Openlucht Bioscoopavond RITA C. fóULLEM 3 AC. Schrijfpapier Waarschuwing. Levensgevaarlijk. „T A X I" Vakkundig Trimmen Engelsch diploma. Kachelpijpen Ellebogen Vulemmers Mica Vuurvaste cement, enz. A. Tabernal Zoon Bakhuis echte Gelderse Rookworst Levensmiddelen Donderdag 28 Sept.f 'savonds 8 uur een GRATIS TOEGANG VOOR MILITAIREN EN BURGERS Gevonden en verloren voorwerpen Politie. R.K.S.V. „Santpoort". Schaakclub „Saatpoort". Onze „October" Bazar. Fanf. Corps Wilhelmina'', Santpoort. Het Bestuur verzoekt aan Militairen die de muziek beoefenen en dit wenschen te onderhouden, zich op te geven als lid van deze neutrale vereeniging. De repeti ties worden gehouden des Maanndagsavonds van 8 tot 10 uur. Zij die hierover inlichtingen wenschen te ont vangen kunnen zich aanmelden bij de Heeren J. Kleyne, Hagelingerweg 57 en A. Schipper, Voorplaats 42, Santpoort-Dorp. Verantwoording Comité „Ontspanning Militairen". Openluchtbioscoop. Damclub „Stabiel". Brederode Nieuws Pijltjes. De wedstrijden voor a.s. Zondag zijn Nieuwe Zaak. Diefstal van een Rijwiel Gezien de tijdsomstandigheden kunnen geen pension- handen worden opgenomen. Kachelpijpen zijn wel in gedeelten voorhanden. Hagelingerweg 28 Heden ontvangen Nieuwe oogst: Groene Erwten 10 cent per pond Grauwe Erwten 26 cent per pond SpSiterwten 12 en 14 cent per pond Spercieboonen Snijboonen 30 cent per blik 42 cent per 3 pondsblik 30 cent per blik 42 cent per 3 pondsblik Hoofdstraat 172 Santpoort Boekhandel Cornegge Terrasweg 31 De afdeeling Santpoort-Bloemendaal der Ned. Vereen, tot afschaffing van Alcoholhoudende Dranken, geeft op op het terrein van den Heer K. Boekei aan de Hoofdstr. daartoe welwillend afgestaan. Vertoond zullen worden de prachtige drankbestrijdingsfilm en eenige kluchtige films Allen welkem Zegt het voort Opname in deze rubriek alleen door bemiddeling der De adressen van de politie zijn als volgt agent de Bruine, Wüstelaan 11, Telefoon 8400, Santpoort-Station. agent Duindam, Gladiolenstr. 3, Santpoort-Dorp, agent Maas, P. C. Plooftiaan 53, Telefoon 4200, Driehuis- Westerveld. agent de Vries, Hagelingerweg 225,Telefoon 8300, Santpoort-Dorp. Gevonden; bruine muts, Hagelingerweg 227; een grijze muts, Hagelingerweg 225 een slinger van een auto, Wüstelaan 11. Dommekracht, Middenduinerweg 2; Portemonnaie met inhoud, Middenduinerweg autobril, Hoofd straat 79; pakje inhoudende eenig dames goed, Hagelingerweg 45; een zak inliouüende een grijze jas, Hijksweg 280 een paar beige regenpijpen, Gijsbrecht van Aemstelstraat 122, Haarlem-Noord; een pakje inhoudende eenig kindergoed, Gladiolen- straat 3; een paar schoenen, Hoofdstaaat 58, belas- tingmerk Hagelingerweg 165; een ring, Hagelin gerweg 165; blauwe mantel ceintuur, Middendui nerweg 67. Verloren; Baby muts, gebreid, Kerkerinklaan 6; werk- jasje met inhoud, Rijksweg 259; rijwielbelasting- merk, Spaarnelaan 9, Haarlem sleutel, Kerkerink laan 47 rijwielbelastingmerk, Overbildtweg 29; overjas met inhoud, Noorderdorpstraat 9; rijwiel- belast.m. Willemsbeekweg 98, IJ muiden-Oost; een zilveren (Indische) armband, Bloemendaalschestraat- weg 163; een bril, C. Boos, Bijnstraat 174, Haar lem-Noord; een rijwielbelastingmerk in etui, Cla- rionlaan 1; een zwart kinderschoentje, Terrasw.51; portefeuille, inh. lidmaatschapkaart v. d. Hitler- Jugend, enkele foto's en negatieven, enkele post zegels, P. C. Hooftlaan 57; bruin leeren portemon naie, inh. bankbiljet van f 25,halve gulden, kwartje, stuivertje, eenige centen en enkele brief jes, Driehuizerkerkweg 100; bankbiljet van f10, Da Costalaan 41; meisjescape met puntkap, P. C. Hooftlaan 8; ceintuur met witte gesp, P. C. Hooft laan 53. Een driewielig fietsje, Cremerlaan 15; zwarte glacé dameshandschoen, Hoofdstraatzilveren horloge ketting, soldaat van der Beek, rusthuis „Kenne- merland"belastingmerk in etui, Brederoodsche- weg 79. Secretariaat: Hageveldstraat 2, Velsen. Te spelen wedstrijden op Zondag 24 Sept. a.s.: Santpoort I—Mititair Elftal 2,30 uur Santpoort IIT.Y.B.B. II 12,30 uur „Santpoort" opent het seizoen met een vriendschappe lijke wedstrijd tegen een Militair Elftal uit Haarlem. Dit Militair elftal is samengesteld, zoowel uit spelers uit B.K.- als K.N.V.B.-clubs. Geroutineerden spelers bevinden zich daaronder, zoodat het de moeite waard is om deze wedstrijd te komen zien. Het 2de elftal speelt een vriendschappelijke wedstrijd tegen T.Y.B.B. II, nog een goede oefenwedstrijd, voor dat de competitie voor ons begint. De competitie vangt voor onze vereeniging aan op 1 October, zoowel voor I.V.C.B. als voor D.H.V.B. Gedurende het seizoen bedraagt de entreeprijs voor Militairen beneden den rang van officier 10 cent. De gewone entreeprijzen zijn onveranderd. SecretariaatBroekbergelaan 16. Dinsdag 1.1. hield de club in „Velserend" dejaarverga- dering. De secretaris beëindigde zijn verslag aldus; Besumeerende is het mij veroorloofd te zeggen, dat het afgeloopen vereenigingsjaar voor onze club een jaar van groote vooruitgang is geweest. De financiën staan er goed voor, het speelmateriaal is in orde, we beschik ken over een uitmuntend clublokaal en ten slotte de clubgeest is puik". Op deze vergadering werd de volgende uitslag van de onderlinge competitie bekend gemaakt. Groep 1 Dr. M. de Groot 61/2 punt; E. Homan 6x/2 p.; J. v. d. Burg 6 p.; A. Molenkamp 5*/2 punt; Dr. A. de Groot 5 p.; J. Oversteegen 5 punten; Dr. J. C. Müller 5 p. en A. Schweitzer 41/2 p. Groep 2 J. Blansjaar 6x/2 p.; G. Hofman 61/2 p.; R. J. F. v. Dongen 6J/2 p.; K. Nederlof 6 p.; J. v. Dijk 41/2 p.P. Visser, 41/2 p.P. v, d. Horst 31/2 p.L, Davidson 31/2 p.O. Eskens 2 p. J. Jak Sr. H/2 punt. Groep 3 J. Versteeg 7 p.M. Stevens 6 p.; F. Dijkstra 51/2 p.; J. de Waal 52/2 p.; J. E. v. Raalten 4 p.; K. Fray 3 p.; Ehrbecker 1 punt. Door bijzondere omstandigheden konden een 5-tal leden de competitie niet afspelen. Aan de winnaars in elk der groepen werd een fraaie wisselbeker uitgereikt. Primo November wordt de nieuwe onderlinge competi tie begonnen, weer in 3 groepen van 10 a 12 leden elk. De groote bazar ten bate van de T.B.O. Vereeniging te Velsen, die we nu al eenige keeren hebben aange kondigd als „onze October-Bazar" zal geen Üctober- bazar worden. Althans niet in dit jaar. Heiaas is ook dit stuk maatschappelijk werk getroffen door de uiterste precaire tijdsomstandigheden. In de eerste plaats is het, door de Vereen. Koninklijke Papierfabrieken der Fa. van Gelder Zonen belangeloos beschikbaar gestelde gebouw „Concordia" geheel inge richt als militair bivak. Niemand weet hoe lang dat zal duren. En afgezien van de vraag of er een andere dergelijke gelegenheid in de plaats vrij is, is daar de tweede totaal negatieve factor; op het moment denkt het publiek aan alles, behalve aan een bazar De Commissie heeft daarom, na rijpelijk overleg, ge meend geen risico's te mogen loopen bij een zoo groot- sche opzet als deze bazar zou worden en het daarom beter geacht, de plannen uit te stellen tot een tijdstip dat de toestand althans iets overzichtelijker is geworden. Niet dat de belangen van de T. B. G. Vereeniging in dezen tijd verwaarloosd moeten worden. Integendeel. Het, uitstel beteekent geen afstel. In het a.s. voorjaar wordt de zaak opnieuw onder de loupe genomen en mocht het houden van de bazar dan nog ongewenscht zijn, dan zullen er in ieder geval eenige verkoopdagen gehouden worden om de vele artikelen, handwerken, enz. die reeds binnenkwamen of toegezegd werden, ten bate der vereeniging aan den man te brengen. Daarom zullen dezer dagen de dames, die de onderafdeelingen bestieren, bij hen die iets toezegden, dus ook de scholen, enz. alles ophalen. Een en ander wordt bewaard tot het geschikte oogenbiik is gekomen. Daar ook voor de trekking der groote loterij door het gemeentebestuur uitstel werd verleend, zal daarvoor nader een datum worden aangekondigd. Met een woord van dank aan allen, die tot nog toe medewerkten, dus aan de particulieren, winkeliers, scholen en niet te vergeten de pers, spreekt de commissie tevens het ver trouwen uit dat zij in de naaste toekomst weer een be roep op aller medewerking zal mogen doen. In aansluiting aan de verantwoordingslijs! in het vorige nummer van „Huis aan Huis" gepubliceeid, werd nog in hartelijken dank ontvangen; Hr. V. f50,Hr.A. C. f 2,50. Totaal ontvangen tot en met 20 September f 75,50. Adres Penningmeester; Meindert de Groot, Arts, Wijnoldy Daniëlslaan 14 te Santpoort, Telefoon 8410, Girorekening 255980. Het Comité Donderdagavond 8 uur vindt op het terrein van den heer Boekei, aan de Hoofdstraat een bioscoopvoorstel ling plaats, uitgaande van de afd. der Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. Vertoond zullen worden de drankbestrijdingsfilm „Taxi" en eenige humoristische films. De heer Harder, met zijn reizend drankweer Museum zal een kort woord spreken. De toegang is voor Mili tairen en burgers. Voor bijzonderheden zie de advertentie. Door de mobilisatie zijn wij verplicht een nieuw rooster samen te stellen. Om onzen zwakkeren broeder in het spel wat meer routine te bezorgen zullen we dit jaar EEN rooster maken voor de heele club. Tevens zal de beschikbare tijd benut worden om onze leden wat meer theorie te leeren. Dit moge een aansporing zijn voor niet-leden om eens een kijkje te komen nemen bij StabielVan No. 65 (eindspel) nog maar 1 oplossing (den heer Frederiks Deze week nog gelegenheid tot inzending. Goede oplossingen ontvangen van Zuiderduijn (64-66- 67), Buijck (64-66-68), J. M. Janssen (64-67), Zaal (64), Frederiks (66), Klaasen (64-66-67-68), Bakhuys (64-66-67). Probleem No, 70, auteur H. W. Zitman. Zwart: 4—8—9—10—13—15—18—19—26. Wit: 25-29—30-31—33—34—38—39—44—47. Wit speelt en wint. Het publiek wordt er op attent gemaakt, dat de duin terreinen, gelegen ten Noorden van het Ruiterpad, welke van de villa Duin- en Kruidberg naar zee loopt, met ingang van heden als militair schietterrein gebruikt worden. De Noordgrens van het onveilig terrein, loopt twee kilometer Noord en evenwijdig aan genoemd Buiterpad, terwijl de Westgrens van het onveilig terrein gevormd wordt door een lijn Noord-Zuid loopend, één kilometer Oost van de Zeekust. De schietoefeningen worden gehouden, elke werkdag van 8,3016 00 uur. Op de toegangswegen zijn waarschuwingsborden geplaatst. Het betreden van het schietterrein tijdens schietoefe ningen is streng verboden en De kantonnements-commandant, Santpoort. Schoten IIBrederode I 10 uur Brederode IIBrederode III 10 uur Kemphaan Jun.—Brederode Jun 10 uur De wedstrijd voor a.s. Zaterdag: Brederode adsp.V.V.B. adsp. 3 uur Uitslag Stads Editiebeker wedstrijd van [j.]. Zondag is: Brederode I—V.V.B. II 9—2 Zaterdagj.l. opende de heer J. Zeegers, Hagelingerweg 50, alhier, een Brood-, Koek- en Banketbakkerij, welke een keurige indruk geeft. Naast de diverse Broodsoorten, worden alle soorten Gebakjes en Koekjes geleverd, waarvan een blik in de elalage U overtuigd. Een werkloos huisvader van een gezin met 10 kinderen welke met moeite een nieuw rij wiel bijeengespaard had, kwam Vrijdag tot de ontdekking dat andere bezit van dit voertuig hadden genomen. Laat Uw Hond voor de herfst begint. Trimmen en Toiletteeren van alle Hondenrassen. Nagels Knippen. Tandsteen verwijderen. Goede oplossingen aan W. Dinkgreve,Gladiolenstraat 13, Santpoort. CREMERLAAN 22, TELEFOON 8563, SANTPOORT DORP Even als vorige jaren voorhanden: Tot onze spijt is het niet mogelijk om pijpen pasklaar te maken, of maat te komen nemen. Onze medewerker die dit deed is gemobiliseerd. Hoogachtend,

Weekblad Huis aan Huis | 1939 | | pagina 2