frits schorn sigiiesmnoiizijn „terras" Voor den Tuin! Drukkerij Cornegge KENNEMER HOUT- TRIPLEXHANDEL 1ste klas Banketbakkerij HOOFDSTRIRT122 - TELEFOON 716 Voor Vereenigingsdrukwerk Waarom zult II elders koopen Terrasweg 33, Telef. 651, Santpoort Kwaekarij „TH0RN" Postzegel-automaten. A. VERSTEEG r 20 cluni 1936-20g/uni 1937 Ter gelegenheid van het 1 -Jarig bestaan onzer zaak, brengen wij onze geachte cliëntelen hartelijk dank voor het ons li geschonken vartrouwen, gunsten recom mandatie. Wij hopen in de volgende S3 jaren, alles in het werk te stellen, dit vertrouwen waardig te blijven, en Uw steeds het beste van het beste te leveren. Qp elke 25 cent die U besteedt een bon 50 dezer bons geven recht op een heerlijke taart heeft u onze fijne Boter jnjer|lande 1 H. G. SANDERS Kantoor der Posterijen te Santpoort-station Kantoor der Posterijen te Santpoort-dorp Vaste Bijeenkomsten en Repetities. Café „De Weyman". Café „Zomerlust". Gebouw „Spaarnberg". O. L. School F. School met den Bijbel. Ned. Herv. Kerk. Ned. Herv. Evangelisatie. Terrasweg 31 Telefoon 619 n. Ze öferken voor de 'Zwakke Comité ooor aanbeveling Alle timmerwerken zeer billijk. Vraagt U eens vrijblijvend prijs Zonneschermen, Raamhorren, Tuinmeubelen Carbolineum Teer Probeert U eens onze prima gekleurde CARBOLITE WerkplaatsPLATVOETSTRAAT Huis: Overbiltweg 38, Sanipoort-D. Beleefd aanbevelend, kelijke oplossing zal brengen, voor allen. Reeds duizenden gingen U voor, dit zal U getuigen onze landdag welke worut gehouden op 27 Juni a s. te Beekoergen, waaruit het geiieele land, de Beiiamyanen bijeenkomen, alleen onze afdeeiing gaat er al been met eenige autobussen, een teelten dat ook hier de Bellamy gedachte veld gaat winnen. Werd gisterenavond. (Donderdag) door middel van de radio (ook voorspeld door Bellamy) weer in duizenden gezinnen het woord tot U gericht op 3 Juli, herhalen we dit weer en toont dat U niet hoorende doof en ziende blind bent, doch dat wij allen willen uit deze chaos, dus arbeid voor allen, welvaart voor allen. Z. V. „Velserend". H. Z. V. Velserend 0-6. De 2e wedstrijd heeft wederom een groote zege voor de onze gebracht. Een dergelijke overwinning heeft geen cotnentaar, alleen willen wij vanaf deze plaats ae ach terhoede even een pluim geven. Deze groote overwin ning is mede te danken aan de supporters, die in groote getalen te Hillegom aanwezig waren. Adspirauten V. Z. V. Velserend 1—4 Ook onze adspirauten hebben getoond wat zij kunnen in deze, voor hun eerste wedstrijd. We willen hier G. Tijssen de midvoor noemen, die werkelijk onvergetelijk werk heeft verricht. Ook over de andeie zijn we tevre den, hoewel er soms nog wel eens iets aan haperde De eerst volgende wedstiijd wordt op Maandag 28 Juni thuis gespeeld tegen H.P.C. Aanvang 8 uur. Kennemer Wandel Club. Aardbeienmarscli vandeK.W C. te Beverwijk, Evenais vorige jaren, heeft de Heer Bur gemeester van Beverwijk, zich bereid verklaard na af loop van de traditioneele Aardbeienmaisch van de K. W.C de Eere-, Extra- en Groepsprijzen aan de deel nemers uit te reiken. Verschillende extraprijzen werden reeds ontvangen voor dezen marsch, w.o Zilveren medaille van de Keu Spoorw., verder van V.V.V. Wijk aan Zee, „Sportpark", Trannosan, van der Wel, van Straten, Botteiop en Mevr. Brandwijk, terwijl meeidtre toezegging» n werden gedaan. Het parcours is op veler verzoek eenigszins omgelegd in verband met den toestand van de wegen terwijl ook voor de jongeren, beneden de 14 jaar, gelegenheid zal worden gegeven dezen marsch te maken over verkori traject en verlaagd inschrijfgeld, tegen de zelfde be looning, de bekende geëmailleerde aardbei. De Startplaats en de rust zijn in Kennemerhotel te Beverwijk. Gezien het succes der vorige jarenkan de Aardbeien- marsch ook dit jaar weer veel wandelaars naar schoon Ke nnernerland brengen. Geen bestelling te groot. Geen bestelling te klein. AL GEPROEFD? Onze Reclame, 20 Ct per OttS, 45 Ct P. h. pOild Beleefd aanbevelend, FritS SChom Damclub „Stabiel" Van probleem No. 15 kreeg ik ook nog van E. Zui- derduyn te üverveen en P. de Kort te Bloemendaal, goede oplossingen. Probleem No. 16. heeft de oplossersstroom gestuit, alleen G. Zuiderduyn te Santpoort stuurde een correcte oplossing in, mijn complement heer Zuiderduyn. Probleem No 17 van den heer Fr. W. Vrijlandt heeft bekend slotmotief. Waar mij van verschillende kanten werd gevraagd naar het bouds weekblad „Het Damspel", kan ik nu melden dat vanaf 1 Juli alle leden dit blad per post thuis krijgen, dus nog even geduld. Probleem No. 17,- Wit speelt en wint. Zwart: 5-9-11-12-13-14-16-18-20-22-23-28. Wit: 2.1-26,29-33-36-37-38-39-40-43-47-48-49. wanneer U eigen plaatsgenooten er naar streven door kwaliteit, sorteering en verzorging U datgeene te bieden, wat U elders zoekt. Gaat voor Uw Rookartikelen eens naar En wanneer U onverhoopt niet datgeene vindt, wat U verlangd, maakt ons dan Uw wenschen bekend en we zullen ons haasten zooveel het in ons vermogen ligt aan Uw verlangens tegemoet te komen. Beleefd aanbevelend. Zinnia planten 1 ctp stuk Am Asters, Zomerviolieien en Leeuwenbekken 1/2 cent per stuk Bij de vanouds bekende Overbildweg 28, Santpoort Aanleg en onderhoud van Tuinen. Aanbevelend, Tel 256 J- J- DUIJN Openstelliugsuren8,30—12,30 uur, *13,30-15 uur 18 19,30 uur Zou- en feestdagen 8—9 uur Afhalen Zondagscorrespondentie 8.309 uur Openstellingsuren 9 12, 14-15,30, 17,3019 uur Zon- en feestdagen 8—9 uur Afhalen Zondagscorrespondentie 8,30—9 uur STANDPLAATS BRIEVENBUSSEN: Biezenweg hoek Hagelingerweg Biezenweg hoek Rijksweg Beekvhetstraat boek Rijksweg Hagelingerweg 75 Midden dorpstraat Middeuduinervveg hoek Willem de Zwijgerlaan Wiistelaan boek Pastoorstraat Bloemendaalscbeweg Job. Verhulstweg boek Duiulustparkweg Ingang^Prov. Ziekenhuis Brederoodscheweg boek Velserenderlaau Station Nederl. Spoorwegen Lichtingsuren 4.25 uur 11.05 uur 16 05 uur 19.17 uur Zon- en Feestdagen 5,55 uur Begin der bestellingen 7 uur 2e best. 18 uur Uren der verzending brievenpost: 6,01, 12,47, 13,12, 17,15, 17,39, 20,47 Wordt binnenkort 13,30—15.30 Ze zijn bevestigd aan het perceel van Garage Maarschalk Hoofdstraat hoek Westlaan. Verkrijgbaar zijn postzegels van D/g, 5 en 6 cent. Voor bet bekomen van zegels leze men de op de auto maten bevestigde handeling voor gebruik. Minimum afname 2 stuks, waarvoor resp. 3 cent, dubbeltje en 1 dubbeltje en 2 cent moet worden inge worpen. Maandagavond 8 uur: „Fanfare-corps „Wilhel- mma Dinsdagavond 8 uur ,Vox Humana". Alle correspondentie te richten aan bet secretariaat F. VV.' Schmidt, Lazarus Muiierlaau 1 Santpoort dorp Zangver. Maandagavond Damcub „Stabiel". Donderdagavond 8 uur Bridgeclub „De Kenne- rners". Dinsdag: Nederl. Arb. Sportbond. Donderdag Turnvereeniging „Santpoort",ileeren Vrijdag: Turnvereeniging „Santpoort", Dames. WoensdagmiddagDriehoekmeisjes. Dinsdag 2,30—4,30 of Vrijdagavond 8 uur: Damesuaaikrans, Donderdag 8,15 uur consistoriekamer bijdekerk: Jongerenbond. Donderdag 6,30 8 uur van 12 17 jaar: Meisjes vereeniging. Woensdag 2,30—4,30 uur van 7 13 jaar: Meisjes vereeniging. Dinsdagavond 8—10 uur: Kerkkoor. Catechisaties op verschillende dagen der week en in overleg met den predikant. Maandagavond 7,30 uur. Meisjesclub „Ora et Labora". (Leeftijd 16 jaar eu ouder). Woensdagavond 8 uur: Naaikrans „Lydia". Donderdagmiddag 3 uur Keikkrans „Lydia". Donderdagavond 7,30 uur: Mèisjesclub Dorkas". (Leeftijd 13-16 jaar). Zaterdag n m. 2 30 uur Kinderkoor„Elimelech" Concert. Het Fanfarecorps Wilhelmina" geeft Woens dagavond a s. te 8 uur een concert in het Burg. Rijkenspark te Santpooit. „ZonnestraaT'-ColIectcdag te Bloemendaal en Santpoort op Zaterdag 26 Juni Gezondheid is eeu groote schat Eerst als de kwaal haar ontieii sticht, Dringt dit pas door, waarueert men dat En telt men züik een schat niet licht Nauw melkbaar sluipt het kwaad meest aan, Knauwt jonge levens zonder tai, Terroriseert het juiig beslaan, Doodt levensvreugue bovenal Een ieder strijde tegen 't kwaad, Zoo goed men kali, - als uüre plicht, Opdat geeu meuscb meer macbt'ioos staat, Nóch zonder een straaltje licht Neem éven tijd, - denkt het U in Eén oogenblik, - dit doei zoo groot; - Straks vindt U élk bedrag te min Ter lening van züik een nood Reikt ons daadwerkelijk de hand, Als straks weer „Zonnestraal" zicli meldt, Als straks weer door bet gansclie land, „Lichtdruppels" worden saflmgesteld - Collecte die de sterke houdt, Opdat de zwakke zich herstelt Laat 't niet om luttel goud of goed, Laat ze niet staan op weg of veld, Eér ge de opgehouden hand, Contant de broederplicht beweest, Tot eer en heil van volk en land En van Uzélf, bet allermeestF. L. Mr. M. M. Kwint, Burgemeester van Velsen. Mevr. H. A. Kwint-Wiersum. N. F. Allan, Dir. Papierfabr. der Fa. v. Gelder Zn. J, H. A. M. Anten, Notaris. M. J. Baak, Dir. Post- en Telegraafkantoor, IJmuiden. J. F. Bekker, Arts. F. D Biewinga, Tandarts. Mevrouw Mr. G. J. Biewinga-Gymink. Jonkh. Mr. J. W. G. Boreel van Hogelanden. Dr. Ir. J. T. P. Bij bouwer, Landschapsarchitect W. A. Dolleman, Notaris. Dr. K. H. Faber. A. W. Fierstra, Arts Mr. Dr. A. van der Flier, Advocaat en Procureur Dr. J. de Graaf, Neus-, keel- en oorarts W. van Haselen, Arts, Voorz. afd. IJmuiden van bet Ned. Roode Kruis. J. J. Hekman, Arts Mr. A. W. Hellema, Advocaat en Procureur Ir. A. H. Ingen Housz, Dir. Kou. Ned. Hoogovens en Ir. G. A, Kessler, idem [Staalfabr. J. H. Kroone, Hoofd van dienst Stoompontveeren over Mej C. Ledeboer, Apothekeres [het Noordzeekanaal A. J. van Leusen, Arts Dr. L. S. Limborg Meijer, Dir: Gem. Geesk, Dienst W. Lindeboom, Tandarts J. Mac Daniël, Arts F. Milatz, Tandarts M. Pothoff, Apotheker Mevr. de Wed. M. M. Rambonnet—Speet P. A. Schucking Kool, Arts H. Smidt van Gelder, Dir. Papierfabrieken N. Stoel, Beheer kant. Twentscbe Bank IJmuiden J. H. Unger, Voorzitter afd Vehen v. li. Witte Kruis R. P. van der Veld, Geneesh. Dir. Antonius-Ziekenhuis W. J. H. Verbon Jr., Dir. Rott. Bank IJmuiden W. F. Visser, Wethouder van sociale aangelegen heden P. C. de Weerdt, Arts bij de Spoorwegovergang Santpoort-station

Weekblad Huis aan Huis | 1937 | | pagina 2