OPROEP Kippen in nood RITA C. WtULLEM JAN ZEEGERS Levensmiddelen GEBROEDERS HOP Schakeifjes Gooische Moppen Zaterdag a,s. des nam. 3 uur OPENING van de Aan alle Groningers LUXE BËNKETBAKKERIJ TH. MRUS Vakkundig Trimmen Engelsch diploma. Brood-, Koek- en - Banketbakkerij - Hagelingerweg 50 Santpoort-Dorp Kleine Kippenhouders! „1 Gemeentelijke Luchtbeschermingsdienst Velsen. Brederode's Nieuwspijltjes. Damclub „Stabiel". Chr. Militair Tehuis, Santpoort. Posterijen. Ontspanning voor Militairen- TOKO „GRUNO" Kerkerinkiaan 23 Tel. 8396 Iedere Pluimveehouder die verzekerd wil zijn dat het verkrijgen van voer voor zijn pluimvee op de juiste manier verzorgd wordt, SLUIT ZICH AAM bij de Pluimveehoudersvereeni- ging „Santpoort en Omstreken" Formulieren te verkrijgen bij W. VORSTELMAN, Hoofdsir. 224, Santpoort 40 ct per s pond Zondags van 10.30 tot 2.30 geopend. Gezien de tijdsomstandigheden kunnen geen pension honden worden opgenomen. CREfSERLAAN 22, TELEFOON 8563, SANTPOORT-DORP Al onze artikelen zijn uit de beste grondstoffen bereid. Meerdere malen bekroond. U beleefd tot een bezoek uitnoodi- gend. aanbevelend, JAN ZEEGERS Gebroeders Hop, Hoofdstraat 187 De bekende Amandel Speculaas is er weer. Licht en smakelijk, p. half pond 25 ct Hoofdstraat 187 Telefoon 8527 De Rijwielen f Vak III (Santpoort-Station en -Dorp). De geneeskundige dienst moet een beroep doen op de bevolking van Santpoort. De nieuwe spoedcursus voor deze dienst begint op op Vrijdag 22 dezer in School F. Daar wij voor volledige bezetting der diverse groepen nog zeer veel mannelijke vrijwilligers noodig hebben, verzoeken wij alle niet-dienstplichtige mannen tusschen de 20 en 40 jaar, zich vóór 22 September a.s. te willen opgeven: Wijuoldy Daniélslaan 33; Hoofdstraat 27; Hoofdstraat 19 of Hagelingerweg 89. Nu de gewone competitie door de Internationale toestand is uitgeschakelt en daarvoor een noodcompetitie is in gelast, zal deze competitie Zondag 24 September begin nen. Voor de Stads-Editie-Beker zal a.s. Zondag gespeeld worden Brederode 1V.V.B. 2, 10 uur. Voor de H.H. Militairen!! Militairen die elders lid zijn van een voetbalvereeniging kunnen bij ons tijdelijk lid worden tegen de minimum gestelde contributie en kunnen direct spelen indien de goedkeuring van hun vereeniging is gegeven. Het is geheel geen bezwaar, indien deze militairen voor eeuige weken hier ter plaatse gedetacheerd zijn, worden zij echter verplaatst in deze omgeving dan kan men niet voor een andere vereeniging spelen. Militairen die zich alsnog wenschen op te geven als lid kunnen dit doen bij het secretariaat: J. van Egten, Hoofdstraat98. Naar aanleiding van een aan mij gestelde vraag breng ik aan alle lezers van deze rubriek nogmaals onder het oog dat het meedoen aan deze ladderwedstrijd vrij staat aan alle lezers. Wie dus het vereischte aantal punten (50) bereikt heeft, komt in aanmerking vooreen prijsje. Verder zijn aan onderstaand adres alle gewenschte inlichtingen te bekomen. In probleem 68 (H. W. Zit man) is een foutje geslopen, Mea Culpa! Daarom nog maals bedoelde stand: Zwart 4-8-9-10-13-18-23-28-29-35 36, Wit20-26-32-37-38-39-41-42-44.45-46-50. Probleem 69, Auteur „v. Schijven" is weer een van Lichter caliber, Zwart: 8 schijven op 2,6,8,9,10,13,19, 23 en dam op 38. Wit: 10 schijven op 17,22,28,30,31 32,35,37,40,43Wit speelt en wint. Goede oplossingen aan, W. Dinkgreve, Gladiolenstraat 19, Santpoort. Met veel dank bericht het comité tot instandhouding van een Chr. Militair Tehuis de verschillende giften, spelen, tijdschriften, couranten, papier, couverts enz. De eerste collecte in verschillende Keiken gehouden op j.i. Zondag, bracht f 126,47 op. De Heer Verkruijsen is f 5,25 ter hand gesteld. Door bemiddeling van den Hr. P. kwam in f 0,25 en bij den secretaris onder letter D. f 1, nogmaals D. f 1,en B.. f 1,Echter blijft nog veel noodig. 't Is daarom dat wij nog eens op de samenstelling van ons comité de aandacht vestigen. Bij elk der leden kunnen giften worden bezorgd. Zij willen ook gaarne iets komen halen. G. de Jonge, voorz., Rijksweg 456, Giro No. 42163. Fred. O. Touber, secr., Duinl.p.weg 47, Giro No. 164077 D. S. Smits, Penn.m., Hagel.weg 146, Giro No. 273861 L. Gorter, Hagelingerweg 335, H. Harmsen, Wüstelaan 54. A. Markerink, Doodweg 227. J. Verkruijssen, Frans Netscherlaan 1. De actie v. h. comité wordt aanbevolen door de Veld predikers Ds. H, J. ten Brink en Ds. M. Ottevanger. De secretaris. P.s. Er is behoefte aan een voetbal (vijfje), wie heefter een te missen? Het lichten der brievenbussen geschiedt thans op de navolgende uren: 8,45; 10; 16 en 21.20 uur. Deze tijden zijn nog niet difinitief op de bussen aange bracht omdat zij door de buitengewone omstandigheden nog aan wijzigingen onderhevig zijn. Bovengenoemd comité te Santpoort, heeft het genoegen te kunnen mededeelen dat aan de oproep tot opname in huiselijke kring van militairen, in de avonduren, bijzonder veel gevolg is gegeven. Zeer vele militairen hebben in de Santpoortsche gezin nen reeds aangename uren doorgebracht, waarvoor zij zeer erkentelijk zijn. Helaas kon tot heden aan alle aanvragen geen gevolg worden gegeven, zulks wegens de organisatie daaraan verbonden, alsmede doordrukke werkzaamheden van de militaire autoriteiten, die bij de uitvoering van de regeling behoorden te worden inge schakeld. Het comité hoopt nu spoedig in staat te zijn aan alle aanvragen te kunnen voldoen, wetende dat alle hier gelegerde militairen dat zeer waarderen. Teneinde een meer uniforme regeling te verkrijgen, heeft het comité zich aangesloten bij het Centraal Comité voor Ontwikkeling en Ontspanning van Militai ren in de Positie IJmuiden, waarin Militaire en Burger lijke autoriteiten zijn vereenigd. Voor hen die inlichtingen wenschen, aanbiedingen kun nen doen, alles ten bate van de militairen, kunnen dit 's avonds tusschen 8 en 9 uur doen aan de adressen Wüstelaan 29, Tel. 8786 Wüstelaan 24, Tel. 8440 Wüstelaan 75. Ook de militairen kunnen zich tot deze adressen wen den. Het Comité ziet ook gaarne geldelijke bijdragen te gemoet, teneinde in diverse noodzakelijkheden te kun nen voorzien zulks aan het adres van de penningmees ter Dr. M. de Groot, Wyn. Daniélslaan 14 te Santpoort Girorekening 255980. In hartelijken dank werd reeds ontvangen van: Mw. v. B. f2,Mw.K. R. v. V. f10, Mw. H. f5, Hr. K. A. M., maandelijksche bijdragen f 1Hr. P. f,5,— Het Comité. TE SANTPOORT EN OMSTREKEN WOONACHTIG, om te komen tot een Comité tot organiseeren van een GRONINGER AVOND voor alhier liggende Militairen. Sympathiebetuigingen worden ingewacht bij Bloementiaalschestraatweg 84, Telefoon 8598, Santpoort-Slation Deze week als Reclame Een heerlijk boterkoekje GEBAKJES in groote sorteering 5 8—10—12l/2 cent per stuk Spaart Uw bonnen, f 10.— bonnen geven recht op een taart naar keuze kt Laat Uw Hond voor de herfst begint. Trimmen en Toiletteeren van alle Hondenrassen. Nagels Knippen. Tandsteen verwijderen. Prima waren tegen de laagste prijzen. Versche Hollandsche TM At Roomboter, per pond vl Vette Jonge Goudsche Kaas, p. pond 30 ct Korstlooze Leidsche -Kaas per ons 8 ct Zaterdag- en Maandagreclame Prima Schouderham per ons 16 ct Gekookt Rolspek l1/2 ons 22 Ct Lunchworst 2 ons 21 ct Grove Snij worst 11/2 ons 21 ct Alle kleine Kippenhouders met minder dan 25 kippen, die geen voer kunnen bekomen kunnen inlichtingen inwinnen bij Het hoofddoel is U allen zoo spoedig mogelijk aan voer te helpen, hetgeen U zonder extra kosten en risico kunt verkrijgen, voor U alléén zal het vrijwel onmogelijk zijn kippenvoer te bekomen. Informeert daarom direct. Bij geen vooruitbetaling wordt 10 cent incassokosten in rekening gebracht. Zwarte kat voor 3 weken gele den aan komen loopen. Terug te halen door eigenaar of lief hebber. Kruidbergerweg 16. Te koop aangeb, Hood leren jasje in goede staat maat 42 f5,Hagelingerweg 235. Te koop of te huur gevr. ongev. 100 roe teelland. Br niet prijs opgaaf en ligging no. 242. Gevraagd meisje van 8,302 uur. Zich aan te melden van 46 uur, Frans Netscherlaan 31 Nette werkster biedt zich aan voor Maandag, Dinsdag en Vrijdag. Brieven No. 244. Op goeden stand te Santpoort dorp een ruim, geheel gemeu bileerd huis (docuhe aanwezig) te huui, Zeer geschikt voor H.H. Officieren. Brieven No. 246. MADDIE LIMPEK. Piano Leerares. Staatsdiploma f 4, en f 2,50 per maand. Inlichtingen bij Boekhandel Cornegge. Miliair zoekt voor zijn vrouw en twee kinderen, gem. zit- en slaapkamer met gebruik van keuken Br. 245. DAMES 1 Uw japon maak ik vanaf f 2,50; Avondjapon vanal f 4,00; Patronen naar maat v.a. f 0,60. Jo Schildwacht, ged.cost. Hagelingerweg 135. „Sillem", Taxibedrijf. Ford zon der chauffeur f 5,per dag, 5 cent perK.M. Hagelingerweg 137, Telefoon 474. Dag en nacht geopend. KENNEL KLEIST heeft te koop: jonge Airedel, Terrier, jonge Bouviers, wit Keesje, Pekingeesje, enz. Knip pen, scheeren en wasschen. Slaperdijk 12. Santpoort, Tel. 8610. RINA VISSER, Gedipl. Coupeuse Dames- en kinderkleeding, Bruids- en avondjaponnen Ook pasklaar maken en patro nen naar maat. Hoofdstraat 138, Santpoort-D. Grondig Guitaar-, Luit-, Man doline-, Banjo-, en Hawaiian- onderricht. Privé, vl. methode, Tevens clubspel Cond. Billijk. Leni Halsema, Westlaan 9, Santpoort-Dorp. Mode-Vakschool Molenstraat 25 Geeft grondig onderricht in naaien en maatknippen.Cursus voor eigen gebruik, alsook opl. voor Diploma. Directrice Mevr. C. Broekhuizen, Gediplom. Leerares. Teekenles. Keclame-, Mode- en« Natuur- teekenen, Vakopleiding of voor liefhebberij vanaf f 3,per maand. Woensdagmiddag- en avond. H. PILGER, Schaepmanlaan 17. Driehuis. Vraagt Prospectus. Te huur aangeboden mooie suite met zijkamer en keuken tje. Huurpijs f 17.50 per maand Brieven no. 235. Te huur een gemeubileerde Zit-Slaapkamer niet gebruik van badkamer f 10.p>er maand. Bloemend.straatweg 59, Sant- pooi t-Station. Te huur aangeboden 2 ongem. kamers en badkamer te gebr. als keuken, op keurigen stand en prachtig uitzicht f 14.00 per maand. Brieven No. 236 Te huur gevraagd gemeubileer de zit- en slaapkamer en kook gelegenheid in Driehuis of allernaaste omgeving voor echt paar zonder kinderen. Brieven met prijsopgave No. 237 SPOED. Wegens vertrek te koop gezellig ingericht modern huis. Kustig gelegen mooi vrij uitzicht. Ook zonder meubels te koop. P.O. Hooftlaan 89, [Drie huis. Flink werkmeisje biedt zich aan, nog eenige dagen vrij. Brieven No. 238. Net meisje gevraagd in klein gezin. Niet boven 20 jaar. Brieven No. 239 Woning of gedeelte van woning te huur gevraagd. Brieven met prijsopgaaf No. 240 Prijsopgaaf gevraagd voor ver huizing naar Zurich (Fr.) Tevens tuinplanten te koop aangeb. Kerkweg 144. Gevraagd net dagmeisje van 9 tot 3 uur, Leeftijd 16-17 jaar Zondags vrij. Harddravers! 14, Santpoort-Station. Te koop gevraagd Sjoelbak met schijven in goede staat, voor militairen. Brieven No. 241 Een bovenhuis te huur en aan hetzelfde adres te koop een waschmachine, merk „Velo" van Dalenlaan 45, Santpoort-St. Wie wil a.s. Zondag gezamenlijk Taxi huren, richting Bussurn, Baarn, Soestdijk, Zeist, Drie bergen enterug. Ook eventueel voor later. J. Kraa, Hagelinger weg 103, Santpoort. zijn reeds tien pCt' duurder, dus ga direct naar v. d. Wint- die levert u een pracht rijwiel voor weinig geld en solied, in gang werkplaats naast de groen- tenhal van S. Bol, Driehuis. Beleefd aanbevelend. Gevraagd beste Melkgeit of jonge Geit. Opgaaf leeftijd en prijs onder No. 247 bur.v.d.bl. BOTERHAMPAPIER 14 cent per 50 vel Boekhandel JCornegge Telefoon 619 Santpoort

Weekblad Huis aan Huis | 1939 | | pagina 2