Predikbeurten de HoofdprijsEen Swan Vulpenhouder Hel Weeklijk.s krantje „Huis aan Huis' Want of 't voor in- of verkoop zij, Staat immer aan de spits, Het is een ware Gids! Annie Meinders, Hoofdstraat 171 2 x 100 vei briefpapier met passende enveloppen bedrukt met naam en adres, welken tendeel vielen aan: De prijswinnaars kunnen Zaterdagmiddag na 4 uur aan onzen zaak een bon haien ter inwisselling der prijs bij den winkelier. Zon der deze bon kan men geen prijs bekomen. De oplossing is i Hulshof Uitslag fldvertentie-Puzzle Dat deze puzzle ingang bij de lezers van „Huis aan Huis" zou vinden, hadden we wel verwacht, maar dat geheel Santpoort zoo ongeveer aan het Puzzle raken zou, hadden we vast niet kunnen droomen. Reeds Zaterdagmorgen kwamen de eerste oplossingen binnen, en na dien tijd hield de stroom van inzendingen niet op. Vooral de Zondag schijnt in het teeken der Puzzle gestaan te heb ben. Een aantal van over de 450 stroomden onze brievenbus bin nen, zoodat het noodzakelijk was een nieuwe bergkist neder te zetten. Na corrigeering bleven er een 285 goede oplossingen over. De meeste foutive oplossingen waren voornamenlijk de door el kaar gewerkte adv. der fa. Amerongen, slagerij en fa. Amerongen, kruidenier. Deze twee, evenals de adv. van Kweekerij „Thorn" en Santp. Groentehal, werden nog al eens verward, terwijl ook vele inzenders foutive beroepsvermelding plaatste, b.v. fa. Zwenne, Levensmiddelen, enz. Na een halve nacht met 6 personen doorgewerkt te hebben, kon de loting geschieden, welke de volgende resultaten bracht: werd gewonnen door: De volgende prijzen door: Mevr. Otte-Kuik, Brederoodeweg 102. Wed. Hoogerwerf, Hageiingerweg 50. jb. Schipper, Enschedélaan 71. C. v. d. Berg, Fr, Netscherlaan 15. F. Schuit, Kerkweg 27. Gerda Hamburg. Enschdélaan 20. F. Knol, Hageiingerweg 5. j. R. Metz, Enschedélaan 13. G. Kwast, Willemsbeekweg 94, IJmuiden-O. P. Nijssen, Kruidbergerweg 48. jac. Uitendaal, Hoofdstraat 146. Wietske v. Dalen, Hageiingerweg 185. Hans v. Beem, Hoofdstraat 244. Fr. Dortmundt, Vergierdeweg 227. Vleeschhouwer, v. Dalenlaan 36. Mej. Cardol, Slaperdijk 68. J. Quakkelaar, Kruidbergerweg 135. G. ]oh. Bremerkamp, Hageiingerweg 206 M. Boerenkamps, Hageiingerweg 199. W. M. Ooms, Anemonenstraat 19. De Wolff, Fr. Netscherlaan 8. J. Böhm, Slaperdijk 48. G. Korsz-Dam, Rijksweg 218. Mevr. Grootveld Visser, Biezenweg 94. Mevr. Lesage-Neter, Bloemend.str.w, 88. H. Vonk, Anemonenstraat. Mevr. G. van Trooien, Hageiingerweg 103. Lühlf, Brederodeweg. Böhm, Kerkweg 44. W. Greve, Slaperdijk 46. P. Handgraaf, Bleek en Hoven. Wed. Korthouwer, Voorplaats 10. Bakker, Bloemendaalschestraatweg 69. Zonneveld, Slaperdijk 40. Mej. Hermans. Kluiskenslaan 17. Mej. G. A. Soomers, Broekbergenlaan 16. Jac. Peereboom, Hageiingerweg 109. Mej. Adriaans, Bru.no Klauwersstraat 13. v. Houwelingen, Terburgstraat 20. Vele inzenders hadden hun- oplossing vergezeld doen gaan van een gedicht, enkele zelfs de geheele oplossing in dichtvorm. Ge zien het groote enhousiasme en de animo waarmede deze dich ters te werk gingen, besloten wij ook onder deze inzenders nog 2 prijzen te verloten n.l. G. A. Hulshof, Frans Netscherlaan 5, Santpoort - dorp Smit, Hageiingerweg 146, Santpoort - dorp Het is nietdoenlijk om al deze gedichten te plaatsen, wij zijn echter allen dankbaar voor hun gedane moeite. En nu is deze Puzzle-week ten einde. Of er nog eens zoo iets komt? Velen vroegen het. Maar voorloopig moeten wij even stop zetten. Aan alle inzenders der Puzzle en tevens alle adverteer ders welke prijzen beschikbaar stelden, onzen dank voor hun me dewerking. En nu ge al onze advertenties zoo door gelezen hebt weet ge voortaan ook wel de adressen voor uw inkoopen. DE UITGEVERS. Prijs Beschikbaar gesteld door Een paar Handwarmers Een Taart Een boek ,,'t Jaar 2000" Een pond dikke Ger. Paling Een doos Bonbons Een Leverworst Een Rookworst Een pot Zure Haring, 8 st. Een Vulpotlood Half pond Tabak 2 doosjes „Hofstra" Sigaren Een Kettingkast gratis omleggen Een flesch Kempinski Wijn Sierkan Een blikje Sigaren Een doos zeep Schemerlampje Schemerlampje Schemerlampje Sigaren Pleet Theezeefje met bakje Krantenbak Een Taart Gratis Permanent Flesch Port of Advocaat Een doos Zeep f 2,- aan Fotobenodigdheden Een paar DameszoLn en Hakken 1 gr. Tube Haarcrême 1 gr. Tube Haarcrême Vaasje Bloemen Schemerlampje Schemerlampje Gangspiegel Bus Cacao aangekleed Popje 50 Visitekaartjes 50 Visitekaartjes Doos Postpapier Fa. A. Visser Fa. Dillewijn Vereeniging Bellamy IJmuider Vischhal Bakkerij „de 2 BV' A. Lam idem De Vischhal Toko „Gruno" Kapsalon v. d. Kort Hofstra L. v. d. Eykhoff Fa. Alblas Fa. Hazevoet Kapsalon Spanjaard Fa. Slebos Electro Techn. Bureau v. Berkel idem idem Kapsalon v. d. Enden Firma Bode Santpoortsche Houthandel Fa. Westerhoven Fa. Schoemaker Slijterij „De Uilenboom" Driehuizer Drogisterij Kennemer Fotohandel P. Kaandorp Kapsalon Seegers idem Bloemenmagazijn „Prima Vera Techn. Bureau Stuurman idem (Filiaal) Firma S. J. Obbes Fa. W. van Amerongen Magazijn „Hollandia Drukkerij Cornegge Boekh. Cornegge idem Nos. Behooren bij de volgende advertenties. 45. l. G. Zwenne, meubelmaker. 43. 2. Van Berkel, electro technisch bureau. 47. 3. A. Tabernal Zn., ijzerhandel enz. 48. 4. Kort, kapper en sigarenmagazijn. 49. 5. H. Woltering, sigaranmagazijn, eau de cologne enz. 50. 6. A. Tabernal Zn., ijzerhandel enz. 51. 7.- Toko „Gruno", huish. artikelen enz. 52. 8. J. Groen Zn., tuinder. 53. J. van Amerongen, slager. 54. 10. Maas Feith, schoenmaker. 55. 11. Hofstra, sigarenmagazijn. 56. 12. L. L. v. d. Eykhof, rijwielhandelaar. 57. 13. Goud en Zilverhuis „Cronjé", goudsmid. 58. 14. J. J. Duyn, kweekerij. 59. 15. F. v. d. Enden, sigarenmagazijn. 60. 16. J. Giesselbach, manafacturen. 61. 17. J. J. v. Dillewijn, bakker. 62. 18. A. van Meurs, drogiste. 63. 19. C. A. Huyboom, verloskundge. 64. 20. „De Vishal", vischhandel. 65. 21. J. Schipper Jr., rijwielhandel. 66. 22. W. van Amerongen, kruidenier. 67. 23. Hk. Hazevoet, meubelmaker. 68. 24. „Stofzuiger- en Motor-Specialist". 69. 25. „Fedora", kapsalon. 70. 26. A. van Meurs, drogiste. 71. 27. C. Nieste, schoenmagazijn. 72. 28. Internationale Vereeniging „Bellamy". 73. 29. G. A. Spanjaard, kappersigarenmagazijn. 74. 30. A. Tabernal Zn., ijzerhandel enz. 75. 31. R. Haan, handelskweekerij 76. 32. Wed. Maarschalk, kruidenier. 77. 33. Radio-Centrale. 78. 34. Sterk, schoenenmagazijn. 79. 35. Th. Böhm, bakker. 80. 36. J. J. Duyn, kweekerij. 81. 37. Jb. Schoemaker, kapper. 82. 38. P. F. Gozeling, bloemenmagazijn. 83. 39. J. Langeveld, groentenhandelaar. 84. 40. Jb. Schoemaker, kapper. 85. 41. Cornegge, boekhandel. 86. 42. W. Post, bouwbedrijf. 87. 43. „De Econoom", schoenmaker. 88. 44. Maison Denijs, bakker. H. Alblas, kruidenier. G. van Telgen, lederwaren enz. Ziekenfonds „Velseroord". Fa. Bode, goudsmid enz. Th. van Geldorp, afbraak- en nieuw houthandel. Driehuizer Drogisterij, eau de cologne enz. De Eerste Santpoortsche Wild-Centrale. P. Kaandorp, schoenmaker. Santpoortsche Groentenhal, groentenhandel. Het Aquariumhuis, vogelhandel enz. T. v. d. Wal, lood- en zinkwerken enz. „Prima Vera", bloemenmagazijn. A. Handgraaf, Mag. „De Toekomst, huish. art. enz. J. Oorthuyzen, sigarenmagazijn. Gebr. Hop, kruidenier enz. T. Schorn, bakkerij. Stuurman, electro technisch bureau enz. S. J. Ommes, meubelmagazijn. Nederlandsch Begrafenis Genootschap. A. B. Kres, Luxe Bakkerij de 2B's. Kennemer Foto-Kinohandel. J. Seegers, heerenkapper. Instituut Balma, stenografie, machineschrijven enz. IJmuider Vischhal, vischhandel. „De Noord-Zuid Hollander", verzekering maatschappij. „Electron", electro en radio-technisch bureau. De Santpoortsche Houthandel. H. Wiese, slijterij „De Uilenboom". J. A. Bode, goudsmid, brillen enz. „Hollandia", manufacturenmagazijn. M. van Kuilenburg, drogisterij. J. W. A. Westerhoven, bakkerij. G. v. d. Kolk, slagerij. P. van Groll, pedicure. A. Tabernal Zn., gereedschappen, ijzerhandel enz. A. Visser, rijwielhandel en reparatie-inrichting. A. Tabernal, schaatsen, ijzerhandel enz. J. Seegers, kapper, sigarenmagazijn enz. Rina Visser, costumière. Cornegge, vulpenhouders, boekhandel. J. Krab, schoenmaker. K. Zonneveld, sigarenhandel. Fa. Slebos, huish. artikelen enz. Santpoortsche Groentenhal, groentenhandel. Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 13 Dec. v.m, 10 uur Ds. R. H. Oldeman. Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 13 Dec. v.m. 10 uur D.\ J. Riemens, Leiden H. Avondmaal nam. 5 uur H. Berkhof, Amsterdam Dinsdag a.s. nam. 8 uur: Bijbellezing. o Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 13 Dec. v.m. 10 uur de heer M. Fokkema Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 13 Dec. v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein n.m. 5,30 uur Dezelfde ln beide diensten collecte voor de Evang. in N.-Braband, Lim burg en België. Bridgeclub „Santpoort". Secretariaat Bruno Klauwerstraat 5, Santpoort (S.) De Haarlemsche competitie heeft tot dusver voor onze vereeniging geen ongunstig verloop gehad. In Haarlem II moesten wij onze meerdere erkennen, terwijl van de Kennemers werd gewonnen. Momen teel nemen wij op de ranglijst de 3e plaats in, dus geen slechte entrée in deze competitie. Op Donderdag 17 December a.s. zal in ons clublokaal Hotel „Zomerzorg" een onderlinge drive worden gehou den, waarvoor fraaie wild-prijzen ter beschikking worden gesteld. Korfbalclub „Sport Vereent". BloemendaalSantpoort. Secretariaat Bruno Kluawerstraat 5, Santpoort (S.) Gespeeld Zondag 6 December Alw. Ready IS.V. II S.V. IIIAurora IIII n.g. S.V. IVAlw. Ready II n.g. Te spelen Zondag 13 December S.V. IHercules II 2 uur. Voor de overige twaalftallen zie H.K.B.-nieuws. Aangenomen als adspirantPh. VerhagenMetman, Bloemendaal. Op Zaterdag 19 December a.s. des avonds 7 uur vieren wij St. Nicolaas. Introductie toegestaan. Nadere gege vens hieromtrent in de S.V.-Klanken. Kennemer Wandel Club. Wandelagenda voor de maand Dec. 1936. 13 Dec. a.s. inhaaldag voor de mar- schen over 10 en 15 K.M. Afmarsch 10 uur v.m. Leiderde heer Hout wipper. 20 Dec. a.s. 4e marsch. Afstand 15 K.M. Vertrek 10 uur v.m. Leider De Jeu. 27 Dec. a.s. herhaling 4e marsch. Vertrek 10 uur v.m. LeiderHout wipper. De voorgenomen tocht naar Dor drecht, in verband met de opening van de Moerdijkbrug, gaat wegens te weinig deelneming niet door. R. K S. V. „SANTPOORT" LEON] DAS 1—SANTPOORT!, 2 uur Santpoort 2—Vitesse 2 uur Santpoort 3—T.Y.B.B. 3 12 uur Het le gaat naar Rotterdam om, indien mogenlijk, haar positie te hand haven. Vorige week deden zij een goede zet, van de zesde naar de der de plaats. Het tweede speeltde return wedstrijd tegen „Vitesse", terwijl het derde thuis speelt. T. V. S. Wandelsport. Zondagmorgen Trainingsmarsch, denk o m de prestatiemarschenkomt allen om 9 uur bij de „Weyman". Meisjes en Jongens die geen lid van T.V.S. zijn kunnen zich Zondag morgen voor onze wandelafdeeling opgeven. N.A.S.B. - Korfbalgroep „Palvu" Zondag j.l. is er niet gespeeld. Palvu I had rust en de wedstrijd Palvu II Aurora V is wegens regen afgelast. Voor Zondag 13 Dec. luidt het programma 2 uur n.m.: Palvu I-Always Ready I, terrein Hageiingerweg. 10 uur v.m.Haarlem VPalvu II, terrein Noorder sportpark. Vertrek 9 uur 30.

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2