 4 X 100 Meter estafette vrije slag heeren 1. H.P.C. 4.24 3/5; 2. D.J.K. 4.26 3/5; 3. Het IJ 4.28 3/5. VOETBAL VEREENIGING „R. C. BREDERODE" SANTPOORT. Vriendschappelijke wedstrijd. Onze adspiranten speelden Zaterdagmiddag tegen de V.V.IJ. adspiranten. Uitslag 21 in het voordeel van Brederode. Verloting. Bij besluit van B. en W. van Velsen, van 12 Mei 1936, No. 10, hebben wij toestemming ver kregen tot het houden van een verloting. Wij rekenen op de volle medewerking van de leden, opdat zoo spoedig mogelijk de loten geplaatst zullen zijn. Ver der doen wij nog een beroep op de leden. Zij, die een prijs be schikbaar willen stellen, gelieve dit zoo spoedig mogelijk aan één der bestuursleden te melden. De loten zijn in boekjes van 25 stuks verkrijgbaar bij het Secretariaat Hoofdstraat 75. i Autotocht. Het ligt in ons voornemen om bij voldoende deelname op één der eerstkomende Zondagen een autotocht te organiseeren, met daaraan verbonden het spelen van een uitwedstrijd. De kosten voor de bus worden getaxeerd op 2.per persoon. Leden en donateurs, die dezen tocht willen medemaken, kunnen zich aan melden bij het Secretariaat Hoofdstraat 75. Als bekend is met welk elftal wij uit kunnen komen, zullen wij een tegenstander zoeken, zoodat wij nu nog niet kunnen zeggen, waar de reis eventueel heen zal zijn. Het plan is een flinke tocht te maken, bijv. om acht uur 's morgens vertrekken en terug 's avonds tien uur. BRIDGECLUB „DE KENNEMERS". Dat het Bestuur van deze club de zaken serieus aanpakt is j.l. Donderdag bewezen toen deze vereeniging' een verassingsavond voor haar leden had georgani seerd, welke avond geheel in elkander was gezet door de Tech nische Commissie. Het moet erkend worden, dat wil een Bridgeclub aan het doel beantwoorden, naast het Bestuur een Technische Commissie moet werken, welke terdege weet aan te pakken. Hierover hebben „De Kennemers" echter niet te klagen want de arbeid die gepresteerd is door de T.C. gedurende de enkele maanden dat deze club bestaat is ongetwijfeld schitterend. Werd voor twee weken geleden door de T.C. het spelen om het team kampioenschap der club georga niseerd, hetwelk een ongekend succes is geworden en nu vorige week de verrasingsavond, terwijl gisteravond een onderlige drive werd georganiseerd, zoo ziet men hieruit dat de Technische Com missie met haar eminenten lei der, den heer Soomers, met succes uitvoert. Dit blijkt vooral uit de trouwe opkomst der leden en de groei der club. Dat de verrassingsavond in den smaak is gevallen kon men de leden wel aanzien. Het begon al bij den aanvang toen door het lot beslist moést worden met welken partner men zou moeten spelen. Het deed bepaald wel dadig aan om te zien hoe of som mige heeren, welke thans met een andere dame speelde, een houding aannamen van zooiets als „wat-doe-je-me-nu" niettegen staande de diverse ega's jaloer- sche blikken naar hunne respec tievelijke echtgenooten werden geslingerd. Hoewel de behaalde resultaten van de prijswinnaars grooten- deels van het geluk afhankelijk waren werd toch een felle strijd gevoerd om de prijzen, uitgeloofd voor groot of klein slam biedin gen. Na afloop was men het er dan ook roerend over eens dat het, wat men in den wandeling noemt een „knal-avond" was. Dergelijke avonden zullen ongetwijfeld de prettige verstanding onderling nog meer bevorderen. „De Kennemers" kunnen dan ook vol vertrouwen de toekomst tegemoetgaan, want wat betreft de animo in deze club, daar heerscht geen crisis. Harten Heer Spreekuur: dagelijks 24 uur Behandeling f 1.00 volgens af spraak desgewenschtook aan huis P. VAN GROLL, ged. Pedicure Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 21 Juni v.m. 10 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga o— Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 21 Juni v.m. 10 uur Ds. J. C. van Apeldoorn, Leiden o- Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 21 Juni v.m. 10 uur de Heer H. A. Bakker o - Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 21 Juni v.m. 9.45 uur Dr. W, G. Harrenstein n.m. 5,30 uur Dezelfde In beide diensten collecte voor hetTheol. Hoogeronderwijs. Korfbal. Woensdagavond speelde Palvu 2 een wedstrijd tegen Oosthoek 1 en won met 4 1. Zondag 21 Juni speelt Palvu 1 een wedstrijd tegen S.V. comb, op het S.V. terrein 's morgens 10 uur. Afdeelings nieuws. Zondag hield de afd. een fiets tocht welke nu juist niet d« medewerking had van mooi weer. De tijd van vertrek was vastgesteld op 's morgens 9 uur, maar door weersomstandigheden werd dit 10 uur. Er werd met 15 leden vertrokken naar 't slot Assumburg waar Geert Dils ons rondleidde en ons de jeugd herberg liet zien en het een en ander vertelde. Na dit bezoek vertrokken wij naar de richting Wijk aan Zee, doch kwamen niet verder dan het bosch in deze omgeving, daar het weer zich niet betrouwbaar liet aanzien. Het was een gezellige dag. OP 1 SEPTEMBER a.s. zullen nieuwe leerlingen, die vóór die datum de leeftijd van 6 jaar bereikt hebben, tot de Openbare School F worden toegelaten. Voor de inschrijving der nieuwe leerlingen zal aan de school ge legenheid bestaan op 22, 23, 25, 26, 29 en 30 Juni a.s., telkens van 4 tot half 5, onder overlegging van een geboortebe wijs of trouwboekje. Er bestaat aan school F gelegenheid tot opleiding voor H.B.S. of Gymnasium. De instelling van een Fransche Cursus is in voorbe reiding. Wandelsport JongeluiZondagmorgen trai- ningsmarsch vertrek 9 uur vanaf de Weijman, komt allen dan wordt jullie veel nieuws mon deling medegedeeld. Dus allen present en op tijd. Ook niet T. V.S.ers en die willen wandelen zijn welkom. Inschrijving van leerlingen voor de Openbare Lagere Scholen. Burgemeester en Wethouders van Velsen brengen ter alge- meene keunis, dat op Dinsdag, 1 September a.s. nieuwe leerlin gen zullen worden toegelaten tot de openbare lagere scholen. Voor de inschrijving der leer lingen zal gelegenheid bestaan op 15, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 29 en 30 Juni a.s. van 4 tot 4.30 unr n.m. aan de scho len. Bij de inschrijving moet wor den overgelegd een geboorte bewijs of trouwboekje en opgaaf gedaan worden van woonplaats, straat en huisnummer, alsmede of reeds kinderen een schoolbe zoeken. De leerlingen moeten vóór 1 September 1936 den leeftijd van 6 jaar hebben bereikt. ÉrN^I Witte-Leghorns, x I® Rhode Island, N.-H. Blauwen IkfehTFfvèw IQ BROEDSCHE KIPPEN f 2.— Hoenderpark „'t Huis te Velsen' Volledige Valnestcontróle Telefoon 22658 Brandweercorps te Santpoort. Met ingang van 1 Juli a.s. zijn, wegens het bereiken van de vastgestelde leeftijd, ontslag ver leend aan de volgende brand weerlieden: de heeren G.Rapis, S. v. Putten en P. v. d. Vlerk. Deze plaatsen zullen bezet worden door: de heeren J.Lan- deweert, W. Post en P. Pieterse. Promotie. Onze plaatsgenoot, de Heer Bert G. van Haarlem, Accoun tant en Belasting-consulent, Wulverderlaan 4, is met ingang van 11 Juni 1936 toegelaten als lid van het Nationaal Genoot schap van Nederlandsche Ac countants. Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Rozenkrans, Hoofdstraat 38. Een overjas, T. v. Berkelstr. 86 Haarlem. AAN KOMEN LOOPEN een zwart hondje, een oog blind, Rijksweg 229. Een sleutel, Terras weg 31. Een badpak, Terrasweg 26. Belastingplaatje in etui, Hoofd straat 186. Portemonnaie met abonnement zwembad, Bangma, Wüstelaan K. W. C s Aardbeienmarsch. Bij voldoende deelname, zijn de navolgende prijzen voor dezen marsch al beschikbaar gesteld 30 km. Vereeniging met meest propagandistische waarde le, 2e en 3e prijs. Verstkomende Vereeniging. Grootst deelnemende Vereen. Grootste Heerengroep. Grootste Damesgroep. 20 km. Beste indruk makende groep. Verstkomende groep. Grootst deelnemende groep. Souvenier voor Verstkomende Heer en Dame. Het bestuur houdt zich het recht voor deze prijzen te wij zigen, naar gelang van de deel name. Evenals vorige jaren worden de deelnemers wederom tijdens de rust onthaald op Aardbeien. In verband met de veelvuldig in het leven geroepen Jeugd- wandelgroepen, is er dit jaar een Jeugdmarsch bij gekomen van 20 km., die wanneer zij slaagt eveneens elk volgend jaar ge houden zal worden. Inschrijving bij J. Schoemaker, Deken Waare straat 50, Beverwijk. D. Kok, Kanaalkade 37, Velsen. G. de Jeu, Kerkweg 9, Santpoort. Zwamvereeniging Velserend. Waterpolo competitie. De 2e competitie wedstrijd welke verschene Donderdag in Velserend werd gespeeld tegen D.W.R. Haarlem, eindigde in een 5 1 zege voor Velserend. Algemeen was men in de zwemmerskringen er van over tuigd, dat een nederlaag voor ons vast stond. Mis heeren, onze ploeg is weer geheel hersteld na de ne derlaag tegen Zandvoort (vriend schappelijk) en speelde weer in topvorm zooals zij dat in Half weg reeds gedemonstreerd had. Als uitblinkers noemen wij 8 1

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2