HOLLANDIA WAS De Econoom De DlJolwinkel P. VERKAIK 3 cents Sigaar, Geld ter leen JAC. LANDR STUTVOET Kalverstraat 14 IJmuidsn-Oost Houthandel «Driehuis» J. A. BODE i Dloemendaalscheslraalweg 131 Jeanne Qiesselbach Voor Werkman, Baby en Mama naar MANUFACTURENMAGAZ1JN fi flnemonenstr. 23 h. Hoofdstr. Santpoort-D. Voor den Werkman. Voor de Baby. 98 cent en duurder Manteltjes, aardig bewerkt 75 cent Voor Mama. V Postzegelvereen. „Santpoort" Driehuizerkerkweg 61 Telefoon 5756 Hie. J. flris Horloger Juwelier Driehuizerkerkweg 81 Driehuis-Velsen Tel. 4D51 stalencollecfie, Duinlustparkweg 70 Santpoort-Station mM nm Hoofdstraat 146 Santpoort Schakefitjes Vóór de pauze droeg de heer Zwenne uit Velsen nog eenige van zijn eigen verzen voor. Al met al, weer een geslaagden avond. Secr.Overbildtweg 40, Santpoort. R.C. Brederode-nieuws. Lustrum-commissie. Tot besluit van de serie feestavonden, voorafgaande aan de Lustrumviering, zal op Zondag den 6en Maart 1938, aanvang 8 uur, een feestavond gehouden worden, die in het teeken zal staan van zeer groote belangstel ling, daar op voornoemden avond 5 dolle kluchten zullen worden opgevoerd door een eerste klasse- tooneelgezelschap, hetwelk zich speciaal op verzoek der Lustruc-commissie hiervoor beschikbaar heeft gesteld. Opgevoerd zullen wordenle. Te laat, 2e. Hij wist 't, 3e. Hij, zij en Tetje, 4e. Zoo gaat 't, 5e. Anastatius de Snuggere, terwijl usschen de stukken nog een opvoering gegeven wordt van „Zoo'n Jat- maus", geheimzinnig spel in den nacht??? Zonder twijfel zullen alle bezoekers van dezen avond onbedaarlijk kunnen schateren van het lachen. Vooruit leden en belangstellenden van Brederode maakt propaganda voor dezen z.g.n. Oudejaarsavond, voorafgaande aan het 2e lustrum der vereeniging. Na afloop is er gelegenheid voor dansen tot 2 uur, waarvoor de muzikale medewerking wordt verleend door The Jolly Hot Makers. Co ncert. Woensdag 9 Maart a.s. geeft het Kinderkoor „Duinlust'S onder leiding van Mej. Lies Hertier, een concert in Café„Zomerlust".Naast aardige kinderliedjes vermeit het programma medewerking van eenige dames (zang en piano). Ingebruikneming Herv. Kêpel. Wegens gebrek aan plaatsruimte moet dit verslag tot een volgend nummer blijven liggen. Postzegelvereeniging „Santpoort". Vereenigingsgebouw „Spaarnberg" Santpoort. Vergadering iedere 2de en 4de Woensdagavond, 8 uur. De afgeloopen vereenigingsavond kenmerkte zich weer door een gezellig samenzijn. De leden waren zeer tevreden met hun prijzen van de gratis-loterij. Eeenige nieuwe leden gaven zich weder op. En wat voor voor- deelen biedt nu het lidmaatschap van onze vereeni ging. Een schitterend Maandblad met alle nieuwtjes op het gebied van de postzegels, elke maand twee ge zellige avonden om te ruilen in het gebouw „Spaarn berg", een schitterende rondzending en dan op gere gelde tijden een gratis loterij met mooie zegels als prijzen. Verzamelaars geef U op als lid bij den secretaris den heer B. J. Schol, Schroder v. d. Kolkweg 10, Santpoort (Station) of op den vereenigingsavond, welke U de eerste keer als introducée kunt bezoeken. Eerstvolgen de vergadering Woensdagavond 9 Maart, 8 uur. R.C. Brederode. De adspiranten van Brederode bleven Kinheim adsp. j.l. Zaterdag met 21 de baas. Bravo! A.s. Zondag speelt voor de competitie R.C.H. VI—Brederode I 10 uur Vriendschappelijk Brederode IIIBrederode Junioren 10 uur R.K.S.V. „Santpoort". Zondag 6 Maart spelen Onze Gezellen ISantpoort I 2 uur Santpoort IILiss I 2 uur Teijlingen IISantpoort III 12.30 uur Santpoort IV—T.H.B.B. VI 12 uur Terwijl het le elfal op tegenstand kan rekenen van een degradatiecandidaat, zal het 2e elftal tegenstand bieden, immers, ook zij verkeeren in degradatie gevaar. We kunnen dus op een spannenden strijd rekenen. Met nog een klein kansje op de bovenste plaats gaat het 3e elftal naar Sassenheim, terwijl het 4e elftal thuis speelt. Het B-elftal werd kampioen in haar afdeeling. Zondag 13 Maart speelt het le elftal tegen het Bonds- elftal van den D.H.V.B. Iets extra's. Kemphaan-nieuws. Zondag a.s. speelt Kemphaan I—V.V.B. II 10 uur Kemphaan II—S.V. '34 I 2 uur Deze wedstrijd is tweemaal uitgesteld wegens weers omstandigheden. We hopen dat het nu door mag gaan, daar het tweede elftal de kansen heeft om ook in hun afdeeling Zondag a.s. kampioen te worden. Mochten ze geen kampioen woden dan promoveeren zij toch naar de 3de klas. Dus jongens een van beide, kam- pioens-fuif of promotiefeest. Vliegende Vogels IVKemphaan III 10 uur- Zaterdag a.s. adspiranten De Kennemers bDe Kemphaan, Sportpark, 3 uur. Schaakclub „Santpoort". Voor de uitgeschreven 4-kamp bestaat veel animo. Wij herinneren aan de sluiting van aangifte voor deel name 8 Maart. Adres Secr. Broekbergenlaan 16. Z. V. Velserend. Secr. Bredroodscheweg 102. Op Zaterdag 12 Maart houden wij onzen clubavond in gebouw „De Toorts", Duinweg, Santpoort-Station. Het programma vermeldt o.a. uitreiken prijzen onderlinge zwemwedstrijd, voordrachten, muziek en dans. Verder worden verschillende spelen gedaan waaraan oud en jong zal kunnen deelnemen. Hiervoor zullen voor elk spel punten worden toegekend, aan de hand waarvan vele prijsjes zullen worden uitgereikt. We schreven de afgeloopen week reeds vele nieuwe leden in. Leden, maakt thans gebruik van de gelegenheid tot lodenwerving. De leden en donateurs, die ge thans aanwerft, komen nog in aanmerking voor de korting, welke Uw bestuur verleent op de abonnementen voor hen en hun huisgenooten. 1 j! j v Heeft groote sorteering kousen, matzijde rn f 0,59 f 0,69 f 0,79 Natuurzijde f 0,79 f 1,10 Averecht geweven kousen f 0,95 Heden ontvingen wij de nieuwe ZOMERWOL. Komt U even de Etalage zien. Flanellen Sporthemden 75-98-115-129 cent Heeren Fantasiebroeken 198-279-348 cent aardige dessins Roode en gekleurde zakdoeken 10-14-20 cent Gebreide fantasie en andere soorten Sokken groote sorteering vanaf 25 cent Overgooiers voor het voorjaar 88 cent Gekleurde wollen en glansgaren pakjes en jurkjes Slabbers 12-15-20 cent Rose en witte interlock camisole's voor baby 18 ct Sorteering luiers in diverse prijzen vanaf 13 ct Interlock directoirs mooi model 48 ct hemdjes, gekleurd en wit 35-46 ct NIEUWE CEINTUURS en KRAAGJES ontvangen in leer vanaf 32 cent OOK MODERNE KNOOPEN Laat ons Uw linnenkast aanvullen Wij zijn gesorteerd en blijven goedkoop JAEGER INTERLOCK ontvangen voor Jongens en Heeren Ook nieuwe dessins in SPORTKOUSEN. voor ieeren jassen. Alle kleuren SCHOEN- CREAM en VETERS. SIGARENMAGAZIJN HEERENKAPPER Hoofdstraat 163, Santpoort Heeft voor H. H. Rookers een buitengewoon goede in Corona en Bolknak model. EENS GEPROBEERD. ALTIJD BEGEERD. Parfumeriën Secr.B. J. Schol Schroder v. d. Kolkweg 10 Santp.-St. Geeft U op als lid onzer vereeniging a f 0,40 per maand. Welk voordeel Zie artikel. aangeboden, vanaf f J 00,- tegen wettelijk tarief, iok zonder borg. Adres: Rijksweg 270, Sant poort. Het meest solide adres voor alle reparaties en verbouwing. Vraagt nu vast prijs van Baltex gordijnen, Zon- warmte- en insecten- weerend. Prima Witkalk te koop. Beleefd aanbevelend, Ondergeteekende bericht dat de nieuwe voor het a.s. saison gereed is. Prijzen voor Colbert Costuum f 38, - en hooger, voor Dames Mantels, tai lor-made, vanaf f 35,—. Het van ouds bekende adres voor betere genre. RINA VISSER, Gedipl. Coupeuse Hoofdstraat 194rd., Santpoort. Dorp). Mantels, Japonnen, Kin- derkleeding, enz. Éleg. Coupe- Ook pasklaar maken en patro nen naar maat. Tevens alle reparaties aan Heerenkleeding en Overhemden. Damclub „Stabiel Woensdag 23 Febr. speelde de heer G. J. Loclitenoerg uit Amsterdam bij ons simultaan voor het „Gerrit Bakker-fonds". Gezien het feit dat op dezen avond ook nog twee bijeenkomsten plaats vonden, was de opkomst van 30 spelers toch nog goed te noemen. Deze 30 spelers namen 42 borden voor hun rekening om tenminste het duizendtal partijen voor „Lochie" vol te maken. Na den heer Lochtenberg hartelijk welkom geheeten te hebben, overhandigde onzen voorzitter voornoemde heer, ter herinnering aan dezen zeldzame mijlpaal, een zilveren draagmedaille. Dat de heer Lochtenberg behalve dammen ook spreken kan bleek wel uit ziju antwoord aan den voorzitter, waarbij hij o a. zeide weliswaar 58 jaar te zijn maar toch nog vol jeugdig vuur te zitten, hetgeen de „Sta- bilianen" dan ook aan den lijve ondervonden. Te ca 8,30 uur ving deze vitale meester zijn wandeling aan langs de 42 borden en het pleit voor de kracht van onze menschen dat pas na 10,15 uur de eerste over winning voor de „lange afstandlooper" kwam. Inder daad zal de heer Lochtenberg van 8,30 tot 1 uur menig kilometertje verslonden hebben, want pas na 1 uur viel het laatste bord, te weten van G Zuiderduyn, alhoewel ik van vallen niet mag spreken, daar deze partij remise werd. Bij het opmaken van de balans kwamen we tot 't volgende resultaat gespeeld gewonnen verloren remise punten 42 21 7 14 56 of 1000 588 123 289 1465 Dit resultaat is voor ons zeer gunstig te noemen en zooale meester Lochtenberg na afloop verklaarde „Stabiel komt er wel". Al met al een mooie propaganda avond en gezien de bijdrage aan het „Gerrit Bakker-fonds" volkomen geslaagd. De heer H. M. Janssen Sr., mede oprichter van Stabiel en verzorger van het junioren uurtje, zsg zich door ziekte, welke hem aan het bed kluisterd, genood zaakt te bedanken. Langs dezen weg wil ik den heer Janssen namens „Stabiel" nog eens dank zeggen voor al het goede enz. door hem gedaan. Laat ons hopen dat zijn ziekte alsnog een goede wending moge nemen, weest u intusschen overtuigd van aller medeleven De heer Buyck werd bereid gevonden het junieren- uurtje, (te weten 's Maandags van 7 tot 8 uur) waar te nemen, onzen dank aan den heer Bujrck. Junioren verzuimt deze leerrijke gelegenheid niet en zorgt om 7 uur aanwezig te zijn. Besloten is om op de causerieavonden van den heer Zitman gewoon na de koffie met het rooster door te gaan, de nu onvermijdelijke hangpartijen worden dan op de daaropvolgende „Zitmanlezing" voortgezet. Het is nu drie weken geleden dat ik probleem no 37 van den heer H. J. Antonisse plaatste Slechts den heer Bakhuys wist de oplossing te vinden waarvoor mijn compliment. Het zelfde probleem volgt nog eens, pro beert dit zeer mooie en inderdaad zeer moeilijke probleem te ontleden heeren. Waar blijven mijn geregelde oplossers Alle correspondentie aan het secretariaat: F. W. Schmidt, Lazarus Muilerlaan 1, Santpoort-D. ipf' m' iii 'iii Probleem 37, Zwart: IJ, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 25, 26/29 en dam 47 Wit: 24, 28, 31,33 37, 38, 39, 40, 42, 43, 46, 49 en 50. Kennemer Wandel Club. De K.W.C. houdt op Zondag 6 Maart a.s. hare vijfde en laatste trainingsmarsch, deze gaat over 25 K.M. Afmarsch om 8.30 uur vanaf Kennemer Hotel te Beverwijk. Leider de heer De Jeu. De inhaaldag voor dezen marsch is op Zondag 13 Maart d.a.v., eveneens vanaf Kennemer Hotel en afmarsch om 8.30 uur, onder dezelfde leiding. Op Zondag 20 Maart d.a.v. zal de K.W.C. haar marschseizoen openen, door deel te nemen aan een marsch te Amsterdam, waarover nadere gegevens zullen volgen. Nog deze maand zullen de belooningen voor de serie trainingsmarschen van dezen winter, bij gelegenheid van een clubavond worden uitgereikt. WAAROM ZULT VERDER LOOPEN, ALS U BIJ EEN BRIL KUNT KOOPEN? Brillen op recept van H.H. Doktoren. Ook voor alle Ziekenfondsen. OPTICIEN HORLOGER grondig Orgel-, Gitaar, Mando line-, Banjo- en Hawaiian- onderricht. Privé, vlugge meth., conditie billijk. LENI HALSEMA, Wiistelaan 85 Santpoort-D. (t.o. de molen) Te huur aangeboden gemeubil. kamer en zijkamer aan zonnige kant. Huurprijs billijk. Omgev. Santpoort-Station. Brieven No. 226 bureau van dit blad. Engelsche en Fransche Lessen f 6,f 4,— en f 3,per mnd. Bijwerken kinderen 5 gld. p.m. Opvoedkundig advies Zaterdag middag 2—4 uur f 1,50. Mej. E. de Boer, Hagelinger- weg 273, Velsen. Taxi-Bedrijf „Sillem". Hagelingerweg 137 Telef. 474 Laagste Tarieven Ook des nachts Halve Villa te huur met cen trale verwarming en garage, f 42,p. mnd. J. T. Cremerlaan 20. Maddie Limper, Pianoleerares staatsdiploma. Lesgeld f 2.50 en f 4,p. mnd. P.a. Terrasweg 31, Santpoort. Boekhouden. Opleiding voor alle praktijk-examens. Billijke con dities. H. B. Haanappel, Leeraar M.O. Beekvlietstraat 11, Santpoort. Te huur per 1 Maart, huis bev. 5 kamers v. en a.tuin, f 26, per mnd. Burg. Enschedélaan 25. Te bevr. op no. 35. Hiermede betuigen wij onzen oprechten dank, aan de Eerw. H. H. Geestelij ken, de Eerwaarde Zusters en Dr. A. de Groot Lzn. voor de hulp verleend ge durende de ziekte, en aan allen die hun medeleven bij het overlijden van onzen geliefden echtgenoot, vader behuwd- en grootvader, betoonden. FAM. DUYN Kerkweg 43, Santpoort. Van 1 tot 5 regels 25 cent bij vooruitbetaling (Geen Zakenadvertenties) GevraagdFlink meisje van 8 uur v.m. tot 4,3u uur n.m. Loon 5 gld. per week. Zich aan te meiden voor 12 uur of 's avonds na 6 uur Pianetenpiein 12, Haarlem-N oord. Les aangeboden in Wis-, Natuurkunde en Mechanica. door ervaren docent, f 1,5U per uur. Burg. Enschedélaan 11, Santpoort. Te huur ongem. zit- en slaap kamer of zit-slaapkamer m. of z. pension. Alleen wanneten 45 et per dag. Omgev. van Dalenlaan, Santpoort-Station. Br. No. 234 bur. v. d. bl. Net meisje gevraagd dag of dag en nacht. Aanmelden Harddra verslaan 26, Santpoort-Station. Mevrouw Staring, Kruidberger- weg 99, Santpoort, vraagt we gens huwelijk der tegenwoordige met 1 April een Nette Dienstbode, v.g.g.v., zelfstandig kunnende werken. Uren van 85 uur. Aanmeldingen 's avonds na 8 uur. Te huur a f 5,75 per week modern woonhuis met gr. tuin, vaste waschtafel, etc. Narcissenstraat 44. Te bevr. Voorplaats 14. Biedt zich aan net meisje, 15j., om tegen kl. vergoeding des avonds op te passen. Lief voor kinderen. Briev. No. 232. Te huur gevr. omg. Santpoort- Dorp, vrij huisje of gedeelte voor wee dames. Gelegenh. tot ko ken. Huurpr. plm. f3..Briev. No. 233. Tegen 1 April gevr. voor 2 pers. Gestoff. of Gemeub. Suite met veel zon, boschrijke omgeving. Tevens Jrookgeleg. of pension. Br. met prijsopgave No. 228. Te koop gevraagd Kinderstoel in goede conditie. Briev. No. 229. Jongelui, die wenschen te trou wen, zoeken te Driehuis-Wes- terveld een burgerwoonhuis. Huurprijs f 25,a f 30,per maand. Brieven no. 666 Slagersjongen gevraagd, rij G. v. d. Kolk Hagelin, geiw Medelezer gevr. Haagsche-Post. Brieven onder letter Z, Boekh. Erasmus, Hoofdstraat 200. Ged. van woning gezocht door klein gezin, f 3,50 a f 4, 1-7 Brieven no. 668. Te koop een granieten toon- bankpiaat, 2 bij 0.58 m. Voorplaats 19, Santpoort. Gestoff. zit- en slaapkamer te huur, f2,50 per week. Gezellige stand. Omg. Santpoort-St. Brieven no. 669. Te koop groot zink bad met plug, nieuw, van t 50,voor f 4,Kerkerinklaan 31. Een keurige werkm. gezocht, die beslist zelfstandig kan werken, 2e meisje aanwezig. Aanm. bij Mevr. Mellema, Pinellaan 7 Santpoort-St Werkster gevraagd voor de schoonmaak. Bruno Klauwers straat 14, Santpoort-St. Te koop een kinderwagen, beige, goed onderhouden, f 4. Voorplaats 5, Santpoort-D. T. o. gevraagd goed onderhouden moderne kinderwagen. Brieven no. 670. Gevraagd net dagmeisje van 8 tot 5 uur, niet boven 18 jaar. Brieven no. 671. Te koop aangeb. gaaf wit emaille inbouwbad. VVulverderlaan 12 hoek Terrasweg. Nette werkster gevraagd 1 dag per week. Brieven no. 663. Te Koop als nieuw Protos Stof zuiger m. alle hulpst. en nog 1 jaar garantie f 25,Water pomp m. „Durlas" no. 5 f5, Wringer met bok als nieuw f 6,Hoofdstraat 35, Sant poort-Dorp. Te Koop. Geg. plaatijzeren water reservoir 170x130x50 c.m., zeer geschikt voor Drinkgelegenheid voor vee f 7,00. Kleinekeuken- geyser f 10,Jak, Hagelin gerweg 8, Santpoort.

Weekblad Huis aan Huis | 1938 | | pagina 2