gratis! ROOMIJS Oproep aan alle winieSiers Lanpeiftappeif 1,35 Een steeds stijgende emzef" SIGARENMAGAZIJN „TERRAS9 Frils Sehorn .V.V. „Santpoort's Bloei" Zomertijd! Ijstijd! Vergadering op ftoeusday 3 Juni a.s. HL G. SANDERS Terrasweg S3? Teief. @51s Santpoort De Santpoortsche Groentenha! PREDIKBEURTEN dde (Santpoortsche c}ioutbanclel le klas Banketbakkerij Hoofdstraat 122 Telefoon 716 des avonds 8,30 urn in Café „üe Uiienbcem" van dsn heer Wïese (voorheen Enzerink) ie Santpoort. Naaimachine - Reparatie-inrichting Aangesloten bij de Algemeene Nederl. Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer Koninklijk Goedgekeurd Eere-Voorzitterde Heer Herbert Cremer Rechtskundig adviseur Mr. J. J. P. Tonino. Secretariaat: Burgemeester Enschedelaan 40 Tel. 654 Vereeniging „Duinlustpark" ontbonden. Het Bestuur van bovengenoemde vereeniging deelde ons mede, dat „Duinlustpark" heeft, opgehouden te be staan. De leden wonende in de gemeente Velsen werden overgeschreven op de V.V.V. Santpoorts Bloei, terwijl een gedeelte der kas te onzer beschikking werd gesteld. Wij heeten deze leden van harte welkom in onze ver eeniging. Naast ons bestuurslid, den Heer L. Rings, heeft onze juridisch adviseur Mr. J. J. P. Tonino, Vinkenbaan 6, die tot de opheffing bestuurslid van Duinlustpark" was, zich bereid verklaard de belangen der bewoners van Santpoort-Station in ons bestuur te behartigen. Getracht zal worden de Zoudagsche Postafhaaldienst door onze vereeniging te doen voortzetten en zoo noo- dig uit te breiden, waarmede naar wij vertrouwen aan de speciale wenschen der vroegere leden van „Duinlust park" tegemoet komen. Zomereoncerten in hst 8urg. Rijkanspark. Door de lofwaardige samenwerking der daarvoor in aanmerking komende vereenigingen zullen in het Buig. Rijkenspark gedurende de Zomermaanden Juni, Juli tri Augustus wekelijks concerten gegeven worden, Deze concerten zullen naast de aankondiging in dit blad worden bekend gemoakt door middel van raam biljetten, waarop vermeld wordt op welken dag endoor welke vereeniging het wekeiijkscli concert zal gegeven worden. In de maand Juni zullen de volgende vereenigingen concerteeren o. o. v. Woensdag 9 Juni, 8,15 uur: Harmonie „Soii Deo Gloria'" Woensdag 16 Juni, 8,15 uur: Kinderkoor „Duinlust" en Dubbelmannenkwaitet Haarlem. Woensdag 23 Juni, S,15uur: FanfarecorpsWilhelmina" Dinsdag 29 Juni, 8.15 uur: Gem. Zangvereeniging Vox Humana". Leden profiteert gij wel ten volle van uw Lidmaatschap Naast vele andere belangrijke voordeelen kunnen leden van Santpoorts Bloei aan ons Secretariaat gratis alle inlichtingen verkrijgen betreffende vacantieveiblijven in geheel Nederland en Zomercruises op Nederlandsche Zee schepen. Leden, die van deze belangrijke service gebruik wenschen te maken, worden vriendelijk verzocht hun aanvrage tijdig schriftelijk in te dienen, opdat de door ons te verstrekken inlichtingen zoo volledig mo gelijk kunnen zijn. YTerder brengen wij in herinnering, dat onze leden op de abonnementstarieven van het Natuurbad „Velserend" een reductie krijgen van 10 pCt. Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 6 Juni v.m. 10 uur: Ds. R. H. Oldeman Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 6 Juni v.m. 10 uur, Ds. L. W. Erdman, ijmuiden Geref. Kerk H.V., Wiistelaan Zondag 6 Juni v.m. 10 uur: De heer C. Redert Geref. Kerk, Burg. Enschedelaan. Zondag 6 Juni v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein nam. 5,30 uur dezelfde ln beide diensten collecte voor het Rentefonds BERICHTEN. Voetbalvereniging „R. C. Brederode". Uitslag verloting No. 13 Edammerkaasje, No. 104 Doos schrijfpapier, No. 112 2 doosjes sigaren, No. 167 Bedsprei, No. 230 Electr. ganglamp, No. 370 2 doosjes sigaren, No. 388 plant, No. 494 2 doosjes sigaren „Troef" No. 498 Cou- rantenbak, No. 505 kistje sigaren, No. 627 2 doosjes sigaren, No. 657 Biertonnetje met 6 glaasjes, No. 667 2 doosjes sigaren, No. 737 Een gulden vleesckwaren, No. 746 twee worsten, No. 752 kaart interlandwedstrijd, No. 934 Schilderij, No. 971 Dames of Heerenrijwiel. Fanfarecorps Wiiheimina". De bazar commissie van de gehouden bazar ten bate van bovengen, vereeniging verzocht ons te willen bekend maken dat de verloting van de fiets enz. benevens de verloting van de prijzen van de rozenboom, zal plaats vinden op Dinsdag 15 Juni as. 'savonds 8 uur in de zaal van de „Weyman" te Santpoort. Belanghebbenden kunnen bij de trekking (onder po litie toezicht) aanwezig zijn. Door de zeer vele extra repetities die het corps heeft gehouden en waaraan het goote succes op het concours weder te danken is, werd de datum der verloting op een later tijdstip vastgesteld dan aanvankelijk in de bedoeling lag. Een klein aantal loten dat nog over is zal „YYilhel- mina" behoudens toesteming, trachten te vei kopen op a.s. Woensdagavond, door middel van een muzikale rondgang op de Jan Gijzenvaart en omgeving. N. A. S. B. Voor de J. P. J. Groep staat voor a s. Zon dag een wandeltocht op het programma. Laten de meis jes en jongens dus zorgen dat ze Zondagmorgen om 9 uur bij school F aan de Enschedelaan zijn Neemt vrienden en vriendinnetjes mee om te gaan wandelen. Omstreeks 1 uur zijn we weer terug. Zorgt er voordat het begin van de serie wandeltochten een goed begin is. Het bestuur brengt onder de aandacht der leden Korfballers en zij die willen gaan korfballen, dat de training Vrijdag 11 Juni a.s. begint onder leiding van den Heer P. Nanninga. Er wordt op gewezen dat er bij het a.s. seizoen terdege rekening mee zal worden gehouden bij het opstellen der twaalftallen betreffende de training. Houdt dus zoo veel mogelijk de Vrijdagavonden vrij voor de korfbal training en komt naar het terrein aan den Hage'.inger- Zwsmverseniging „Velserend''. Het zwemseizoen heeft zich goed ingezet. De echte liefhebbers hebben reeds allen met het water kennis gemaakt. Onder de niet- zwemmers moeten onze leden echter nog flink propa ganda maken voor onze sport, voorloopig nog tot alle Bloemendalers, Santpoortenaren enz, kunnen zwemmen. Tenslotte is toch een van onze grondbeginselen, uat ieder Nederlander zich in het water thuis voelt. Dit doel streeft de Directie van het Natuuibad Vel serend ook na. Wij vernamen toch dat zij haar bati belangloos voor de leerlingen van de Openbaie School te Santpooit en een Openbare School te Velsen beschik baar heeft gesteld, waarmede het Schoolzwemmen in onze Gemeente haar intrede heeftgedaan. Wij zijn ervan overtuigd dat deze geste van de Directie algemeen ge waardeerd zal worden, en vertrouwen dat dit school zwemmen een succes zal worden. Wat onze Zwemciub aangaat, er bestaan plannen tot het houden van een wedstrijd voor deze leerlingen aan het eind van het seizoen. Uiteraard moet een en ander nog worden uitgewerkt, doch laten de jongens en meisjes al vast hun best doen om later goed voor den dag; te kunnen komen. cHagelingervjeo 17 öantpoort cTelefoon 556 Ter gelegenheid van ons 2-jarig bestaan, maken wij voor U, indien gij het Hout en Horren gaas bij ons koopt, Uw horren Uw voordeel is, koopt bij de Santpoortsche Houthandel. Het oudste en vertrouwdste adres voor Santpoort en omstreken. Alle soorten Hout, Triplex, enz. Asphaltpapier, Carbolineum. Gratis bezorgen. Vergadering Winkeliers. Woensdag 9 Juni a.s houdt de Winkeliersvereeniging een vergadering in Café „De Uilenboom". Voor verdere bijzonderheden zieadvertentie. A.N G.O.B. De mondorgelclub deelde vorige week mede dat niet de A.N.G.O.B. den band verbroken heeft, maar zij zelf. liet zal de lezers natuurlijk weinig interesseeren, wie de banden verbrak, welnu ons ook. Het bestuur van de Mondorgelclub geeft door haar stukje blijk,niet te hebben begrepen, voor welk dilemma het door de afdeeling werd geplaatst. Ook heeft het bestuur van de mondorgelclub nooit begrepen de verhouding van den A.N.G.O.B. tegenover de jeugdbeweging. De A.N.G.O.B. staat op het standpunt de vrije jeugdvor- ming, waarbij iedere dictatoiiale neiging haar vreemd is. Wij brengen de jongeren gaarne tot elkaar, om elkaar te leeren kennen en waardeeren, en samen, onder voorlichting der ouderen, een weg te zoeken door het leven. De taak der ouderen is meest van opvoedkun digen aard, eene yan voorlichting dus. Korfbalclub „Sport Vereent". Bioemendaal-Santpoort Secretariaat: Brutio Klauwersstraat 5, Santpoort St. Gespeeld Zaterdag 29 Mei: S.V. b—Oosterkwartier b. Z ndag 30 Mei: Avantie I S.V. I 2—9; Het Oosten I S.V. II 0-3. S.V. I is daardoor gepromoveerd naar de 2e klasse N.K.B., S.V. II naar de 3e klasse N.K B, Te spelen Zaterdag 5 Juni: Meerlebosch c—S.V, a 2,15 uur S.V. b-Haarlem c 3 uur. Zondag 6 Juni spelen wij met 2 twaalftallen op de series van „Die Haghe". Wij leveien U Ie kwaliteit f 1,20 per liter - f 0,60 per halve liter f 0,30 per kwart liter Ook bij kleinere hoeveelheden levens vestigen wij nog eens Uw aandacht op onze heerlijke BOT K RAL L li K JT A IN D E f 0,2U ct per ons, 45 ct per half pond Denk om Uw bonnen! Zij hebben waardel Beleefd Aanbevelend, FRiTS SCHGRN Viering Gouden Jubileum Albert Keijn. Onder zeer grooie belaugstelhng, zoowel van de zijde van liet 200U man teliende personeel en van de zakenrelaties; als van de plaatselijke autoriteiten, heeft de fa. Albert Heijn te Zaandam het 50-jarig bestaan van haar groot winkelbe drijf in kruidenierswaren herdacht. In het keurige ruime otitspauumgslokaal, waarmede de ffrma als feestgeschenk het personeel heeft verblijd, heeft des morgeus de huldiging van de directie door het personeel plaats gehad, waarbij zeer waardeerende woorden werden gesproken omtrent de werkkracht en liet zakeuiuzicht van den stichter, den lieer Albert Heyn en ook met groote lof gewaagd werd van den steun, die zijn echtgenoote hem, vooral in de eerste jaren, heeft verleend. Aan alle leden van het personeel weid een geschenk onder enveloppe aangeboden. De firma deed verder schenkingen aan onderscheidene vereenigingen. Het per soneel bood o iü. aan de directie een door den kunste naar Wezelaar vervaardigde buste van den stichter voor het ontspanningslokaal en een reiiefbeeld ten be hoeve van het hoofdkantoor Des middags is een druk bezochte receptie gehouden. van Santpoort-Dorp en Santpoort-Staiion tot een Over de vraag of de oude Winkeliersvereeniging opnieuw gereorganiseerd kan worden of dat geen organisatie van de winkelstand wordt gewenscht en daarmee de oude vereeniging definitief als ontbonden kan worden beschouwd. Alle winkeliers ziin welkom. Namens het oude bestuur, A. TABERNAL, Voorzitter G. v. d. VELDE, Secretaris Damclub „Stabiel". De simultaanseance van den Heer Zittman, mocht zich trots het voor dammers minder geschikte warme weer, in een groote belangstelling verheugen. Er waren veel kijkers, waarbij ookde„zij's" niet ontbraken, terwijl 21 dammers zich in gevechts positie hadden opgesteld. Het werd den heer Zittman niet gemakkelijk gemaakt, getuige de noodige speeltijd van 3 uur 40 miuuten en zooals hij ua afloop verklaarde „Ik had een zwaren dobber". Dit gezegde alleen reeds is een pluim voor eeu éénjarige vereeniging. Alvorens de Haarlemsche kampioen zijn seance aanving, werd hij op bescheiden wijze gehuldigd, voor zijn behaald kam pioenschap. Het eindresultaat, alhoewel zeer eervol voor den heer Zittman, hij verloor namenlijk geen partij, was ook voor „Stabiel" zeer mooi door het behalen van acht remises, evenwel door de lieeren Oudendijk Jr. en Sr, Bakhuijs, Oosterling, Jansen Sr., Zuiderduin, v. d.Berg en ondergeteekende. Al met al, een avond die geslaagd mag heeten. Van de heeren Oosterling en Valk, Bloemendaal en J. Krab, Santpoort ontving ik nog goede oplossingen, van probleem 14 en 15 blijkt toch wel een „Kei" te zijn van diverse oplossers was alleen de opjossing van Bakhuijs, Santpoort goed. weshalve No 15 nog een week wordt geprolongeerd. Ik wil de heeren oplossers wel verklappen dat dit probleem twintig zetten diep is en dat ik dan over een oplossing (vau een onzer junioren) van vijf zetten, met een begeleidend schrijven, dat no. 15 een „spons" is, maar niet verder zal opingaan. Dam men is moeilijk Volgende week volgen de oplossingen van de éérste vijf wedstrijdproblemeu. Oplossing van no 15 alsnog, tot en met Donderdag a.s. Alle correspondentie te richten aan het secretariaat S W. Schmidt L. Mullerlaan 1, Santpoort-Dorp. Electro- en Radio Techn. Bureau C| fj1 /*-'TO |TM Bloemendaalschestr.w. 132, Tel.241* bewijst de tevredenheid onzer cliënten over sorteering en kwaliteit onzer artikelen. Waarom zult U ook tevreden zijn met het mindere, wanneer het betere U ten dienste staat. Probeert ook gij eens en IJ. zal ook tot onze tevreden cliënten gaan behooren. Beleefd aanbevelend. Terrasweg 35 Tel. 689 Groote kroppen Sla 4 voor 10 ct Andijvie Postelein Spinazie Rabarber Snijboonen Asperges Dagelijksch versche Aardbeien 5 ct p. pond 5 ct p. pond 5 ct p. pond 6 ct p. bos Peultjes

Weekblad Huis aan Huis | 1937 | | pagina 2