Voor den Tuin K. Veenis Teiefunken Hel gesprek van den dag Fa. 1. wan Kuilenburg - Tel. 558 Nieuwste Phiiips Radiotoestellen Voor Schilder- en Behang werk» Philips-Toestellen DAMCLUB „STABIEL" V.V.V. „Santpoort's Bloei" MUZIEKLIEFHEBBERS I J. iCRAB a Zn. Hoofdstraat 161 Santpoort en Electro Technisch Bureau van lerkeS 5 5 8 ONTHOUDT DUS ONS N UMMER 5 5 8 Radio Moors N.V. - Driehuis De Eerste Saritpoortsehe Afbraak- en NSeuwhouthandel Biezenweg 21 White Ash" I „Uper Ten" SIGARENMAGAZIJN F. v. d. ENDEN Gevonden Verforen Kweekerij Thorn" Schilder en Behanger Komt U bij ons de nieuwste zien en hooren? Bagelingerweg 3 - Santpoort - Telefoon 236 IJ BELT - WIJ DOEM DE REST. HfSOaiKGERWEG 81SaHIFOORI vanaf f 5,50 per maand. Stokvis Rijwielen f I,- per week en Stokvis Tandems f 2,- per week. Zeeweg 375 Telefoon 4372 v/Mt' m PROBLEEM No. 2. Levert uit voorraad alle soorten ruw en geschaafd Hout tegen uiterst lagen prijs. Tevens alle soorten afbraak, ramen, deuren, Bloemendaalschestraatweg 125 - Telef. 712 Santpoort-Station Koninklijk Goedgekeurd Aangesloten bij de Algemeeue Nederl. Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer Rechtskundig adviseur Mr. J. J. P. Tonino. SecretariaatBurgemeester Enscliedelaan 40 Postzegel-automaten. Aan het hoofdbestuur der P.T.Ï. werd door ons verzocht in verband met den beperkten tijd, waarop onze postkantoren zijn opengesteld en de slechte accomodatie van het kantoor te Santpoort-dorp, die voorloopig nog wel bestendigd zal blijven, zoowel te Santpoort-dorp als te Santpoort-station postzegel au to maten te plaatsen, waardoor aan veler wensch zal worden voldaan. Trottoir Wüstelaan. Aan het gemeentebestuur werd verzocht het trottoir in de Wüstelaan, dat bij het leggen der telefoonkabels zeer geleden heeft, nog vóór den a.s. Winter te verharden. Verder werd verzocht beter toezicht op venters en bedelaars, die door hun meer dan ergerlijk optreden den bewoners overlast aandoen. Onze bankaan deBroakbergenlaan. Deze bank moest tijdelijk ver wijderd worden, daar het trot toir, waarop zij stond, geen Gemeente- doch Rijksgrond is. Aan het Rijk is nu om toe stemming vei zocht. Het openingsconcert in de Muzieknis. Buitengewoon fraai zomerweer begunstigde dit concert waaraan medewerking werd verleend door de Gem. Zangvereen. „Vox Hu mana", het fanfarecorps „Wil- helmina" en een Dubbel-Ivwartet onder leiding van den Heer van Kaam. De vele aanwezigen, die met intense aandacht de kunst prestaties onzer dorpsgenooten beluisterden, waren vol bewon dering voor de prachtige accous- tiek onzer muzieknisalle uit gevoerde werken kwamen geheel tot haar recht en zoowel de uitstekende muziek, die Wilhel- mina onder de bekwame en bezielende leiding van haar Dirigent ten gehoore bracht,als de mooie, gave zang van Vox Humana onder directie van den Heer Brands, ontlokten aan de toehoorders herhaaldelijk een enthousiast applaus. De gevoelige accoustiek der nis was bijzonder goed te hooren bij de prachtige baritonsoli van den heer van Kaam, begeleid door het Dubbel-Kwartet. Het was een heerlijke kunst avond Daar bij dit concert gebleken is, dat deze dorpsgenooten goe de vocale en instrumentale kunst weten te waardeeren,zal getracht worden, zooals dien avond reeds door onzen Voorzitter werd be kend gemaakt, om in samen werking met de Santpoortsche vereenigingen gedurende den Zomer van 1937 wekelijks een vasten concertavond te geven, zooals ook in andere forenzen plaatsen gebruikelijk is. Steunt derhalve, naast Sant- poorts Bloei, ook krachtig Uw plaatselijke vereenigingen en stelt ze daardoor in staat hun prestaties steeds meer op te voeren. Hei uitbreidingsplan der Gem. Velsen. Ingevolge de door de buiten gewone ledenvergadering van 14 Juli j.l. aan het bestuur ge geven opdracht, werd door ons een request aan den Gemeente raad gezonden, terwijl aan ieder Raadslid individueel een af schrift werd ter hand gesteld. Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort en Driehuis. Gevonden voorwerpen worden alleen door bemiddeling der politie geplaatst. Garberdine regenjas, Noorder dorpstraat 9. Blauwe slipover, Fr. Netscher.- laan 37. Blauw met geel badpak en witte handdoek, Kerk weg 24. Rijwielmerk, Antonioli, Voor plaats 22. Etui met Rozenkrans, de Graaf, Kruidbergerweg 64. Kindermuts, de Klerk, Hagelin- gerweg 53. Ceintuur, Slebos, Hagelinger weg 21. Kindertaschje, v. d. Eykhof. Hagelingerweg 136. Óp het ülympiaterrein te Driehuis zijn gevonden de na volgende voorwerpen Rozenkrans, L. Tervoort, Drie- huizerkerkweg 48. Een nikkelen heerenhorloge, een klein damesportemonnaietje met inhoud en een ijzerzaag, A. Dub- bis, Hagelingerweg 389, Driehuis. Belastingmerk, Hoenderdos, Bie zen weg 45. Portemonnaie met geld, Post, Kerkpad 73. Grijze damescape, Rijksweg 223. Grijze damesportemonnaie, Bloe- mendaalschestraatweg 43. Bruine Heerenportemonnaie, Wüstelaan 68. Blauw badpak en dito handdoek Willem de Zwijgerlaan 1. Belastingmerk in etui, Beekvliet- straat 12. Belastingmerk aan speld, Hoofd straat 226. Weggeloopen Een bruin hondje met witte pooten, halsband om, Hagelin gerweg 126. Concert „Wilhelmina". Onder groote belangstelling gaf het Fanfare-corps „Wilhel mina" Donderdagavond een Concert in het Burg. Rijkens- park tevens gebruik makende van de gelegenheid zijn Directeur te huldigen voor het behaalde succes op het concours te Krom menie. Dat er op dezen avond iets bijzonders stond te gebeuren bewees de eenvoudig maar keu rig versierde nis, alsmede de lessenaar der jeugdige dirigent, de heer J. Groot. Na de afwer king van het eerste gedeelte van het programma voor de pauze waarin het corps zich uitstekend weerde, nam de voorzitter het woord, wenschte den dirigent geluk met het behaalde succes, dankte voor alles wat hij voor de Vereeniging had gedaan en hoopte dat „Wilhelmina" nog lange jaren onder zijn leiding moge repeteeren en concerteeren, overhandigde hij den dirigent een studieboek, terwijl een bloe menkrans zijn schouders sierden. Een der jongste leerlingen bood namens deze groep hun leer meester een dirigeerstok aan. Ook 'de supporters van Wil helmina wilde niet achter blij ven en namens hen sprak de heer Engelhart een kort woord onder aanbieding van een bloe menmand. De heer G. Bremerkamp deelde mede aangezocht te zijn door het Bestuur van „Santpoorts Bloei" namens hen de gelukwenschen te willen overbrengen aangzien het zelf daartoe verhinderd was. Als oud-bestuurslid van Sant poorts Bloei voldeed hij daar gaarne aan en sprak woorden van hulde tot den dirigent en vereeniging en wees op de groote verandering die Wilhel mina had ondergaan. Het publiek dat den geheelen avond zijn instemming met alles had getoond bracht aan het slot een luide ovatie voor dirigent en Vereeniging. De prijzen van de verloting zijn te bezichtigen in de garage van Maarschalk, Hoofdstraat, alwaar ook nog eenige loten verkrijgbaar zijn. Kennemer Wande! Club. Het voornemen bestaat op Zondag 13 Sept. as. deel te nemen aan den wandeltocht van „Viribus Unitis" te Santpoort. Zij die hieraan deelnemen wor den verzocht zich ten spoedigste op te geven bij den Secretaris of bij de heeren De Jeu te Santpoort en Schoenmaker, Desen Waarestraat 50 Beverwijk. Ook zij, die op 12 Sept. a.s. wenschen deel te nemen aan de Wandeltocht van de winkeliers vereniging IJ muiden-Oost, ge lieven zich spoedig aan de zelfde adressen op te geven. De laat ste wandeltocht is vrij, aan de eerstgenoemde neemt deK.W.C. als groep deel. Hallo Hallo I Met wie? met telefoonnummer 6 2 5 van SCHOENMAKERIJ Goede Pasvorm Solide bewerking Dames Zooien f 0.90 Zooien en Hakken f 1,25 Heeren Zooien f 1,25 Zooien en Hakken f 1,75 Genaaid Gelijmd Gepend Hoofdstraat 34 Tel. 625 N.B. Voor Welfschoenen" heb ben wij een speciale bewerking op de daarvoor noodige „Special Wolfshoe Leest". Zorgt ook voor 't aanstaande najaar voorbioemen in Uw Tuin. Chrysanthimum op pot om over te planten, bloei Sept.-Oct. in de nieuwste kleuren a 10 cent per plant. Steeds verplantbare Conifeeren. Snijbloemen en Veld-Bouquetten steeds verkrijgbaar. Aanleg van Tuinen Aanbevelend. J. J. DUIJN Overbildtweg 28 Santpoort Vraagt vrijblijvend prijs bij Wij verkoopen ook op gemakkelijke voorwaarden. VRAAGT INLICHTINGEN. TELEFUNKEN SERVICE STATION Hallo! Met DUBBEL VIJF ACHT? Ja Mevrouw, met drogisterij van KUILENBURG Wilt U vandaag laten bezorgen - - - enz.! 't Komt in orde MevrouwDag Mevrouw. Op gemakkelijke Betalingscondities. Alle correspondentie dezer rubriek te zenden aan C. OUDENDIJK Uitendaalstraat 19, Santpoort-Station Zwart 11 schijven op 9, 10,12 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23 Wit 11 schijven op 25, 26, 27 30, 31,33, 35, 38, 41, 46, 48. Wit speelt en wint, Oplossingen worden uiterlijk Maandagavond aan bovenge noemd adres ingewacht. PROBLEEM No. 1 is goed opgelost door de Heeren Höuwelingen, N. Bierman, H. Jansen en L. Jansen, allen Santpoort-St. en den Heer G. Balm, I.Jmuiden-Oost. G. v. 1). Santpoort Station: Uw opmerking 's niet juist, aange zien men niet tweemaal over één stuk mag slaan, tevens is bet verboden om de stukken van bet bord te halen, alvorens de slag geheel gevallen is. Over de velden wordt daarover niet gesproken. J. M. J.Uw Probleem wordt geplaatst. Vereenigings-Nieuws. A. s. Dinsdag, des avonds 8 uur zal de Heer H. M. Jansen voor leden en belangstellenden een simultaan geven in ons club gebouw, Platvoetslraat 4, b. d. Wüstelaan, Santpoort Station. planken, enz. Beleefd aanbevelend, GRATIS BEZORGEN. Th. v. GELDORP DE BESTE SIGAREN DE BESTE TABAK Voor Santpoort uitsluitend verkrijgbaar bij

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2